kaletra dexamethasone kamagra lopinavir ritonavir ivermektine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Tanitirmisiniz?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 594 mesaj mevcut
Sayfa (6): < Geriye1 (2) 3 4 Devam >
Ekleyen
RE:

102 Mesaj -

En Son On: 29.09.2006 - 02:14
Cinsiyeti: Erkek 
Evet sadece gurbette degil kendi vatanimizda bile hepberaber.. nasil ki irklar dostluk icin vasita ise taniyip kaynasmak ise bir arac ise hemseri olmakta oyle diye dusunuyorum..
Ekleme Tarihi: 19.12.2003 - 18:17
Bu mesajı bildir   HaNCI üyenin diğer mesajları HaNCI`in Profili HaNCI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GencSair su an offline GencSair  
Esselamun aleykum

89 Mesaj -

En Son On: 28.06.2007 - 16:39
Cinsiyeti: ----- 
Iste ben buraya yeni geldim Benide kabul ettiginiz icin cok sevindim
Ben buraya AskSairi abim sayesinde geldim
Benim ismim Feride Buradaki ismim GencSair
Ben hollandada dogdum ve 13 yasindayim
Benim hobilerim siir yazmak ,kitap okumak ve gezmek.
Ben dunyada allahin sevgili kullarindan olmak icin gayret ediyorum .insallah allahu teala bizleri sevgili kullarindan eyler. amin.
Allahim sana geldim benide kabul eyle
Yalvaririm bu kucuk Sairinide kabul eyle
Insallah buyuyunce ameliyatci,kitapyazarive sair olmak istiyorum
Hayirlisi ne ise onu olurum insaallah
Allah hepimizin yolunu acik etsin amin
*selam ve dua ile*
***GencSair***

Bu mesaj 2 kez ve en son GencSair tarafından 28.12.2003 - 19:17 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 18:23
Bu mesajı bildir   GencSair üyenin diğer mesajları GencSair`in Profili GencSair Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
bayramalkis su an offline bayramalkis  

211 Mesaj -

En Son On: 27.03.2021 - 21:18
Ravda NET'e hoşgeldiniz Feride kardeşim. Burada, aile sıcaklığını bulabilirsiniz. Güzel şiirlerinizin devamını bekliyoruz.

Selam ve dua ile.
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 19:36
Bu mesajı bildir   bayramalkis üyenin diğer mesajları bayramalkis`in Profili bayramalkis Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRDa su an offline VeRDa  

730 Mesaj -

En Son On: 15.06.2010 - 16:47
Yuce rabbim cumlemizden razi olsun insallah..
Kendinizi tanittiginiz icin tesekkur ederim..
Insallah diger uyelerde kendilerini tanitirlar..

Rabbime emanetsiniz..
Saygi, Selam ve Dua ile..

Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 21:03
Bu mesajı bildir   VeRDa üyenin diğer mesajları VeRDa`in Profili VeRDa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast GULRANA  
Themenicon   

Misafir

selamlar butun dostlar...
kendimi tanimayi bir basarabilsem size de kendimi anlatirim.....
Rabbimin dunyaya musluman olarak geldikten sonra da musluman olarak yasamasini nasip ettigi garip bir kulum...

aklim calismaz pek..hep kalbimin sozunu dinlerim ve bu da her zaman hata yapmama sebep olmustur.....cocuk gibiyim hala...

aglamayi coooook severim....gulmeyi de...... ama aglarken kendimi bulmaya calisir gulerken de nedense kendimi kaybederim......

ben kendimi begenmezken,hatalarim bu kadar cokken Rabbim beni nasil begenir nasil huzuruna cikarir bana cevap verebilirmisiniz dostlarim?

nasil akillanir bu bicare kul? aklini ve vicdanini nasil bir arada kullanir?

bilmiyorummmmmm...............ahhha ahhhhhhhhhhhhh
basinizi agrittim biliyorum...hakkinizi helal edin...canim birseyler yazmak istiyordu...icimi az da olsa bosaltayim dedim.... agla
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 21:04
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
deryadeniz su an offline deryadeniz  
Themenicon    sen aglama dayanamam

42 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 22:31
Cinsiyeti: Bayan 
hep gulersin insallah.basimiz agrimaz sevdigimiz arkadasimizi okurken merak etme yani.
neden icin doldu senin boyle.gurbetmi dokundu nedir.insan bazen oyle oluyor dokunsan aglayacakmisin gibi doluyor.
hakkimiz varsa helal olsun ama sende helal et.
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 21:16
Bu mesajı bildir   deryadeniz üyenin diğer mesajları deryadeniz`in Profili deryadeniz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast GULRANA  
Themenicon   

Misafir

En Son On: 04.07.2006 - 22:31
cok sagolasin deryadeniz kardesim.....dedim ya ben boyleyim iste, cok dalgali bir denizim her yanim med ve cezir.........
kalbim durmaz ki hic yerinde.........iki dakikasi birbirini tutmaz ki.......
sadece gurbet degil hersey dokunur oldu artik bana....
anlatmak zor yazmak zor yasamak daha bir zor........ne bileyim oyle iste.....
su an ne yazdigimi sorma sakin bana cunku bilmiyorum.ellerim kendiliginde geziyor klavyenin tuslarinda...sair olasim geliyor yeniden......eski gunlere gidesim geliyor yeniden....

anlatamam............gelip gormen lazim...ve beni bilmen lazim....
karmakarisik bir insanim ben...beni cozmen lazim...
ve en onemlisi de bu...cozemezsin ki beni... agla agla
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 21:26

730 Mesaj -

Yuce rabbim cumlemizden razi olsun insallah..
kardesim en guzeli ise derdinizi paylasabiliyorsunuz.. size daima yardimci olabiliriz.. ve egerki siirleriniz varsa tabiki siir bolumune bekleriz.. yuce rabbim yolundan ayirmasin insallah..

Rabbime emanetsiniz..
Saygi, Selam ve Dua ile..

Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 21:30
Bu mesajı bildir   VeRDa üyenin diğer mesajları VeRDa`in Profili VeRDa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MiRaY su an offline MiRaY  
S.A

252 Mesaj -

En Son On: 04.05.2005 - 00:20
ALLAHIN SELAMI VE RAHMETI SIZIN VE TÜÜM MÜSLÜMANLARIN ÜZERINE OLSUN.
Burda isvicreden pek kimse yok galiba??Endulus abi tanidik cikarsa bak simdik??:D endülüs abi isvicrenin neresindensiniz??
Neyse ben isvicrede oturuyorum.10 yasinda isvicreye geldim.okuluma burda devam ettim.2tane
cok sevimli ama cokta haylaz oglum var.29 yasidayim.Dostlardan yana baya darbe yemis bir garibim ama olsun basima gelen her felaket biliyorum ve hissediyorumki beni RABBIME yaklastiriyor.:( Herkezi hemen kardes gibi severim.Ravda nette ilk interneti aldiktan sonra tanidim ne taniyiski cikamiyorum cok seviyorum.
HANCI KARDES HEMSERIYMISIZ YAAAA.BIDE AKRABA CIKIYOZMU BAK SEN GARIK.:D
BEN ASLEN AFYONLUYUM AMA ESIM DENIZLILI.sevinçli
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 21:54
Bu mesajı bildir   MiRaY üyenin diğer mesajları MiRaY`in Profili MiRaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HaNCI su an offline HaNCI  
RE: S.A

102 Mesaj -

Alıntı
Orijinali EFSUN30

HANCI KARDES HEMSERIYMISIZ YAAAA.BIDE AKRABA CIKIYOZMU BAK SEN GARIK.:D
BEN ASLEN AFYONLUYUM AMA ESIM DENIZLILI.sevinçli

merhaba hemserim. Denizlili oldugunu bilmiyordum yaw. Simdi bir hemsomla tanistim ya artik mutluluktan kimse beni asagiya indirmez göz kırpma

Allah cocuklariniza uzun omurler versin. Anali babali buyutsun..

Alıntı
Orijinali EFSUN30

Dostlardan yana baya darbe yemis bir garibim

Dostlarindan yenen darbeler.. Oncelikle dostluklar beklentilerle kurulu degil karsiliksiz olmali diye dusunuyorum. Beklentiler buyudukce yenecek darbeler de o kadar cogalacaktir. Bir kisiye sicak bir merhabamizdan sonra en azindan ondan da bir merhaba beklemek hakkimiz ancak biz bunu beklersek kaybederiz. Gercek olan bir nokta varsa selam verdigimiz kimse bize dusman ya da zarar verici degiller. Onlar sadece kendilerinden yana ve bizi kendi cercevelerinden bakacaklar, goreecekler degerlendirecekler. Ve bizden once onlar vardi. ve yine biz onlardan uzaklastiktan sonra yine onlar olacaklar. O halde onlar bir cok yerde bizi yok gibi goreceklerr.. Onlarin hatalari uzerin de yogunlasmak ve bize karsi olan eksiklerine not vermek yerine onlarla olabilecek her saniyedeki vedalasmayi hazir olmaliyiz ki yarin ahirette Kul hakki ile bize gelmesinler. Iyiliklerimiz ya da sicak bir merhabamizin mükafaatini dostlarimiz degil onlarin da yaraticisi Rabbimizden beklemeliyiz..

onlarin ihaneti bile bizi yikmamali.. Inaniyorum ki o zaman daha mutlu olacagizdir ve daha uzun omurlu dostluklar kurabilecegizdir.

selam sevgi ve dua ile
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 23:02
Bu mesajı bildir   HaNCI üyenin diğer mesajları HaNCI`in Profili HaNCI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

102 Mesaj -

Alıntı
Orijinali GULRANA

selamlar butun dostlar...
....

merhaba nihal

Tebdili mekan da hayir vardir. Bir hafta sonu tatile cikmayi deneyiniz. Her gün yaptiklarinizdan farkli bir seyler deneyiniz. Ya da evinizin yonunu degisteremeseniz de ic dizayninda degisiklikler yapin. Ve her zaman dusunduklerinizden daha farkli seyler dusununuz. Bu gune kadar yapmadiginiz bir seyler yapmayi deneyiniz. mesela resim cizmeyi deneyiniz. ya da web sitesi yapmayi deneyiniz ya da farkli bir program bulup onu ogrenmeye deneyiniz..

