fluvoxamine fluvoxamine ivermectine stromectol generique kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Yunus'un Kokusu

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Yunus'un Kokusu

15 Mesaj -

En Son On: 15.01.2010 - 23:20
Cinsiyeti: Bayan 
Yunus'un Kokusu

Bugünlerde değişik bir his var içimde. Bir susamışlık var, bir hasret var. Bir namaz, bir örtü yetmiyor bana, doyurmuyor beni. Dünyanın faniliğini düşündükçe sıkılıyor içim.

Yunus gibi yaşamak istiyorum, Yunus gibi olmak... Ah! Yunus’um. Sırtında heyben, ayağında çarığın, kalbindeyse Allah’ın. Sana yetti de arttı değil mi? Başka hiçbir şey istemedin. Ne güzelsin, Yunus’um.

Yunus gibi yaşamak istiyorum. Ne doğru dürüst elbisem olsun, ne bir öğün karnım doysun. Ne sıcak bir evim. Kalbimde Allah’ım, dilimde Allah’ım. Her ne yapıyorsam O’nun için yapayım. Bir adım atıyorsam, O’nun için atayım. Bir nefes alıyorsam O’nun için alayım, işte bunu istiyorum ben...

Ama dolabımın kapağını bir açıyorum, bir sürü kıyafet. Midem bir öğün aç kalınca nefsimi dinliyorum, hep şikâyet, hep şikâyet. Kalbimi dinliyorum, dünya, dünya diye atıyor. Bir günümü gözden geçiriyorum. Nefsimin istekleriyle dolu. “Sen kim, Yunus gibi olmak kim deli kız” diyorum, kendime.

Sen kim, Yunus kim?

Ekleme Tarihi: 14.12.2009 - 10:58
Bu mesajı bildir   _Elfida_ üyenin diğer mesajları _Elfida_`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 834 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55109 saniyede açıldı