generique stromectol ivermektine lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir generique rhinocortluvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Benimde gözümün yaşını siler misin?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Benimde gözümün yaşını siler misin?

147 Mesaj -

En Son On: 03.07.2012 - 16:48
Cinsiyeti: Bayan 
Benimde gözümün yaşını siler misin?

Ey Resul !!!...

Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!.

Ey; Yaradan'ın en guzel eseri! "Sen olmasaydın, sen olmasaydın...alemleri yaratmazdım!." dedigi! Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği!

Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan.. ALLAH'ın sevgilisi, kainatın gözbebeği!

Ey; rahmeten li'l-alemin!

Sen den şefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim, desem.. şefaat eder misin?

Ey; kupkuru çölleri cennete ceviren gül!

Ey; gönlünden gül dökülen Resul!

Küçük kız çocuğunun elinden tutup da giden, kuşu ölen çocuğa başsağlığı dileyen...

Gözlerinden yaş dökülen devenin gözyaşlarını silen Resul!

Benim de gözümün yaşını siler misin?

Küçük kız çocuğunun tuttuğu gibi tutsam elinden; yüreğimden binlerce kuş uctu, bin'i de öldü desem...

Bana cennet kuşlarından bir kuş bahşeder misin?

Ey; Islam'ın Peygamberi! Sevda ikliminin, en güzel mevsiminin... En guzel çiçeği! Ama mahzun, ama kederli...

Daima düşüncede, daima hüzün icinde ömründe, bir defa bile, kahkahayla gülmemiş... gül yüzlü, güler yüzlü sevgili!

Gözlerimi yumsam, ve; hulyana dalsam... o gül kokulu gülüşün ile, benim de gözlerimin içine güler misin?

Bir kerecik olsun seni düşünerek başımı koyduğum olmuşsa yastığıma, tutunduğum olmuşsa sana ve senin sevdana...

İşte onun, işte onun hatrına!

Ey; gözünü sevdiğim, özünü sevdiğim, sözünü sevdiğim!

Ey; gönlümün sultanı efendim! Ümidim, muradım, kurtarıcım, mujdecim...

Seninle Kevser havuzunun başında bulusabilecek miyim? desem...

Bulundugun yerden, yureğime bir damla su serper misin?

Seni sevsem!. Cok, cok sevsem! Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm, yüreğim...

Sen koksa nazım, edam... gönlüm sen dolsa, benim herşeyim sen olsan...

Ali'n, Fatıma'n gibi olsam! Seni, onlar gibi seviyor olsam...

Sen de; beni, onları sevdiğin gibi sever misin?

Ey; bize bizden daha ziyade merhamet eden! "Ümmetim, ümmetim!." diyerek, üstümüze titreyen!

Ey; en ziyade muhtacımız, en cok isteyenimiz! Bizi, Hak'tan dileyenimiz!

Sen, umanı umutsuzluğa düşürmezsin! Sen, senden isteyeni geri çevirmezsin!

Senden, senin rahmetini dilesem... Ey; alemlere rahmet olsun diye gönderilen, banada rahmet eder misin?

Ey; Kerim!!!

Asr-ı saadet'ten değilim! Kokladığın gül, soludugun hava, yediğin hurma, içtiğin süt, okşadığın kuzu, bindiğin deve, avuçladıgın kum dahi değilim! Bir kez olsun, yüzüne yüz sürmedim!

Lakin; ben, senin... "Kardeşlerim!" dediğindenim! Ve; sana ve
sünnetine revan olmak isteyenlerdenim! Ve lakin; daha hala sevgili...

Veysel Karani'nin tırnağının ucu misali bile değilim, desem... bana da hırkandan gonderir misin?

Bi gecede yüreğime, bir nur olup düşer misin?

Sevgili Peygamberim! Rabbim; sana ve, senin al ve ashabına...
ağaçların yaprakları, denizlerin dalgaları ve yağmurların damlaları sayısınca salat, selam ve bereketler ihsan eylesin...