Ya da en son kavga ettiginiz arkadasiniza arayiniz. ondan ne kadar nefret ediyor olabilrseniz olun bunu unutup onunla sicak bir dostluk icin hal ve hatirini sorunuz.. bunu yaparken telefon faturasi geldigin de gozleriniz şaşkın boyle olacagini sonra da sıkıntılı sıkıntılı boyle donecegini unutmayiniz göz kırpma dil uzat

Ya derin bir nefes alin ve arkaniza yaslanip sunu dununuz kimse kendini sizden daha mukemmel tanimiyor. Yani ger kalmis degil hatta bir coklarin dan daha da ilerdesin.. Bak milyonlarca insan var daha kendini tanimayayi bile dusunemiyrlar

aglamayi kim sevmez ki.. ya bir de aglayabilsek keske.. neyse.. Rabbimiz buyuktur,.. Bize nice kapali kapilari acar.. En guzeli ise dua etmek..

selam sevgi ve dua ile
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 23:14
Gast GULRANA  
Themenicon   

Misafir

HANCI KARDESIM SENI BU SITEYE GONUL DOKTORU OLARAK ALSINLAR BARI........

TAVSIYELERIN ICIN SAGOL......AMA BEN BUGUNE KADAR COK SEY DENEDIM BUNLAR GIBI.....
VE BAZEN OYLE BIRGUN OYLE BIR DAKIKA GELIYOR KI ISTERSEN HAFTA SONU ICIN BUZULLARA GIT YINE DE ICIN SOGUMUYOR...YINE DE ACIN DINMIYOR...YINE DE GOZYASLARIN BUZ TUTMUYOR..AKMAYA DEVAM EDIYOR....

BEN DE SIZIN GIBI GENEL DE BASKLARINI TESELLI ETMEYI COK SEVERIM..ONLARA TAVSIYELERDE BULUNURUM..AMA DERT BEN OLUNCA DERT BENIM ICIMDE OLUNCA BEN DERTLI OLNUCA ELIMDE YAPACAK HICBIRSEYIM OLMAZ VE HIC BIR TESELLI BENI SUSTURAMAZ..
BILMIYORUM BELKI AZ DA OLSA BENI ANLAMISSINIZDIR..
.
Ekleme Tarihi: 28.12.2003 - 23:29

102 Mesaj -

selam, yukarda yazdiklarim sadece o an aklima gelenlerdi.. Burada ressamin hatasi diye guzel bir hikaye var.. Bu hikaye benim cok cok hosuma gitti.. insanlardan hatani bulmalari istedigin de her yerde bulacaklardir.. Yine onlardan hatami onar dedigin de kimse fircayi bile dokunamiyacaktir..

buna bir bezer sekil de bizler kendi yasantimizda yasadiklarimiza hakkinda akil veren cok olur. Ama bizim yaadigimizi akil verenler yasamaya baslarsa onlarin bizden daha kotu duruma dustugunu gorururz.. "-- Eeee ne oldu?" "hani sen bize akil veriyordungöz kırpma simdi ne oldu sana " demek gelir hep.. O halde bu duruma hepimiz dusebiliriz. Ya da tersi olabilir.. Bilmemiz gereken bir kac nokta vardir hep:

1. Veren el alan elden ustundur.

2. Diger insanlarla mesgul olmak. Onlarin tecrubeleriniden istifade etmeye calismak.

3. kabullenmek, sabretmek ve sükredebilmek

Mesela kötü bir durumda, gülüp oynayanlara bakip kendimizi daha da yipratmak yerine bizden daha kötü durumda olanlarin durumu goz onune getirmeliyiz.. Kendimizi onlar yerine koyup degerlendirebilmeyiz..

sonucta biz de bir insaniz. kendimizi olur olmaz durumlara dusunup uzulup yipratarak zaman harcayacagimiza, durumumuzu kabullenip zararin neresinden donersem kkardir diyerek gecmiste yasananlarla dögulmek yerine sabredip sadece bugunu dusunebilir.. halimizi sukredip sadece ama sadeci simdi ne yapmamiz gerekiyorsa ona yapabilmeliyiz..

selam sevgi ve dua ile
Ekleme Tarihi: 29.12.2003 - 00:34
Gast GULRANA  
sagolasin

Misafir

hanci kardes sagol...
garip olan sudur ki gecmise uzulup tasalanma veya gelecek icin simdiden tasalanma oldugun zamani yasa.....bunlari bildigim halde kalbime pranga vuramiyorum ki!!!
ne yapabilrim ki!!!!! yukarida bahsettiginiz yaziyi okuyacagim...siz bana dua edin yeter ins.
Ekleme Tarihi: 29.12.2003 - 00:46
Gast Dadasim  
tanisma

Misafir

S.a arkadaslar ben Sinan Hollandadan katiliyorum. buraya gelei 4 sene oldu. herkes kendini tanittigi icin bende kendimi tanitma ihtiyaci hissettim. ben burda ogrenciyim. muhasebe uzerine okuyorum. ve ayni zamanda dilini en guzel sekilde ogrenmeye calisiyorum.
Ekleme Tarihi: 29.12.2003 - 02:02
Gast ihvan1  
sevgi

Misafir

inanalar icin rahman bir sevgi yaratacak
Ekleme Tarihi: 01.01.2004 - 01:41
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
Ben.......

379 Mesaj -

En Son On: 08.09.2007 - 21:03
Ben muhammedfevzi.1985 konya doğumluyum.(TÜRKİYE).İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim.Ortaokulu Anadolu İmam Hatip Lisesinde bitirdim(Konya).Liseyi ise Enderun Fen Lisesinde bitirdim(Konya).Bunları tanışma amaçlı olarak yazıyorum.Gerçekten buradaki müslüman kardeşlerimizin samimiyetleri ve sıcaklıkları kalbimizi hoş kılıyor.Allah razı olsun.Müslümanların meşru samimiyetlerini artırsın inşallah.
Ekleme Tarihi: 05.01.2004 - 23:19
Bu mesajı bildir   muhammedfevzi üyenin diğer mesajları muhammedfevzi`in Profili muhammedfevzi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Merdiyye su an offline Merdiyye  

1158 Mesaj -

En Son On: 03.04.2005 - 00:56
Hosgeldiniz..
Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 07:38
Bu mesajı bildir   Merdiyye üyenin diğer mesajları Merdiyye`in Profili Merdiyye Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast aliosman82  
Themenicon   

Misafir

En Son On: 03.04.2005 - 00:56
selamu aleyküm. benim adım aliosman. 1982 doğumluyum. çankırı çerkeş'liyim. türkiye'de yaşıyorum. bir bankanın santral görevlisi olarak çalışıyorum.açıktan kamu yönetimi 3. sınıftayım. hayırlısıyla bitirecez inşallah. hoşçakalın.
Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 16:10
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 01:19
Tum yeni uye olan kardeslerimiz sitemize en önemlisi aramiza hosgeldiniz. Rabbim hayirlara vesile eylesin. Nice güzelliklerde bulusmak ümidi ile

Baki hûdaya emanet olasiniz

Saygi Selam ve dualar ile
Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 16:16
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Fatma23 su an offline Fatma23  
Selamunaleyküm

1386 Mesaj -

En Son On: 01.04.2005 - 14:46
Selamunaleyküm,allahin rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun.
Adim Fatma 24 yasindayim ve Almanyada dogdum,3 sinif. mimarlik bölümünde okuyorum.
Insallah üniversite hayatim hayirlisiyla biter.Günlük hayatim ise yüce rabbimin yolunda gitmektir ve mücadele icindeyim, cünkü almanyada ablalarimiz ve kardeslerimiz basörtü sorunu yasiyorlar.
Bos zamanimda dini sohbetlere katiliyorum, milli görüs veya nurcularin sohbetine.
Bu arada siir yaziyorum bir cok siirlerim var, insallah sizlerle birlikte paylasirim.
Esselamunaleyküm

Bu mesaj 1 kez ve en son Fatma23 tarafından 16.02.2004 - 15:00 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 18:10
Bu mesajı bildir   Fatma23 üyenin diğer mesajları Fatma23`in Profili Fatma23 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MeLiH su an offline MeLiH  

Admin
280 Mesaj -

En Son On: 23.03.2020 - 16:17
Vealeykumselam..

Yeni gelen kardeslerimizin hepsine canı gonulden hosgeldiniz diyorum..
Ayrıca Fatma kardesim : Rabbim okul hayatınızda ve gunluk yasantınızda muvaffakiyetler ve saadetler nasip etsin insallah..Rabbim esaret ve zulum altinda dinini yasamaya calisan tum kardeslerimize sabir, ve dayanma gucu versin insallah..

Saygi, Selam ve DUA ile..
Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 19:32
Bu mesajı bildir   MeLiH üyenin diğer mesajları MeLiH`in Profili MeLiH Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  

15 Mesaj -

En Son On: 21.05.2006 - 14:47
Aramiza yeni katilan tum kardeslerimizin hepsine hosgeldiniz diyorum.
Gelislerinin hayirlara vesile olmasi temennisiyle,okuyan kardeslerimize basarilar ve calisanlarada guc kuvvet ihsan eylesin...

