kamagra generique rhinocortstromectol stromectol generique luvox luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » GÜZEL SÖZLER » ALLAHIM BİR EYLE BİZİ FİLİSTİN ANISINA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 20 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
ALLAHIM BİR EYLE BİZİ FİLİSTİN ANISINA

655 Mesaj -

En Son On: 10.10.2014 - 14:55
Cinsiyeti: ----- 
SELAMÜN ALEKÜM RAVDALI KARDEŞLERİM SON GÜNLERDE SEÇİMDEN BAŞKA BİR ŞEYLER PEK KONUŞULMUYOR OYSA DAHA DÜN NELER OLUYORDU FİLİSTİN YANIYOR DÜNYA SEYREDİYORDU BAZI OLAYLAR SÜREKLİ GÜNDEMDE KALMALI FİLİSTİN ANISINA SİZLERLE

YANDI CANIM AHIM FİGAN

KALMADI HAYADA HAYADA İMAN

MÜSLÜMANLAR DARMA DAĞAN

ALLAHIM BİR EYLE BİZİ

ŞEHİT OLMUŞ AĞABEYİ

KUCAKTA KALMIŞ BEBEĞİ

ORTA DOĞU BELA ŞERRİ

ALLAHIM BİR EYLE BİZİ

KURTAR ORTA DOĞU FİLİSTİNİ

TEVHİT İLE UYANDIR ALEMİ

KAHRET ALLAH ŞER İSRAİLİ

ALLAHIM BİR EYLE BİZİ

SİZLERDEN AMİN DEMENİZİ VE FİLİSTİN İÇİN DUAYA İNŞAALLAH DEVAM ETMENİZİ DİLİYORUM SELAM VE SAYGILAR
Ekleme Tarihi: 14.03.2009 - 21:54
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Cinsiyeti: Bayan 
Çok doğru, kardeşlerimizi unutmamalıyız, onlara elimizden gelen her şekilde destek olmalıyız kesinlikle.. Çok şükür ki bizim yerimize oralara ulaşan kuruluşlar var, herhangi birisiyle irtibata geçerek dualarımızla birlikte fiiliyatta da yanlarında olmalıyız Allah'ın izniyle, hepimize bir hatırlatma olsun bu da, sağolun..
Ekleme Tarihi: 14.03.2009 - 21:59
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sevdaa1 su an offline sevdaa1  

1090 Mesaj -

En Son On: 05.04.2013 - 16:17
amin Elinize Saglik
Ekleme Tarihi: 15.03.2009 - 16:19
Bu mesajı bildir   sevdaa1 üyenin diğer mesajları sevdaa1`in Profili sevdaa1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:14
AMİN... AMİN... AMİN...

FİLİSTİN... KANAYAN YARAMIZ...

KARDEŞ KARDEŞİ UNUTUR MU HİÇ???
Ekleme Tarihi: 16.03.2009 - 17:25
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Cinsiyeti: Erkek 
YANDI CANIM AHIM FİGAN
KALMADI HAYADA HAYADA İMAN
MÜSLÜMANLAR DARMA DAĞAN
ALLAHIM BİR EYLE BİZİ
ŞEHİT OLMUŞ AĞABEYİ
KUCAKTA KALMIŞ BEBEĞİ
ORTA DOĞU BELA ŞERRİ
ALLAHIM BİR EYLE BİZİ
KURTAR ORTA DOĞU FİLİSTİNİ
TEVHİT İLE UYANDIR ALEMİ
KAHRET ALLAH ŞER İSRAİLİ
ALLAHIM BİR EYLE BİZİ
Amin, Amin, Amin.

Te$ekkürler Elinize Saglik Kardesim
Ekleme Tarihi: 18.03.2009 - 22:17
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 02:39
Amin

Amin

Amin
Ekleme Tarihi: 18.03.2009 - 22:34
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
keskinmetal su an offline keskinmetal  
ALLAHIM BİR EYLE BİZİ

655 Mesaj -

AMİN DİYEN DİLLERİNİZ CEHENNEM AZABI GÖRMESİN DİLİNİZE SAĞLIKgül gül gül gül gül gül
Ekleme Tarihi: 20.03.2009 - 20:50
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

655 Mesaj -

ne olur dünyadaki vahşetleri çabuk unutmayalım dünyanın dör bir yanında nüslümana yapılan zulüm ve işkenceleri gündemde tutarak kardeşlerimize manevi destek verelim çünki unutursak bir gün gelir unutuluruz daha çok olmadı yapılan zulümler ama malesef çok çabuk unutan ve başka konulara çabuk adepte olan bir toplum olduk sürekli gündem deyiştirenlere lütfen unutmadığınızı hatırlatın
Ekleme Tarihi: 01.04.2009 - 21:32