Amin...Amin...Amin...
Ekleme Tarihi: 02.06.2008 - 12:48
Bu mesajı bildir   uçanterlik üyenin diğer mesajları uçanterlik`in Profili zum Anfang der Seite
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  

1504 Mesaj -

En Son On: 07.08.2009 - 23:12
Ağlamak istiyoruz ya RESUL!bir çocuk gibi, rahatlamak istiyoruz. Göz yaşlarımız boşalsın istiyoruz, gözlerimizde durmaksızın. bunca geçen zamana ağlamak istiyoruz. bunca zamandır Müslüman ikliminde doğup da o bahar havasını solukluyamamaya, su gibi avucumuzdan akan zamana ağlamak istiyoruz. Ağlamak, ağlamak ve ağlamak..!

Ağlamak istiyoruz ya RESUL ! Ruhumuzdaki ızdırabı bir parça yüreğimizde hissettikçe bir çare çırpınıyor ve yapabileceğimiz tek şeyi yapıyoruz, Ağlamak…

Bu hayatıı yaşarken sadece SEN olmalısın sinelerimizde, o eşi bulanmaz VARLIĞIN canlanmalı gözümüzün önünde. Üzüntüyle biz ahir zaman ümmetine bakan o mübarek gözlerin...! İnan gözyaşlarımızı tutamıyoruz, söz dinlemiyorlar ve sana doğru süzülüyorlar. Bırakıyoruz sana gelsinler çünkü o kadar belimiz bükük ki o kadar sana muhtacızki ki ve o kadar da eksiğiz ki. Bırakıyoruz sana gelsin göz yaşlarımız. Sen düşenin ellerinden tutansın Allahın(CC) izniyle, ya RESUL sana okadar çok muhtacız ki
Ekleme Tarihi: 02.06.2008 - 13:13
Bu mesajı bildir   halk yolcusu üyenin diğer mesajları halk yolcusu`in Profili halk yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
seninim63 su an offline seninim63  
RE:

1 Mesaj

En Son On: 02.06.2008 - 13:22
Cinsiyeti: ----- 
Ağlamak istiyoruz ya RESUL!bir çocuk gibi, rahatlamak istiyoruz. Göz yaşlarımız boşalsın istiyoruz, gözlerimizde durmaksızın. bunca geçen zamana ağlamak istiyoruz. bunca zamandır Müslüman ikliminde doğup da o bahar havasını solukluyamamaya, su gibi avucumuzdan akan zamana ağlamak istiyoruz. Ağlamak, ağlamak ve ağlamak..!

Ağlamak istiyoruz ya RESUL ! Ruhumuzdaki ızdırabı bir parça yüreğimizde hissettikçe bir çare çırpınıyor ve yapabileceğimiz tek şeyi yapıyoruz, Ağlamak…

Bu hayatıı yaşarken sadece SEN olmalısın sinelerimizde, o eşi bulanmaz VARLIĞIN canlanmalı gözümüzün önünde. Üzüntüyle biz ahir zaman ümmetine bakan o mübarek gözlerin...! İnan gözyaşlarımızı tutamıyoruz, söz dinlemiyorlar ve sana doğru süzülüyorlar. Bırakıyoruz sana gelsinler çünkü o kadar belimiz bükük ki o kadar sana muhtacızki ki ve o kadar da eksiğiz ki. Bırakıyoruz sana gelsin göz yaşlarımız. Sen düşenin ellerinden tutansın Allahın(CC) izniyle, ya RESUL sana okadar çok muhtacız ki
Ekleme Tarihi: 02.06.2008 - 13:22
Bu mesajı bildir   seninim63 üyenin diğer mesajları seninim63`in Profili zum Anfang der Seite
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  

1504 Mesaj -

En Son On: 07.08.2009 - 23:12
Allah'ın ism-i şerifini zikrederek evimden çıkıyorum. Bütün işlerimde Allah'a tevekkül ediyorum. Allah'ım, doğru yoldan sapmaktan, başkalarını saptırmaktan; hataya düşmekten, başkalarını da düşürmekten; haksızlık etmekten, haksızlığa uğramaktan; hürmetsizlik ve cahillik etmekten, yahut bunlara maruz kalmaktan sana sığınırım."
Ekleme Tarihi: 02.06.2008 - 16:40
Bu mesajı bildir   halk yolcusu üyenin diğer mesajları halk yolcusu`in Profili halk yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 510 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54517 saniyede açıldı