Selam ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 19:38
Bu mesajı bildir   NiSaNuR üyenin diğer mesajları NiSaNuR`in Profili NiSaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
behlul su an offline behlul  
Themenicon    selamun aleykum

7 Mesaj

En Son On: 27.02.2012 - 00:39
Evet kardesler hepiniz kendinizi cok guzel bir sekilde tanitmissiniz. Bana kendimi ifade edecek bir kelime birakmamissiniz masaallah sevinçli O zaman geriye sadece ''Bende sizden biriyim'' demek kaliyor sevinçli
selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 06.01.2004 - 19:55
Bu mesajı bildir   behlul üyenin diğer mesajları behlul`in Profili behlul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Allah razi olsun

1386 Mesaj -

Allah razi olsun Melih kardesim, dileklerin iicn cok sagol allah yar ve yardimcimiz olsun, esselamunaleyküm
Ekleme Tarihi: 07.01.2004 - 12:58
Bu mesajı bildir   Fatma23 üyenin diğer mesajları Fatma23`in Profili Fatma23 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast gecee  
Themenicon    gece

Misafir

s.a.

görüyorumda kardeşlerimin büyük çoğunluğu yurdışından...
mevlam sizlerden razı olsun. orlarda bir ve beraber olduğunuz için. birbirinizi sevdiğiniz için. hizmetleriniz için.
bu arda küçücük bi anımı anlatmak isterim:
çocukluğumun ilk yılları almanya da geçmişti. ilkokul 3. sınıfta dönüş yapmıştık izmir e.
gelince çok yadırgamıştım.
biz ordayken duyduğumuz en kötü sözler salak manyak tı. baktık ki burda küçücük çocuklar ağza alınmaz laflar ediyor...
yani kardeşlerim:
istedikten sonra ordaki en olumsuz ortamlar
olumluya dönebilir. menfilik olarak buranın oralardan pek farkı yok...
bir tek elhamdülillah ezanı duyabiliyoruz....

mevlam yar ve yardımcınız olsun......
Ekleme Tarihi: 13.01.2004 - 17:42
Gast XxZeynepxX  
selam

Misafir

Selamun Aleykum,

Benim adim Zeynep bende Hollandada kaliyorum,burda hollandadan katilanlar oldukca cok gordugum kadariyla.
Yasim 17 bu seneden sonra bende fransizca ogretmenligi uzerine okumayi dusunuyorum Insallah ama aslinda bu secimim iyimi hala emin degilim ama simdilik fikrim busevinçli

Selam ve Dua ile..
Ekleme Tarihi: 06.02.2004 - 22:27
slm

379 Mesaj -

Hoşgelmişsiniz.Baya Hollanda ekibi var herhalde.MaaşallahçAllah arttırsın
Ekleme Tarihi: 16.02.2004 - 14:40
Bu mesajı bildir   muhammedfevzi üyenin diğer mesajları muhammedfevzi`in Profili muhammedfevzi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hazanrengi su an offline hazanrengi  
selam ve dua ile...

608 Mesaj -

En Son On: 07.10.2007 - 00:58
Selamun aleyküm kardeşlerim

Acizane bende biraz kendimi tanıtayım dedim.Aslında bu bölümü görmediğimden dolayı sizinle tanışmam biraz geç oldu.İstanbul da yaşıyorum.23 yaşındayım,evliyim,1,5 yaşında dünya tatlısı bir oğlum var.Çalışmıyorum ev hanımıyım.Boş vakitlerimde ki bu genelde geceleri oluyor bu siteye girip forumları merakla takip ediyorum.Aslında buna vesile olan kardeşimdir.Onun sayesinde sitenin tiryakisi oldum.bu siteye emeği geçen herkesten Allah razı olsun.Sanırım bu kadar tanıtım yeterli olur.Hakkınızı helal edin.Forumlarda görüşmek üzere......

Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 01:44
Bu mesajı bildir   hazanrengi üyenin diğer mesajları hazanrengi`in Profili hazanrengi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2338 Mesaj -

Hazanrengi kardesim aramiza hosgeldiniz

Ilk geldiginiz gunden itibaren forumuza gosterdiginiz ilgiden dolayi tesekkurlerimizi sunariz. Devamini diliyoruz

Vesselam
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 01:48
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
slm

379 Mesaj -

Allah samimiyeti artırsın inşallah
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 14:02
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  

98 Mesaj -

En Son On: 18.10.2009 - 14:55
Selamüm Aleyküm din kardeslerim...
Hepinizi Allah`in selami ile selamlarim...
Aslinda ben bu siteye yanlis hatirlamiyorsam 1 ay önce üye oldum cokda memnunum. Emegi gecen bütün kardeslerimden Allah razi olsun.
Neyse, bende biraz kendimden bahsedeyim bariii...
Benim adim Emine, iki ay sonra 16 yasima girecem (InsAllah). Ben kendimi bildim bileli Danimarkada yasiyorum (hay yasamaz olaydim:( ) yani burada dogdum büyüdüm aslen Sivasliyim . Danimarkada ki Selam okuluna gidiyorum bu sene 10. sene ve son senem. Kitap okumayi cok seviyorum, arkadaslarla hosca vakit gecirmeye bayiliyorum.
Sanirim kendimden bayagi bi bahsettim hepinizi Allah`a emanet ediyorum...

Selam Ve Dua Ile...

Bu mesaj 1 kez ve en son §Emine§ tarafından 20.02.2004 - 21:08 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 21:06
Bu mesajı bildir   _EM!NE_ üyenin diğer mesajları _EM!NE_`in Profili _EM!NE_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rabiaRAVZA su an offline rabiaRAVZA  
Sevgili'de yok olmaya çalışan biri..

52 Mesaj -

En Son On: 06.09.2005 - 09:04
Allah-u Teala'nın selamı tüm Müslümanların üzerine olsun...
ben Rabia Ravza,İstanbul'dan.lisede okuyorum günlerim ders çalışmakla geçiyor.bir de okuyup araştırmakla.okumaktaki amacım tıp fakültesini ya da matematik öğretmenliğini kazanmak.çünkü;Müslüman kardeşlerimin en çok Müslüman doktorlara ve Müslüman öğretmenlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum..
öteki amacım sevmeyi başarmak bana göre sevmenin tanımı Sevgili'de yok olmaktır.ben de Allah-u Teala'da yok olmaya çalışıyorum.başarabiliyorsam ne mutlu bana...
bu kanalla tanışmam benim için çok iyi oldu okulun dergisine burdaki yazıların bir bölümünü ekleyerek bu sitenin reklamını arkadaşlara yapmış oluyorum
yazı sahiplerinden bu konuda izin almadığım için haklarını helal etmelerini istiyorum..
birde hazanrengi'nin kardeşi olduğumu belirteyim işte böyle...
herkes Allah'a emanet olsun
ve Müslümanlar Müslüman kardeşleri için dua etmeyi asla unutmasın...
hristiyanlar yahudiler için bile dua edilmeli bence
onların Hak yoluna sapmaları ve İSLAM DİNİNİ benimsemeleri için...

Ekleme Tarihi: 21.02.2004 - 19:29
Bu mesajı bildir   rabiaRAVZA üyenin diğer mesajları rabiaRAVZA`in Profili rabiaRAVZA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ozerib su an offline ozerib  
Themenicon   

4 Mesaj

En Son On: 19.03.2005 - 04:03
slmsss herkese, :D

nassiniz bakim.. tsk cok saolun ben de iim göz kırpma

Simdi tam bisiler yazmaya baslicaktim ki en yukarida kayan mesaj yazisini gordum. Mesajlar filan silinecekmis.. şaşkın Ilk defa bugun girdigim icin bilmememi hos gorun. Bu son yazilanlar da silinecek mi? telaşlı

Neyse, ben Kanada'da yasiyorum, Sistem Muhendisligi master ogrencisiyim. Yazilanlari ya da sitedeki guncellemeleri belki sizler kadar SIK takip edemicem ama en son girdigimden bugune cok buyuk ve hos degisiklikler olmus. Elinize saglik.

Allah'a emanet olun,
Selam ve Dua ile..
Ekleme Tarihi: 28.02.2004 - 05:24
Bu mesajı bildir   ozerib üyenin diğer mesajları ozerib`in Profili ozerib Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast SEYYIDINAMUHAMMET  
Themenicon    """""""""""""""""

Misafir

En Son On: 19.03.2005 - 04:03
bir garip yolcuyum insanlarla sohbetim nazardır.
onlardan ibret alırım..
nekadar insan okadar ibret selamun aleykum..
Ekleme Tarihi: 28.02.2004 - 12:15
SHaDeeD su an offline SHaDeeD  
Themenicon    s.a..

374 Mesaj -

En Son On: 06.03.2006 - 19:43
ben kendimi tanıtmakta geç kaldım galiba ama racdaya katılalıda çokolmadı zaten..hepinizden Allah razı olsun inş.sevinçli

ben türkiyedeyim desem değişik olcak heraldesevinçliama gurbetten kardeşlerle tanışmak ayrı güzelsevinçlibende lise son öğrencsiyim sınava az kaldığı şu günelrde ders çalışıp duruyorum ama inş boşa kürek çekmiyoruzdur...sınava alınıp alınmayacağımbile belli değil..ya nasip dedik çıktık yola Allah alnımızın akıyla her işten sıyrılmayı nasip etsin inş.sevinçliduadan unutmazsanız çok sevinirimsevinçli

inş O'na hayırlı kul Rasulune hayırlı ümmet olabiliriz....
Ekleme Tarihi: 26.03.2004 - 05:46
Bu mesajı bildir   SHaDeeD üyenin diğer mesajları SHaDeeD`in Profili SHaDeeD Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast Asya Nur  

Misafir

En Son On: 06.03.2006 - 19:43
Selamun aleykum

Sizlerin arasina yeni gelmisim. Geldigime de cok mutluyum. Samimiyetiniz ve cana yakin olmaniz beni etkiledi. Sizlere hemen alisirim sanirim.
Ben Fransada yasiyorum. 21 yasindayim, 5 aydir evliyim. Elimden geldigi kadar, gucum yettigi kadar Allah'ima iyi bir kul olmaya calisiyorum. Esime iyi bir es, Anneme-babama iyi ve hayirli bir evlat, kardeslerime iyi bir abla, dostlarima ve diyer kardeslerime daima yararli ve faydali olmaya calisiyorum.

