hydroxychloroquine kamagra generique plaquenil generique plaquenil generique luvox aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Yazıklar olsun bizlere,sizlere......

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
Themenicon    Yazıklar olsun bizlere,sizlere......

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Cinsiyeti: Erkek 

Ben şahsen kendi adıma kendisine yapılan bu büyük ayıptan hem utanıyorum hemde ne kadar pısırık insanlar olduğumuzu bir kez daha kanıtlamanın üzüntünü yaşıyorum..
Merak etmişsinizdir hepiniz neyden,kimden baksadiyor diye....
Kimden mi Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN ne alaka demeye kalkmayın derim hemen yorum da yapmayın evet sevmeyenler ola bilir bazıları kendilerini ama acaba ne kadar tanıyorlar tanıdılar düşünsünler derim ne yapmış bu mübarek devlet adamı büyük şahsiyet memleketimi sattı,vatan topraklarını elin ecnebilerine peşkeşmi cekmiş,ülkeyi kamplaramı bölmüş,vs,vs ben sayamadım siz bulun ne yapmış şu aziz millete hayırdan başka ve büyük devlet adamının yaşı malumunuz 82 dir yanlış olmasın bu yaşlı devlet adamı baş bakan,ilim irfan adamı kendi başına kendi ihtiyaçlarını görmekten bile malesef yorgun biçare kalmış durumda.........düsünDurun tahmin edeyim bulamadınız ele avuca gelen bir yamuğu yok Kararsiz....
Diyeceğim şu ki arkadaşlar...ERGENEKON terör örgütünün açıkca destemlemekle suçlandı ülkede fırtınalat koptu bu şahsiyet ilhan selçuk diye bir tc vatandaşı....ha bir de bu nalet örgütün sol kanadının ağa babası,ülke müslümanlarına çekiştirmek onların eziyetlerine eziyet karalamak için elinden hatta gelmez ise dışardan rusyadan bile ithal etmeye üşenmeyen aşağılık bir şahıs ....Neydi bu adam 83 yaşında ya nezarethanede ölürse vs..kızıl kıyamet kopardılar yaygaranın biri bin oldu memlekette....
Eski cumhur bşk..a.necdet sezer pkk'dan hüküm giymiş onlar teröristi onlarca vatan haini denecek adamı salı verdi akabinde aynısını meşhur rahşan affı diye bildiğimiz afile neler çıkmadı dışarıya bir çoğu ya dağda öldü tekrar ya memlekete kazık attı kaçtı...

Şimdi bu durumda sayın cumhur başkanım Aptullah GÜL yetkisini kulanarak Hoca'nın cezasını kaldırmasını bekliyoruz benim gibi yüz binlerce insan vardır memlekette hiç değilse bu vefayı göstermeliyiz devlet millet olarak...

Ben şahsen bu ayıbın birey olarak bu hükümetten bir an önce düzeltilmesini bekliyorum....

Bilmem sizler ne düşünürsünüz bu konuda bir nebzede olsa içimden geçenleri dile getirdim ...

Mevlaya emanet olun....

Bu mesaj 2 kez ve en son maksat kelam olsun tarafından 30.05.2008 - 16:02 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 20:16
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: Yazıklar olsun bizlere,sizlere......

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı maksat kelam olsun

Bilmem sizler ne düşünürsünüz bu konuda bir nebzede olsa içimden geçenleri dile getirdim ...

Mevlaya emanet olun....

Kardeşim sizinle hemfikirim

biz iki cihan güneşinin ümmeti biz F.S.mehmetin osmanlının çanakkaledeki yigit dedelerin torunları utanıyorum torunları derken hiç haketmiyoruz biz bu sıfatı..

ne hallere düştük düşürüldük??
çalanlara çırpanlara hortumlayanlara gözümüz kör olmuş görmuyoruz duymuyoruz..

o kadar çok şu devleti dolandırıp yurt dışına kaçan varki isimleri saymakla bitmez devlet istese bunları bulamazmı??vallahide billahide tillahide elinle koymuş gibi bulur ama mamafiağlarşerefsizlik artık şeref olmuş böyle hırsızları arsızları yakalayıp cezalarını verıceklerıne kalkarlar islama hizmet etmiş eden insanları utanmadan arlanmadan Allahtan korkmadan cezalandırırlar.. dedıgınız gıbı kardeşim yazıklar olsun bu düzene lanet olsun bu düzene ama şunu unutmayalım inşAllah, dunya hırsızlara arsızlara cennet, necmettin erbakan hocanın cenneti ahirette inşAllah-u Teala..

bize yalan dunya sürgün yeri yalan dunyanın saltanatını istemiyoruz Allahın izninle..

sabır acıdır meyvası tatlıdır ..

beklenen gün gelicekse çekilen çileler kutsaldır..

