generique colchicine generique stromectol stromectol chloroquine generique rhinocortvoltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Susuyorum ...Ağlıyorum...Ağıtlar yakıyorum...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Susuyorum ...Ağlıyorum...Ağıtlar yakıyorum...

567 Mesaj -

En Son On: 05.12.2008 - 11:45
Cinsiyeti: Bayan 

..........

Zamanın derinlemesine indikçe kayboluyor ve adını koyamadığım dehlizlerde boğuluyorum.Bir ses yükselir gibi oluyor ''GEL'' .Ve gitmek istiyorum o ''gele ''bu diğer adı pislik olan dünyadan.Sonra bir el tutuyor elimi yakama yapışan bir dost eli susuyorum.Gitmekle felahı bulamayacağımın delili olarak kabul ediyorum onun gelişini. O gidememişliğimin zaferini kutluyorken bir hücrede ben ağıtlar yakıyorum...

Harlı bir ateşin üstündeki kara bir kazan gibi yanıyorum, cayır cayır ...Ve sonra bir dost eli yapışıyor yakama her sirkeleyeşinde ''O rahim sıfatıyla kuşatır seni '' diyor susuyorum. Ve kuşatılmayı bekliyorum...Canımın yandığını hissediyor ve dudaklarımı sıkıyorum. Kan yürüyen dudaklarımla ALLAH azze ve cel'i zikrediyorum. On'u zikrettiğim an sanki cennetden bir kapı aralanıyor hissine kapılıyorum hasta vücudumun sıhhati yerine geliyor sonra altın bir kap içinde.

Ve ben utanıyorum....Ondan gayrısına tutulan bu yüreğimi çıkarıp atmak istiyorum.Ve her kahkaha attığımda ''cennetlemi müjdelendin'' sesi ile irkiliyor sukuttan yana oy kullanıyorum. Susuyorum ...Ağlıyorum...Ağıtlar yakıyorum...

Gafletin kancasına sıkışan elimle özgürlük işareti yapıyorum ve nefsimin esareti altında olduğumu kısa bir süreliğinede olsa ört bas ediyor bu .Kendimi oyalıyorum...Ve bu oyalanmış olmak kısa sürüyor canımın yandığını biliyorum ama söyleyemiyorum...

CAN YANIYOR CAN...

Başımı dayadığım bir mescid duvarında kısa süreliğine uykuya dalıyorum puslu bir şafakta bana doğru gelen yemyeşil bir gövde ve bende siyah bir gül olarak ona ilerliyorum ve uyanıyorumCanım yanıyor uyanmışlığıma darılıyorum...Bütün bu kayboluşlarda yakama yapışan dost eli ile kendime geliyorum.Kuşatılmayı bekliiyorum onun dediği gibi kuşatılmayı...gül

Bu mesaj 1 kez ve en son VeRvO tarafından 11.12.2007 - 18:05 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 11.12.2007 - 18:04
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Ve ben utanıyorum....Ondan gayrısına tutulan bu yüreğimi çıkarıp atmak istiyorum.Ve her kahkaha attığımda ''cennetlemi müjdelendin'' sesi ile irkiliyor sukuttan yana oy kullanıyorum. Susuyorum ...Ağlıyorum...Ağıtlar yakıyorum...

Gülmeyi kendime ar etmistim bu hadisi duyduktan sonra....

Cok tesekkürler Vervo kardesim.. Allah c.c. Razi Olsun...

Ekleme Tarihi: 11.12.2007 - 21:36
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  

137 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 18:15
çok güzelmiş Allah razı olsun ben bunu başka bir yerde kullandım hakkını helal et göz kırpma
Ekleme Tarihi: 11.12.2007 - 22:59
Bu mesajı bildir   muhammed ümmeti üyenin diğer mesajları muhammed ümmeti`in Profili muhammed ümmeti Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mev@ su an offline mev@  

365 Mesaj -

En Son On: 10.11.2009 - 17:45
cok güzel bir paylaşımdı emeyine yüreğine sağlık kardeşim
Allah Razı Olsun selam ve dua ile inş
Ekleme Tarihi: 11.12.2007 - 23:41
Bu mesajı bildir   mev@ üyenin diğer mesajları mev@`in Profili mev@ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRvO su an offline VeRvO  

567 Mesaj -

En Son On: 05.12.2008 - 11:45
Amin..Cümlemizden..

Alıntı
çok güzelmiş Allah razı olsun ben bunu başka bir yerde kullandım hakkını helal et

Helal olsun ne demek yazılan paylastıkça güzeldir...
Ekleme Tarihi: 12.12.2007 - 09:48
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  

137 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 18:15
eyvallah Allah razı olsun tekrar gül
Ekleme Tarihi: 12.12.2007 - 12:35
Bu mesajı bildir   muhammed ümmeti üyenin diğer mesajları muhammed ümmeti`in Profili muhammed ümmeti Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 458 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51497 saniyede açıldı