colchicine stromectol ivermectin lopinavir ritonavir kaletra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ÖNERİLERİNİZ » SiTEMIZ RAVDA iCiN BiR iKi- DAKiKA...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 13 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SiTEMIZ RAVDA iCiN BiR iKi- DAKiKA...

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 
Sitemizin daha akici ve daha da canli olmasi icin siz kardeslerimizin önerileri cok önemli!
-
Mesela hangi zaman araliklarinda ravda da olma imkaniniz var?
-
Ya da neler olsa, nasil olsa daha cok ravda da
vakit gecirebilirim diyorsunuz?

-

Ravda vazgecilmezleriniz arasinda mi?(Yoksa olsa da olur olmasa da olur mu diyenlerdensiniz?)
-
Bu sekliyle ,düzeniyle kalsin mi ?
-
Yenilik sart!Söyle bir düsüncem var paylasimda bulunabilirim mi dersiniz?

Yorum ve önelerilerimizle gül bahcesi olan ravdamizin cesitliligi ve daha da vazgecilmez olmasi icin buyrun görüslerimizi yazalim...(negatif-pozitif ne olursa olsun bir öneri ile paylasimda bulunalim)

selam ve dua ile kardesinizgül
Ekleme Tarihi: 17.02.2008 - 17:48
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
ÇÖZÜM LAİK BİR YÖNETİMDE....?

198 Mesaj -

En Son On: 27.08.2008 - 18:26
Cinsiyeti: ----- 
Çok önemli bir konuya parmak basmışsınız ablacımsevinçlitürban kadar önemli bir tartışma platformu oluşturacak malzeme çıkar burdansevinçligelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aşırı aynı konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazılar var okunmayan,bunları engellemek imkanız tabi...burası form sonuçta yazmak için kurulmuş bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunların hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAİK bir yönetim istiyoruz,bunu sağlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuş olur kanatindeyimsevinçliYÖNETİmi İSTİFAYA ÇAĞRIYORUM;GELİN ARKADAŞLAR İZİN VERMEYELİM GÜZEL ÜLKEMİZE KARA ÇARŞAF GIyDIREN FORM YÖNETİCİLERİNEkahkaha Güle GüleTEKBIRRRR ALLAHUEKBER kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle (abla ağzımı açtırdın yine)kahkaha
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 10:27
Bu mesajı bildir   -ERDAL- üyenin diğer mesajları -ERDAL-`in Profili -ERDAL- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
Cinsiyeti: Erkek 
selamun aleykum

canan ablam ravdaya son bır yıldır duzenlı olarak haftya ıclerı hemen hemen her gun mesaı bıtımıne kadar sureklı aktıfım bazıları gıbı boyle onemlı bır onerıyı bıle dın bezırganlarının sozlerını katarak saka yaptıgını zan eden uyelerle pek bısey olmaz amma yınede forum da sız ve sızlergıbı eklemelerı olanlan arkadaslar olduktan sonra ben ve benım gıbı dusunenler gelır hergun farklılık ıcınde aslında gereksız konu acmalarını onlemek ve gelındıgınde selamlasmak adına sıtı ıcı mesajlasma bolumu acılsaydı anlık chat mı dıyorsunuz belkı gereksız yıgılma konulaar olmaz kısa yazılacak seyler burda yapılmıs ve fazlada yer ısgal etmıs olmazdı belkı....... tabı bunun sakıncaları da varmıdır olurmu bılmem sıte yonetımı daha ıyı bılır ben bence demıstım....
selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 10:44
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

198 Mesaj -

KARDEŞ BANA TAŞ GELDİ HERALDEsevinçliAMA CEVAP VERME GEREĞİ BİLE DUYMUYORUM..CHAT İYİ FİKİR,AMA EN İYİSİ KARDEŞLİĞİMİZİN PEKİŞMESİ AÇISINDAN MSN ADRESLERİMİZİN NAKLEN YAYINLANMASI DERİM,KESİN ÇÖZÜM,BURAYA BİLE UĞRAMAZ ÇOĞU,BÖYLELİKLE,FAZLALIKLAR ORTADAN KALKMIŞ OLUR...(BURDA YANLIŞIM VARSA SÖYLE FARAN)
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 10:48
Bu mesajı bildir   -ERDAL- üyenin diğer mesajları -ERDAL-`in Profili -ERDAL- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

