stromectol fluvoxamine colchicine chloroquine stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » BİR SABAH MUHABBETİ....ANNENİZİ SEVİYORMUSUNUZ?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 13 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
BİR SABAH MUHABBETİ....ANNENİZİ SEVİYORMUSUNUZ?

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Cinsiyeti: Erkek 
-HAYIRLI SABAHLAR ABİ
-ALLAH RAZI OLSUN SANADA BACIM
-NASILSIN
-HAMD OLSUN
-SEN NASILSIN BACIM OKUL NASIL GİDİYOR?
-TEŞEKKÜR EDERİM İYİ GİDİYOR
-ABİ ANNELER GÜNÜNDE ANNEM İÇİN NE ALAYIM?
-BİLMEM ANNENİ ÇOKMU SEVİYORSUN?
-TABİİ YA ANNEM BENİM HERŞEYİM
-CİDDİMİSİN?
-ABİ DALGAMI GEÇİYORSUN KİM ANNESİNİ SEVMEZKİ?
-BANA PEK SEVİYORMUŞSUN GİBİ GELMEDİDE ONDAN SORDUM
-HADİ ABİ YA NERDEN ÇIKTI BU ANNEME OLAN BAĞLILIĞIMI HERKES BİLİYOR
-GERÇEKTEN ÇOKMU BAĞLISIN ONUN ÜZÜLMESİNİ ACI ÇEKMESİNİ HİÇ İSTEMESİN
-ELBETTE
-AMA SEN ONU ÖYLE BİR ÜZECEK ONA ÖYLE BİR ACILAR ÇEKTİRECEKSİN Kİ
-ALLAH GÖSTERMESİN
-sevinçli ALLAH GÖSTERMEDEN UYARDI UYARININ FARKINA VARMASAN AYNEN ÖYLE OLACAK BAK GÖRECEKSİN
-NASIL YANİ?
-BAK BACIM SAÇLARIN AÇIK ,PANTOLON GİYMİŞSİN YANİ RABBİMİZİN YASAKLADIĞI HERŞEYİ YAPIYORSUN...
-?
-BUNUN ACISINI ANNENEDE BABANADA YAŞATACAKSIN NEDEN Mİ? SANA İSLAMİ BİR EĞİTİM VERMEDİKLERİ İÇİN! ALLAHIN EMİRLERİNİ UYGULAMAN İÇİN SANA HİÇ BİR ŞEY ÖĞRETMEDİLER... VE KIYAMET GÜNÜNDE SEN ONLARDAN DAVACI OLACAKSIN.... CEHENNEME KENDİN GİDECEĞİN GİBİ ANNEN BABANIDA KENDİNLE ATEŞE ATACAKSIN!
-(BAŞI EĞİK) ÖYLEMİ OLACAK ABİ (HÜZÜNLÜ BİR SES)
-MAALESEF BACIM:(
-İNŞALLAH BİR GÜN DEDİKLERİNİ YAPACAĞIM BU OKUL BİR BİTSİN
-OKULUN BİTECEĞİ GÜNE KADAR YAŞAYACAĞINDAN EMİNMİSİN?
-?
-ÖLÜM YAŞA BAKMAZ BACIM NİCE ARKADAŞLARIMIZ GENÇ YAŞTA YA KAFİRLERİN MERMİSİ İLE ŞEHİT OLDULAR YA SUDA BOĞULDULAR YA KAZA YAPTILAR YA DA GEÇENLERDE KOMŞUMUZ ŞİNASİYİ GÖRMEDİNMİ?21 YAŞINDA ASKERDEN YENİ GELDİ BİR ÇOCUĞU VARDI AMA KALP KRİZİ GEÇİRİP VEFAT ETMEDİMİ?
-HAKLISIN ABİ
-ANNENİ SEVDİĞİNE EMİNMİSİN ŞİMDİ
-DEĞİLİM ABİ AMA İNŞALLAH DEDİKLERİNİ YAPIP ONLARI GERÇEKTEN SEVMİŞ OLACAĞIM
-İNŞALLAH BACIM
-ABİ BEN OKULA GEÇ KALDIM
-ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN
- ALLAH RAZI OLSUNsevinçli
-sevinçli
-UNUTMADAN ANNENE ALACAĞIN HEDİYE KONUSUNDA İNŞALLAH YARDIMCI OLURUM
-ABİ GEREK YOK BEN EN BÜYÜK HEDİYEYİ BULDUM ZATEN
-NEYMİŞ O
-KAPANACAĞIM ONLARI ATEŞTEN KURTARACAĞIM EN BÜYÜK HEDİYEM BU OLACAK İNŞALLAH
-İNŞALLAH ÇOK SEVİNDİM
-sevinçli
ALLAHA EMANET OL
-SENDE HAYIRLI İŞLER.......