Sizleri seven ve sayan Kardesiniz... Asya
Ekleme Tarihi: 04.04.2004 - 17:44
gul_54 su an offline gul_54  
S.A

112 Mesaj -

En Son On: 31.03.2005 - 08:51
Selam aleykum
ben kendimi tanitmak icin bayagi geç kalmisim
ismim suheda fransada yasiyorum lise son ticaret bolumunde okuyorum ve sizinle tanistigim için çok sansliyim ,bu site gerçekten çok guzel.
bu bolumu açanlara tesekkurler.
Rabbime emanetsiniz...
Ekleme Tarihi: 04.04.2004 - 19:42
Bu mesajı bildir   gul_54 üyenin diğer mesajları gul_54`in Profili gul_54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast Rukiye  

Misafir

Selam..

dunyanin her tarafindan katilanlar var.. ne guzel, masAllah. hep boyle devam etsin..

bende 6/7 aydir uyeyim, ve gercekten de cok hos bi site, Allah hepinizden razi olsun

ben Rukiye 17 yasindayim (18 e girmek uzereyim), bende Hollanda dan katiliyorum. burda dogdum burda buyudum ve ilkokul ogretmenligi okuyorum (yeni basladim sayilir), bu sene hep staj goruyorum, zaman su gibi akip gitti. ogretmenlik bence cok guzel bi meslek. neyse, bu staji bulmakta baya zorlanmistim, basortusu dolayindan.. ama Allah en sonunda cok iyi bi okulda iyi insanlarla staj gormemi nasip etti, hamdolsun. okulun yaninda spor yapmayi severim, kitap okumak, ilahi dinlemek, sohbetlere katilmak, etrafa bakmak.. insanlari seyretmek de hosuma gidiyosevinçli

bu arada.. biribirimizi tanimak gercekten de hos bisey..

herkezin okulunda basarilar dilerim..insallah elimize biseyler gecer. cevremize islami anlatmayi unutmayalim.

burda hollandali cocuklar (staj gordugum yerde) bile islami cok merak ediyolar cok hosuma gidiyo, keske adi musluman olanlar da dinimizi merak etseydi.. neyse fazla konustum

Selametle

Bu mesaj 1 kez ve en son Rukiye tarafından 04.04.2004 - 20:14 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.04.2004 - 20:11
AskSairi su an offline AskSairi  

1376 Mesaj -

En Son On: 02.04.2005 - 15:30
Butun Yeni gelenlere
ve daha once gelenlerede
cani gonulden hosgeldin diyor
sevgi ve saygiyla selamliyorum
Allah yar ve yarcimciniz olsun
kalblerminiz kuran ve sunnetle dolsun
Butun dualaraniza amin olsun
vesselam

Ekleme Tarihi: 04.04.2004 - 21:34
Bu mesajı bildir   AskSairi üyenin diğer mesajları AskSairi`in Profili AskSairi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  

15 Mesaj -

En Son On: 21.05.2006 - 14:47
Yeni gelen tum kardeslerimiz hepiniz hosgeldiniz ins.

Selam ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 04.04.2004 - 23:47
Bu mesajı bildir   NiSaNuR üyenin diğer mesajları NiSaNuR`in Profili NiSaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dava su an offline dava  

74 Mesaj -

En Son On: 06.02.2006 - 07:54
Selamun Aleykum

Tanismak sunnettir, bir sunnette biz isleyelim...

Ben dava sevinçli site guzel, insanlar guzel, muhabbet guzel, bu kadar guzelligin icinde olmayana vah da vah...

Kendini tanitmiycanmi dava ? tanittikya mirim ben dava sevinçli

Detaylar imzamizda sakli ...

Selam ve Muhabbetle...
Ekleme Tarihi: 05.04.2004 - 10:46
Bu mesajı bildir   dava üyenin diğer mesajları dava`in Profili dava Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
s.a.

443 Mesaj -

En Son On: 10.08.2011 - 16:04
Selamunaleyküm

Ben 15 yasindayim ve almanyadan katiliyorum.Aslen sivasliyim.9 sinifa gidiyorum.sanirim bu kadar yeter.
Selam ve Dua ile...
Allahu Teala cümlemizden razi olur insallah.

Allaha emanet olun.
Ekleme Tarihi: 05.04.2004 - 17:22
Bu mesajı bildir   Gönülbagi üyenin diğer mesajları Gönülbagi`in Profili Gönülbagi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
s.a.

443 Mesaj -

En Son On: 10.08.2011 - 16:04
hosbulduk efendim.
cenabi allah cümlemizden razi olsun.
allaha emanet olun.
selam,saygi ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 13.04.2004 - 20:18
Bu mesajı bildir   Gönülbagi üyenin diğer mesajları Gönülbagi`in Profili Gönülbagi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2338 Mesaj -

Selam olsun tüm gönül dostlarımıza

Sevgili arkadaşlar hepiniz aramıza hoşgeldiniz. Tanişmak sünnettir evet, ve kendini tanıtan arkadaşlarımızın her birine canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Allah razı olsun ve dostluklarımızı daim kılsın.

Saygı selam ve dualar ile...

Ekleme Tarihi: 13.04.2004 - 20:31
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Esselamünaleyküm

311 Mesaj -

En Son On: 11.05.2008 - 23:07
Bende kendimi tanitmakta baya gec kalmisim sanirim, 4, 5 aydir üyeyim buraya ve gercekten cok mükemmel bir site, cok sey ögreniyorum hem ilim acisindan hemde hayat tecrübeleri acisindan. YÜCE MEVLAM bu sitede emegi gecen tüm gönüldostlarimizdan razi olsun.

21 yasindayim ve Almanyada yasiyorum. Dünyaya merhaba demek burada nasib oldu, ilk okulu 3. sinifa kadar okumakda güzel vatanim Türkiyede nasib oldu. Tekrar buraya gelmek varmis kaderimizde ve buradayim. Üni. hazirlik icin 4 yil sürecek bir okula baslamistim. Suan 3. siniftayim fakat ara verdim. Nedenini sormayin cünki bende bilmiyoorum, ama buradaki güzel arkadaslardan azmin ne oldugunu ögrendim insALLAH eylülde okuluma son gaz devam edecegim.

RABBIM herkezden razi olsun, ve hepimizin yardimcisi olsun,

BIZI BIZ EDEN YÜCELERIN YÜCESINE EMANET OLUNUZ

veselam

Bu mesaj 1 kez ve en son Sehadetgülü tarafından 14.04.2004 - 09:56 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.04.2004 - 21:01
Bu mesajı bildir   Sehadetgülü üyenin diğer mesajları Sehadetgülü`in Profili Sehadetgülü Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  
Themenicon   

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 21:52
Yeni gelen tüm kardesler, cani gönülden hos geldiniz...

Gelisiniz hayirlara vesile olur insALLAH...

Selam ve dualarimla....
Ekleme Tarihi: 13.04.2004 - 21:45
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SEVGI-YOLU su an offline SEVGI-YOLU  
s.a

10 Mesaj -

En Son On: 02.11.2008 - 13:10
Tüm müslümanlara selam olsun.
ne kadar güzel olmus,tanismasmiz.
Benimde cocuklugum ve gencligim canim memleketim Türkiyede gecti.Ve son 11 senedir Almanyadayim,evliyim benimde dünyalar tatlisi iki kücük kizim var,Rabbim tüm evlatlarimiz korusun,ona layik kul olmayi nasip etsin,bu siteyle tanistim ve site sayesinde cok iyi dostluklar elde ettim, hayatim boyunca izlerini koruyacak.Rabbim buna vesile olanlardan razi olsun.
Hepinizi Allahima emanet ediyorum.
Ekleme Tarihi: 14.04.2004 - 04:48
Bu mesajı bildir   SEVGI-YOLU üyenin diğer mesajları SEVGI-YOLU`in Profili SEVGI-YOLU Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
intifada_21 su an offline intifada_21  
selamun aleykum

35 Mesaj -

En Son On: 24.07.2007 - 01:41
bende bu sitenin yeni üyelerindenim.Gerçekten güzel hazırlanmış bir site,hazırlayanlardan Allah razı olsun.
İsmim mustafa,21 yaşındayım ve istanbul teknik üniversitesinde okuyorum,ailem antalyada.inşallah bu sene okulum bitiyor ve hayata bismillah deyip başlıcam.İnsanın hayatında belli hedefleri ve gayeleri olmalı ancak bizlerin en büyük gayesi Rabbimizin razı olcağı birer kul olmak bende elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum.Kitap okumayı ve spor yapmayı severim.Bir günümüzün diğerine eşit olmaması gerekir değilmi?o zaman bizde kendimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışmalıyız.selam ve dua ile kalın...
Allah'a emanet olun
Ekleme Tarihi: 14.04.2004 - 21:12
Bu mesajı bildir   intifada_21 üyenin diğer mesajları intifada_21`in Profili intifada_21 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast elvanur  
selamun aleykum.

