generique kaletra dexamethasone ivermectine ivermektin ivermectin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » AYASOFYA,NIN KİLİSE OLMAMASI İÇİN TEPKIMIZI VERELIM

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
AYASOFYA,NIN KİLİSE OLMAMASI İÇİN TEPKIMIZI VERELIM

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 

Italya'da Bir Internet Sitesi, Ayasofya'nin Kilise olmasına destek olun kampanyası açmış bulunmaktadır! http://www.hagiasophiablog.com adlı sitenin amacı , 1 milyon destek mesaji alabildikleri takdirde Avrupa Parlamentosu'nun, Ayasofya'nin Kilise olmasi yönünde bir öneriyi Müzakere Sürecinde bir ön koşul olarak Türkiye'nin önüne getirme düşüncesidir.

Italya'da Bir Internet Sitesi, Ayasofya'nin Kilise olmasına destek olun kampanyası açmış bulunmaktadır! http://www.hagiasophiablog.com adlı sitenin amacı Sitenin amacı, 1 milyon destek mesaji alabildikleri takdirde Avrupa Parlamentosu'nun, Ayasofya'nin Kilise olması yönünde bir öneriyi Müzakere Sürecinde bir ön koşul olarak Türkiye'nin önüne getirme düşüncesidir. Halbuki, biz biliyoruz ki, Ayasofya Fatih Sultan Mehmet tarafindan parayla Satın alinmış, bugün itibari ile Resmi Tapusu Fatih Sultan Mehmet Vakfına ait olan bir Yapıttır. Nasil ki, bugün Avrupa'nın değişik ülkelerinde, cemaatsiz kalan Kiliseler satılmakta ve bazı Müslümanlar oraları satın alarak Mescit / Cami haline çevirmekte ise, Ayasofya Camii de, Dönemin şartlarına uygun bir sekilde Maddi karşılığı Fatih Sultan Mehmed tarafından kendi özel servetinden verilerek satın alınmıştır. Bu açıdan bu ankete katılıp 'MENFI' yorumlarınızı vakit geçirmeden bu internet sitesine yazmanızı istiyoruz. Siteye girince, ortalarda göze çarpan beyaz bir yazı ile ' click on 'Your Signature' tıklayın!
Şu sekilde dolduralım (Ingilizce) :
Tittle kısmına : I dont accept (kabul etmiyorum)
First Name : (Isminizi yazın)
Last Name : (Soy isminizi yazın)
Email : (Email adresiniz yazin)
Country : (ülkenizi yazın -
Türkiye'den arayanlar - "Turkey" (Hindi) degil , 'Türkiye ' yazsın
Message : (Mesajinızı kısaca şu sekilde yazabilirsiniz: We need this time on the World the peace and not the war, so the suggestions should on this way! As a moslem, i have to take on the peace side! So is my answer, not to accept that Hagia Sophia should be reverted to a Christian church!
(Günümüz dünyasında Barışa ihtiyaç duyulmaktadır, yoksa savaşa değil, bu açıdan kararlarımız da bu istikamette olmalıdır. Bir Müslüman olarak,barış tarafında yer almalıyım. Bu açıdan, Ayasofya'nin Kilise şeklini almasını asla kabul etmiyorum!) Ayasofya Camii Fatih Sultan Mehmed'in 1453'de Istanbul'u fethinin ardından Fatih Sultan Mehmed'in Osmanlı Devlet hazinesinden değil, özellikle kendi şahsi servetinden ayırdığı para ile bedelini ödeyerek satin alarak camiye çevirdiği, 1453 yılından 1940 yılına kadar cami olarak kullanıldığı halde, Islam dinince "resim altinda ibadet etmek" uygun olmadığı için sadece üzerleri kireç badana ile örtülerek hiçbir mozaiği ve freski tahrip edilmemiştir. Bunu bugün Türk Milletinin genel egiliminin hilafına müze olarak kullanılan yapıdaki mozaik ve fresklerin hemen ilk günkü görkemiyle saglam olarak sergilenmesinden anlayabilmektesinizdir. Türkiye % 99 u Müslüman olan bir ülkedir... Ayasofya Fatih tarafindan fethedilmis Istanbul'un Türkler tarafından fethinin sembolüdür. Ayasofya bugün cami degil de müze olarak hizmet veriyorsa bu Türk Milletinin yüce gönüllüğünün belgesidir. Bununla yetinin. Türk Milletine ait degerlere dil ve el uzatmaya kalkmayınız.

BENIM GÖREV TAMAMDIR.

Ekleme Tarihi: 12.05.2007 - 13:14
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRvO su an offline VeRvO  

567 Mesaj -

En Son On: 05.12.2008 - 11:45
benimki de tamamdır inşallah

selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 12.05.2007 - 13:46
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Cinsiyeti: Erkek 
abla benimkide tamamdır ama ek olarak ingilizcesi olmadığından en alta allahu ekber yazdım ve yolladım.... gönderildikten sonra ecnebi site thankyou mankyu bir şeyler yazdı herhalde gitmiştir....
wesselam
Ekleme Tarihi: 12.05.2007 - 13:53
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Cihan-63 su an offline Cihan-63  

582 Mesaj -

En Son On: 13.01.2011 - 16:59
Bende ekledim abla. Bu hristiyanlar yuzyillardir bu emel pesindeler zaten. Allah sonumuzu hayir eylesin. Birde icimizdeki hainler yokmu, Asil onlar ihanet ederler. disardakiler fazla bize zarar veremezler. En azindan onlarin dostumuz olmadiklarini biliyoruz, Ya icimizdeki koyun postuna burunmus kurtlar. Asil bunlar tehlikelidirler. vesselam
Ekleme Tarihi: 12.05.2007 - 13:54
Bu mesajı bildir   Cihan-63 üyenin diğer mesajları Cihan-63`in Profili Cihan-63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Allah cc razı olsun sizden koskoca sıtede üç kişi duyarlı cıktı..

yazık cok yazıkkağlar ağlar

selam saygı ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 14.05.2007 - 00:24
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  

100 Mesaj -

En Son On: 28.09.2008 - 08:30
Insaallah Rabbim bendende razi olur **Su_DamlasI** Ablam.
Daha yeni gördüm hemen bende ekledim.
Bizi haberdar ettigin icin Allah Razı Olsun
gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül
Ekleme Tarihi: 14.05.2007 - 00:40
Bu mesajı bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diğer mesajları ))°((MuZuR))°((`in Profili ))°((MuZuR))°(( Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 20:28
Bizde variz burada SU ABLAM.. Yeni gördüm ekledim

Dedigini yaptim ama bence ne yazarsan yaz bunlar 1 oy ekstra diye sayiyolar bence, Thanks 4 your participation diyolar yani Tsk ediyolar..Hayirlisi

SU ABLAM bizi haberdar ettigin için ALLAH NE MURADIN VARSA VERSIN ! ! gül
Ekleme Tarihi: 14.05.2007 - 01:10
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 407 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
geeflowx (39), ayseDK91 (33), umit09 (53), zehra25 (44), akutisarizar (47), merca (45), Melek_87 (37), Ehl-i Sunnet (42), lider42 (48), Mukim (55), Gizem_Perdesi (37), gök_börü (46), vuslat94 (37), srf (42), m_emin (51), mustafa508 (37), EBRAR-NESIBE (44), ahmerium (50), c gul (40), asumansule (38), adalý (51), recep_ (38), YanaYana (36), Selime (38), AllahuAkbar (40), esses (31), faruksabri (35), sevde8838 (36), süleyman555 (41), Seheryildizi (33), pech45 (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54765 saniyede açıldı