lopinavir ritonavir kaletra generique colchicine generique colchicine generique plaquenil cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » AYRILIKLAR DOKUNUR BANA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 
GÖZ YASIM HIC DURMAZ
COK ZAMAN OLDU AMA ,ANNEMIN GÖZYASLARI YÜREGMDEN VE BEYNIMDEN SILINMEZ
KARDESIMIN GITME SENSIZ NE YAPARIM HAYKIRISLARI HALA KULAKLARIMDA
BABAMI HIC AGLARKEN GÖRMEMISTIM BEN
ODA BIR KÜCÜK COCUKTAN FARKSIZ OLMUS
ARKASI DÖNÜK,GILI GIZLI IC CEKMEKTE
BABAM IC CEKEN BABAM,COCUKLUGUMDA BIR KEZ BILE BENI KUCAGINA ALMAYAN BABAM
BOYNUMA SARILMIS HICKIRIKLARA BOGULMAKTA
GÖZYASIM DURMAZ HEP ISLATIR YASTIGIMI
HASRET ZOR VESSELAM
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA..........
:(

Bu mesaj 1 kez ve en son cananberraramazan tarafından 08.08.2007 - 12:52 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.08.2007 - 01:18
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
Cinsiyeti: ----- 
bunu e iyi anlayan siz olursunuz hissiyatiniz derinliktir+bizim kelamlarimiz ise garip olur sadece
keske ayriliklar icinde gözyaslarinin tohumlari filizlense

Ekleme Tarihi: 05.08.2007 - 03:08
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

OLURMU TOPRAGIM OLURMU BENCE AYRILIK YASAYAN HER YÜREGIN COK KELAMI VARDIR
OLMALIDIRDA
AYRILIK PAYLASILMAZSA
DOKUNUR BANA
SELAM VE DUA ILEsıkıntılı
Ekleme Tarihi: 05.08.2007 - 14:28
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
niyaz*** su an offline niyaz***  
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA

139 Mesaj -

En Son On: 26.10.2008 - 23:26
:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar BANADA:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar HERKESİ ÇOK ÖZLEDİM
Ekleme Tarihi: 05.08.2007 - 15:09
Bu mesajı bildir   niyaz*** üyenin diğer mesajları niyaz***`in Profili niyaz*** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
serzen su an offline serzen  
Ayrılık ÜZERİNE...

231 Mesaj -

En Son On: 18.08.2007 - 17:11
Doğarken ağladık hepimiz ve sonra güldük hep. Her doğan gün hırsla uyanıp, karıştık hayatın koşuşturmacasına. Akşamları gün batarken bilemedik içimizi neden esrarlı bir hüznün kapladığını.Yorgun düşmüştük çünkü bütün gün 'batıp gidenlerin' peşinde koşmaktan. Batan güneşler, biten aşklar, sararan yapraklar hep o aynı hüznü tattırdı bize. Elimizi attığımız çiçekler mevsimi gelince soluyor, gönlümüzü çelen güzeller neden sonra çekip gidiyordu. Biz teselliyi, başka güzelliklerin kucağına koşmakta bulduk ama deniz suyu içmekten farkı yoktu bunun. Sevdalandığımız güzellik her defasında başka bir maskenin ardından bize gülümsüyor ve biz o maskenin peşinden koşuyorduk. Unutmak ta işe yarıyordu bir nebze, nede olsa 'insan'dık ve bu kelimenin kökü 'nisyan' dan (unutkanlık) geliyordu. Durup ta düşünmek, düşünüp te hüznümüzü deşmek yerine hayallerimizi yarınlara uçurmak daha zevkliydi. Hakkımızda biçilen hükümden de habersizdik ya olsun...Yarın mutlaka daha iyi, daha güzel günler gelecekti, gelmeliydi başka çaresi yoktu.
İnsan ayrılıktan hoşlanmaz ama en güzel şarkılar ayrılık şarkılarıdır. Sonunda kavuşulmayan aşk filmleri gönlümüzde daha fazla yer etmiştir. İnsan sonsuzu ister, bu yüzden sonsuz hayattan kopup bu dünya çölüne adımını atarken yani doğarken ağlar. Ölüm ise aslında sonsuz hayatta doğmak demektir. Öyleyse güzeldir, ayrılık değildir. Yeter ki insan, batıp gidenlere, gidip te onu üzenlere bütün sermayesini yatırmış olmasın. ağlar
Ekleme Tarihi: 05.08.2007 - 15:26
Bu mesajı bildir   serzen üyenin diğer mesajları serzen`in Profili serzen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1686 Mesaj -

SERZEN KARDES GÜZEL YASMISSIN YAZMASINADA
AYRILIK ANINDA INSAN DÜSÜNEMIYORKI KARDES
DUYGULARIN VE GÖZYASININ SEL OLDUGU ANLAR KALIYOR YARA OLARAK YÜREKTE,BEYNINDE,RUHUNDA
BIRDE BUNLAR SENEDE BIR YASANIYORSA BU YASANMISLIKLAR
SELAM VE DUA ILE KARDESIN
Ekleme Tarihi: 08.08.2007 - 00:44
saran su an offline saran  
RE: AYRILIKLAR DOKUNUR BANA

99 Mesaj -

En Son On: 21.07.2008 - 12:20
Alıntı
Orijınalı cananberraramazan
GÖZ YASIM HIC DURMAZ
COK ZAMAN OLDU AMA ,ANNEMIN GÖZYASLARI YÜREGMDEN VE BEYNIMDEN SILINMEZ
GÖZYASIM DURMAZ HEP ISLATIR YASTIGIMI
HASRET ZOR VESSELAM
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA..........
:(

güzel kardeşim sizinde canınız acıyor galiba yaralısınız,

annelere söylenecek söz yok. Ona teşekkür var helâl var
ve en çok anneye sevgi var sevgi var,
eğer biri annesi bir şeyler yapmadı diye sevmiyorsa
kıymetini bilmiyorsa ona yani o kişiye yazıklar olsunnn.

Her yağmur damlasında nurlu yüzün var anne
Rüzgârda , saçlarımı okşayan elin gizli.
Her yerde senden bir ses , gül nefesler geliyor
Ne zaman ki karanlık bir odada kalırım,
Resminden sızan ışık parlatır gözlerimi.

Saksıda sardunyaya dokunsa parmaklarım
O kadife tenini bulurum yaprağında.
Seni saran toprağa basarken irkilirim
İncitmekten korkarak o nazik bedenini
Hayal etmek istemem seni ayak altında.

Ey anneciğim duyuyormusun beni ne çare ki SENİN yokluğunda tükendim anne tükendim...
saygı ve duâ ile
Ekleme Tarihi: 08.08.2007 - 10:21
Bu mesajı bildir   saran üyenin diğer mesajları saran`in Profili saran Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1686 Mesaj -

BAK NE GÜZEL HAYKIRIYOSUN TÜKENDIM DIYE TÜKENIRSIN YA
ANNESIZLIK TÜKETIR INSANI
ANA GIBI YAR OLMAZMIS
ICINDE HEP ACIR
BIR YANIN EKSIK KALIR
BIRDE GURBET VARSA ARADA
HÜZÜNLÜ GURBET
HERSENE BU AYRILIGI YASAMAK
ONLARI SENEDE BIR KERE GÖRMEK
BÖYLE YPIYORINSANI SARAN KARDES
ALLAHA SÜKREDIYORUM ALDIKLARI HER NEFESE VE YARADANA SIGINIYORUM
SELAM VE DUA ILE KARDESIN
Ekleme Tarihi: 08.08.2007 - 12:50
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 479 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52567 saniyede açıldı