ivermectine generique kaletra fluvoxamine kaletra kaletra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 15 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI

714 Mesaj -

En Son On: 29.07.2011 - 14:43
Cinsiyeti: Bayan 

Selamun Aleykum kardeslerim sizlere Muhammed Yusa abimden selam getirdim.Maalesef kendisi siteye girememektedir.Hicbir aciklama yapilmadan kardesimiz banlanmistir.Ben abimin son yazilarinda kufur yada banlanmasina bir sebep goremedim acaba yetkili biri bir aciklama yapabilirmi.Islamiyeti savunmak bildiklerini paylasmak ne zamandan beri banlanma sebebi oldu ogrenebilirmiyim acaba.Peki onu sinirlendirmeye sevk eden insanlar neden hala burdalar onlar neden banli degil.Ben burda bir taraflilik goruyorum ve yakistiramiyorum.Allah askina biri aciklama yapabilirmi sebep neydi banlanmasinin.Lutfen arkadaslar bekliyorum nedennnnnnnnnn?

üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 15:02
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
Cinsiyeti: Erkek 
:(
BENDE MUHAMMED KARDESIMIZIN NEDEN CIKARILDIGINI ANLAMADIM BAHSI GECEN KONUYU VE YAZISINI OKUDUM FAKAT BASKA BIR KARDESIMIZIN ISMINNI VERMEYIM BIR KANUDA YAZDIGI DAHA KUFURE YAKIN YAZILARINDAN DOLAYI BANLANMADI BEN KARDESIMIZIN YAZISINDA BIR ASIRILIK GORMEDIM.INCELEDIGI OGRENDIGI VE PAYLASMAK ISTEDIGI SEYLERI YAZMIS SIMDI ONU BANLAYINCA OKUDUGU KITAPLARI VE MUSLUMANLAR TARAFINDAN KABUL GOREN KITAPLARIDA BANLAYALIM PEKI SIZE GORE HANGI KITAPLARI OKUYUP ONLARDAN ALINTI YAPALIM.YANLISIM VARSA HAKKINIZ GECTIYSE HELAL EDIN SELAMETLE.....
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 15:16
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
AhmedK

Muhammed yusa kardesim...

Sizi biraz istirahata çıkartalım. Aksi halde sıhhatınız zedelenecek...

Sıhhaten ve de tabiiki aklen ve fikren de tekrar yerinde olduğunuzda sitenin sağ üst kısmından AhmedK'nın dikkatine diye bir mesaj atınız ve o zaman tekrar üyeliğinizi açacağım...
Bu arada diğer kişiler aracılığı ile tüm görevlilere özel mesajlar göndertme zahmetinde de bulunmayınız...

Rıfat kardeşim...

Sizden de rica ediyorum uzun uzun konuları buraya kopyalamayınız... Okunacak sınırlar içerisinde olsun lütfen...

Nurbahcesi Hocam...

Sizden de özür diliyorum...
Konunun bu hale gelmesinden ötürü. Rica etsem konuyu tekrar açarmısınız. Bu konuyu burada kapatıyorum.

Selam ve muhabbetle...

aciklama yapilmistir adminimiz tarafindan
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 15:17
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI

714 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı sayacgin1

AhmedK

Sıhhaten ve de tabiiki aklen ve fikren de tekrar yerinde olduğunuzda sitenin sağ üst kısmından AhmedK'nın dikkatine diye bir mesaj atınız ve o zaman tekrar üyeliğinizi açacağım...
Bu arada diğer kişiler aracılığı ile tüm görevlilere özel mesajlar göndertme zahmetinde de bulunmayınız...

Rıfat kardeşim...

Sizden de rica ediyorum uzun uzun konuları buraya kopyalamayınız... Okunacak sınırlar içerisinde olsun lütfen...

Nurbahcesi Hocam...

Konunun bu hale gelmesinden ötürü. Rica etsem konuyu tekrar açarmısınız. Bu konuyu burada kapatıyorum.

Selam ve muhabbetle...

Ne kolay degilmi sayacgin1 kardesim oyle her admin gicik oldugu birini banlasin bide hasta diye dalga gecsin benim bildigim bu bir banlanma sebebi degildir benim bildigim adminler ve modlar her zaman tarafsiz olmak zorundadirlar ama ben burda aleni bir taraflilik goruyorum ve yakistiramiyorum.Ne demek aklen yerinde oldugunuzda bu lafi soyleme hakkini kim veriyo ona.

RESMEN TARAFLI BIR SEKILDE DAVRANILMISTIR YONETIMI TOPLANTIYA DAVET EDIYORUM

Bu mesaj 1 kez ve en son Nur_BEYZA tarafından 08.06.2007 - 15:43 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 15:42
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
RE: MUHAMMED YUSA KARDES NEDEN BANLANDI?

