generique stromectol kamagra lopinavir ritonavir stromectol chloroquine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » yatsi namazi... LUTFEN YARDIMCI OLUN!!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    yatsi namazi... LUTFEN YARDIMCI OLUN!!!!

5 Mesaj

En Son On: 31.07.2010 - 00:38
Cinsiyeti: Bayan 
Es'selamun aleykum sayin hocalarim lutfen yardimci olurmusunuz namaz hakkinda bir sorum olacakti benim elimdeki bulunan takvim suleymancilara ayit ve yatsi namazi su an girmiyor onlar (suleymancilar) aksam namazindan sonra cem ediyolarmis, diyanet takvimine baktim yatsi 23h20 de giriyor su an baska bir takvime daha baktim http://www.namazvakti.com yatsi 00h35 de giriyor ve imsak da 1h48 de giriyor kafam cok karisti bana bu hususta yardimci olabilirmisiniz cok sevinirim simdiden Allah razi olsun selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 13.06.2008 - 23:31
Bu mesajı bildir   hafsa üyenin diğer mesajları hafsa`in Profili hafsa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 468 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.01049 saniyede açıldı