Misafir

En Son On: 24.07.2007 - 01:41
kardeslerim abilerim.kusuruma bakmayin ancak firsat buldum kendimi tanitmak icin.

ben fransadayim.evliyim ve iki cocuk annesiyim.24 yasindayim.aslen yozgatliyim. ailem belcikada.suan ev hanimiyim.belcikada terzi ogretmenligi uzerine okudum.malum cocuklar olunca birakmak zorunda kaldim.gunluk hayatimda cocuklarima iyi bir anne olmak icin caba gosteriyorum.onlara dini asilamaya calisiyorum.evimde ise gunluk ibadetlerimle ugrasiyorum.elimden geldigi kadarda arkadaslarima dini sohbet veriyorum.
ve bende bir ravda kolik oldum.ne yapayim kendimi bu kanaldan alamiyorum.ama sizlerin arasinda huzur buluyorum.
benden bu kadar.
hepinizi YUCE YARADANIMA EMANET EDIYORUM.Selam ve dua ile esselamun aleykum
Ekleme Tarihi: 30.04.2004 - 22:12
Merve-Esma su an offline Merve-Esma  
Esselamualeykum

159 Mesaj -

En Son On: 12.11.2008 - 09:21
Bende kendimi tanitmakta cok geciktim sánirim
Kusura bakmassiniz insAllah Almanyada yasiyorum 28 yasindayim 12 yildir buradayim evliyim ve üc cocuk annesiyim, bir kiz ,iki erkek
Istedigim tek sey onlari Kuran'a Sünnet'e uygun bir sekilde yetistirip yasamalarini saglamak Rabbimin izniyle INSALLAH

Rabbim cümlemizin yardimcisi olsun

Vesselam

Bu mesaj 1 kez ve en son Merve-Esma tarafından 21.05.2004 - 16:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 16:11
Bu mesajı bildir   Merve-Esma üyenin diğer mesajları Merve-Esma`in Profili Merve-Esma Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast afg  
prof.dr.necmettin erbakan

Misafir

ali fethullah gündoğmuş

07.01.1980 pazartesi Çankırı dogumluyum.

erciyes unıversıtesı s.c.m.y.o. mezunuyum.

galatasarylıyım.
nişanlıyım 13 haziran da düğünüm varsevinçli

milli görüşçüyüm!
kayseri
mgv unıv. kom.okul baskanlıgı, sosy.ve kült.faal. birim baskanlıgı;
mgv çankırı sube baskanlıgı;
mgv genel merkez uretım komısyon uyelıgı
mgv ankara sube tanıtma kom. baskanlıgı
RP cankırı genclık kolları bask. yard.lıgı
FP cankırı genclık kolları baskanlıgı
sp cankırı genclık kolları baskanlıgı
milli gazete cankırı il temsilciliği
anadolu gençlik dergisi cankırı il temsilciliği
vakit(akit),y.safak,yörünge,cuma,mektup,nisa,gerçek hayat cankırı ıl temsılcılıgı
mgv ankara sube kom. uyelıgı gıbı sosyal gorevlerınde bulundum.

su an ankara da yasıyorum.
bır banka da cagrı merkezınde calısıyorum.
ismini verdiğimde reklama gitrecek olan baska bır forumda devamlı yazıyorum..
hepınızı sevıyorum...
adınızı ve namınızı duydum geldım buraya...
aslına bakılırsa umdugumu bulamadım ve baktıgı ılk konuda dumur oldum!

ama bu sıze olan sevgımı yıkmaya yetmez!

cunku milli goruscu asla yol arkadasını terketmez!

Bu mesaj 3 kez ve en son afg tarafından 31.05.2004 - 03:20 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 31.05.2004 - 02:38
Gast Sade  
Esselamu Aleyküm

Misafir

HOSGELDINIZ!!!!

Saygideger kardesim,
Kendinizi cok güzel tanitmissiniz

MASSALLAH
SÜPHANALLAH

Siz neymisiniz, hic kimse kendini böyle güzel tanitmamisti.Rabbim yardimciniz olsun , daha nice hayirli hizmetlerde bulunmak nasip etsin InsaAllah.

ALLAHA EMANET OLUN
Ekleme Tarihi: 31.05.2004 - 14:26
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
RE: prof.dr.necmettin erbakan

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 15:11
ARAMIZA HOS GELDIN KARDESIM,
ALMIS OLDUGUN TUM GOREVLERDE BASARILAR DILERIM KARDESIM.
YUCE RABBIM SENIN GIBI GENC VE GAYRETLI KARDESLERIMIZIN SAYISINI ARTTIRSIN INS...
ellbetteki milli goruscu arkadaslarini yari yolda birakmazsevinçli
INSALLAH RAVDA NETE SIK TAKILIRSAN UMDUGUNDAN FAZLASINI BULACAKSIN KARDESIM....
RABBIME EMANETSINIZGüle Güle Güle Güle Güle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son GoLGe tarafından 30.06.2004 - 13:06 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 31.05.2004 - 14:36
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hasret su an offline Hasret  

Admin
945 Mesaj -

En Son On: 22.11.2011 - 18:31
Hosgeldiniz aramiza afg kardes..

Üyeliginiz hayirlara vesile olur insaAllah..
Tüm görevlerinizde Rabbim yardimciniz olsun..

(bende kayseriliyim)sevinçli
Ekleme Tarihi: 31.05.2004 - 17:41
Bu mesajı bildir   Hasret üyenin diğer mesajları Hasret`in Profili Hasret Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Berk su an offline Berk  
Themenicon    Metehan

20 Mesaj -

En Son On: 09.12.2007 - 02:10
Allahin selami ile Selamun Aleykum

Bende kendimi tanitmak istedim. Ben 22 yasindayim ve Belcikada kalmaktayim. Hollandalilarin komusuyum sevinçliBende okuyorumdum yuksek okulda, bu sene birkamaya karar verdim.Ozel bir odada kaliyordum ve burda kotu aliskanliklar edindim. Simdi kendimi toparladim namazima geri basladim. Okumak iyidi ama olsun, her iste bir hayir vardir...
Simdi geri eve dondum ve mutluyum. Amacim kendimi dinimiz hakinda bilgilendirmek ve oldugunca dogru yasamak.
Dostlarimin sayesinde toparlandim onun icin hatirlatiyorum, dostlarinizi ozenle secin

Allaha emanet olun...
Ekleme Tarihi: 04.06.2004 - 01:40
Bu mesajı bildir   Berk üyenin diğer mesajları Berk`in Profili Berk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  

329 Mesaj -

En Son On: 30.01.2006 - 19:36
ve aleyküm selam

aramıza hoşgeldiniz...

herşeyde vardır bir hayır Rabbim yardımcınız olsun.
Ekleme Tarihi: 04.06.2004 - 07:17
Bu mesajı bildir   AYCiCeK üyenin diğer mesajları AYCiCeK`in Profili AYCiCeK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MEKTUBAT_Z su an offline MEKTUBAT_Z  
GAFLET

7 Mesaj

En Son On: 27.08.2006 - 13:59
ENHAYIRLI GENÇ ODURKI İHTİYAR GİBİ ÖLÖLÜMÜ DÜŞÜNSÜP AHİRETİNE CALIŞARAK, GENÇLİK HEVESATINA ESİR OLMAYIP GAFLETTE BOGULMAYANDIR
Ekleme Tarihi: 05.06.2004 - 21:21
Bu mesajı bildir   MEKTUBAT_Z üyenin diğer mesajları MEKTUBAT_Z`in Profili MEKTUBAT_Z Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gul_54 su an offline gul_54  

112 Mesaj -

aramiza hogeldiniz

Rabbim yar ve yardimciniz olsun insAllah
Ekleme Tarihi: 06.06.2004 - 07:50
Bu mesajı bildir   gul_54 üyenin diğer mesajları gul_54`in Profili gul_54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
esselamu aleykum

540 Mesaj -

En Son On: 20.07.2007 - 21:39
Sanirim bende gec kalanlardanim kendini tanitma konusunda sıkıntılı 24 yasindayim. evliyim üc cocuk annesiyim. zamanimin cogunu cocuklarimla ilgilenerek geciriyorum.cocuklarla ilgilenmeyi cok severim. insallah Rabbimin istedigi gibi musluman olurlar. 13 yasindan beri amatorce siir yaziyorum. zaman buldukca ravda nate geliyorum. sanirim bu kadar yeter sevinçli

selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 06.06.2004 - 12:33
Bu mesajı bildir   KIRMIZIGuL üyenin diğer mesajları KIRMIZIGuL`in Profili KIRMIZIGuL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
myorulmaz su an offline myorulmaz  
s.a.

2 Mesaj

En Son On: 04.07.2006 - 16:53
sizlerle irtibat kurabilmem icin tanismanin gerekli olacagini dusunerek yaziyorum: kazakistan da ahmet yesevi universitesinde edebiyat bolumunde ogrenciyim. konyaliyim. imamhatip mezunu degilim!
Ekleme Tarihi: 08.06.2004 - 17:16
Bu mesajı bildir   myorulmaz üyenin diğer mesajları myorulmaz`in Profili myorulmaz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

730 Mesaj -

Yeni gelen tum kardeslerim Hosgelmisler..

Hayirlara vesile olur insallah..

Ekleme Tarihi: 08.06.2004 - 17:31
hüzünadasi su an offline hüzünadasi  

5 Mesaj

En Son On: 14.12.2006 - 19:39
sa kardesler.ben antalyal1y1m.makine mühendisligi 3. s1n1fta okuyorum.siir yazmay1 ve okumay1 çok severim.gezmeyi ve rabbime verdii nimetlerden dolayi sükretmeyide çok severimsıkıntılı
Ekleme Tarihi: 09.06.2004 - 15:30
Bu mesajı bildir   hüzünadasi üyenin diğer mesajları hüzünadasi`in Profili hüzünadasi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  
Themenicon    __SELAM__

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 16:18
Yüce Rabbimin selami, Rahmeti, Bereketi, siz güzel Gönül Dostlarinin üzerinde olsun insallah.
En gec ben kaldim sanirim sevinçli
Ben Almanydan katiliyorum, 18 yasindayim, su anda bir Magazada satici olarak calisiyorum, Meslek yerindende cevap bekliyorum "Terzilik üzere" Hayirlisi bakalim.

Bugun siz degerli Gönül Dostlarimla burda oldugum icin, Rabbime cok sükür...

__Allaha Emanet olun__

Vesselam Güle Güle

Ekleme Tarihi: 09.06.2004 - 17:01
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
Rabbim aramizdan hic ayirmasin ins.