582 Mesaj -

En Son On: 13.01.2011 - 16:59
Alıntı
Orijınalı sayacgin1

AhmedK

Rıfat kardeşim...

Nurbahcesi Hocam...

Selam ve muhabbetle...

sayacgin kardesim oyle bir uslup kullanmissiniz ki, sanki cumhuriyet savcilari gibisiniz. Buda ne anlama geliyor simdi,"sihhaten,aklen ve fikren tekrar yerinde oldugunuz da siteye girebilirsiniz" gibi tuhaf kelimeler kullaniyorsunuz. siz cok mu saglikli bir fikre yada akla sahipsiniz. Neden kisiyi kucumsercesine ifadeler kullaniyorsunuz ki. Bu bir muslumana yakisirmi? Hem biz bu sitenin asigi yada sevdalisi degiliz. Buranin islami bir site oldugunu soylediler ve de tavsiye ettiler diye uye olduk. Biraz bilgi alalim, faydalanalim, fikir alis verisi yapalim diye girdik. Ancak burda dikkat ettigim kadariyla ateist, kemalist, sirk dolu fikre sahip olan sahislarin sozlerine kimse bir sey demiyor.O halde ravdanin ismini degistirin. Biz de tam olarak sitenin misyonunu bilelim.
Burda, Allah rizasi icin Allah'in emirlerini yazan, ve muhalif olanlara gerektigi gibi cevap veren birini bu kemalistler yuzunden banlamanizi benimsemiyor, vede cok sasiriyorum.

Bu nedenle bu hareketinizi saygisizlik olarak goruyorum.

Lutfen Alaycil bir tarzla degil, ciddi ve duyarli bir sekilde muhammed kardesin engelini kardirin. Bence bu daha cok samimi bir davranis olur. Arti kullandiginiz usluptan dolayida Muhammed kardesimden ozur, ve helallik dilemeniz lazim.
vesselam
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 15:58
Bu mesajı bildir   Cihan-63 üyenin diğer mesajları Cihan-63`in Profili Cihan-63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suayb su an offline Suayb  
bacım boş yere seslen me fikirlerin bittiği yerde güç devreye girer

154 Mesaj -

En Son On: 01.07.2009 - 22:41

selam hidayete erenlerin üzeerine olsun.muhammed kardeşimin her yazdığı aman aman dört dört lük mü değil tabi AMMMA kardeşim araştırıyor paylaşıyor,islama aç yani istiyor rabbim de veriyor siz yanlış bildiklerinizi bile hayır doğru diyerek dahada batıyorsunuz.Allah sizi ıslahetsin .şimdi ben desem ki ben tasavvufu kabul etmiyorum napacaksınız ''bu siteyi biz kurduk atarız mı diceksiniz'' peki biz olmasak buralar nasıl işler.ben yuşa yı tanımam,yanlız adminin o çirkin sözleri misliyle kendine iyade ediyorum.onun hakkındaki bütün ithamlara fazlasıyla yanıt verecem.Kendinizi ne zannediyorsunuz ya yeter artık.pasivize edilmiş müslümanlar olmuş çıkmışsınız,bir tepki verirken bile islam buna neder demeden önce nefsim buna neder diyosunuz irkilin uyanın bu gaflet uykusun dan.yazacak okadar çok şey var ki ama siz deyil anlamak tahammül bile edmiyorsunuz.

Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 16:10
Bu mesajı bildir   Suayb üyenin diğer mesajları Suayb`in Profili Suayb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: MUHAMMED YUSA KARDES NEDEN BANLANDI?

714 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Cihan-63

Alıntı
Orijınalı sayacgin1

AhmedK

Rıfat kardeşim...

Nurbahcesi Hocam...

Selam ve muhabbetle...

sayacgin kardesim oyle bir uslup kullanmissiniz ki, sanki cumhuriyet savcilari gibisiniz. Buda ne anlama geliyor simdi,"sihhaten,aklen ve fikren tekrar yerinde oldugunuz da siteye girebilirsiniz" gibi tuhaf kelimeler kullaniyorsunuz. siz cok mu saglikli bir fikre yada akla sahipsiniz. Neden kisiyi kucumsercesine ifadeler kullaniyorsunuz ki. Bu bir muslumana yakisirmi? Hem biz bu sitenin asigi yada sevdalisi degiliz. Buranin islami bir site oldugunu soylediler ve de tavsiye ettiler diye uye olduk. Biraz bilgi alalim, faydalanalim, fikir alis verisi yapalim diye girdik. Ancak burda dikkat ettigim kadariyla ateist, kemalist, sirk dolu fikre sahip olan sahislarin sozlerine kimse bir sey demiyor.O halde ravdanin ismini degistirin. Biz de tam olarak sitenin misyonunu bilelim.
Burda, Allah rizasi icin Allah'in emirlerini yazan, ve muhalif olanlara gerektigi gibi cevap veren birini bu kemalistler yuzunden banlamanizi benimsemiyor, vede cok sasiriyorum.

