kaletra ivermektine lopinavir ritonavir ivermectin colchicine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » SON ÇİĞKÖFTECİ............

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 37 mesaj mevcut
Sayfa (3): < Geriye1 (2) 3 Devam >
Ekleyen
RE:

328 Mesaj -

En Son On: 06.08.2009 - 16:05
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

aman ya RABBIM - $u $irin BEBEKzene bakin aşık aşık

bu olsa yildirim aski olsa gerek -
bi baki$ta iki yandan vuruldum...

Biri cok masaallah cok tatli ve cok $irin - digeri ise cok lezzetli aşık aşık

$ey - AKINZEN abi - bi gelin adayi daha cikti kahkaha kahkaha

Bu arada iki ki$i kavga ederken - ücüncüsüne dü$ermi$ - yani BANA kahkaha
(türkcem biraz zayif - almacasi daha komik aslinda-ama idare edin beni kahkaha )

ellerinize saglik

selam ve dua ile - gelininiz Güle Güle Güle Güle

HOPPALAAAA Bİ SEN EKSİKTİN SENDEN NERDEN ÇIKTIN GECENİN BU YARISINDA YAHUkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 01:57
Bu mesajı bildir   MELIKSAH04** üyenin diğer mesajları MELIKSAH04**`in Profili MELIKSAH04** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: RE:

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı MELIKSAH04**

Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

aman ya RABBIM - $u $irin BEBEKzene bakin aşık aşık

bu olsa yildirim aski olsa gerek -
bi baki$ta iki yandan vuruldum...

Biri cok masaallah cok tatli ve cok $irin - digeri ise cok lezzetli aşık aşık

$ey - AKINZEN abi - bi gelin adayi daha cikti kahkaha kahkaha

Bu arada iki ki$i kavga ederken - ücüncüsüne dü$ermi$ - yani BANA kahkaha
(türkcem biraz zayif - almacasi daha komik aslinda-ama idare edin beni kahkaha )

ellerinize saglik

selam ve dua ile - gelininiz Güle Güle Güle Güle

HOPPALAAAA Bİ SEN EKSİKTİN SENDEN NERDEN ÇIKTIN GECENİN BU YARISINDA YAHUkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Sinirli Sinirli Sinirli

yaaa sız canınızamı susadınız akınzen kardeşim bu ıkısıne bırsey söyle

hala olarak ve ilk bebekzen tatlısı siparişini veren ben olarak o benım hakkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kahkaha kahkaha

Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:02
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Abimmm bebekzeni kiskandigindan bize artik ondan bahsetmiyorsun basbayi ortada kiskancligin...

Cünki herkez sitede onu sevdigini pek ala biliyorsun bu yüzden yazilarinda artik ona yer vermiyorsun..

Halbuki simdi dahada büyüdü kimbilir ne yaramazliklarida vardir ama gel görki kiskanclik senin gözünü degilde parmaklarini vermis ki ondan bahsettirmiyorsevinçli

Halasinin canisi oda careyi bizlere cigköfte yapmada buldu...
Biliyorki cok seviyoruz onuda cigköfteyide.Önce cig köfteyi üstünede tatli niyetine onun tombis yanaklarini yeriz biz....

Ellerine saglik bebekzenim cok tatli olmus halammm tekrarini isterüksevinçli
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:02
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  

328 Mesaj -

AAAAAAAAAAAAAAAA İNANMIYORUM BENİM EŞİMDE HEP " HANIM SEN YAT BEN ÇOCUĞUN SÜTÜNÜ İÇİRİRİM "DEYİP BENİ GÖNDERİYOR üzüntülü AYYYY VALLA YAŞI GEÇKİN ADAMA ÇOCUK YARAMIYOR Bİ TUHAF OLUYORLAR BEN ONA BUNUN HESABINI SORARIM BENDE DİYORUM BU ÇOCUK NİYE BÖYLE ZAYIF ADAM GÖTÜRÜYOE ÇOCUĞUN BÜTÜN MAMALARINI üzüntülü üzüntülü üzüntülü kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:03
Bu mesajı bildir   MELIKSAH04** üyenin diğer mesajları MELIKSAH04**`in Profili MELIKSAH04** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı RaVZaNuR

Abimmm bebekzeni kiskandigindan bize artik ondan bahsetmiyorsun basbayi ortada kiskancligin...