Moderator
4254 Mesaj -

zulüm unutulmaz elbette.
Ekleme Tarihi: 01.04.2009 - 23:03
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

655 Mesaj -

kahpe israil yine bahanemi arıyor dersiniz israil ne yaparsa yapsın yaptığı soy kırımın bir gün hesabını mutlaka verecek gelin kardeşlerim bu gün en alt seviyeden israile buğuz edelim ve kardeşlerimize dua edelim inşaallah
Ekleme Tarihi: 24.05.2009 - 20:52

655 Mesaj -

unutmayalım unutturmayalım bu mübarek günlerde
dualara daha cok sarılalım bizler bu mübarek günlerin feyz ve rahmetinden rahat rahat faydalanırken başlarına dökme kurşun yağan kardeşlerimizide hatırlayıp ibadetlerizde dualarımızı eksik etmeyelim kardeşlerim
selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 02.09.2009 - 21:27
Dai su an offline Dai  
RE:

922 Mesaj -

En Son On: 12.09.2010 - 23:07
Alıntı
Orijınalı keskinmetal

unutmayalım unutturmayalım bu mübarek günlerde
dualara daha cok sarılalım bizler bu mübarek günlerin feyz ve rahmetinden rahat rahat faydalanırken başlarına dökme kurşun yağan kardeşlerimizide hatırlayıp ibadetlerizde dualarımızı eksik etmeyelim kardeşlerim
selam ve saygılar

gül
Ekleme Tarihi: 03.09.2009 - 02:07
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

655 Mesaj -

deyerli ravdalı kardeşlerim
yine kanayan yaramıza tuz basıyorlar ve bunuda müslüman bir ülkeye mısıra yaptırıyorlar
bu ne vahşettirki suda boğulan birisini kurtarmak için suya atlayanıda boğulması için ayağına taş bağlıyorlar

rabbim inşaallah bu oyumları ters yüz ederde müslümanların kurtuluşuna vesile eder
kardeşler dualarımızı o kardeşlerimizden esirgemeyelim onlara elimizden ne geliyorsa yardım edelim
en azından dualarımızla bu cihada katılalımbizler sıcacık odalarımızda tv nin karşısına geşip
olanları bir filim gibi seyredip tasasızca uyuyorsak sabehleyin kalkıp kahvaltı sofralarında onların ellerini bir kuru ekmek geçmezken tıka basa yiyorsak ve yalnızca o gün neler yapacağımızı dünyalık olarak düşünüyorsak
vay halimize diyor ve dualarımızın ve dualarınızın bir anlamı olmadığına acizhane olarak hatırlatmak istiyorum
ve ezilen müslümanlar adına haydi duaya diyorum

ve alahtan diliyorum
yarabbi sen büyüksün sen herşeye kadirsin küfür miletini
hidayete erdir
eğer bu mümkün deyilse küfür miletini kahhır sıfatınla kahhır ve perişan eyle

islam elamini küffürün karşısında mağlup etme birlik ve beraberlik yanında şuurlar nasip et
ve bu yaşananları islamın kurtuluşu için bir vesile eyle

sen haysın sen gayyumsun senin kürsün yeri ve semavatı kaplamıştır sen ne uyur nede uyuklarsın
sen herşeyden haberdarsın herşeyi bilir herşeyi görürsün tüm yüreğimle sana yalvarıyorum
islam alemini bir araya getir birlik beraberlik nasipet ve islamı zaferlere taşı
ve beni bu olanların hesabına nail etme

benim gücüm acizhane duaya yetiyor sen dualarımı kabul et
ve o kardeşlerimi zulüm ve esraretten kurtar

sen güç ve kudret sahibisin senin gücün her şeye yeter
amin amin amin
Ekleme Tarihi: 07.01.2010 - 22:24

Moderator
4254 Mesaj -

Amin

Kardesim
Ekleme Tarihi: 07.01.2010 - 23:30
Dai su an offline Dai  
RE:

