kaletra generique luvox fluvoxamine generique stromectol generique rhinocortnaprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Avusturyada, Almanyada ve Isvicrede.. ILIM ögrenme firsatimiz.. ISLAMOLOGIE.. Almanca..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Avusturyada, Almanyada ve Isvicrede.. ILIM ögrenme firsatimiz.. ISLAMOLOGIE.. Almanca..

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Cinsiyeti: Bayan 
Es-Selamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu..

Degerli Kardeslerim..

Ilim nerden nasil ögrenebiliriz diye cok soruyodum insanlara..
Ama aradigimi hic bulamamistim..

Almanyada ve Avusturyada cok sükür ILIM Kurslari hep vardi,
simdi Isvicredede var..

Ilim icin susuz cöllerde suya hasret olanlar gibi hasretiz..

ISLAMOLOGIE denilen Kursu herkeze tavsiye ederim.. Almanyada, Avusturyada ve Isvicredekilere büyük bir firsat..

Siehe Terminpläne: http://www.islamologie.info/?Terminpl%26auml%3Bne_f%26uuml%3Br_BRD%2C_A_und_CH%3A

"SIND ETWA DIEJENIGEN, DIE WISSEN, GLEICH DENJENIGEN, DIE NICHT WISSEN?!" (39:9)
Eine Ausbildung auf akademisch-wissenschaftlichem Niveau in den klassischen Fächern der ISLAMOLOGIE (der Islamischen Wissenschaften) auf Deutsch durch qualifizierte muslimische Fachleute.
Lehrer: AMIR M. A. ZAIDAN, DIR. MAG.

Siehe LEHRPLAN: http://www.islamologie.info/?Lehrplan

Ben ilk Kursu yaptim ve okadar cok memnunumki.. RABBIME sonsuz sükürler olsun..
Beni bu Kursa gitmeme vesile olan Amcamdan ALLAH razi olsun..

Ayrica Kursta nice yeni Müslüman olan Almanlar var.. sevinçli

InsaALLAH Sizlerde benim gibi mutlu olucaksiniz..
Cevrenizdeki Kardeslerinize duyurun..

MeasSelam.. gül

(Not: Bu konuyu Almanca bölümündede eklerim, ama burdan kaldirmayin, nice Kardeslerim almanca bölümüne girmiyorlar, bu yüzden burdada kalmasini isterim..)
Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 09:44
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  

162 Mesaj -

En Son On: 02.06.2008 - 01:12
Cinsiyeti: Bayan 
Allah Razı Olsun canim,tanidiklarima söylerim gül
Ekleme Tarihi: 26.10.2007 - 20:00
Bu mesajı bildir   Umuda_Dogru üyenin diğer mesajları Umuda_Dogru`in Profili Umuda_Dogru Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 555 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51373 saniyede açıldı