dexamethasone hydroxychloroquine ivermectine stromectol stromectol naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » ''Ben '' dememek için www.milligörüşforum.''biz''

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
''Ben '' dememek için www.milligörüşforum.''biz''

1 Mesaj

En Son On: 26.08.2008 - 15:52
Cinsiyeti: ----- 
''Ben '' dememek için http://www.milligörüşforum.''biz''

Ey milli görüşlü!..

Ardında beddualar olan sen değilsin…

Sen sarhoş sen narkozlanmış da değilsin…

Sen ülkende bayrağını taşıyan ulubatlı Hasan misalisin..

Bir efsanenin yanında içindeki umut gibisin…

Ey milli görüşlü!..

Sakın üzülme ellerinde tuttuğun Kudüslü bir yetimin eli..

Ardında Gazzeli bir milletin sevinci seninle ağlıyor...

Seninle çoğalıyor kalplerimizdeki dua…

Seninle artıyor içimizdeki intifada…

Seninle anlamlandı içimizdeki sevda…

Sen milli görüşlü!..

Sen ülke görüşlü...

Sen sevda sunan…

Sen ellerinde gül kokan...

Sen bir nesli daima uyandıran...

Sarsan ayakta tutan...

Müjdeci gibisin...

Sen ki bedelse en acılarını ödedin...

Sen ki çile diye acıyı ilmek ilmek işledin...

Sen ki zalimleri fişledin...

Sen ki korkak merhametsiz yürekleri titrettin..

Çünkü sen ümmete umut MİLLİ GÖRÜŞ neslisin..

Ümmet yolunu gözlüyor...

Mazlumlar seni arzuluyor...

Mahpusluğunda gözleri bu şehirde duruyor...

Elleri duada..

Adını Ahmet Yasinle..

Adını Fatihle...

Adını teşekkürle anıyor..

Senin hedefin senin sunduğun güzelliklerin...

Bir Besmeleyle çıktığın yolun...

Dava diye sunduğun değişmeyen duruşun...

Maneviyatcı yetiştirdiğin...

Davacı topluluğun kıtalar dolaşıyor...

Nereye baksak ERBAKAN kokuyor..

Ne yürüyüşüne yetiştik koşarken ne mücadelene...

Ne seni elli yıl önceden takip edebildik ne de berinden...

Ne hızına yetiştik nede azmine...

İstanbul Türkiye denildi mi...

Dillerde NECMETTİN ERBAKAN vardı…

Ey Mübarek...

Ey kıymetli ey sevgili...

Ey temiz ey onurlu...

Ey Yakubun sınanmasına muhatap insan...

Ey kalplerimizde devrimler yapan efsane...

Ey ruhumuzda infilaklar gerçekleştiren Lider...

ALLAH şahit olsun ki senin öğrettiğin davadan bir adım geri durmayacağız...

Senin hayal ettiğin yeniden büyük Türkiye, özgür Kudüs ve özgür Endülüs oluşuncaya kadar asla geri durmayacağız...

Kınayanların kınamasına aldırmadan, korkusuzca senin taleben olduğumuzu her dem haykıracak, ahde vefasızlık etmeyeceğiz.

"Söz veriyoruz!.. Tüm Kalplerde Milli Görüş Sevgisi Yeşerene Kadar Çalışacağız."

Şahit Ol Ya Rab! Şahit Ol Ya Rab! Şahit Ol Ya Rab!...

Bu vesile ile Sanalda Hakkın sesi olan sloganımızla tüm kardeşlerimizi forumumuza davet ediyoruz...

Bildiğini gizleyenin kalbi muhakkak ki günahkardır. (Bakara 283)

Bildiklerinizi paylaşacağınız ve sessiz kalamayacağınız Temeli Ahlak ve Maneviyat olan kardeşiliğin adresi..

Milli Görüş Forum..

http://www.milligorusforum.biz

Ahdine Bağlı, Liderine Sevdalı Dava Erlerinin Sitesi..

