ivermektine colchicine chloroquine colchicine generique stromectol fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ÖNERİLERİNİZ » VAKİT NAMAZI KILDINIZ MI "KAMPANYASI

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
VAKİT NAMAZI KILDINIZ MI "KAMPANYASI

36 Mesaj -

En Son On: 30.04.2011 - 15:23
Cinsiyeti: Erkek 
[B]

günümüzde namaz ihmali, bir çok müslümanda kanayan bir yara olduğu gerçeğini kimse reddedemez..o yüzden bizde de naçizane" bir çalışma başlatalım" düşüncesi oluştu..amaç burada birbirimize destek olmak, dürtüklemek ve de hatırlatmak..çalışmamız hayırlara vesile olur inşallah..

kampanya şartları..

1-msn sohbetlerini kampanyamıza vesile yapabiliriz..nasıl mı...namaza kalkacaz mesela,diyelimki "ben namaza kalkıyorum,sen vakit namazını kıldın mı "diye soralım..eğer kılmadıysa "hadi geçirme sende kalk kıl diyebilelim"aglahatta iletilerimize bile ekleyebiliriz)..burada emri bil maruf emrini eda ettiğimizi ve sevap kazandığımızı unutmayalım..bunu evlerimiz ve diğer çevremizde de yapalım inşallah..

2-bu konuyu sürekli portaldan geçirelim..nasıl mı??güncelleme kelimemiz sabit olacak.."vakit namazını kıldın mı "şeklinde..ve bunu sadece namaz kılanların sorma yetkisi olacak..işte size çok önemli ve çok sevaplı basit bir çalışma..

3-bu soruyu sormadan önce namazla ilgili ayet ,hadis,özlü söz,resim,kısa bilgilerle destekliyebiliriz..hatta namazla ilgili çarpıcı anılarımızı bile ekleyebiliriz inşallah..tabii sadece namaz kılanlar..lütfen diğerleri yazı yazmasın..sadece suçlu suçlu okusun..

4-bu kampanyayı elimizden geldiğince tüm nete yayalım inşallah..bunun için de, herkes üye olduğu foruma bu konuyu alıntılayıp eklerse büyük bir çalışma başlatacağımızı düşünüyorum inşallah..

5- namazla ilgili uzun yazılara rastladığımızda bu konuya ekleyebiliriz ...ama tüm yazıyı değilde içinden önemli yerleri 1 ya da 2 paragraf kadar alıntılayabiliriz ya da linkini verebiliriz..

inaşllah bu kampanya hayırlara vesile olur..sizlerde kampanyamızı fikirlerinizle destekleyebilirsiniz..

vakit Namazını Kıldınız Mı ?

[/
B]
..................................................................................
Ekleme Tarihi: 06.07.2007 - 10:53
Bu mesajı bildir   ru.uslu üyenin diğer mesajları ru.uslu`in Profili ru.uslu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sivaslým su an offline sivaslým  

35 Mesaj -

En Son On: 07.02.2008 - 21:41
Cinsiyeti: Bayan 
s.a kardeşim gerçektende müslüman demek islamın 5 şartını yerine getiren demek değilmi namazda 2 şart öyleyse mecbur kılınacak .çok güzel bir kampanya ALLAH razı olsun
HAYDİ MÜSLÜMANLAR NAMAZA
selametle kal sıkıntılı sıkıntılı
Ekleme Tarihi: 22.11.2007 - 23:03
Bu mesajı bildir   sivaslým üyenin diğer mesajları sivaslým`in Profili sivaslým Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25

s.a kardeşim eğer benden küçüksen seni alnından öpmek isterdim ...eğerki benden büyük isen o mubarek elindende öpmek isterdim.....hay aklınla bu fikrinle bin yaşa emi ALLAH iyiliğini versin inşallahurahman nede güzel bir ekleme yahu .......ne güzel ne güzel....ben tahmin ederimki içimizde bu bilgisayar başında kalıpta namazı sallayanlar vardır belkide az sonra bende kılarım diyenlerde vardır ama bizler buradan ALLAH için bir birlerimize sorarsak karşımızdaki de ALLAH için doğru söylerse hem o kardeşimiz hem onu ikaz edende ecir sevap kazanmış olur hem o kardeşte günahı kebairde kurtulmuş olur ve her iki tarafta sevaba nail olur inşallahurahman umarım ki bu ekleme çok yanıt alır gündemdende düşmez inşallahurahman........

selametle........................

