ivermektin lopinavir ritonavir generique plaquenil kaletra generique rhinocortdetrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Protesto Ediyorum!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
Protesto Ediyorum!

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 10:25
Cinsiyeti: Erkek 

Mehmet Şevket Eygi

1. İstanbul’un nüfusunun 20 milyonun üzerine çıkarılmış olmasını protesto ediyorum. Dünyanın bu en güzel şehrinin rant uğruna perişan edilmesini; şehre seçmen ithal edilmesini protesto ediyorum.

2. Sadeleştirme, arılaştırma, öztürkçeleştirme, Arapça ve Farsça kelimelerden arındırma bahanesiyle yazılı ve edebî lisanımızın zayıf, çirkin, güçsüz hale getirilmesini bütün gücümle protesto ediyorum.

3. Halkın atalarının, dedelerinin, ecdadının mezar taşlarını, millî mimarî anıtlarındaki mermer kitabeleri, Süleymaniye Kütüphanesi’ndeki yazma eserleri, arşivlerdeki belgeleri okuyamayacak ve anlayamayacak kadar cahil bırakılmasını feryat ederek protesto ediyorum.

4. Mini eteğe izin verip de eşarp örtmeyi yasaklayan zihniyeti protesto ediyorum.

5. İstanbul halkına domuz, yaban domuzu, eşek eti yedirilmesini protesto ediyorum.

6. Üzerinde resmî TC antetli “vesikalarla” bazı kadınlara fahişelik belgesi verilmesini, bu işi yapan yasal fahişelerden KDV ve gelir vergisi alınmasını, bunların bütçeye gelir kaydedilmesini protesto ediyorum.

7. Okullarda uyuşturucu kullanma yaşının 11’e inmesini protesto ediyorum.

8. Ülkemin, Birleşmiş Milletlerin her yıl yaptırdığı Dünya Temizlik Anketi Listesi’nin diplerinde, 140’ıncı sırada olmasını, 10 üzerine sadece 3 küsur not almasını utanç ve öfke içinde protesto ediyorum.

9. Ülkemdeki bir takım kara adamların 250 milyar doların üzerinde kirli, haram, necis servete sahip olmalarını protesto ediyorum.

10. Bir takım politikacıların halkın gözüne baka baka yalan söylemelerini, milleti aldatmalarını protesto ediyorum.

11. Bir takım devlet ve hükümet adamları geçecek diye yolların, caddelerin, meydanların trafiğe kapatılmasını avazım çıktığı kadar protesto ediyorum.

12. Milyonlarca halk işsiz, aşsız, sefalet içinde yaşarken vekillerin refah içinde yaşamalarını protesto ediyorum.

13. Üretmeden tüketmek felsefesini, zihniyetini protesto ediyorum.

14. Halkın temel hak ve hürriyetlerini kısıtlayan, din ve vicdan hürriyetini kuşa çeviren fanatik lâikçileri protesto ediyorum.

15. Bir medya patronunun üç beş bankaya, bir sürü uluslararası holdinge, düzinelerce dev şirkete ve tesise sahip olmasını; bunlarla yetinmeyerek milyarlarca dolarlık servetine yeni milyarlar ilave etmek için bin türlü dolap çevirmesini, bir sürü spekülasyon yapmasını protesto ediyorum.

16. İstanbul’da bazı vatandaşların evden işe, işten eve gitmek için günde dört saat vakit, bir sürü yakıt harcamalarını protesto ettiğim gibi bunların toplu taşıt vasıtalarını kullanmayıp özel otomobillerinde tek kişi seyahat etmelerini protesto ediyorum.

17. Nüfus, yüzölçümü, tabii kaynaklar, imkanlar açısından Türkiye’nin çok gerisinde ve altında bulunan Güney Kore’nin; sanayi, iktisat, ihracat, üretim, fert başına düşen milli gelir bakımından benim ülkemden çok ileride olmasını protesto ediyorum.

18. PKK terörünün tozu dumanı içinde, yekun olarak milyarlarca dolarlık uyuşturucu, silah, yakıt, koyun kaçakçılığı yapılmasını protesto ediyorum.

19. Pisliklere bulaşmayan, doğruları söyleyen, haksızlıklar ve yolsuzluklarla mücadele eden bir takım temiz, ehliyetli, liyakatli, değerli politikacıların liste dışı bırakılmasını, saf harici edilmesini protesto ediyorum.

20. Milyonlarca halk sıkıntı ve darlık içinde sürünürken parmaklarında pırlantalı yüzükler, bileklerinde her biri büyük bir servet eden lüks saatler teşhir eden bayanları protesto ediyorum.

21. İstanbul’un en kıymetli ve mutena yerlerinde inşaata ve yapılaşmaya kapalı arsaları alıp, ilgili belediyelere baskı yapıp oralarda kendilerine, çoluk çocuklarına, yakın akrabalarına şeddadî yavru saraylar inşa ettiren cebâbireyi protesto ediyorum.

22. İslâmî bir cihad hareketi olan Millî Mücadele’yi, düzmece ve yapay bir tarih çerçevesinde gösteren çarpık zihniyeti protesto ediyorum.

23. İslâm’a aykırı her şeyi yapan, bir sürü halt yiyen, büyük günah işleyen, haram yiyen, lüks ve israf sergileyen münâfık ve fasık İslâmcıları protesto ediyorum.