Cünki herkez sitede onu sevdigini pek ala biliyorsun bu yüzden yazilarinda artik ona yer vermiyorsun..

Halbuki simdi dahada büyüdü kimbilir ne yaramazliklarida vardir ama gel görki kiskanclik senin gözünü degilde parmaklarini vermis ki ondan bahsettirmiyorsevinçli

Biliyorki cok seviyoruz onuda cigköfteyide.Önce cig köfteyi üstünede tatli niyetine onun tombis yanaklarini yeriz biz....

ya benım ılk eklememı okuyan yok galıba gıttıkce rakıplerım artıyor
ben tatlıyı cok severımmmmmmmm anca bana yeter bebekzen ravzanurum sende sola cek hadi canım ilk sipariş bendendıkahkaha kahkaha

Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:05
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  

330 Mesaj -

En Son On: 19.09.2009 - 00:02
nasil nerden ciktin? sevinçli

Ben cikarim vallahi - iyi koku alirim ben - bide böyle $irin-lezziz-$eker-tatli-sevecen birini görünce - hic dayanamam kahkaha kahkaha

hem biz gelin adayiyiz kahkaha kahkaha

lütfen - bayanlara yol verirmisiniz kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:06
Bu mesajı bildir   Esma-Sultan üyenin diğer mesajları Esma-Sultan`in Profili Esma-Sultan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE:

328 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijınalı RaVZaNuR

ya benım ılk eklememı okuyan yok galıba gıttıkce rakıplerım artıyor
ben tatlıyı cok severımmmmmmmm anca bana yeter bebekzen ravzanurum sende sola cek hadi canım ilk sipariş bendendıkahkaha kahkaha

BANA BAKSANA SEN SU DAMLASI SENİ OKYANUSA DAMLATIRIM SIRRA KADEM OLURSUN AAAAA ÇOCUĞU DAMAT ALIYORUZ DEDİK AYOL DAĞITIRIM BU FORUMU BU ARADA ESMA SULTAN BENDE İKİ KIZ ANNESİYİM BİRDE OĞLUM VAR YANİ BEBEKZENLE İKİDE OĞLUM OLACAK YANİ BUGÜNE BUGÜN BEBEKZENİN GAYNANASIYAAAAAMMMkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:10

330 Mesaj -

haa bu arada yeni okudumda
meliksah abim seninde varmis bi BEBEKzenin sevinçli sevinçli

onuda merak ettim ben simdi ama göz kırpma
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:10
Bu mesajı bildir   Esma-Sultan üyenin diğer mesajları Esma-Sultan`in Profili Esma-Sultan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: Akınzen kardeşim şu an cok üzgün

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

nasil nerden ciktin? sevinçli

Ben cikarim vallahi - iyi koku alirim ben - bide böyle $irin-lezziz-$eker-tatli-sevecen birini görünce - hic dayanamam kahkaha kahkaha

hem biz gelin adayiyiz kahkaha kahkaha

lütfen - bayanlara yol verirmisiniz kahkaha kahkaha

GELİN ADAYINA DİCEK SÖZÜMÜZ YOK AMA ÖNCE BEBEKZENIN HALALARINDAN ONAY ALMAN LAZIM
YOK IZIN VERMIOYORUZkahkaha kahkaha

babazen bebekzeni kıskanma derdınde ahhhhhhhhh ıkı saattır msn de konusuyoruz resmen aglıyor karızmam gıttı dıye neymış efendım bebekzen önplana gene cıkmış yazıyı yazan kendısıymış ama ilgiiiiiii bebekzene imiş üzülme akınzen kardesım alışkınsın sen karızmanın gıtmesıne hep bebekzen yuzunden dıme??kahkaha kahkaha kahkaha

bebekzennnnnnnn birrrrrrrrr numaraaaaaaaaa

kıskananlar c.......sın

Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:14

330 Mesaj -

ALLAH BAGISLASIN ABILERIM..
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..

BU ARADA - BENIMDE IKI TANE KIZ YEGENIM VAR ÜCÜNSÜDE YOLDA (YAKINDA GELIR INSAALLAH)

BEBEKLERE COCUKLARA HASTAYIM - BAYILIYORUM - COK SEVIYORUM!!

COK SIRIN COK TATLILAR...

