ivermektine ivermectin ivermektin chloroquine kamagra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » MÜSLÜMANIM EL HAMDÜLÜLLAH DİYENLER

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
MÜSLÜMANIM EL HAMDÜLÜLLAH DİYENLER

655 Mesaj -

En Son On: 10.10.2014 - 15:55
Cinsiyeti: ----- 
evet deyerli kardeşlerim müslümanım elhamdülüllah deyipde bu güne kadar müslümanlığı hiç araştırmamış kendi dinini öğrenmemiş bir nesil yetişiyormu yetişmiyormu acaba cocuklarımıza nasıl bir eğitim veriyoruz bizler islamın nersindeyiz bizden istenen ne istenmeyen ne enine boyuna bir düşünüyormuyuz cennetin anlamını nasıl algılıyoruz cehennem azabı acaba nasıl birşey cehennem deyince yalnızca ateşe atılıp yanacağınızı ve bir mütdet sonra kurtulacağınızımı düşünüyorsunuz o azap dolu saniyeleri ve hatta anları nasıl anlıyorsunuzki bu kadar rahat bir toplum olduk acaba günde kaç
tl veya evro dolar kazanacağınızın hesabını yaparken allah c.c.liyi zikrediyor ve şükrediyoruz nereye nasıl gidiyorsunuz hesabını yapıyormusunuz sahip olduğunuz malınızın hesabını verecek durumdamısınız yoksa allah c.c.bize verdikleri nimetlerin deyerini hoyratca harcıyormusunuzbir düşünün bir damla su olmasaydı acaba tüm servetinizi o suyu almak için harcarmıydınız o iki harf olan ama olmazsa olmazlardan olan suyun deyerini ne kadar biliyor ve ona göre şükrediyorsunuz
oysa bakıyorum olaylar nerelere taşmış nelerden konuşuluyor
bu gün kaç kardeşinize islamın güzeliğinden bahsettiniz allah için neler yaptınız hangi hastayı ziyaret ettiniz hangi dargınları barıştırdınız bir yetimin halini hatırını sordunuzmu azalarınız ne alemde elleriniz nerelere uzandı ayaklarınız nerelere gitti neler duydunuz neler konoştunuz hangi ortamda bulundunuz ve oradan aldığınız nefes sizi ferahlattımı yoksa boğdumu filanın gıybetini yaparken acaba düşündünüzmü alışlarınızda verişlerinizde allahın c.c.rızasını ne kadar gözettiniz o esnada kazanacağınız paranın nerelerde kullanacağının hesabını yaparken acaba allah c.c.rızasını ne kadar gözettiniz vesayri vesayri

ne. ne için iyi düşün üç günlük dünya alemi bir gün bitecek
acaba heybende ne varki bu kadar rahatız ben az söyledim ama siz çok anlayın ve nerden nereye gideceğimizin hesabını cok iyi yapın diyorum
selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 17.10.2009 - 23:28
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
ya keskinmetal kardesim
bilmiyorum bu konuyu bilerekmi mizah bölümüne ekledin
feryadini anliyor ve inan yürekten katiliyorum
ama müsaade et biraz olsun tebessüm edebilelim
beseriz neticede sevinçli
Ekleme Tarihi: 22.10.2009 - 00:59
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 571 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51962 saniyede açıldı