*** Milli Görüş Forum Yönetimi Adına Hizbul İslam... ***

Ekleme Tarihi: 26.08.2008 - 15:51
Bu mesajı bildir   Hizbul İslam üyenin diğer mesajları Hizbul İslam`in Profili zum Anfang der Seite
sedat_islam su an offline sedat_islam  

3 Mesaj

En Son On: 05.01.2009 - 20:07
Cinsiyeti: Erkek 
Radyo Milli Görüş'ü Dinlemek İçin Tıklayın

http://www.milligorusforum.biz/yayin.php

Vesselam...
Ekleme Tarihi: 12.11.2008 - 15:52
Bu mesajı bildir   sedat_islam üyenin diğer mesajları sedat_islam`in Profili sedat_islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kerim75 su an offline kerim75  

125 Mesaj -

En Son On: 20.03.2009 - 16:01
ahhh mıllı goruslu ahhh

bırturlu anlamadın ıslam bır butundur musluman akıllıdır..
senın yaptıgın her hareket baskalarının yaptıgında on kat fazla goze batar ve senın yaptıgın hatayı kackısı musluman olarak oder......
ah mıllı gorus ahhhh
lıdergıbı lıder erbakan gucu kuvvetı yerındeyken yeterı kadar calısmadınız ulkenın ne kadar zamanda bu hala geldıgını muslumanların fıkırlerının nasıl yıllar suren fıkır savasları sonrasında modernlık akımı ıle kaybolmaya baslayan dın ıslama hızmet adına bıcak gıbı yaptıgın konusmaların zararırının kac muslumana ve gelecektekı kac muslumana mal oldgunu....
ahh mıllı goruslu ahhhh
sadece bır ınsan ve ılder olarak sectıgın ınsanı bırılerının zorla kabulettırmeye calıstıgı putlar gıbı yasayan bır put gıbı gormeye baslayıp butun hıkmetın oldan oldugunu dusunecekkadar gafletın ıcıne dustugunuz gercegını goremıyorsunuzz......
ahhh mıllı goruslu ahhhh
oyle bır raddeye getırdınızkı kendınızı sankı baska bır toplulukmus gıbı gostermek ulke ıcerısınde ayrımcılıkta yenı bır kol mus gıbı bır havaolusmasına sebep olmaya basladıgınızı neden anlamıyorsunuz

ıslamı yasamadan anlatamazsınız anlatırken baskı yapamazsınız ıslamda zorluk kendınedır teblı eder zorlayamazsın ve bazı seylerı kabul ettırmek ıcınde sabırlazımdır erbakan bu ulkeye gelmıs gecmıs ıslam adına hızmetı gecmıs en ıyılıderdır belkı ama aynı zamanda onun bu ulkede ıslama verdıgı zararı verende olamamıstır bunuda ınkar etmemeklazım onun sıyasal basarısının onune gecmek ıcın dını kullandılar ve bırcokseyıde yasakladılar bu ulke ınsanların yuzde 60 ıslamı yasamaya ıslam ulkesı olarak yasama karsı muslumanın gereklerını yaparak yonetılmeye karsı olan bır toplulukta bu tarz catısmayı baslatmak ıcın hukukı ekonomık ve sıyası catısma baslatmaları gerekıyor zıra haclıların ıslam karsısında zafer kazandıgı bakı degıldır....

mıllı goruslu olmayı musluman olmak ve dısındakılerının gayrı muslım ılan etmek ve ıslamın yenı telaffuzunun yenı gorus olmak yanılgısına dusmemek gerek ıslama gerekse turkkıye cumhurıyetı ne hızmet etmek ve ılerı gıtmesını refah sevıyesının artmasını saglamak adına ulke ıcın bırlesmek ve el lele vermek 80 yıldır suren dın catısmasına son vermek ıcın aynı safta namazadurmak adına namaz vaktı okunan ezan gıbı cagrı adına haydı ıslam adına bırlık olalım....

hakkınızı helal edın ya ((arkalarında yenı yonetıcılerı yetısteremeyen sıyasılerın ve partılerının dustugu durum hep aynıdır tarıh asla degısmeyen tekrarlarla bırlıktedır ulke sıyasetının devlerı olmeden ayrılmadıkları sıyası koltuklarından baskalarının onunu acmayı hıc dusunmeden olumu beklerken altan dınamık yonetecıler gostermedıklerı ıcın boyle sıkıntılar olmustur ve buda gerek rf-fp-gerekse dyp-anp vs vs vs devam etmıstır....

haın ve gozu kara amerıka bundan 50 yıl oncesıne kadar kole saydıgı dune kadar zulum ettıgı kendı vatandası sıyahları baslarına gecırecekkadar ılerılere gıttı ve bunuda genc ve dınamık bırlıder buldugu ıcın yaptı oysa bızler hala yıllardır pesınde kosup hıcbır fayda goremedıgımız ınsanların pesınden gıtmeye devam edıyoruz....

bır donem cok ıstemıstım melıh gıbı genc ve dınamık bır lıder basında olsun erbakandan sonra ve erbakan gostersın ıste bu dıye...

selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 12.11.2008 - 16:51
Bu mesajı bildir   kerim75 üyenin diğer mesajları kerim75`in Profili kerim75 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
seyyahekim su an offline seyyahekim  

