ivermektine generique kaletra kaletra ivermektin generique kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Acil Yardım :( Kimsem kalmadı İntihar hakkında

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Ekleyen
Acil Yardım :( Kimsem kalmadı İntihar hakkında

8 Mesaj

En Son On: 31.03.2009 - 18:46
Cinsiyeti: Erkek 
biliyorum şov yapmayamı konu açtın diyeceksiniz. Ben 2-3 yıl evvel bu forumun iyi takipçisiydim ozamanlar namaz kılıyordum oruç tutup gece namazlara bile kalkıyordum. adını unutalı çok oldu şu 100 rekatlı namazları bile kılıyordum. Neyse hayat benim için ters gitti şimdi ayyaşın tekiyim. hiçbirşeyim kalmadı bu akşam annemi babamı terk ediyorum. gittiğim yerde intihar edecem. İyice araştırdım ebedi cehhenem olmayacak ama genede ölüme yakın bir anda okumam gereken bir dua varmı sadece bunu yazın. Bana ölüm çare değil falan die yazılar yazmayın işin ehli bir kişi cevap versin lütfen
Ekleme Tarihi: 27.03.2009 - 18:16
Bu mesajı bildir   RüSTeM üyenin diğer mesajları RüSTeM`in Profili RüSTeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
RüSTeM 27.03.2009 - 18:16
zumruduanka 27.03.2009 - 19:09

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 595 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52859 saniyede açıldı