251 Mesaj -

estagfurullah kardesım eger olay gızlıce msn olsaydı burda ne ısımız olurdu benım demek ıstedıgım herkesın aynı anda gorup okuyacagı bıseydı belkı ıfade edememısımdır ama hıc degılse ıslam degerlerıyle alay edecek sekılde cevap yazmadım ha kırıldıysan kusura bakma sende carsaf felan dedıgınde ben alınmıstım
selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 10:58
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

198 Mesaj -

ÇARŞAFA,TÜRBANA KARŞI BİRİ DEĞİLİM ALINMANIZA GEREK YOK,ORDA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMAK İSTEYEN DOĞRU ANLAR...sevinçli
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 11:04

251 Mesaj -

ozur ya sen dogru yazmıssın ben yanlıs anlamısım..!!

demek bırılerıne mesaj vermek ıstedın ha polemıge gırmek ıstemedıgın de bellı demek hata bende
helal et ozaman hakkını

( bunu demek ıstemıstım gereksız sohbetler ıcın bır yer sus masam sen sımdı bır cevap ben bır cevap olmayacak)

selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 11:28
ebu_hanzala su an offline ebu_hanzala  
RE: ÇÖZÜM LAİK BİR YÖNETİMDE....?

395 Mesaj -

En Son On: 14.06.2008 - 18:49
Alıntı
Orijınalı tarabya

Çok önemli bir konuya parmak basmışsınız ablacımsevinçlitürban kadar önemli bir tartışma platformu oluşturacak malzeme çıkar burdansevinçligelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aşırı aynı konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazılar var okunmayan,bunları engellemek imkanız tabi...burası form sonuçta yazmak için kurulmuş bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunların hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAİK bir yönetim istiyoruz,bunu sağlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuş olur kanatindeyimsevinçliYÖNETİmi İSTİFAYA ÇAĞRIYORUM;GELİN ARKADAŞLAR İZİN VERMEYELİM GÜZEL ÜLKEMİZE KARA ÇARŞAF GIyDIREN FORM YÖNETİCİLERİNEkahkaha Güle GüleTEKBIRRRR ALLAHUEKBER kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle (abla ağzımı açtırdın yine)kahkaha

kara çarşaflıların ne tür zararını gördünüz????????
bide tekbir çekmişsiniz! bilki kara çarşaf emri TEKBİR DEDİĞİN ALLAHU EKBERDEN GELME ! kara çarşaf giyenlerde O nun korkusundan ve takvalı olduklarından giyiyorlar!
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 12:11
Bu mesajı bildir   ebu_hanzala üyenin diğer mesajları ebu_hanzala`in Profili ebu_hanzala Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

Kiymetli abilerim , kardeslerim...yapmis oldugunuz yorumlara cokTe$ekkürler ....Erdal (yani tarabya)kardesimizin söylediklerine fazla takilmayiniz....O ravdamizin müdaimlerindendir...Tutkudur onda ravda...Iste birazcik afacandir bir kardesimizdir....onunla senleniyor ravda...iste biraz anlatimi direk....ama bizler kadar oda Islam sevdalisi....Kisacasi iyi bir yürek....biraz anlatimi ve anlamasi özen isteyen kardesimiz...

Önerilere devam...her daim tazelenmek icin....selam ve dua ile kardesiniz...gül
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 14:26
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ebu_hanzala su an offline ebu_hanzala  
RE:

395 Mesaj -

En Son On: 14.06.2008 - 18:49
Alıntı
Orijınalı cananberraramazan

Kiymetli abilerim , kardeslerim...yapmis oldugunuz yorumlara cokTe$ekkürler ....Erdal (yani tarabya)kardesimizin söylediklerine fazla takilmayiniz....O ravdamizin müdaimlerindendir...Tutkudur onda ravda...Iste birazcik afacandir bir kardesimizdir....onunla senleniyor ravda...iste biraz anlatimi direk....ama bizler kadar oda Islam sevdalisi....Kisacasi iyi bir yürek....biraz anlatimi ve anlamasi özen isteyen kardesimiz...