BEKLİYORUM İNŞALLAH KAPANIR BENİM GÜZEL BACIM.... ANNELER GÜNÜ... İLK KEZ BU KADAR HEYECANLA BEKLİYECEĞİM....
9 MAYISMIYDI?
BUGÜN AYIN KAÇI?
WESSELAM
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 09:10
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
guldestesi su an offline guldestesi  

99 Mesaj -

En Son On: 23.02.2009 - 14:03
Cinsiyeti: ----- 
Allah Razı Olsun guzel paylasimin icin

bugun ayin 7sisevinçli
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 09:52
Bu mesajı bildir   guldestesi üyenin diğer mesajları guldestesi`in Profili guldestesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
ES SELAMU ALEYKUM

ALLAH razı olsun kardeşim okurken yüreğim titredi gözlerim doldu inşAllah sadece hıkaye degıldir bu

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun bu güzel paylaşımızdan dolayı

anneye verılecek en guzel hedıyeyı verıcek kızımız ama keske hırıstıyan yortusu olan anneler gününü beklemese hemen hemen verse hedıyesını sevinçli

selam saygı ve dua ile..

Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 11:06
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

944 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

ES SELAMU ALEYKUM

ALLAH razı olsun kardeşim okurken yüreğim titredi gözlerim doldu inşAllah sadece hıkaye degıldir bu

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun bu güzel paylaşımızdan dolayı

anneye verılecek en guzel hedıyeyı verıcek kızımız ama keske hırıstıyan yortusu olan anneler gününü beklemese hemen hemen verse hedıyesını sevinçli

selam saygı ve dua ile..

yoo abla hikaye değil vallah eda bacım bizim işyerinin üst katında kalıyorlar.... her sabah selam verip öyle okula gider bu sabahta selam verirken ek olarak anneler günü için ne hediye alayım diye sordu ve aramızda böyle bir muhabbet geçti.... sevinçli
inşallah kapanır ben ona güveniyorum inşallah mahcub etmez sevinçli
selam ve dua ile
wesselam
ha unutmadan sizde onun için dua edin....
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 11:10
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_LaL_ su an offline _LaL_  

838 Mesaj -

En Son On: 18.12.2010 - 00:47
abim çok güzel bir şeye vesile olmuşsunuz. inşallah kapanır.

demek ki ben annemi çok seviyorum. sevinçli Allah nasip eder de benim de yavrularım olursa inşallah onlar da beni sever...

Allah bizleri O'nun yolundan ayırmasın..

gülgülgül
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 11:53
Bu mesajı bildir   _LaL_ üyenin diğer mesajları _LaL_`in Profili _LaL_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
erdal5.8 su an offline erdal5.8  
Kalbim kararmışmı sizce?

63 Mesaj -

En Son On: 11.05.2007 - 15:34
Kardeş yazını okurken ben güldüm ne yalan söyliyim(hakkını helal et abisevinçli küçük emrah ,müslüm gürses muhabbetine döndermişsin muhabbeti azizim.Abi sen nekadar iyi bir işe vesile olmuşsun böyle,Allah daim etsin.SEN cevap ver şimdi est. Kaardeşimkahkaha Vallahi Allah razı olsun ABİ...

Bu mesaj 1 kez ve en son erdal5.8 tarafından 07.05.2007 - 12:04 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 12:03
Bu mesajı bildir   erdal5.8 üyenin diğer mesajları erdal5.8`in Profili erdal5.8 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: Kalbim kararmışmı sizce?