24. 1935’te localarını kapattıran, Masonluğu yasak ettiren Atatürk’ü çok seviyormuş numaraları yapan Masonları protesto ediyorum.

25. Ümmet şuurunu yitirip cemaat, hizip, fırka, grup asabiyetine, fanatizmine, militanlık bataklığına saplanan sahte dindarları protesto ediyorum.

26. Saf Müslümanları inek gibi sağan, kaz gibi yolan açgözlü, paraya doymaz, vicdansız din sömürücülerini, mukaddesat bezirganları protesto ediyorum.

27. Kendilerini İslâm’a değil, İslâm’ı kendilerine uydurmaya çalışan sapık, bid’atçi, dengesiz reformcuları, yenilikçileri protesto ediyorum.

28. Dinî hizmet ve faaliyetleri dejenere eden; kutsal değerleri şahsî veya siyasî nüfuz ve menfaatlerine âlet eden; mukaddesatı ticaret konusu yapan alçakları protesto ediyorum.

Daha protesto edilecek çok şey var ama bu kadar yazabildim...

Değerli hocam asıl ben bunları protesto etmeyenleri top yekün protesto ediyorum.....

Ekleme Tarihi: 19.05.2008 - 10:37
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 30.07.2020 - 23:50
Kardesim kalkinma bütün vatana degilde bir yerde toplanirsa herkes kendi nefsini düsünürse paylasim adil olmassa
vatandas duyarsiz olursa sonu bu olur elbet. RABBiM adil yöneticiler ve duyarli ve inancli müslüman olmayi nasip etsin vesselam.
Ekleme Tarihi: 19.05.2008 - 11:17
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
Topunuzu Protesto ya DAVET ediyorum...

198 Mesaj -

En Son On: 27.08.2008 - 17:26
Cinsiyeti: ----- 
Bu ne şimdi,Boş Protestodan Vatana ne fayda gelırkı,edin durun protesto bakalım ne olacak,Erbancılar hep protesto ettıklerınden bu hale geldıleryakahkaha Bende topunuzu protesto edıyorum,hadi bakalım ne olcaksakahkaha
Ekleme Tarihi: 19.05.2008 - 16:26
Bu mesajı bildir   -ERDAL- üyenin diğer mesajları -ERDAL-`in Profili -ERDAL- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 10:25
Evet sana göre boş ola bilir muhterem ama bana göre değil düsün Nedenide şu sitemize günde tahminen 1000/2000 kişi misafir olarak göz atıyorlar makaleleri,yazıları okuyorlar bunalardan yüzde 10 nu okusa en azından bilgi sahipi olsa yetmezmi.Sana göre kuru bir protesdo dan başka bir şey ifade etmeye bilir ama en azından insanlar kişiliklerini...renklerini belli ediyorlar....
Ben erbakancı değilim hem olsamda ne fark eder...{{B.B.P] parsinin mensubuyum.."unutmaki haksızlık karşısında susan dilsliz şeytandır" eee buna öre bizlerde bu zümreden olmamak için dilimizle elimizle tenkit etmeye çalışıyoruz medeni bir şekilde,tabi sende bizi ede bilirin düşüncene göre medeni hakkını kullanarak....

Ekleme Tarihi: 19.05.2008 - 20:36
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 14:57
KARINCA MISALI SAFFINI BELLI ETMEK......

MAKSATKELAM OLSUN KARDES IYI GUZEL AMA SADECE KURUR KURU KURBAN OLUYUMLA OLMAZ TABIKI DE ONCE GERCEKTEN KALPTEN KINAYACAKSIN VE TEVEKKULLE BIRLIKTE ISLAH ISTEYECEKSIN ,DUZELMESI ICINDE KENDINCE NELER YAPABILIRIM DEMEK LAZIM...HERKES MADDIYATI CAPINCA YAPAR NE YAPARSA FAZLASINI DENEYEN YA KAHRAMANDIR YADAVATAN HAINI DOLANDIRICI HIRSIZ YADA ADINI NE KOYARSAN AMA BIR SORUN EN FAKIRINE UC KURUS AZ VERGI AZ SU PARASI ELEKTIRIK ICIN ELIMIZDE IMKAN OLSA NE YASAKLAR CIGNER AZ ODER HATTA ZIMMETE GECIRILIRDI,TORPILMI YAPABILSEK BUTUN AKRABA ES DOST KOYLU ICIN YAPARDIK EN BABASINI,KONUSUP DURUYORUZ YILLARCA CALISARAK BIRIKTIRILMESI IMKANSIZ OLAN YUZMILYARLARIN UZERINDEKI EVLERI GOZUMUZU KAPAYARAK ALIR HATTA IYI MUSTERI CIKINCA YABANCI OLMUS OLMAMIS HELE DOVIZ KARSILIGI ISE HEMEN SATARIZ....
YANI ANLAYACAGINIZ BAZI SEYLER SOYLEMEK LE YAPMAK ARASINDA YADA HERZAMAN YAPIP ARADA YAPMAMAKLA ALAKALI .....

PROTESTOMU KATILIYOR HATTA KINIYORUM ..............
Ekleme Tarihi: 21.05.2008 - 09:39
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 805 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56410 saniyede açıldı