üzüntülü

Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 21:04
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
siyah su an offline siyah  

55 Mesaj -

En Son On: 18.11.2012 - 23:30
bende sızınle aynı dusuncelerdeyim

prof.dr. necmettin erbakan'ı kastederek "bu memleket tek bir siyasetçi yetiştirmiştir oda dinci çıkmıştır" diyen inönü dür

olur ya erbakan dan hoslanmayanlar onu sevmeyenler hatta nefret bile edenler vardır.onlara söyleyeceğim şey şudur ki:

oncelikle erbakan ın hayatını bir kere okusunlar.50 li ve 60 lı yıllarda ne hizmetler yapmış ve siyasete atılmasının nedenlerini bir öğrensinler ve "vay be"desinler "ne kadar yanlış tanıtmışlar bize" diye kendilerine içerlensinler.

medyanın dolduruşuna gelen birçok insanımız var.önyargılı olup bir ınsan hakkında yanlış dusunuyor olabılırsınız ve bu dusuncenızı baskasıyla paylastıgınız zaman da o kısı dusundugunuz gıbı değil se eger sızın soyledıklerınız o an o kısıye iftira hukmune gecmektedir.

sadece biraz tarıhı bır bılgı ıle ne kadar yanıldıgımızı ve bu yanılgının nelere mal oldugunu bır memleketın bır ulkenın gelecegıne mal oldugunu ve hatta su an ısgal altındakı musluman topraklarının bıle işgale sebep oldugunu gorecegız.
zıra bu zat donemınde hıcbır sekılde ortadogu da ısgal guclerı at kosturamamıstır.

bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.

sadece bıraz okuyalım

selametle kalın
Ekleme Tarihi: 30.05.2008 - 10:08
Bu mesajı bildir   siyah üyenin diğer mesajları siyah`in Profili siyah Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
S.a yorumlarınızdan dolayı,duyarlılığınızdan dolayı teşekür ederim...

Bende sizler gibi içimden geldiği gibi düşüncelerimi yapılan haksızlığı dile getirmeyi istedim...Ortada yapılan bariz bir yanlış var,ayıp var.

Bu devlet adamı kardeşimin dediği gibi ömrü hayatını sadece vatanı için aziz müslüman milleti için bir ((nebzede olsa)) yaşamaya çalışmış,kendilerine mevla'dan acil şifalar vermesi için duacıyız.....

Su damlası kardeş buyurduğun gibi utanmamak elde değil hani haram zadelerin sözü varya devlet malı deniz yemeyen..k...z o mihsal....Yiyen,çalan yediğiyle bey paşa oluyor başımıza adamdan sayıyorlar bu memlekette ne yaparsın....

En canlı örnek mesut yılmaz denen şahsiyet,b.ecevit,bahçeli..vs yazmaya kalksak sayfalar dolusu olur inanırım...Bana göre son 10 yılda ülke insanına nemrut misali eziyet diyet ödettiler ha unutmadan baykal da bu guruba dahil etmeden geçemez ülke insanı....düsün üzüntülü

Ne diyelim artık insanlar balık misali unutsalarda mevla unutmaz yapılan ve yapanları hesap gününde görülecek hesap.....

Mevlaya emanet....
gül

Bu mesaj 1 kez ve en son maksat kelam olsun tarafından 30.05.2008 - 16:40 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 30.05.2008 - 16:32
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  

330 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 22:27
Cinsiyeti: Bayan 
Hepinizin eline saglık.

Müslüman bu dünyada cefa çeker zaten.Hocamda inş. Ahirette mükafatını alır.. Elinize Saglik
Ekleme Tarihi: 30.05.2008 - 16:39
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Te$ekkürler Elinize Saglik Kardesim bende katiliyorum.
O görevini yapti ya biz??????
Ahirette bizden sikayetci olursa bakalim icinden nasil cikariz?
Selam ve dua ile

Ekleme Tarihi: 30.05.2008 - 17:17
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 521 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52932 saniyede açıldı