922 Mesaj -

En Son On: 12.09.2010 - 23:07
Alıntı
Orijınalı keskinmetal

deyerli ravdalı kardeşlerim
yine kanayan yaramıza tuz basıyorlar ve bunuda müslüman bir ülkeye mısıra yaptırıyorlar
bu ne vahşettirki suda boğulan birisini kurtarmak için suya atlayanıda boğulması için ayağına taş bağlıyorlar

rabbim inşaallah bu oyumları ters yüz ederde müslümanların kurtuluşuna vesile eder
kardeşler dualarımızı o kardeşlerimizden esirgemeyelim onlara elimizden ne geliyorsa yardım edelim
en azından dualarımızla bu cihada katılalımbizler sıcacık odalarımızda tv nin karşısına geşip
olanları bir filim gibi seyredip tasasızca uyuyorsak sabehleyin kalkıp kahvaltı sofralarında onların ellerini bir kuru ekmek geçmezken tıka basa yiyorsak ve yalnızca o gün neler yapacağımızı dünyalık olarak düşünüyorsak
vay halimize diyor ve dualarımızın ve dualarınızın bir anlamı olmadığına acizhane olarak hatırlatmak istiyorum
ve ezilen müslümanlar adına haydi duaya diyorum

ve alahtan diliyorum
yarabbi sen büyüksün sen herşeye kadirsin küfür miletini
hidayete erdir
eğer bu mümkün deyilse küfür miletini kahhır sıfatınla kahhır ve perişan eyle

islam elamini küffürün karşısında mağlup etme birlik ve beraberlik yanında şuurlar nasip et
ve bu yaşananları islamın kurtuluşu için bir vesile eyle

sen haysın sen gayyumsun senin kürsün yeri ve semavatı kaplamıştır sen ne uyur nede uyuklarsın
sen herşeyden haberdarsın herşeyi bilir herşeyi görürsün tüm yüreğimle sana yalvarıyorum
islam alemini bir araya getir birlik beraberlik nasipet ve islamı zaferlere taşı
ve beni bu olanların hesabına nail etme

benim gücüm acizhane duaya yetiyor sen dualarımı kabul et
ve o kardeşlerimi zulüm ve esraretten kurtar

sen güç ve kudret sahibisin senin gücün her şeye yeter
amin amin amin

AMiN gül
Ekleme Tarihi: 09.01.2010 - 23:56
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

655 Mesaj -

şerefli filistin halkını desteklemek amaçlı kahpe yeleşimci israil ve yahudi toplumunu

protosto ediyorum filistinden nile büyük israil devletinin kurulamayacağını
yahudilerin bunu asla başaramayacağını haykırıyorum ve allah c.c.
o naletlenmiş kavmi kahır sıfatıyla kahretsin diyorum
ve hepinizi bunun için protostaya davet ediyorum
filistin filistinindir filistin filistinlilerin olacak

kahpe israil defol defol defol

selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 28.09.2010 - 21:12

Moderator
4254 Mesaj -

EY ALLAHIM !…
GÖRÜYORSUN !
BU AHIR ZAMANDA İNSANLIĞIN BAŞINA MUSALLAT OLMUŞ
BU İMANSIZLARI ,
BU KİTAPSIZLARI ,
BU BEBEK KATİLLERİNİ ,
BU GÖZÜ DÖNMÜŞ İNSAN KANIYLA BESLENEN BU İNSAN VAMPİRLERİNİ ,
BU CANİLARİ..
KAHHAR !!
SIFATINLA SEN KAHRU PERİŞEN EYLE YA RABBİ..
NE YAZIK Kİ ONLAR..
ONLARDAN EVVELKİ AZMIŞLAR GİBİ,
SENİN ONLARA VERDİĞİN AZAB VE CEZA DAN HİÇ BİR ZAMAN DERS ALMAZLAR,
ÇÜNKÜ ONLAR,
SENİN TARAFINDAN LANETLEMİŞ KAVİMLERDİRLER.
SEN ONLARIN BU TUZAK VE MUSİBETLERİNİ KENDİ BAŞLARINA GEÇİR YARAB...

Ekleme Tarihi: 28.09.2010 - 21:24
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 10:54

Te$ekkürler

Ekleme Tarihi: 29.09.2010 - 12:29
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

655 Mesaj -

filistin anısına diye attığım başlığı orta doğu anısına diye değiştirsemmi acaba

yaşananlar acaba nerden kaynaklanıyor
inşa allah ümmeti muhammeddin:: s.a.v,uyanmasına vesile olur
selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 23.02.2011 - 21:09

655 Mesaj -

insanın içinin yanmaması mümkünmü şu durnuma bakarmısınız somali filstin
ırak suriye lübnan yani saymak içimden gelmiyor daha bir çok müslüman bölgeleri ve ülkeleri hep zulm
altında ama bizler ne alemdeyiz bi sorayım dedim kaç kişinin aklına bayramı kutlayamayan
acılar içinde yüreklerimizi yakan bu ülkelerdeki müslüman kardeşi için dua ediyor dersiniz

dört kelimeyle ne demek istediğmi anlatmak o kadar kolay değil ne olur artık birazda kendimiz olalım

selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 01.09.2011 - 09:31
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 2190 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.31641 saniyede açıldı