944 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı erdal5.8

Kardeş yazını okurken ben güldüm ne yalan söyliyim(hakkını helal et abisevinçli küçük emrah ,müslüm gürses muhabbetine döndermişsin muhabbeti azizim.Abi sen nekadar iyi bir işe vesile olmuşsun böyle,Allah daim etsin.SEN cevap ver şimdi est. Kaardeşimkahkaha Vallahi Allah razı olsun ABİ...

mizah kabiliyetin yüksek olduğundandır abim.... Resulullah asm da sahabelerle şakalaşır tebbessüm ederdi..... ancak asla sahabeleri tekfir etmez suizanda bulunmazdı.....

allah cc sağ ve sol omuza iki melek koymuş biri hayırları biri günahları yazıyor... sanal hayata olsa günah yapmak yada hayrda bulunmak yinede yazılır.... zerre misali günahta hayırda kaçmaz bu meleklerden hepsi kaydedilir...
anladınmı kardeşim?
küçük emrah yada müslüm görses onları tanımıyorum onlarla aynı kefeye konulduysam senin tarafında hakkımıda helal etmem mahkeme-i kübrada inşallahuteala buluşuruz....

senin yazıların hep mizahi yazılar.... islam ümmeti kan ağlarken senin bu kadar gülmen yada mizah yapman sence doğrumu?
selam ve dua ile
wesselam
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 14:19

944 Mesaj -

ha unutmadan kardeşim tağut devleti camiilerde kuran dersi vermemizi yasakladığı için kitap kırtasiyemizin ikinci katında kuran derside veriyoruz.... şayet yakınsan senide bekleriz wesselam...
tek isteğimiz allah rızası:
kullar dalga geçer
tağut bize hançer biler
mürted bize kurşun sıkar
ama unutlmasın ki
İSLAMİ HAREKET ASLA ENGELENEMEZ
wesselam
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 14:22
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cok güzel.. Allah zül Celal razi olsun..
Ben o asamadan gectim, elhamdulillah.. Ama annem gelince o günü bayram ilan edecegim..

Özledimağlar
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 14:58
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

944 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı SuMeYRa

Cok güzel.. Allah zül Celal razi olsun..
Ben o asamadan gectim, elhamdulillah.. Ama annem gelince o günü bayram ilan edecegim..

Özledimağlar

rabbim kavuştursun bacım cennetin ayakları altında olan insan özlenmezmi:(
wesselam
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 15:25
EliFg42 su an offline EliFg42  

146 Mesaj -

En Son On: 24.01.2008 - 23:05
veAleykumselammm

ALLAH razi olsun...
yaziyi okur iken icim bir hos oldu ...
ALLAh yar ve yardimciniz olsun ins.
KapanirsInIz ..Hersey Dilediginiz gibi olur ins.......

Dua selam ve Sevgi ile....
Ekleme Tarihi: 07.05.2007 - 15:33
Bu mesajı bildir   EliFg42 üyenin diğer mesajları EliFg42`in Profili EliFg42 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_LaL_ su an offline _LaL_  
muhammed yusa abim ne oldu kardeşimize?

838 Mesaj -

En Son On: 18.12.2010 - 00:47
bayağı bir zaman oldu sonuç nedir abim ? inşallah kapanmıştır.

hayırlısı olur inşallah Allah içine sundurur..

dualarım tüm abla ve kardeşlerimle..

Allah' emanet olun..
Ekleme Tarihi: 28.05.2007 - 05:58
Bu mesajı bildir   _LaL_ üyenin diğer mesajları _LaL_`in Profili _LaL_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

944 Mesaj -

Aysen bacım inşaallahuteala düzelecek düzelmek zorunda.... kardeşinin verdiği kitapları okuyor .... hem elifbayada merak sarmış kardeşi hergün elifba dersi veriyor....ama hala kapanmış değil.... son kitab akıbet...cennetmi cehennemi.... bir okusun ondan sonra inşallah kapanmayada başlar.....

wesselam
Ekleme Tarihi: 28.05.2007 - 09:57
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 425 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52399 saniyede açıldı