stromectol generique luvox generique kaletra stromectol kaletra detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » DİĞER DİNİ KONULAR » ( En mutlu Cift kim? )

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
( En mutlu Cift kim? )

288 Mesaj -

En Son On: 16.02.2010 - 20:24
Cinsiyeti: ----- 
En mutlu çifti kim?

Cevap: Adem ile Havva..

Çünkü;
1- Adem'in de Havva'nın da kaynanası olmadı.

2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı.

3- Adem: 'Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum' diyemedi.

4- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu yapamadı.

5- Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip, gecenin bir köründe eve sarhoş gelemedi.

6- Adem hiç uzun iş görüşmeleri için yurtdışına gidemedi. Gitse bile gittigi yerde otel odasında kalamadı.

7- Sevgililer Günü'nü unutmaktan doğan kavgalar çıkmadı.

8- Randevulara gecikince trafiği bahane edemediler.

9- Yüksek gelen faturalar nedeniyle tartışmadılar.

10- Özel günlerinde birbirlerinin sevmedikleri arkadaşlarını davet etme gibi bir ihtimalleri olmadı.

11- Adem hiçbir zaman Havva'ya 'Sen bu dünyada gördüğüm en güzel kadınsın' derken yalan söylemedi.

12- Hiçbir zaman röntgenleyen var mı? diye tedirginliğe düşmediler.

13- Onlar enflasyon canavarıyla hiç tanışmadılar. Birikimlerini batırıp alacak bankacılarla da hiç karşılaşmadılar.
14- Onlar mutluydular. Çünkü, ne sayıma gerek vardı, ne de sayılmaya.
15- Hiçbir zaman birbirlerinin yüzüne telefonu kapatamadılar. Telefonda kavga da etmediler.
16- Hiçbir zaman siyaset-politika konusunda dil, din, irk tartışmasına girmediler...

17- Havva hiçbir zaman kıyafeti ile Adem'i çileden çıkartmadı.

18- Hiçbir zaman Havva, 'Beni en son ne zaman sinemaya götürdün, en son ne zaman dışarıda yemek yedik' demedi.

19- 'Senden baska gül koklarsam namerdim' lafı da gerçekti ve Havva da bunun doğru olduğuna emindi

Haksizmiyiz?
göz kırpma

Bu mesaj 1 kez ve en son (( ReYYaN )) tarafından 22.07.2009 - 17:13 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 22.07.2009 - 17:12
Bu mesajı bildir   ReYYaN üyenin diğer mesajları ReYYaN`in Profili ReYYaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
peki neden yillarca ayri yasamak zorunda kaldilar sıkıntılı
Ekleme Tarihi: 22.07.2009 - 20:18
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ReYYaN su an offline ReYYaN  

288 Mesaj -

En Son On: 16.02.2010 - 20:24
e buda isin cazibesiydi diyelim göz kırpma

En büyük asiklar bile ayriliklariyla meshurdur, öyle degil mi? sevinçli sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2009 - 18:48
Bu mesajı bildir   ReYYaN üyenin diğer mesajları ReYYaN`in Profili ReYYaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 18:14
sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2009 - 21:08
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  
RE: ( En mutlu Cift kim? )

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı (( ReYYaN ))

En mutlu çifti kim?

Cevap: Adem ile Havva..

Çünkü;
1- Adem'in de Havva'nın da kaynanası olmadı.

2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı.

3- Adem: 'Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum' diyemedi.

4- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu yapamadı.

5- Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip, gecenin bir köründe eve sarhoş gelemedi.

6- Adem hiç uzun iş görüşmeleri için yurtdışına gidemedi. Gitse bile gittigi yerde otel odasında kalamadı.

7- Sevgililer Günü'nü unutmaktan doğan kavgalar çıkmadı.

8- Randevulara gecikince trafiği bahane edemediler.

9- Yüksek gelen faturalar nedeniyle tartışmadılar.

10- Özel günlerinde birbirlerinin sevmedikleri arkadaşlarını davet etme gibi bir ihtimalleri olmadı.

11- Adem hiçbir zaman Havva'ya 'Sen bu dünyada gördüğüm en güzel kadınsın' derken yalan söylemedi.

12- Hiçbir zaman röntgenleyen var mı? diye tedirginliğe düşmediler.

13- Onlar enflasyon canavarıyla hiç tanışmadılar. Birikimlerini batırıp alacak bankacılarla da hiç karşılaşmadılar.
14- Onlar mutluydular. Çünkü, ne sayıma gerek vardı, ne de sayılmaya.
15- Hiçbir zaman birbirlerinin yüzüne telefonu kapatamadılar. Telefonda kavga da etmediler.
16- Hiçbir zaman siyaset-politika konusunda dil, din, irk tartışmasına girmediler...

17- Havva hiçbir zaman kıyafeti ile Adem'i çileden çıkartmadı.

18- Hiçbir zaman Havva, 'Beni en son ne zaman sinemaya götürdün, en son ne zaman dışarıda yemek yedik' demedi.

19- 'Senden baska gül koklarsam namerdim' lafı da gerçekti ve Havva da bunun doğru olduğuna emindi

Haksizmiyiz?
göz kırpma

aslinda cok güzel bi konu
kadinlarimizada erkeklerimizede pay var

Elinize Saglik
Ekleme Tarihi: 09.11.2009 - 01:28
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 635 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52665 saniyede açıldı