Bu nedenle bu hareketinizi saygisizlik olarak goruyorum.

Lutfen Alaycil bir tarzla degil, ciddi ve duyarli bir sekilde muhammed kardesin engelini kardirin. Bence bu daha cok samimi bir davranis olur. Arti kullandiginiz usluptan dolayida Muhammed kardesimden ozur, ve helallik dilemeniz lazim.
vesselam

Cihan abi senin bu yazinin altina imzami atiyorum dusuncelerimi aynen iletmissiniz.Allah razi olsun.Neden hala cevap gelmedi onuda anlamadim ama sunuda diyim sitenin durumu kotuye gidiyo dikkat etsinler üzüntülü üzüntülü üzüntülü

Bu mesaj 1 kez ve en son Nur_BEYZA tarafından 08.06.2007 - 16:14 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 16:10
Cihan-63 su an offline Cihan-63  

582 Mesaj -

En Son On: 13.01.2011 - 16:59
Yonetici kardesler sizden cevap bekliyoruz. Bu yapilan lar Ravdaya yakismiyor. Ve hic bir yonetici sitede bulunmuyor suan.

Aslinda muhammed kardesimden once burda onlarca kisinin atilmasi lazimdi. Ama siz yanlis birini attiniz. Bu nedenle site hakkindaki dusuncelerin butunuyle degisti. Suphe duymaya basladim bu siteden.

Lutfen sayacgin disinda herhangi biriniz cevap versin. Bekliyoruz...

saygilarimla.

Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 18:02
Bu mesajı bildir   Cihan-63 üyenin diğer mesajları Cihan-63`in Profili Cihan-63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AhmedK su an offline AhmedK  

56 Mesaj -

En Son On: 11.07.2007 - 00:58
Cinsiyeti: ----- 
Arkadaşlar...

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55880

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55902

http://www.ravda.net/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55878

Bu konuları okumanızı rica ediyorum.

Ve lütfen sorumlu olan kardeşlerin işine mudahale etmemenizi rica ediyorum...

Aksi halde aynı durum ile sizde karşılaşacaksınız ve hoş olmayacak. Sonrada çıkıp bizi suçlayacaksınız ne yaptıkta banlandık diye...

Bırakın herkes kendi iradesini kullanabilsin. Ve siz sorumlu olduğunuz işlerle mesul olunuz.

Anlayışınızı rica ediyorum. Bu ve benzeri konuların uzatılmamasını rica ediyorum.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 18:57
Bu mesajı bildir   AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AHMEDK BEY CEVAP LUTFEN NE ZAMAN KALKICAK BU BAN

714 Mesaj -

Peki AHMEDK bey kardesim acaba bani ne zaman acmayi dusunuyorsunuz sanirim birini banlarken toplanip tum ekip olarak karar vermiyorsunuz kisisel kafaniza gore banliyorsunuz bu durumda ne zaman banin kaldirilacaginida ancak siz bilirsiniz.Yalniz bu yaptiginiz kesinlikle ve kesinlikle haksizliktir bunuda soyliyim ve bu siteye olan guvenim son derecede sarsilmistir bu isin sonu kotuye gitmektedir benden demesi üzüntülü

Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 20:47

56 Mesaj -

Emirlerinizi değerlendireceğim sayın müdürüm...

Özür dilerim ama siz üye olurken:
http://www.ravda.net/include.php?path=login/register.php

buradaki kuralları okumadınızmı?

Özellikle de alt kısımda bulunan:
• Site görevlilerinin site üyelerinden birini veya birkaçını siteden uzaklaştırmasına ve herhangi bir konuyu silme, kapatma, değiştirme veya başka bir kategoriye taşıma ile ilgili hiçbir üyenin itiraz hakkı yoktur ve itiraz eden siteden uzaklaştırılır.

bu kuralı okumadıysanız lütfen okumanızı rica ediyorum...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 21:01
Bu mesajı bildir   AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AHMEDK BEYEFENDI

714 Mesaj -

Zorunuzami gitti ayrica size hesap sormak haddimizemi dusmus biz kimizki biz sadece basit uyeleriz ama siz koskoca bir adminsiniz karsi gelmek ne haddimize.Mazallah sonra benide banlarsiniz falan ne yaparim sonra degilmi Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli

Sadece banin ne zaman acilacagini soruyorum beyefendi üzüntülü

Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 21:06

56 Mesaj -

Bu sizin veya diğer üyelerin sormaları veya istmeleri ile ilgili değil tamamen o kişinin tavrıyla ilgilidir...