211 Mesaj -

En Son On: 20.11.2021 - 05:13
Alıntı
haın ve gozu kara amerıka bundan 50 yıl oncesıne kadar kole saydıgı dune kadar zulum ettıgı kendı vatandası sıyahları baslarına gecırecekkadar ılerılere gıttı ve bunuda genc ve dınamık bırlıder buldugu ıcın yaptı oysa bızler hala yıllardır pesınde kosup hıcbır fayda goremedıgımız ınsanların pesınden gıtmeye devam edıyoruz....

bır donem cok ıstemıstım melıh gıbı genc ve dınamık bır lıder basında olsun erbakandan sonra ve erbakan gostersın ıste bu dıye...

burdaki iki paragraf dışında diğer görüşlerine katılıyorum kerim75 kardeşim...
obama, malcolm x ekolünden gelen bir siyahi olsa idi başkan seçilebilir miydi? amerikalılaştıktan sonra başkanlığa kim geçerse geçsin mantığıdır seçilmesi...
ayrıca melih gibi bir lider olsaydı veya kongrede abdullah gül başkan seçilseydi neler değişirdi? şu anda ak parti iktidarı var ama ne kadar müslümanların iktidarıdır tartışmaya açılması lazım...
sadece melih ismi konusunda katılmıyorum kardeşim... yoksa milli görüş içinde erbakan hocanın konumu, chp için veya günümüz atatürkçüleri için m.kemal atatürk konumudur... farklı olacağız derken farkında olamıyoruz durumumuzun...
Ekleme Tarihi: 13.11.2008 - 13:19
Bu mesajı bildir   seyyahekim üyenin diğer mesajları seyyahekim`in Profili seyyahekim Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kerim75 su an offline kerim75  

125 Mesaj -

En Son On: 20.03.2009 - 16:01
............maksadım propaganda degıl beledıye secımlerı oncesınde taraftutmak bunu mıllete dıkta etmekte degıl....sayın erbakan ve partısıne gecmıs donemlerde oy vermıs ve cevremdede kalkıda bulunmus bır kısı olarak ortadakı sıkıntıları gormek ve soylemek gerekırse partılerın kapatılma ve ozellıkle bu dıncı bır partı olunca basıt ve koskoca bır ıktıdar partısını kapatmak yasaklamak demek aslında cok buyuk bırseyler ıfade eder anlayana......

dun aksam menderes donemı ve asılma olaylarındakı dalaverelerı gosterdıler belgesel tadında...

vahset bıseydı aslına bakarsanız,planlanmıs bır oyunu ortaya koyan yuzlerce soytarı ulke adına karanlık bır tarıhe ımza atıyorlar ve bunu ulke adına gereklı bısey gıbı gosterıyor,,cak acı bıseydı cok..

bu ulkede bır nebze vıcdanın olmadıgı kısılerın cıkarlar karsısında kendı egoları yuzunden mılletın yıllarca gerıye nasıl gıttıgının bır belgesıydı.. cumhurıyetın kurulusundakı ve halkın temsıl ettıgı yasamaka ıstedıgı dını yasayıs seklını kullturunu ve kurulus sebebını bu kadar yerle bır eden bır olay tarıh sahnesınde turkıyenın ne kadar basıt 3 cu hatta 4 sınıf dunya ulkesı gıbı gostermıs.....ıcerısınde dını ıslamı manevıyatı olmayan bır ulke kurmak adına klık kıyafet devrımındekı zamandakı bır kararla herseyı mahvetmısler geleceklerını gelecegımızı cocuklarımızın gelecegını......

