generique stromectol generique stromectol stromectol kaletra colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » YALNIZLIĞIMIN DİĞER YARISINA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Ekleyen
YALNIZLIĞIMIN DİĞER YARISINA

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 
Ey! benim can yoldaşım umudun çoçuğu...

Çocukluğumun çamurdan evleri aşkına,
Sabahın ayazında meleşen kuzular aşkına,
Tek kale yaptığımız maçlar aşkına...

Ey ! imkansız aşkların adresi...

Çocuksu yanlarımızı kandırdığımız hayallarimiz için, annelerimizden habersiz kaçtığımız denizler için elma yürütürken yırttığımız gömlek için...

Senin için ey! yalnızlığımın yarısı...

Hiç dumanaltı sohbetlerimiz olmadı yada kırıp dökmek birşeyleri, hep yapmak isterdik yarım işleri, hep düzeltmek eğrilikleri, hep dur demek haksızlıklara.

Bir türlü kıramadığın şeytanın bacağı yorgun ayaklarındaki dermanı yıldırmadı,katsayılarla katlansada hüznümüz...iki yıllık sürgünlere uğurlasamda seni el sallarken ufuklar ardına,bir gün tüm haksızlıklara tüm talanlara dur deme içindi onca kaygımız...

Yorgun sevdalar adresiydin sen her denemede soğuk odamıza dönerdin ve ben en çok senden:

'Dertler derya olmuş bende bir sandal...' söyletirdim arabesk bir yaşama tepkiydi Emrah'ı çok sevişin, sırf beni kırmamak için dinlediğin ezgiler aşılamıştı davaya meyilli bakışlarını, şimdi bir barut gibi tez kükreyen deli çocuk atılgan yavuz yiğit...

Her müminin ölümüyle ölürsünde biz yinede çaresizce odamıza döneriz. Hiç dumanaltı olamadı sohbetlerimiz en acı günümüzde bile kafayı demlemedik biz
mehmedi yolcu ederken bile tuz basıp yaramıza bir
el -fatiha yollamıştık sonsuzluğun kanatlarına...

Depremler mi görmedik seninle..en kıytırıktan yaşantılara inat yaşadık en dolusunda hayatı..yavuz selimin bahçesinde haliçe karşı...

Hatırlar mısın?

Martılara yakıt oluyordu sevdamız.

Sesinde yoğurmuştum düşlerimi ve en acı günümde sen kaldırdın omuzum her düştüğünde

Bizim en kötü alışkanlığımız çekirdek kabularını yere atmaktı..

Şimdi cezalandırıldık işte, Yalnızlık yaftası vuruldu alnımıza mezesi bol sofralara konuk olmasakta, kızlarla dalga geçmesekte, kötü yolu seçmesekte...

Sen esmer yiğit suçlusun!

Neler bulaştırdın bana öyle...

Kafasındaki örümceklerine kurban olduğum...

Eller ne derse desin gözlerinde filizlenen dünyanın tomurcuklarını kimseye söndürtme sabahlara kadar içtiğimiz çaya şeker niyetine katsakta küçük sevinçlerimizi...

İçimizde büyüttüğümüz sevdanın şavkı vuracak nur yüzlü bebeklere ve esmer yiğit inşallah bir gün gelecek ve sen ana habar bültenleriyle kahrolmayacaksın...

Dik bir 'duruş' bizimkisi bozmadık hiç bir zaman, yalancı baharlara,sahte gülücüklere dönmedik yönümüzü,kiralanan bakışlardan kaçtık hep

Şimdi gözümüz ufukta yüreğimiz tetikte 'liva-ül hamd'
adlı gölgelikte buluşmak dileğiyle....

Sait Ercan
HOŞSADÂ
Ekleme Tarihi: 29.10.2007 - 12:50
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 YALNIZLIĞIMIN DİĞER YARISINA
KaLBeNuR 29.10.2007 - 12:50

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 406 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.50663 saniyede açıldı