generique colchicine generique kaletra generique colchicine generique kaletra generique rhinocortluvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Rahman ve Rahim olan Rabbim,

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Rahman ve Rahim olan Rabbim,

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 
Gaffar, Kahhar, Cebbar, Mennan ve Deyyan olan Zat-ı Zülcelal,
Anneme, babama, kardeşlerime, karındaşlarıma, arkadaşlarıma, akrabalarıma, darda kalmışlara, yolda kalmışlara, sıkıntısı olanlara, dertlilere, aşıklara, sadıklara, vefakarlara, yaşlılara, yetimlere, yoksullara, mutsuzlara, hasret çekenlere, bütün kainata ve yaratılmışlara yardım et ve merhametinle muamele et.
Senden yine sana sığınarak şu günahkar kulun dua ediyor, kabul edersen lütfundandır.
Yâr olan Allah'ım, beni bana bırakma, beni senden ayırma, beni uzağa atma, beni senden bîhaber eyleme, beni senin sevginle yaşat ve ölüm anında senin sevginle huzuruna al.
Yâr olan Allah'ım, biliyorum ki herkesi gerçek manada anlayan sensin, içimi döktüğüm ve sözümü kesmeden beni sabırla dinleyen yine ve tek sensin!
Rabb'im, beni, anamı, babamı ve müminleri bağışla. Bizleri umduklarına nail, korktuklarından emin eyle. Beni başkalarının kötülüklerine maruz bıraksan bile (bunun için asla isyanım yoktur) benim elimden, dilimden ve diğer uzuvlarımdan, kötü huylarımdan diğer insanları ve kainatı şerre uğratma.
Rabb'im, bana istediğim ilmi, sapasağlam imanı ve tertemiz sevdanı ve sevdamı nasip et.
Ey Allah'ım,
Bilerek veya bilmeyerek işlemiş olduğum kusur ve hatalarımdan ötürü sana karşı mahcubum. Beni ve kalbimi yedi kat yerin altındaki ateşten yapılmış zindandan kurtar ve günahlarımı bağışla.
Ben bilirim ki gözüm yaşını silen yoktur senden özge. Bunun için binlerce kez müteşekkirim.
Lütfen dualarımı kabul et.
Amin.
ALINTI
Ekleme Tarihi: 28.10.2009 - 13:44
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 818 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55030 saniyede açıldı