Alıntı
Orijınalı tarabya

Çok önemli bir konuya parmak basmışsınız ablacımtürban kadar önemli bir tartışma platformu oluşturacak malzeme çıkar burdangelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aşırı aynı konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazılar var okunmayan,bunları engellemek imkanız tabi...burası form sonuçta yazmak için kurulmuş bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunların hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAİK bir yönetim istiyoruz,bunu sağlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuş olur kanatindeyimYÖNETİmi İSTİFAYA ÇAĞRIYORUM;GELİN ARKADAŞLAR İZİN VERMEYELİM GÜZEL ÜLKEMİZE KARA ÇARŞAF GIyDIREN FORM YÖNETİCİLERİNE TEKBIRRRR ALLAHUEKBER (abla ağzımı açtırdın yine)

inşaallah öyledir ama pek öyle gözükmediğini bildireyim. afacanlık müslümanlarıniyimlerine kuşamlarına hakaretle olmaz.
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 14:30
Bu mesajı bildir   ebu_hanzala üyenin diğer mesajları ebu_hanzala`in Profili ebu_hanzala Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: RE:

1686 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı ebu_hanzala

Alıntı
Orijınalı cananberraramazan

Alıntı
Orijınalı tarabya

Çok önemli bir konuya parmak basmışsınız ablacımtürban kadar önemli bir tartışma platformu oluşturacak malzeme çıkar burdangelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aşırı aynı konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazılar var okunmayan,bunları engellemek imkanız tabi...burası form sonuçta yazmak için kurulmuş bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunların hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAİK bir yönetim istiyoruz,bunu sağlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuş olur kanatindeyimYÖNETİmi İSTİFAYA ÇAĞRIYORUM;GELİN ARKADAŞLAR İZİN VERMEYELİM GÜZEL ÜLKEMİZE KARA ÇARŞAF GIyDIREN FORM YÖNETİCİLERİNE TEKBIRRRR ALLAHUEKBER (abla ağzımı açtırdın yine)

inşaallah öyledir ama pek öyle gözükmediğini bildireyim. afacanlık müslümanlarıniyimlerine kuşamlarına hakaretle olmaz.

yok abim inan öyle degil....genclik diyelim...hepipmiz kadar onunda birazcik daha hidayete ihtiyaci var...orda güncel olaylara atifta bulunmus...baska niyeti yok...o inan inanlardan...ama hepimizin oldugu gibi eksikler olabilir....kazanacagiz inasallahsevinçli sabir ve hosgörü...
Ekleme Tarihi: 18.02.2008 - 14:34

198 Mesaj -

AL İŞTEsevinçli,BEN TÜRBANA ÇARŞAFA KARŞI DEĞİLİM,HEM VALLAHİ HEM BİLLAHİ, EŞİM OLSA ÇARŞAF GİYSE HELAL OLSUN DER,ÇARŞAFIDA MAHMUT PAŞADAN BEN ALIRIM KARDEŞ ÇOK CİDDİYİMsevinçliPROBLEM BURADA NE BİLİYOMUSUNUZ,KARŞI GÖRÜŞE TAHAMÜL EDİLMİYOR,MİZAÇ TARAFIMIZI BİRAZ GÜÇLENDİRİRSEK DAHA İYİ ANLAŞABİLECEĞİMİZ KANATİNDEYM..ABLAM SENDE OLMASAN YETİM KALACAZ VARYAağlar BOYNU BÜKÜK KARDEŞİNİ NASILDA SAHİPLENİYO..ABLA İŞTE..ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN,SİZLERİ BENDEN ÖNCE CENNETE ALSIN EMİsevinçli
Ekleme Tarihi: 19.02.2008 - 00:25
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
Gül bahcem ravdam düzen süper konular mükkemel hersey yerli yerinde ve ayni kalmasindan yanayim msn adresi yada chat asla ve asla istemem ne gerek varki

Bu mesaj 1 kez ve en son sayacgin1 tarafından 19.02.2008 - 00:44 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 19.02.2008 - 00:42
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 442 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53923 saniyede açıldı