ivermectine ivermectin ivermectine ivermektin lopinavir ritonavir oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » TÜRKİYE'DE YILIN FIKRASI>

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
TÜRKİYE'DE YILIN FIKRASI>

137 Mesaj -

En Son On: 04.04.2010 - 03:44
Cinsiyeti: Erkek 
> > >>>Başbakan Erdoğan, dış destek aramak için İngiltereyi ziyarete> >>>gitmiş.Ziyareti sırasında Kraliçe tarafından çay içmeye Davet> >>>edilen> >>>Erdoğan,Kraliçeye kendi liderlik felsefesinin ne olduğunu> >>>sormuş.Kraliçe> >>>'çevremi akıllı insanlarla doldurmak' cevabını vermiş.Erdoğan> >>>bunun üzerine> >>>kraliçeye çevresindeki insanların akıllı olup olmadıklarını> >>>nasıl ayırtettiğini sormuş.Kraliçe, 'onlara doğru soruları sorarak ayır> >>>ediyorum' diye yanıtlamış ve 'izin verin göstereyim' demiş.Kraliçe hemen > >>>Tony> >>>> >> >Blair'i> >>>> >> > > aramış ve: 'Sayın Başbakan, lütfen bu soruya cevap verin:> >>>> >> >Annenizin bir> >>>> >> > > çocuğu var, babanızın bir> >>>> >> > > çocuğu var ve buçocuk sizin ne kız ne de erkek> >>>> >> >kardeşiniz.Kimdir bu? ' diye> >>>> >> > > sormuş.Tony Blair: 'Bu benim majesteleri' diye> >>>> >> >yanıtlamış.Kraliçe: '> >>>> >> >> >>>> >> > > Doğru.Teşekkürler,iyi çalışmalar Blair' demiş ve Erdoğan'a> >>>> >> >dönerek:> >>>> >> > > 'Gördünüz mü Sayın Erdoğan?' 'Evet majesteleri, çok teşekkür> >>>> >> >ederim, bu> >>>> >> > > metodunuzu kesinlikle kullanacağım' diyerek oradan> >>>> >> >ayrılmış.Yurda dönüşünde> >>>> >> > > hemen Unakıtan'ı yanına çağıran> >>>> >> > > Erdoğan, 'Kemal abi sana soracağım bir soruyu cevaplamanı> >>>> >> > > istiyorum'demiş.Unakıtan : 'Tabii efendim,> >>>> >> > > nedir?' Erdoğan:Annenin bir çocuğu var, babanın bir çocuğu> >>>> >> >var, ve bu çocuk> >>>> >> > > senin ne kız ne de erkek kardeşin.Kimdir bu?' Unakıtan sağa> >>>> >> >bakmış sola> >>>> >> > > bakmış düşünmüş taşınmış ve en sonunda:> >>>> >> > > Efendim bunu biraz düşünüp sonra size cevap versem?' demiş.> >>>> >> >Erdoğan kabul> >>>> >> > > etmiş ve Unakıtan oradan ayrılmış, vakit kaybetmeden Bakanlar> >>>> >> >Kurulunu> >>>> >> > > toplantıya çağırmış,saatlerce bu soru üzerinde düşünmüşler,ama> >>>> >> >kimse bir cevap bulamamışlar.
En sonunda> >>>> >> >Kemal Unakıtan Kemal Derviş'i aramış ve durumu> >>>> >> > > açıkladıktan sonra: 'Annenizin bir çocuğu var,babanızın bir> >>>> >> >çocuğu var, ve> >>>> >> > > bu çocuk sizin ne kız ne de erkek kardeşiniz. Kimdirbu?'> >>>> >> >Derviş: 'Bunda> >>>> >> > > bilemeyecek ne var, tabii ki benim!' diye yanıtlamış.Cevabı> >>>> >> >alan Unakıtan> >>>> >> > > hemen Tayyip'i arayarak: 'Cevabı buldum efendim, kim olduğunu> >>>> >> >biliyorum,> >>>> >> > > Sayın Kemal Derviş'demiş. Tayyip büyük bir hayal kırıklığıyla> >>>> >> >cevap vermiş:> >>>> >> > > 'Yanlış cevap Kemal Abi, Doğru cevap Tony Blair idi.'

Selametle...
Ekleme Tarihi: 14.05.2007 - 01:01
Bu mesajı bildir   karapapak üyenin diğer mesajları karapapak`in Profili karapapak Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 19:28
Cinsiyeti: Erkek 
gül mükemmel..
Ekleme Tarihi: 14.05.2007 - 22:13
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 791 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53420 saniyede açıldı