generique colchicine hydroxychloroquine generique luvox colchicine ivermektin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ~~~ RaMaZaN-I ŞERiF ~~~ » Ramazan Ayınız Mübarek Olsun

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Ramazan Ayınız Mübarek Olsun

322 Mesaj -

En Son On: 28.10.2009 - 13:42
Cinsiyeti: Erkek 
Değerli ravdanın canları, can kardeşlerim hepimizin ve bütün müslüman kardeşlerimizin Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum.
Rabbim bu aylarda günahlarımızdan temizlenerek huzuruna tertemiz çıkmağı, bu günleri değerlendiren ve bu geceleri eda etmeği cümlemizi nasip etsin.

Sizlerden dua istiyorum.
Allah yaptığınız hayırlarınızı, sadakalarınızı, dualarınızı ve ibadetlerinizi kabul etsin.

Selam ve Dua ile Allah'a Emanet Olun.
Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:
"insanın her amelinin sevabı yediyüze kadar katlanır.
Allah buyurdu ki: "Oruç bunun dışında. Çünkü o, benim içindir, onun ödülünü ben vereceğim. Çünkü o, şehvetini ve yemesini sırf benim için terk ediyor."
Oruçlunun iki sevinci vardır: iftar edince ve Rabbine kavuşunca.
Oruçlunun ağız kokusu, Allah katında misk kokusundan daha hoştur."
Ebû Hureyre radıyallahu anh. Buhârî.

"Her kim, inanarak ve karşılığını yalnız Allahtan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa, geçmiş günahları bağışlanır."
Ebû Hureyre radıyallahu anh. Buhârî.

"Bu ay gelip çattı. Onun içinde bin aydan hayırlı olan Kadir gecesi vardır. Kim onun hayrından yoksun olursa, bütün hayırlardan yoksun olmuş olur. Onun hayrından yoksun olan, ancak saadetten payı olmayan kimsedir."
Enes radıyallahu anh. İbn Mâce.

Bu mesaj 2 kez ve en son mehmetduru tarafından 13.09.2007 - 09:29 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 12.09.2007 - 14:41
Bu mesajı bildir   mehmetduru üyenin diğer mesajları mehmetduru`in Profili mehmetduru Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
amin ecmain kardeş ümmeti muhammete hayırlara vesile olsun inşallahu rahman

inşallah insanlar ramazanlık müslüman olmayıpta 11 ayda devam ederler hayıra hasenata duaya namaza

selam ve dua ile ...............
Ekleme Tarihi: 13.09.2007 - 05:55
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ru.uslu su an offline ru.uslu  

36 Mesaj -

En Son On: 30.04.2011 - 15:23
Değerli ravdanın canları, can kardeşlerim hepimizin ve bütün müslüman kardeşlerimizin Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum.
Rabbim bu aylarda günahlarımızdan temizlenerek huzuruna tertemiz çıkmağı, bu günleri değerlendiren ve bu geceleri eda etmeği cümlemizi nasip etsin.

paylaşımlarınız için rabbim razı olsun sizlerin ve bütün inanan müslümanlarında RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN..................

Ekleme Tarihi: 25.09.2007 - 09:54
Bu mesajı bildir   ru.uslu üyenin diğer mesajları ru.uslu`in Profili ru.uslu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 528 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53444 saniyede açıldı