generique rhinocortgenerique plaquenil generique rhinocortivermectine ivermektin aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » HARDWARE & SOFTWARE » dvd`ye filim yuklemek nasil!!!??

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
muratsivasli58 su an offline muratsivasli58  
Themenicon    dvd`ye filim yuklemek nasil!!!??

14 Mesaj -

En Son On: 28.10.2010 - 15:57
Cinsiyeti: Erkek 
selamun aleykum arkadaslar,
simdi,ben bu islerin acemisiyim,ben nokia tlf la cektigim goruntuleri izleyebiliyorum(siteden bi arkadasin sayesinde) ama nasil dvd ye yukleme(brande)yapabilirim??? bana aciklamali veya goruntulu anlatabilirmisiniz????bir turlu beceremedim.
sagolun,saygilar.
Ekleme Tarihi: 04.12.2007 - 00:19
Bu mesajı bildir   muratsivasli58 üyenin diğer mesajları muratsivasli58`in Profili zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Cinsiyeti: Bayan 
Ve aleykum selam,
Dvd'ye hangi formatta yazmak istiyorsunuz, yani cep telefonunuzdaki videoyu direk dvd'ye mi atmak istiyorsunuz, tam anlayamadım...
Ekleme Tarihi: 08.12.2007 - 19:21
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

14 Mesaj -

selamun aleykum,oncelikle islam aleminin kurban bayrami hayirli ugurlu olsun .

kardes,ben hangi formatta falan bilmiyom o ne oluyorsa?evet ben nokia ve kucuk digital sony foto makinasiyla cektigim goruntuleri dvd ye aktarmak istiyorum ama nasil??bende su an sadece nero var..
bu arada bir sorum daha var,windows xp pro mu? yoksa windows xp home mi daha iyi pc?? tesekkurler,saygilar.
Ekleme Tarihi: 21.12.2007 - 00:33
Bu mesajı bildir   muratsivasli58 üyenin diğer mesajları muratsivasli58`in Profili zum Anfang der Seite

Moderator
1295 Mesaj -

V.a.s. Sizin de bayramınız mübarek olsun..
Ben de nero kullanıyorum, ama hangi sürümü kullanıyorsunuz bilmiyorum oyüzden görüntüler biraz değişik gelebilir ama yapacaklarınız aynı şeylerdir..

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi Veri Dvdsi yaratı seçiyorsunuz..(Neronuz İngilizceyse de simgelerden çıkarabilirsiniz, aynı simgeler vardır..)

Çıkan sayfada sağ taraftaki Ekle'yi seçtiğinizde başka bir menü daha açılıyor ve oradan bilgisayarınızdaki istediğiniz dosyayı bulup ekliyorsunuz..
Dosya eklemeyi bitirince de sağ alttaki İleri'yi seçiyorsunuz..

Buradan da hiç bir değişiklik yapmadan yine Yak veya Next'e tıklıyorsunuz ve dvdye yazma başlıyor, tabii ki boş bir dvdyi dvd rom a yerleştirmiş olduğunuzu varsayıyoruz..sevinçli
Bir sorununuz olursa yazarsınız yine.. Selametle..
Ekleme Tarihi: 22.12.2007 - 19:29
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

14 Mesaj -

allah razi olsun senden,cok guzel anlatmissin,denemeyi en kisa zaman da yapacagim,herhangi bir hata olursa yazarim,tesekkurlerr.(nereden cattik bu adama deme haa).
Ekleme Tarihi: 24.12.2007 - 00:42

Moderator
1295 Mesaj -

Est. yardım edebiliyorsam ne mutlu, Rabbim cümlemizden razı olsun inş..
Önceki mesajınızda sorduğunuz soru gözümden kaçmış kusura bakmayın; Win xp pro, home'dan daha iyi bir işletim sistemidir, Xp Home, ev kullanıcıları için tasarlanmıştır ve bazı uygulamaları desteklememektedir örneğin bilgisayarınıza bir web server kuramazsınız (IIS)..Ama normal kullanım için XP Home un özellikleri de yeterli olacaktır..göz kırpma

Bu mesaj 1 kez ve en son RuZGaR tarafından 25.12.2007 - 17:42 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 24.12.2007 - 11:17
Themenicon   

14 Mesaj -

selamun aleykum,degerli kardesim,oncelikle gostermis oldugun ilgi ve yardimindan dolayi tesekkur ederim.sizin tarif ettiginiz sekilde denedim olmadi,.fotolari yukluyor ama filim karelerini yuklemiyor.nokia goruntuleri MP4.Digital kameranin goruntuleri MPG bu bilgi isine yarar belki.Simdi cevremde pc le ugrasan tanidik olmadigi icin bu yolla isimi gormeye calisiyorum kusura bakmayiniz. .
Ekleme Tarihi: 28.12.2007 - 00:30

Moderator
1295 Mesaj -

A.s.
Açıkçası biraz araştırmam gerekti o yüzden geç cevap yazabildim kusura bakmayın..
Neroda ilk resimde Veri Dvdsi'ni seçtiyseniz, aslında bütün formatların yazılabilmesi gerekiyor, ama tabi bu arada oluşturacağınız Dvdyi nerede izlemek istediğiniz de önemli, Veri Dvdsi şeklinde oluşturduğunuz Dvdyi bir Dvd playerda izleyemeyebilirsiniz ama yine bir bilgisayarda izlemek istiyorsanız sorun olmaz.
Ayrıca Dvd Video Yarat kısmından da mpg dosyası eklemeyi denedim ve oradan da ekledi, siz de niye olmadı anlayamadım..telaşlı Dosyaları ekleyebiliyor musunuz yoksa ekleyip dvdye yazdırdığınız dosyalar mı okunmuyor?
Ekleme Tarihi: 07.01.2008 - 16:12

14 Mesaj -

selamun aleykum,evet kardesim,ben fotolar ve nokia tlfn ve digital fotograf makinasindan pc`ye yukledigim goruntuleri DVDye nero araciligiyla gostermis oldugunuz gibi yuklemeye calistim,fakat sadece fotolari dvd playerda gosteriyor,yani video goruntuleri gostermiyor,sebebi benim icinde bir soru isareti.
Bir kac kisiye bu konuda yardim talebinde bulundum,cozum olursa
sizi bilgilendiririm.ALLAHA Emanet Olun Güle Güle
Ekleme Tarihi: 09.01.2008 - 22:19

Moderator
1295 Mesaj -

Hmm.. evet dvd playerda görüntülemek istiyorsanız dediğim şekilde Veri diski oluşturdan yaptığınız takdirde göstermeyebilir, onun için de Neroda yukarıdaki sekmelerden Fotoğraf ve Video olanından - simgesinde film şeridi ve video görüntüsü var- Dvd Video(vr) Yarat veya Değiştir'den oluşturursanız dvdnizi, videolar da dvd playerda görünecektir inş..
Ekleme Tarihi: 09.01.2008 - 22:29
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 794 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.06469 saniyede açıldı