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 15:41
Aramiza hosgeldinnnnn ya biraz once senin baska yerde mesajini gorunce dedim bir de buraya bakayim baktim kendini tanitmisin. Tesekkurler kendini tanittigin icinnnGüle Güle Güle Güle he ya sana gecte olsa dedim ama ben kendimi galiba halen tanitmadimdüsün düsün düsün düsün galiba. Taniyan varsa yaziversin kahkaha kahkaha kahkaha gerek varmi yazmaya herkez taniyor beni zatenkahkaha kahkaha kahkaha Ben Emirdag Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 09.06.2004 - 18:10
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1113 Mesaj -

Bende Afyon kahkaha Emirdag memnun oldum sevinçli

Ben Afyonluyum, ben sizi tanimiyorum, hadi bide ben sizi taniyi verim galig sevinçli

Vesselam Güle Güle

Ekleme Tarihi: 09.06.2004 - 18:41
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dania su an offline dania  
Selamun aleyküm

58 Mesaj -

En Son On: 20.01.2012 - 05:48
Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdülillahi rabbil alemin vessalatu vesselamu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain

Aslen Usakliyim ve 26 yildir Danimarka´da ikamet etmekteyim. 44 yasinda evli ve 2 yetiskin ogul annesiyim. (Genckizlara ve genckiz annelerine duyurulur göz kırpma )

3 yil pedagog seminariumunda okuduktan sonra mezuniyetime 5 ay kala basörtümden ve inancimi yasadigimdan dolayi okuldan atildim.

Allah hakkimizda hayirli olanini versin ne yapalim.

Böyle diyerek kendimi teselli ettigime bakmayin. Su anda depresyon icersindeyim ve depresyon hapi kullaniyorum.

Yav kusura bakmayin ve hakkinizi helal edin kardesler. Biraz uzattim.

Allah´a emanet olunuz.
Ekleme Tarihi: 10.06.2004 - 01:48
Bu mesajı bildir   dania üyenin diğer mesajları dania`in Profili dania Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2338 Mesaj -

Dania ablam her işte bir hayır vardır...

Üzülme Hak için atılmak hor görülmek VARSIN olsun.. HAK İÇİN HERŞEY....
Ekleme Tarihi: 10.06.2004 - 01:53
beyazguel su an offline beyazguel  
Themenicon    Selamün aleykum wr wb

14 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 18:01
Hepinize Selam arkadaslar

sanirim bende gec kaldim, ama sayfalarin sistemine yeni alistim sevinçli

neyse kendimi bi tanitiyim,
adim Emine, 18 yasindayim, 3. yasimdan beri almanyada yasiyorum ve ögrenciyim (12. sinif)
Mardinliyim, ama aslim arab bir ülkedentelaşlı telaşlı , cünkü anadilim arapca dil uzat ama türkcede konusiyorum dil uzat
dogrusunu isterseniz nereli oldugumu bilmiyorumşaşkın düsün agla agla agla
sizinde kafalarinizi karistirmiyimkahkaha

Günler arttikca, dinimle dahada cok ugrasiyorum, insallah rabbim hayirla sonuclandirir... Cümlemize... Amiiiinn

herhalde bukadar yeter...

Selam ve Dua ile....

Bu mesaj 3 kez ve en son beyazguel tarafından 13.06.2004 - 22:36 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.06.2004 - 22:24
Bu mesajı bildir   beyazguel üyenin diğer mesajları beyazguel`in Profili beyazguel Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hosgeldiniz!

1386 Mesaj -

Arkadaslar aramiza hosgeldiniz ve sefalar getirdiniz....

Insallah üyeliginiz hayirlara vesile olur....

Rabbime emanetsiniz, hersey gönlünüzce olsun....

Selam ve dua ile

Bu mesaj 1 kez ve en son RuMeYSa tarafından 13.06.2004 - 22:41 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.06.2004 - 22:28
ZEYNEPRABIA su an offline ZEYNEPRABIA  
merhaba tum dostlara

34 Mesaj -

En Son On: 02.11.2005 - 06:31
Ben aslen Mersinliyim..Ama Kayseri'de buyudum..Ailem hala orada.. IStanbul Fatih Universitesi,Ispanyol filolojisi mezunuyum.2000..........Bir bucuk yillik evliyim..Kanada'da yasiyorum,burada evlendim...5 aylik bir kizim var...

Hadisi SErif okumayi,KUran okumayi,gezmeyi,KItap okumayi..cok severim..

Herkese selamlar saygilar.
Ekleme Tarihi: 09.07.2004 - 20:40
Bu mesajı bildir   ZEYNEPRABIA üyenin diğer mesajları ZEYNEPRABIA`in Profili ZEYNEPRABIA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  

469 Mesaj -

En Son On: 31.10.2006 - 17:06
Hosgeldin hemserim,eeee nede olsa memleketin ekmegini yemis suyunu içmisingöz kırpma

Katiliminizla daha da güzellesecek ve verimli olacak üyeliginiz hayirli ugurlu olur insaallah.

Unutmadan kanada da bir hemseriniz daha var belki tanirsinizkahkaha göz kırpma

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 10.07.2004 - 02:47
Bu mesajı bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diğer mesajları Gurbet Mahkumu`in Profili Gurbet Mahkumu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Lübe su an offline Lübe  

162 Mesaj -

En Son On: 09.06.2010 - 11:54
Selamünaleyküm

Ben Lübe.(Isme bak hizaya gel,sükür anlami güzelkahkaha )
28 yasindayim.Almanyada yasiyorum.Türkiyeden Karaman liyim.2 kizim var.Allah bagislasin.
Sosyal Faliyetler Baskaniyim.InsaAllah bidahaki faliyette sizleride haberdar ederim dilerseniz.

Yok ben vazgectim hayat hikayemi ayri bir sayfada baslatacagim sevinçli

Kitap okumayi cok seviyorum.
Ekleme Tarihi: 10.07.2004 - 13:08
Bu mesajı bildir   Lübe üyenin diğer mesajları Lübe`in Profili Lübe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
simurg_anka su an offline simurg_anka  

54 Mesaj -

En Son On: 22.10.2006 - 06:23
selamun aleykum kardeslerim,madem böyle bir konu acilmis bende tanitayim kendimi demi yani?
ismim Ömer 12 eylül 1974 den beri belcikadan ikamet etmekteyim aslen Gonyaliyim 38 yasindayim evli ve 3 cocuk babasiyim, ticaretle ugrasiyorum, vesselam.... bu kadar yeterli sanirim,Allah c.c hepninizden razi olsun.
selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 10.07.2004 - 13:17
Bu mesajı bildir   simurg_anka üyenin diğer mesajları simurg_anka`in Profili simurg_anka Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
tuana~islam su an offline tuana~islam  
selamın aleyküm

41 Mesaj -

En Son On: 14.11.2005 - 10:04
Merhaba degerli dostlarim ben de biraz bari olsa kendimi tanitayim dedim aslinda rumeysa abla ve verda abla beni taniyor ama olsun...Ben karamanlıyim 18 yasindayim bu siteye türkiye alanya dan katiliyorum 6 yildir burada yasiyorum ve turizmde (otel de)çalisiyorum ama ilk firsatta memleketime kaçmak istiyorum çünkü burayi hiç sevmiyorum.Benden de bu kadar hadi kalin sağlicaklagöz kırpma Güle Güle
Ekleme Tarihi: 12.08.2004 - 08:30
Bu mesajı bildir   tuana~islam üyenin diğer mesajları tuana~islam`in Profili tuana~islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Enes_ su an offline Enes_  

302 Mesaj -

En Son On: 22.11.2008 - 21:32
S.aleyküm arkadaslar,
öncelikle bu siteyi hazirlayanlardan emeyi gecenlerden Allah c.c razi olsun cok güzel cok yararli bir site.
Tanisma yerini bu gün gördüm bende kendimi tanitayim dedim. 1972 Adana dogumluyum yaklasik 25 senedir Almanya Kölnde yasiyorum. Ford da calisiyorum,evliyim, bos zamanlarimda internet de gezmeyi seviyorum genelde burdan Kurani kerim ilahiler dinliyorum bu günlerde Forumu kesf ettim cok hosuma gitti.
Allah c.c sizlerden razi olsun.
Ekleme Tarihi: 13.08.2004 - 03:10
Bu mesajı bildir   Enes_ üyenin diğer mesajları Enes_`in Profili Enes_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  

469 Mesaj -

A.s. hosgelmisiniz kardesim,insaallah sizide tanidik ve memnun olduk.

Rabbim cümlemizden razi olsun.

Kesfettiginiz forma katiliminizi bekliyoruz ins.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 13.08.2004 - 07:50
Bu mesajı bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diğer mesajları Gurbet Mahkumu`in Profili Gurbet Mahkumu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast *$eYDA*  
s.a

Misafir

s.a ismim $eyda.1988 Isparta dogumluyum.yani aranizda en kücükleri benim galiba sevinçli türkiyede 3 ay okula gittim sonra avusturyaya yerlestik.bu siteye yeni üye oldum insallah benide araniza kabul edersiniz..

Allah hepinizden razi olsun..
Ekleme Tarihi: 30.08.2004 - 13:41
mavi-guel su an offline mavi-guel  

11 Mesaj -

En Son On: 01.09.2007 - 23:56
s.a.

bende buraya yeni üye oldum, almanyada dogup büyümeyim. Üniversitede ekonomi bölümüne basladim daha yeni, aslen cankiriliyim. Hepinizle tanistigima cok memnun oldum, megersem bu sitede ne kadar güzel insanlar varmis, bunun farkina daha yeni vardim . (siteye az cok takiliyordum üyelikten önce). Burada cok iyi arkadasliklar edinecegime inaniyorum.

selam ve dua ile....
Ekleme Tarihi: 12.09.2004 - 16:08
Bu mesajı bildir   mavi-guel üyenin diğer mesajları mavi-guel`in Profili mavi-guel Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ayse50 su an offline ayse50  

28 Mesaj -

En Son On: 03.11.2005 - 19:12
selam arkadaslar, bende biraz kendimi tanitayim. 1983 Hollanda dogumluyum ve halen Hollandada yasamaktayim. Son senemi okuyorum ve Insallah subat 2005de diplomami alacagimsevinçli Bekarim ve ailemin yaninda yasamaktayim.