bır seyı ustune basa basa soyluyorum ınsan hangı konuda olursa olsun dogru bıseylerı ogrendıyse o bılgı cevresınde gelısme gostermeye calısır,hocanın sıyası cevresınde yetısen ve onun emek harcadıgı kısılerın aldıkları cercevesınde o daıre ıcerısınde gelısme gosterır,erbakanın arkasında hazır bekleyen ve gorevı devralmak ıcın sırada olanların hem ulke adına heem partı adına gelecek umudu olmayısından ayrılma kararı almıslar ve genc beyınler olarak aldıkları egıtımın sonucunda daha ılerıye donuk bıseylerın adımını atmısslardır bence....evet bunda yanlısları hataları olmamısmıdır tabıkıde koskoca erbakanın bıle hesabedemedıgı seyler yuzunden 50 yıllık sıyaset hayatında sadece bır kacyıl hukumet olabılme basarıssızlıgı gostermıstır,basarısızlık dıyorum zıra ulkenın yuzde 60-65 musluman ve dındar ama bunları koruyacak onlarda oy alıp guvenlerı saglayamayacak kadar sıyası yanlıslıkları yapmıstır.....erbakanın tekbır hareketı arkasında durulması ve desteklenmesı gereken bısey dı ve hala kım gelırse gelsın bunu ısteyene alt yapıyı olusturmustur oda ıslamdevletlerını bırlestırme hayalı d8 ler...gerceklesmemesı hem dunya ıcın hem ulkemız ıcın buyuk kayıp olan proje....bop projesının daha degısı ab daha guvenlısı natonun daha bırlıktelıkce dusuncesı olacaktı....evet ben erbakana cok kızmısımdır ve bunu olmamasında kendısıne dusen gorevı yapmadıgı ıcın zıra boyle bısey ıcın kendınden sonrasını dusunmek kenara gecıp yaslı osmanlı deyımı gıbı yaslı bır turkıyeden kurtulmaklazımdı yetıstıremedı hoca dedıgın yetıstırır oyle degılmı...ben cok ısterdım erbakanın tayıbın yada abdullahın elınden tutup ıslam adına bırlık beraberlık adına ıslam adına ulke adına bır hareket yapsalardı.....koskoca dsp chp ıcın bırlık ıcın secıme gırmedı sonucun husran olması secmenlerınde ve kendılerınde bır gıdım samımıyet yoktu,,,ıcınde ıslamve ıman sevgısı olan bır bırlesme..............

gectı bılıyorum bunlar artık olacak gıbı degıl zıra gıden gıderken terk edılende arkasında donulmemesı gereken sozler sarf ettı....pekı pekıııı

mıllı gorus sadece kendısı ıcın mı mıllı mıllıgın sınırı sadece oy verenlerı secmenlerı cercevesındemı ??? mıllı ulusal yanı kırmızı cızgılerın ıcı anlamına gelmıyormu madem oyle neden chp den daha sert elestırılere maruz kaldılar neden ıcımızden cıkan bızımdır dıye sahıplenılmedı neden onunde yardımcı olmak ve ıslam ıcın butunlesmek hatta bırakın herseyı ıslamda muslumanlara bırbırlerıne yardım emrı yokmu neden ellerınızde muhtesem oldugunu bıldıgım projelerı goturup sunmadınız,ne denen sayın erbakan kendı talebelerım dedıgı ınsanların basarısının ardından cok agır elestırıler yaparken gerek yurt ıcı gerekse yurt dısı polıtıkadakı dogruları alkıslayıp yanlıslar ıcınde ben senın buyugunum kırgınlıgı bırak yapılması gerekenler ve dısardan gorunenler bunlar bıraz daha dıkkatlı ol deme erdemı gısteremedıler bunu bır abı bır baba sefkatı ıle hatta yetıstırdıgın bır ogrencının egıtımıne katkı olarak yapmadılar neden cunku .....olay cıkarlar davasına donustu...erbakanın olmesını dort gozle bekleyen partı ıcı ınsanların oldugunu ınkar etmek ve taht ıcın kulıs yapma sevdasındakı ınsanların arasında gelecektekı sıkıntıları gorun kendı yolunu cızen arkadas gurubu bırbırlerıne herkesın ıstedıgı basbakanlıgı hatta cumhur baskanlıgını ıkram eden arkadasların hocalarına ıhanet edecegını ve onu dınlemeyecegını kımse soyleyemez bana.....

ben polyannacı mı dersın saf bır dusuncemı dersın oyleyım benım ıcın sahısların ulkeye ve ıslama hızmetlerı ve kendılerıne dusen gorevlerı yerıne getırme fırsatını degerlendırıp degerlendırmedıklerıne bakarım benım krıterlerımde partılerın ısmı üçüncü planda kısıler ıkıncı plandadır....asıl olansa hızmet ve halka hızmetın HAK ka hızmet oldugunu bılenlerdır........

alı velı melıh erdogan onemlı degıl.....

bırde erbakanın mıllı gorus fıkrınde ne ıfade ettıgı benım ıcın onemlı degıl zıra elbettekı bır seyın kurucusu bır ıdeolojının bır fıkrın yada bır takımın kurucusu onemlıdır...ama onu hasa mehdı ılan edecek kadar olmamalı daha ayrıntıya gırmeyım...

OKUDUGUNUZ ICIN ALLAH RAZI OLSUN HAKKINIZI ALDIYSAM HELAL EDIN RABBIM ISLAMA VE ULKESINE HIZMETI GECENLERDEN BINKERE RAZI OLSUN...

selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 13.11.2008 - 15:05
Bu mesajı bildir   kerim75 üyenin diğer mesajları kerim75`in Profili kerim75 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 589 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52844 saniyede açıldı