generique colchicine colchicine dexamethasone kamagra kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » İslamdan çıkmanın hükmü...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
İslamdan çıkmanın hükmü...

3 Mesaj

En Son On: 27.04.2009 - 13:43
Cinsiyeti: ----- 
Değerli Sayacgan,

İslam dininden çıkmanın hükmü nedir? başlıklı sayfaya cevabınızı eklediniz, ancak o sayfanın altına yorum ekleyemedim,diğer sayfalarda "yeni konu ekle" yazarken o sayfada yoktu nedenini bilemiyorum,o yüzden yeni bir sayfa altında o konuya devam etmek isterim..

Verdiğiniz cevapta İslamdan çıkanın Kafir sayıldığı ve bu konuda ittifak olduğu vs.den bahsediliyor, ancak benim sorumun cevabını tam alamadım.Yani İslamdan çıkıp Kafir olanlar,Kafir olarak yaşamlarını sürdüre bilirler mi demek isteniyor?yoksa bu kafirlerin öldürülmesi şeriatte yer alıyor mu?

Saygılar

Bu mesaj 1 kez ve en son YeþayA tarafından 23.04.2009 - 10:11 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 21.04.2009 - 13:26
Bu mesajı bildir   YeþayA üyenin diğer mesajları YeþayA`in Profili YeþayA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 589 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54905 saniyede açıldı