Okumayi, arkadaslarimla zaman gecirmeyi cok seviyorum..

Insallah bukadar yeterlidir.
Kendimi yeterince tanitabildiysem ne mutlu bana.

Allah'in selami uzerinize olsun

Güle Güle
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 10:52
Bu mesajı bildir   ayse50 üyenin diğer mesajları ayse50`in Profili ayse50 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ayzitbige su an offline Ayzitbige  
Themenicon    En son ben mi kaldim?

247 Mesaj -

En Son On: 09.07.2006 - 15:45
Selamünaleyküm güzel kardeslerim!
Ben de uzun olmasa bile bu siteye üyeyim. Bir güzel insanin araciligla bu hos ve sicak yuvaya sahip oldum!
Adim Fatma
Soyadim Kabatas
Dogum tarihi 10.04.1988 ama annem 07.05.1988 oldugunu söyler her zaman
Dogum yeri Yozgat
Ikametyeri Almanya
Kardes sayisi 3
2001 de Almanya´ya geldim!
Allah´a cokkkkk sükürler olsun okulumda ve Almanca ögreniminde cookk basarili oldum ve su an 10. siniftayim. Ve Allah´in izniyle insanlara yararli bir kisi olmak istiyorum.
Hobbilerim: kitap okumak, internete girmek, günlük yazmak, bilgisayarla ugrasmak amatörce....
Yaklasik 12-13 yasindan beri siir yazmaya calisirim. Beni siire yönelten ögretmenime burdan coook tesekkür ediyorum!

Selametle!
Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 13:55
Bu mesajı bildir   Ayzitbige üyenin diğer mesajları Ayzitbige`in Profili Ayzitbige Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Themenicon   

1113 Mesaj -

Vealeykum selam Ayzitbigem,
nekadar guzel aciklamisin, hersey detayli göz kırpma

Rabbim dogru yolundan sasirtmasin...

Selametle... Güle Güle

Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 14:11
Gast ahmet gunay  
S.A

Misafir

Burda bulunmaktan ve kardeşlerimi tanımaktan çok mutlu oldum.
Bu işe vesile olan Verda ,Admin ve diğer kardeşlerimden Allah razı olsun.
İnşallah bi vesile olur karşılıklı tanışırız.
Bu arada AŞKŞAİRİ kardeşin şiir kitabını merakla bekliyorum.
Bende İstanbul doğumlu iki çocuk babası islam adına birşeylere vesile olmaya ,Allahın rızasını kazanmaya çalışan bir kişiyim.
Şu an bir özel şirkette İstanbulda yönetici olarak çalışmaktayım.
Vaktim oldukça vaktimi RAVDA da harcıyorum.
Bir dönem FATİH te esnaflık yaptım o dönemden rabbim bahşetti İslamı yaşamaya,öğrenmeye ve yaymaya gayret ediyoruz.
Rabbim cümlrmizden razı olur inşallah.
Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 14:18
balik1 su an offline balik1  
Themenicon    selam arkadaslar

68 Mesaj -

En Son On: 09.07.2005 - 11:51
benim adim Rukiye
Diyarbakirliyim ve buradan katiliyorum sitemize.
20 yasindayim isletme uzerine onlisans yaptim.
Buraya yakin olan arkadaslari beklerim.
Misafirim olurlarsa cok sevinirim.
birebir tanismayi a kadar isterim ki.
Insallah o da olur.
Allah a ismarladik
Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 17:09
Bu mesajı bildir   balik1 üyenin diğer mesajları balik1`in Profili balik1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  
s.a.

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 12:07
Ben giresun da doğdum ve son 3 seneye kadar orda yaşadım 3 senedir istanbulda yaşamaktayım. ismim Mehmet FOSALOGLU .yaşım 24. AÖF işletme mezunuyum. şu an bir reklam ajansında çalışıyorum. çeşitli yerel dergi ve gazetelerde köşe yazıları ve makaleler yazdım. Amatör olarak karakalem resim, şiir , deneme yazılarım var . Annem ve kardeşimle yaşıyorum. İstanbulda ikamet eden yada istanbula gelebilen arkadaşları misafir olarak ağırlamak istiyorum.

selametle...

Bu mesaj 1 kez ve en son fosaloglu tarafından 18.09.2004 - 16:04 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 18.09.2004 - 12:37
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kemalfaruk su an offline kemalfaruk  
kemalfaruk

28 Mesaj -

En Son On: 23.06.2006 - 18:50
s.a. , ben 13 yasindayim , ögrenciyim , orta iki ye gidiyorum , avusturyada yasiyorum , türkiyede dogdum , avusturyaya 4 yasindayken geldim. türkiyede yasiyor olsaydim suan orta 4 e gitmem lazimdi sevinçli , öyle gurbette yasayip gidiyoruz iste , benim aslinda anlamadigim birsey var , türkiyedeki herkez avusturyaya veya almanya,belcika,... yani yurtdisina gelmek istiyorlar, ne güzel türkiyede yasamak varken , ne güzel 5 vakit ezan sesi , türkiye gibisi var mi ? , yurtdisina gelip ne yapacaklarsa , dazlaklarla dövüs ederler anca , yurtdisi böyle , türkiyedekilere söylüyorum , bence yurtdisina gelmeyin, tamam her yönünden rahat ama yinede ben olsam türkiyede yasamayi tercih ederdim. burada türkler yasiyor ama yarisi türkce bilmiyor , hep almanca konusuyorlar , hatta allah rahmet eylesin bazi türklerin mezarlarini bile avusturyaya kaldiriyorlar. umarim bu kadar yeter.kahkaha
Ekleme Tarihi: 18.09.2004 - 13:04
Bu mesajı bildir   kemalfaruk üyenin diğer mesajları kemalfaruk`in Profili kemalfaruk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muaz_b_cebeL su an offline Muaz_b_cebeL  
SelamünAleyküm

3 Mesaj

En Son On: 22.01.2005 - 22:15
Siteyi çoktandır takip ediyorum.Ancak yeni üye oldum.Hazırlayan ve emeği geçen tüm kardeşlerden Allah razı olsun.Gerçekten güzel bir site.Adım Soner Balıkesirde ikamet etmekteyim.Allah çalışanın hakkını verendir....

''Kainatın aşktır özü aşktır herşeyin iç yüzü aşık olanların sözü Aşkelinde avaredir...''
Ekleme Tarihi: 18.09.2004 - 13:51
Bu mesajı bildir   Muaz_b_cebeL üyenin diğer mesajları Muaz_b_cebeL`in Profili Muaz_b_cebeL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2338 Mesaj -

Cümleten hoşgeldiniz sevgili kardeşlerimiz.

Üyelikleriniz hayırlara vesile olsun inşaAllah..

En güzeliyle buluşmak ümidiyle
Ekleme Tarihi: 18.09.2004 - 15:28
tevelli su an offline tevelli  
S.A.Ümmet-i Muhammed

184 Mesaj -

En Son On: 07.01.2009 - 22:34
Ben 22 yaşıma 8 gün sonra Allah'ın izniyle doldurmuş olacam.. istanbulda ikamet etmekteyim.. Özel bir bilgisayar şirketinde muhasebe departmanında çalışmaktayım.. Amacım iyi bir Mali Müşavir olmak..(Hafta içinde sınav sonucum açıklanacak Kazanırsam Mali Müşavirliğe hazırlanacam) Burdaki kardeşlerimin ve diğer müslüman kardeşlerimin dualarıyla ve tabiki benim çalışmam ve azmimle sınavlarda başarılı olup bu ülkeye, vatanıma hayırlı bir kişi olacağıma sadece bu dalda değil, hertürlü, Allah'ın emir ve yasaklarına uyacak şekilde hayırlı bir kişi olacağıma inanıyorum ve
güveniyorum..

Bu siteyi yapan bizlerle paylaşan Herkezten Allah razı olsun..İnşallah bu siteye yazdıklarımla faydam olur ve aynı şekilde faydalanırım. Buna can-ı gönülden inanıyorum..

