generique colchicine generique stromectol ivermectin ivermectine lopinavir ritonavir voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Musait Olunca Beni Sever Misin ?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
Musait Olunca Beni Sever Misin ?

330 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 21:27
Cinsiyeti: Bayan 
Iceri girer girmez neseyle bagirdi:
-Anne biliyor musun bugun yuvada ne oldu?
- Gormuyor musun ? Telefonla konusuyorum.
Hic kimsenin sevdigi sey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babasi arabayi seviyordu.

Hersey erteleniyordu telefon ve araba sozkonusu oldugunda
Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hic yer kalmiyordu. Nerelere gitsindi? Annesi kapatti telefonu.

Mutfaktan tencere sesleri geliyordu. Kosarak yanina gitti:

-Sana yardim edeyim mi ? dedi en sevimli halini takinarak,
Annesi manali manali bakti:
-Hayirdir. Bir yaramazlik filan ? Bak bir de seninle ugrasmayayim. Cok yorgunum zaten.

Yorgunluk nasil birseydi ? Bazen elinde oyuncagiyla uykuya daldiginda anneannesioyuncagi yavasca elinden alir :
-Nasil yorulmus yavrucak. Uykunun gulkokulu kollari sarsin seni, diyerek alnina bir opucuk konduruverirdi.

Yorgunluk gul kokulu bir uykuya dalmaksa eger, neden annesi kendisiyle boyle kizgin kzgin konusuyordu.

-Annecigim yoruldugun zaman gul kokulu uykulara dalarsin. Anneannem oyle soyluyor.

-Uykuya dalayim da gul kokulari kusur kalsin.Yorgunluktan oluyorum.

Bu kelimeden nefret ediyordu."Yorgunum, Yorgun oldugumdan, Boyle yorgun, yorgunken"

-Annecigim sen yorulma, diye...

-Yemekte konusuruz cocugum.Bankada isler yetismedi. Baban gelene kadar bunlari bitirmem lazim.Hadi sen oyna biraz.
Hani siz yoruluyorsunuz ya...Eeee....Bende oynamaktan yoruluyorum.Ne yapayim bilmem???...

Yapilmamasi gerekenleri biliyordu da buyukler, yapilmasi gerekenleri hic bilmiyorlardi. IsIklar sondu birden.
Annesi ofkeylesoylenmeye basladi.

-Mum da yok !! diye diye karistirdi dolaplari elyordamiyla.
Cocuk sirtustu yatip, anneannesinin koyunu dusundu.Gaz lambasinin isiginda deli tavsan masalini anlatisini. Deli tavsanin duvardaki aksini getirdi gozlerinin onune. Anneannesi gibi iki ellerini birlestirip isaret parmaklarini yukari kaldirarak tavsan kafasi yapti. ''Bak deli tavsan'' diyerek parmaklarini oynatti.Yoldan gecen arabalarin farlari duvardaki tavsana yol acti.Tavsan alabildigine hur dolasti sagda solda. Otlarla kuslarla konustu. Sonra yorgun dustu .Duvardaki goruntu minik avuclarin acilmasiyla kayboldu. Kolu yavasca kanepeden asagi sarkti.Neden sonra isIklar geldi.

Kadin cocugun hic konusmadigini akil etti.Birden kanepeye kostu. Kucucuk dizlerini karnina dogru cekerek uykuya dalmisti.

Masanin ustundeki dosyalara bakti igrenerek.Dindirilmez bir pismanlik doldurdu icini.

Uyandirmaktan korka korka kucuk alnina bir opucuk kondurdu.

Cocuk sanki bir ipucu bekliyormuscasina aralanan gozleriyle mirildandi;
- Isin bitince beni sever misin anne? » dedi.

Kadin, sevilmek icin randevu alan cocuguna bakarak sabaha kadar agladi .

Lutfen sevgimizi yarinlara ertelemeyelim. Hayat telasina kaptirip kendimizi,sevdiklerimizi ihmal etmeyelim.Unutmayalim ki yasamin en guzel yani sevgidir.

Unutmayalim ki yarin kimseye vaat edilmemistir.

Sevgilerle kalin....

ALINTIDIR
Ekleme Tarihi: 07.05.2008 - 14:59
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 10:25
Cinsiyeti: Erkek 

Lutfen sevgimizi yarinlara ertelemeyelim. Hayat telasina kaptirip kendimizi,sevdiklerimizi ihmal etmeyelim.Unutmayalim ki yasamin en guzel yani sevgidir.

Şu yaşam ne kadar acayip sevilmek bile randevu ile düsün birde bu senin bitanenoldumu baya düşündürücüdüsün
Eklemeniçin tşk...gül
Selametle..

Bu mesaj 2 kez ve en son maksat kelam olsun tarafından 08.05.2008 - 14:29 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.05.2008 - 14:27
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SZaMBaK_ su an offline SZaMBaK_  

19 Mesaj -

En Son On: 11.06.2008 - 14:06
Cinsiyeti: Bayan 
Te$ekkürler

Cok Güzel söz SevGimizi Yarınlara Ertelemeyelim..................
Ekleme Tarihi: 08.05.2008 - 14:36
Bu mesajı bildir   SZaMBaK_ üyenin diğer mesajları SZaMBaK_`in Profili SZaMBaK_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 794 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61723 saniyede açıldı