ONLARI DÜSÜNDÜKCE - ACIKIYORUM kahkaha kahkaha

MELIKSAH ABIM SENIN VAR - BIZE BIRAKI VERSEN?? kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:15

330 Mesaj -

AMA HALASI - BEN COK HAMARATLIYIM
VARIMI YOKUMU ONA VERIRIM
GÖZÜM GIBI BAKARIM
HATTA VE HATTA ISTERSE TOP BILE OYNARIMki hic sevmediim bir oyundur
NE ISTERSE YAPARIM
NINNILER SÖYLERIM (yari almanca yari türkce) sevinçli
ya kisacasi MÜKEMMEL bi gelin adayiyim kahkaha kahkaha

bu firsat kacirilmaz ona göre - kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:19
RE:

328 Mesaj -

ESMA SULTANIM EVET BENİMDE MELİKŞAHIM VAR ÜÇ YAŞINDA İKİ BÜYÜK KIZIM VAR KIZLAR FAZLA OLUNCA OĞLANA DOYUM OLMUYOR BU ARADA BEN YAŞIN MÜSAİTSE SENİ GELİNDE ALABİLİRİM MALUM ANNELİK DUYGUSU ŞİMDİDEN OĞLUMA UYGUN KIZ ARIYORUM VALLA BAK BEN ÇOK İYİ KAYNANA OLURUM AMA BEBEKZEN BİZİM OLACAKKKK
Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

ALLAH BAGISLASIN ABILERIM..
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..

BU ARADA - BENIMDE IKI TANE KIZ YEGENIM VAR ÜCÜNSÜDE YOLDA (YAKINDA GELIR INSAALLAH)

BEBEKLERE COCUKLARA HASTAYIM - BAYILIYORUM - COK SEVIYORUM!!

COK SIRIN COK TATLILAR...

ONLARI DÜSÜNDÜKCE - ACIKIYORUM kahkaha kahkaha

MELIKSAH ABIM SENIN VAR - BIZE BIRAKI VERSEN?? kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:19

330 Mesaj -

affedersin abim diye hitap ettigim icin sevinçli kizardim aslinda ama gören yok kahkaha kahkaha

cok güzel bi ismi var- ALLAH BAGISLASIN..

Ya$im - bebi$lere herzaman uygundur sevinçli sevinçli
ama evlilige yakin baktigimi annem duymasin göz kırpma

Bence ama kizlar daha cilveli oluyorlar.
Erkekler ise daha bi karizmatikler ama aşık aşık

ama ister kiz ister oglan - benim icin hic farketmiyorlar.
sevimliler yinede sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:23
RE:

328 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

affedersin abim diye hitap ettigim icin sevinçli kizardim aslinda ama gören yok kahkaha kahkaha

cok güzel bi ismi var- ALLAH BAGISLASIN..

Ya$im - bebi$lere herzaman uygundur sevinçli sevinçli
ama evlilige yakin baktigimi annem duymasin göz kırpma

Bence ama kizlar daha cilveli oluyorlar.
Erkekler ise daha bi karizmatikler ama aşık aşık

ama ister kiz ister oglan - benim icin hic farketmiyorlar.
sevimliler yinede sevinçli sevinçli

OLSUN CANIM KARDEŞİM HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL ŞU MÜBAREK GECEDE BEBEKZEN BİR RENK KATTI GECEMİZE ALLAH ANA BABASINA HAYIRLI EVLAT EYLESİN ÇOCUKLAR SEVİLMEZMİ PEYGAMBERİMİZ BİLE NE KADAR ÇOK SEVERMİŞ BU MASUMLARI RABBİM ONLARIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BİZE NİMET VERİYOR BU ARADA GELİNİM OLMAN İÇİN TEKLİFİM HALA GEÇERLİ SULTANIM aşık aşık aşık aşık aşık
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 02:33
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Gördünmü bebekzen gördünmü konu senin yüzünden almis basini gitmissssssss..

BIrde bana artik rabet yok dersin...

Babanda hakliymis seni kiskanmakda hak verdim abime...

Milletbirbirine girince bende kiskandim dermisimm.

Sudamlam al senin olsun giiii surda bir kac ay sonra benim torunda geliyor nassi olsagöz kırpma
Ekleme Tarihi: 30.09.2007 - 13:03
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (3): < Geriye1 (2) 3 Devam >
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 519 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60648 saniyede açıldı