Ve bize yazdığı mesajlar hiçte hoş değil. Buraya eklememde Rabbimin huzurunda hesaba çekilmeyeceğimi bilseydim ekleyince sizde hak verirdiniz ama işte idarecilik kolay değildir...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 21:19
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
MUHAMMED YUSA ABİME HAKSIZLIK

244 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 13:44
SELAM ALAHA VE RESULUNE İTAAT EDENE OLSUN...
ABİ SEN KİMSİN NESİN BİLMİYORUM AMA MUHAMMED ABİMİ BANLAMAK, OKADAR KUR AN DÜŞMANI VARKEN ONUMU BULDUNUZ... ADAM MASONLUK YAPANLARA KEMALİSTLERE ATAİSTLERE ÇOK GÜZEL CEVAPLAR YAZIYODU BEN Bİ KAÇ GÜNDÜR GİREMEDİM NETE GÖRÜNCE ÇOK ŞASIRDIM....
KURAL MURAL DEMİŞSİNİZ İSLAM HEPSİNDEN ÜSTÜNDÜR BU KARDEŞİMİZDE İSLAMIN KÖLESİDİR YÜKLENİCİSİDİR BÖYLE YAPARAK KENDİ KALİTENİZİ DÜŞÜRÜYORSUNUZ BİZ BURAYA İLİM İÇİN GİRİYORUZ... SEN ELİMİZDEN BUNUN Bİ KISMINI ELİMDEN ALIRSAN KENDİN KAYBEDERSİN AHMEDK ALAHIN MÜLKÜ GENİŞTİR BİZDE BAŞKA SİTEYE GİRERİZ AMA ŞUNU BİLESİN BUNDAN SONRA HATİM İÇİN Bİ EKLEME DAHA YAPCAM ONDAN SONRA MUHAMMED ABİM GELENE KADAR ONLİNE OLMICAM ONUN ÖZELDEN YAZILARI DEMİŞSİNİZ MASONLARA ÇİÇEK DAĞITAMAYIZYA TABİKİ ONLARIN ADİLİKLERİNİ NECESLİKLERİNİ SÖYLİCEZ BEN MUYHAMMED ABİMİ UZUN ZAMAN DIR TANIYOM
ÖZELDENDE GÖRÜŞÜRÜZ RUH SAĞLIĞIDA GAYET YERİNDEDİR MASONLAR VS DURURKEN ONU KÖTÜLEYENLER TEDAVİ OLMALIDIR... SİZ ARTIK BOYKOTMU DERSİNİZ... BEN ONLİNE OLMUYORUM
VESSELAM...
Ekleme Tarihi: 10.06.2007 - 12:57
Bu mesajı bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diğer mesajları MAHMUD DOGAN`in Profili MAHMUD DOGAN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

56 Mesaj -

Allah'ın Selamınıda dosdoğru vermesini öğrensek...

Biz dini inancında hatası vardır diye banlamadık ki... Veya dini yaşantısında hataları vardır diye banlamadık ki...

Biz tam sizinde dediğiniz gibi kurallardan dolayı engelledik.
Dini inancı ve yaşantısı bütün olan kişilere kurallar geçerli değilmi?

Sanırm yaptığımız hata da burada bizim arkadaşlar. Dinimizide bütün olarak görüyorsak dini sitelerde dokunulmazlığımızın olduğunu sanıyoruz ve hiçbir kural, ikaz falan dinlemiyoruz. Hele de birkaç yandaşımızı buldukmu tamamdır yeri yerinden oynatıyoruz...

Dini bütün kişiler her şeyden evvel kurallara ve ikazlara uymasını bilmeli ve daha bir titizlikle uymalıdır ki, diğer insanlara örnek olalım.
Ben dinimi yaşıyorum benim kırmızı ışıkta durmama gerek yok deyip, kırmızıda geçmemiz doğru olurmu?

Elin adamı okuyor, meslek sahibi oluyor bizde daha konuşmasını bilmeden çıkıp ilmi kaynağı olmayan şeyleri bağırıp çağırarak hak talep ediyoruz...
Sonrada müslümanların cahilliğinden bahs ediyoruz...

Buraya üye olurken kuralları kabul ederek üye olunuyor. Daha ilk mesajından sonra hak talep etmeye kalkılıyor. Bu ne cüret? Her yerin kendine özgü kuralları vardır. Zorlayanmı var üye olun diye...

Burası da kuralları olan bir sitedir. Kişilerin dini inançları veya yaşantısı doğrultusunda karar verilmez ve kurallar çerçevesinde değerlendirilir. Kurallara uymayan hakkında gerekli işlemler yapılır...

Protestonuz sizi bağlar ama sizin yeinizde olsam kuralların olduğu yerde kuralları uygulayanları değil, kurallara uymayanları protesto ederdim. Zira kurallara uymayanlar hem dünya da hemde ahirette hesaba çekilirler...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 10.06.2007 - 15:38
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 593 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54804 saniyede açıldı