Ekleme Tarihi: 23.11.2007 - 08:29
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
Allah Razı Olsun kardeşim inan varya bu konu çok mutlu etti benisevinçli
benimde güzel bir önerim var bunun üzerine;hani kardeşimiz demiş ya

"vakit Namazını Kıldınız Mı ?"

bunu herkes bence imzasına eklesin hatta ben hemen yazıyorum.bu çok daha etkili olur.

sonra namazla ilgili ilginç bir olayımı anlatıcam inş.
Ekleme Tarihi: 23.11.2007 - 10:49
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1463 Mesaj -

S.A EYVALLAH VUSLAT ZAMBAK KARDEŞ BU DA GÜZEL ...YÜREĞİNE SAĞLIK
Ekleme Tarihi: 23.11.2007 - 13:28
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gul-ay su an offline gul-ay  
BIR SORUM VAR

128 Mesaj -

En Son On: 17.12.2010 - 21:13
ARKADASLAR
BIR SORUM VAR,,,

KISACA ACIKLAMAYA CALISAYIM
BIR IS YERINDE STAJERLIK YAPACAGIM
VAKIT NAMAZLARIM ICIN ISVERENLE KONUSTUM
KABUL ETTI. FAKAT KILACAGIM YER DINLENME ODASI YANI BEN KILARKEN GAYRI MUSLIMLERDE GORECEK BUNLAR HANIM OLSA DAHI SU AYETE GORE`"ONLARIN KADINLARIDA SIZE ERKEKLERI GIBIDIRLER(YANI HARAMDIRLAR)"BIR ERKEKGIN YANINDA NAMAZ KILINAMAYACAGINA GORE ONLARIN YANINDA KILANABILIR MI ACABA!

KILMAZSAN VAKTINI GECIRMIS OLURUM GUNLUK SEKIZ SAATIM ORADA GECIYOR

ALLAH RIZASI ICIN YARDIM EDIN
BUGUN KARAR VERMELIYIM......

GUVENDIGIM HOCALARA ULASMAYA CALISTIM AMA MUMKUN OLMADI
BENDE EN AZINDAN ISTISAREYLE BIR KARA VERMELIYIM DIYE
DUSUNUP BURAYA AKTARDIM

SELAMETLE

Bu mesaj 2 kez ve en son gul-ay tarafından 23.11.2007 - 14:03 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.11.2007 - 13:42
Bu mesajı bildir   gul-ay üyenin diğer mesajları gul-ay`in Profili gul-ay Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ILGISIZLIGINIZ!!!

128 Mesaj -

ILGISIZLIGINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM!!!
BEN SANMISTIM KI ,,,
BURADA ABILERIM/ABLAMLARIM VAR , BANA YOL GOSTERIRLER
BILMESELER DAHI RABBIM KOLAYLIK VERSIN DERLER
OYSA ONLAR BIR SELAMI BILE COK GORDULER
BEN BOSUNA MI HER SOZUMUN BASINDA SELAM VERIPTE
GIRIS YAPIYORDUM LAFA,,,,,!!!!

NE DEYIM
CANINNIZ SAG OLSUN....
Ekleme Tarihi: 28.11.2007 - 12:47
Bu mesajı bildir   gul-ay üyenin diğer mesajları gul-ay`in Profili gul-ay Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1463 Mesaj -

[H3]s.a sevgili kardeşim bu ayetle bunun alakası varmı ki hiç zannetmem ama madem kimse bakmamış bende araştırayım neticeyi sana bildireyim olurmu....selametle...
Ekleme Tarihi: 28.11.2007 - 13:24
ALLAH RAZI OLSUN,KARDESIM

128 Mesaj -

size cok tesekkur ederim

cevabinizi bekliyorum.......

Allaha emanet olun
selametle

Bu mesaj 1 kez ve en son gul-ay tarafından 05.03.2008 - 12:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.11.2007 - 11:12
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah Razi Olsun

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
Ben de simdi guncelliyorum Haydi namaz kilmayanlar once namaza sonra pc basinaGüle Güle
Ekleme Tarihi: 05.01.2008 - 16:38
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 871 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56357 saniyede açıldı