ivermektin generique luvox ivermektine generique kaletra budesonide luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ilginc hikayelerden   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
ilginc hikayelerden Alıntı yaparak cevapla

119 Mesaj -

En Son On: 07.08.2007 - 00:06
Cinsiyeti: ----- 
Eskiden, yoldan geçen birisi, bahçesinde acâyip hareketler yapan bir adama sorar:

- Niye öyle tepinip duruyorsun?
- Keçe tepiyorum. Sıkıştırıp pazarda satacağım. Ne yapalım, fâni dünya işte; üç-beş kuruş kazanıyoruz!..
- Başındaki çıngırak ne?
- Çevredeki bahçelerin ekin ve meyvelerine kuşların gelmemesi için, çıngırakla ses çıkarıyorum. Sâhipleri de bana bunun için biraz ücret ödüyor. Ne yapalım, fâni dünya işte; üç-beş kuruş kazanıyoruz!..
- Peki, sırtındaki yük nedir?
- Bu yayıktır. Yoğurttan yağ çıkarıyorum. Sonra da götürüp pazarda satacağım. Ne yapalım, fâni dünya işte; üç-beş kuruş kazanıyoruz!..
- O elinde döndürdüğün nedir?
- Elimdeki kirmen. Komşuların yünlerini eğiriyorum. Onlar da ücretini ödüyor. Ne yapalım, fâni dünya işte; üç-beş kuruş kazanıyoruz!..
- Ağzınla ne mırıldanıyorsun?
- Hatmi tehlil okuyorum. isteyenlere hediye ediyorum. Onlar da bana çeşitli hediyeler veriyorlar. Ne yapalım, fâni dünya işte; üç-beş kuruş kazanıyoruz!..
- Gözlerini niye öyle çevirip duruyorsun?
- Komşu çocuklarını tâkip ediyorum. Onları tehlikelerden korumak için bakıcılık yapıyorum. Komşular da bana ufak-tefek biraz hediye veriyorlar. Ne yapalım, fâni dünya işte; üç-beş kuruş kazanıyoruz!..
- Peki, dünya fâni olmasaydı daha neler yapardın?
- Fani olmasaydı ona göre tedbir alırdım.
Ekleme Tarihi: 07.11.2003 - 02:48
Bu mesajı bildir   guleasik üyenin diğer mesajları guleasik`in Profili guleasik Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Alıntı yaparak cevapla

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Allah razi olsun
Ekleme Tarihi: 07.11.2003 - 02:49
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SÜLEYMAN GAZI su an offline SÜLEYMAN GAZI  
Themenicon    Alıntı yaparak cevapla

104 Mesaj -

En Son On: 03.04.2006 - 21:08
Cinsiyeti: Erkek 
Güleriz aglanacak halimize

Hic ölmeyecekmis gibi calisirizda,

yarin ölecekmis gibi hazirlik yapmayiz...

Yüce RABBIM razi olsun............. agla
Ekleme Tarihi: 07.11.2003 - 07:22
Bu mesajı bildir   SÜLEYMAN GAZI üyenin diğer mesajları SÜLEYMAN GAZI`in Profili SÜLEYMAN GAZI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
Alıntı yaparak cevapla

329 Mesaj -

En Son On: 30.01.2006 - 20:36
Cinsiyeti: Bayan 
ALLAH (C.C.) razi olsun
Ekleme Tarihi: 07.11.2003 - 08:36
Bu mesajı bildir   AYCiCeK üyenin diğer mesajları AYCiCeK`in Profili AYCiCeK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRDa su an offline VeRDa  
Alıntı yaparak cevapla

730 Mesaj -

En Son On: 15.06.2010 - 17:47
Yuce rabbim cumlemizden razi olsun insallah..

Saygi, Selam ve Dua ile..

Ekleme Tarihi: 08.11.2003 - 00:20
Bu mesajı bildir   VeRDa üyenin diğer mesajları VeRDa`in Profili VeRDa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MeCaL su an offline MeCaL  
Allah razı olsun! Alıntı yaparak cevapla

433 Mesaj -

En Son On: 04.10.2007 - 03:05
Cinsiyeti: Erkek 
şaka maka bitarafa cidden halimiz yaman.
Rabbim Yar ve Yardıcımız olsun inşaAllah.. sıkıntılı
Ekleme Tarihi: 08.11.2003 - 00:30
Bu mesajı bildir   MeCaL üyenin diğer mesajları MeCaL`in Profili MeCaL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 561 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53890 saniyede açıldı