Biraz uzun oldu galiba.. Hakkınızı helal edin. Şİmdiden Gözlerinize sağlık ..
göz kırpma
Ekleme Tarihi: 02.10.2004 - 22:52
Bu mesajı bildir   tevelli üyenin diğer mesajları tevelli`in Profili tevelli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zuhrenaz su an offline zuhrenaz  
SELAMUN ALEYKUM

7 Mesaj

En Son On: 09.07.2006 - 23:37
Bende kendimi tanitayim bari 1968 gaziantep dogumluyum ve 15 senedir hollandada yasamaktayim evliyim 3 tane oglum var ev hanimiyim zamanimi kuran dersi almakla sohpetlere katilmakla geciriyorum.Ayrica cocuklariminda din dersi almasiylada ugrasiyorum iki oglum kurani hatim etmeye az kaldi amacim cocularimin iyi bir evlat ALLAHU TEALAYA iyi bir kul olmalarini diliyorum ama bu yabanci ulkedede yollarini sasiracaklar diyede cok korkuyorum rabbim korktuguma ugratmaz insallah ALLAHU TEALA tum din kardeslerimin cocuk yetistirmesinde yardimcisi olsun amin.ALLAHU TEALANIN RAHMETI VE BEREKETI TUM MUSLUMAN KERDESLERIMIN UZERINE OLSUN SELAMETLE KALIN.
Ekleme Tarihi: 08.10.2004 - 09:12
Bu mesajı bildir   zuhrenaz üyenin diğer mesajları zuhrenaz`in Profili zuhrenaz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nese30 su an offline Nese30  
Themenicon    salamunaleykum

8 Mesaj

En Son On: 27.06.2005 - 23:26
salamunaleykum wa rahmatullahi wa barakatuh.
biraz gec oldu ama simdi bende yazim dedim. aslinda ben buraya yengemi üye ettim ama yengem pek giremedigi icin ben gireyim dedim. 15 yasindayim, almanyada 9. sinifa gidiyorum ve ismim ceylan. herkese selamlar. wa aleykum salam...kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 10.10.2004 - 15:46
Bu mesajı bildir   Nese30 üyenin diğer mesajları Nese30`in Profili Nese30 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sabahmeltemi su an offline sabahmeltemi  

55 Mesaj -

En Son On: 14.09.2006 - 15:58
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
ÖNCELİKLE BİZLERİ YERYÜZÜNDE MÜ'MİNLER OLARAK YARATAN VE YAŞATAN, RASUL-U EDİBİNE ÜMMET KILAN, LÜTFUYLA KONUŞTURAN, KEREMİYLE RIZIKLANDIRAN ALLAH-U TEALA'YA HAMD VE EŞSİZ ÖNDER, TEK LİDER, TEK KOMUTAN, DÜNYA GÖRÜŞÜMÜZÜN LİDERİ, BAŞÖĞRETMEN, AHİRETTE KURTARISIMIZ VE SERMAYEMİZ OLAN HZ. MUHAMMED MUSTAFA(S.A.S)E VE ONUN PAK AL VE ASHABINA SALAT-Ü SELAM OLSUN.ALLAHIN RAHMETİ, BEREKETİ VE MAĞFİRETİ İNANANLARIN, İMANDA SEBAT EDENLERİN VE İSTİKAMETİ OK GİBİ DOSTOĞRU OLANLARIN ÜZERİNE VE ÜZERİMİZE OLSUN.
ESSELAMÜ ALEYKÜM MUHTEREM KARDEŞLERİM...

YA BEN SİTEYE UZUN ZAMANDIR ÜYEYİM AMA BU TANIŞMA FORMUNU HİÇ GÖRMEMİŞTİM.ASLINA BAKARSANIZ SİZLERİ ÇOK MERAK EDİYORDUM.KISMET BU GÜNEYMİŞ DEMEK.NEYSE FAZLA UZATMAYIM BAŞINIZI AĞRITIRIM YOKSA...

15.01.1982 KAYSERİ/YAHYALI DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ NİĞDE/ÇAMARDI İMAM-HATİP LİSESİNDE OKUDUM.LİSEYİ KAYSERİ MUSTAFA GERMİRLİ İ.H.L.DE TAMAMLADIM.6 SENE YURTTA KALDIM.2000 DE NİĞDE ÜNV. İŞLETMECİLİK BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM.DAHA SONRA NİĞDE ÜNV. İŞLETME FAKÜLTESİNE DİKEY GEÇİŞ YAPTIM.(EE İ.H.L. LİYİZ DİYE BOŞ DURMADIK.AZMİN ELİNDEN BİŞEY KURTULAMAZ)TABİ RABBİMİN İZNİ İLE.HALA İŞLETME FAKÜLTESİ 4. SINIFTAYIM.BU SENE SON İNŞALLAH.OKUL HARİCİNDE SOHBETLERE KATILIRIM.DİĞER ZAMANLARDA EVDEYİM.DIŞARIYA ÇIKMAYI SEVMEM.ÇÜNKÜ BATAKLIKTAN FARKI YOK.KİTAP OKURUM.BİLGİSAYARLA ÇOK VAKİT GEÇİRİRİM.ACİZANE KULLUK VAZİFEMİ YAPMAYA GAYRET EDERİM.İLAHİ DİNLEMEYİ ÇOK SEVERİM.
GALİBA BAŞINIZI AĞRITACAM.KUSURA BAKMAYIN KONUŞMAYI ÇOK SEVDİĞİM GİBİ YAZMAYI DA ÇOK SEVERİM.HAKKINIZI HELAL EDİN.SELAM VE DUA İLE YÜCE ALLAH'A EMANET OLUN.
SAYGI VE SEVGİLERİMLE...

Bu mesaj 1 kez ve en son sabahmeltemi tarafından 01.11.2004 - 02:29 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 10.10.2004 - 19:34
Bu mesajı bildir   sabahmeltemi üyenin diğer mesajları sabahmeltemi`in Profili sabahmeltemi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAMAS su an offline HAMAS  
Esselamü aleyküm ve rahmetullahi ve berekatihu ve ebeden ve daimen

11 Mesaj -

En Son On: 30.10.2009 - 16:34
Merhaba.
Adım ve soyadım : Abdüsselam YASİR
Memleketim : Mekke
Aslım : Arab
Soyum : Kureyş kabilesinden Hz. Abbas(r.a.)'a dayanır.
Mesleğim : Makina ve bilgisayar teknikeri
Yaptığım iş : Cam ürünleri işleme ve pc tamir,bakım
İkamet : beşiktaş/istanbul
mezuniyet : Endüstri meslek lisesi/makina ressamlığı
Hobi : pc'lere format atmak ve kardeşlerime yardımcı olmak
Nefret ettiğim : Yahudiler(çok azı hariç),övülmek
Sevdiğim : Kardeşlerimin tebessümü
doğum tarihim : 28.12.1983
evlilik durumum: Bu vazifemi saliha bir eş bulunca yapacağım
Amacım : Yakin iman ve şehadetle sonuçlanan bir ölüm
Aynı zamanda şu an HAMAS'ın türkçe web sitesini yapan ekibin başı ve üyesiyim.

msn messenger : Admin tarafindan kaldirildi
mail : Admin tarafindan kaldirildi

Bu mesaj 1 kez ve en son VeRDa tarafından 27.10.2004 - 20:11 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.10.2004 - 19:43
Bu mesajı bildir   HAMAS üyenin diğer mesajları HAMAS`in Profili HAMAS Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ömerari  

Misafir

En Son On: 30.10.2009 - 16:34
selamun aleykum bende siteye yeni üye oldum. bende türkiye içinde gurbetteyim. ailemden ayriyim. ailem istanbulda oturuyor bende kirikkale de kirikale üniversitesinde okuyorum bu sene son senem insallah bu sene okul bitiyor.bu arada site çok güzel olmus....
Ekleme Tarihi: 02.11.2004 - 01:50
Mustafa61 su an offline Mustafa61  
RE: Tanitirmisiniz?

2 Mesaj

En Son On: 06.09.2007 - 13:18
Selamünaleyküm

kendimi tanitmak aslinda biraz komik geliyor bana cünkü bazen insanlar kendini oldugu gibi degil olmak istedigi gibi tarif eder.
Adim Mustafa, 20 yasindayim, almanyada yasiyorum, su an alman askerligi icin hazirlik icinde bulunuyorum. Askerlikden sonra Allahin iziniyle polis olacagim.
Siteniz cok hosuma gitti, yolunuzdan sasmayin

Hakkinizi helal edin arkadaslar
Ekleme Tarihi: 03.11.2004 - 01:28
Bu mesajı bildir   Mustafa61 üyenin diğer mesajları Mustafa61`in Profili Mustafa61 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2338 Mesaj -

Aramıza hoşgeldiniz Tüm Yeni kaydolan kardeşlerimiz.

Gelişiniz cümlemiz için hayırlara vesile olsun inşaAllah.

Burada RAVDA çatısı altında birliğin ve beraberliğin ve Seslerin Gür olması için..

ELELE olacağız...

Saygılarımızla..

Ekleme Tarihi: 03.11.2004 - 01:40
Gast ahmet gunay  

Misafir

Allah razı olsun RUMEYSA kardeş inşallah birlik ve beraberlik içinde oluruz tüm ravdacılar olarak.

Elele bir yumruk oluruz tüm düşmanlara karşı....

Sevgi ile saygı ile tek yumruk hakkın yolunda...

inşallah..
Ekleme Tarihi: 03.11.2004 - 09:20
bgstar su an offline bgstar  

18 Mesaj -

En Son On: 12.10.2006 - 08:06
Esselamüaleyküm tüm müslüman kardeşlerime.Türkiye'liyim (Tekirdağ) Sitemiz gerçekten çok güzel.Tüm müslüman kardeşlerimi seviyorum. Selametle...
Ekleme Tarihi: 03.11.2004 - 12:41
Bu mesajı bildir   bgstar üyenin diğer mesajları bgstar`in Profili bgstar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast halimenur  

Misafir

Selamun Aleykum bende siteye yeni uye olanlardanim.Ve cok begeniyorum,geldigim zaman cikmak istemiyorum.Allah hepinizden razi olsun.Kendimi tanitiyim onalti yildir hollandada kaliyorum.Calisiyorum, dinimizin emirlerini elimden geldigince yasamaya calisiyorum.Ama musluman olmayan bir ulkede yasamak gittikce zorlasiyor.Allah yardimcimiz olsun.Amin Selan ve dua ile
Ekleme Tarihi: 17.12.2004 - 19:31
Gast _-Canan-_  
Esselamu aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü

Misafir

Ben Canan 21 yaşındayım Çanakkaleliyim ve yine Çanakkalede 18 Mart Üniversitesinde ebe-hemşirelik okuyorum derslerden vakit buldukça dini kitap ve dergi okumaya çalışıyorum buraya geliyorum tabi bütün bunlarn dışında Rabbül Alemin e kul olmaya çalışıyorum. Baki muhabbetle...

Bu mesaj 1 kez ve en son _-Canan-_ tarafından 29.12.2004 - 19:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.12.2004 - 19:15
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (6): < Geriye1 (2) 3 4 Devam >
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 789 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.67996 saniyede açıldı