generique plaquenil ivermektine generique colchicine generique stromectol kaletra detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » SAĞLIK & SPOR » LÜTFEN ACIL BILGISI OLANLARDAN YARDIM RICA EDIYORUM!!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 18 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
LÜTFEN ACIL BILGISI OLANLARDAN YARDIM RICA EDIYORUM!!!!

5 Mesaj

En Son On: 08.01.2010 - 16:03
Cinsiyeti: ----- 
SACKIRANLA BILGISI OLANLAR ALLAH RIZASI ICIN BANA YARDIMCI OLSUN KIZIMIN KAFASINDA IKI TANE IKI YURO BÜYÜKJLÜNDE ACIKLIK OLUSTU DOKTOR KORTIZON YAZDI BUNU DURDURMANIN BASKA YOLU VARMI!
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 01:27
Bu mesajı bildir   canki üyenin diğer mesajları canki`in Profili canki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  

Moderator
352 Mesaj -

En Son On: 06.08.2011 - 23:55
Cinsiyeti: Bayan 
Selamun aleykum

En iyisini doktorlar bilir, onlarin tavsiyelerine uymaniz daha dogru olur..

Allah sifalar versin

Bu mesaj 1 kez ve en son DeLiAsIk tarafından 04.04.2007 - 01:46 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 01:46
Bu mesajı bildir   DeLiAsIk üyenin diğer mesajları DeLiAsIk`in Profili DeLiAsIk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
canki su an offline canki  
aleykumselam deliasik kardesim

5 Mesaj

öyle yapicam insallah da bu konuyla bilgisi olanlardan veya atlatmis olanlar bana yazsin lütfen ALLAHA EMANET OLUN!
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 01:57
Bu mesajı bildir   canki üyenin diğer mesajları canki`in Profili canki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  

Moderator
352 Mesaj -

En Son On: 06.08.2011 - 23:55
hastaligi geciren bir tanidigim var, atlatti hastaligi ama saclarini kaybetti malesef..

Rabbim daha kötüsünden esirgesin ins

Bu mesaj 1 kez ve en son DeLiAsIk tarafından 04.04.2007 - 02:04 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 02:03
Bu mesajı bildir   DeLiAsIk üyenin diğer mesajları DeLiAsIk`in Profili DeLiAsIk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
esselam

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Cinsiyeti: Erkek 
kardeş hakkını helal et benim saçımdada saçkıran çıktı ben sarımsak kulandım daha doğrusu sarımsağı ikiye bölüp iç kısmını saçkıran çıkan yere süğrdüm gece yatarkende üstüne bırakıpta yatım hamd olsun allaha şimdi kurtuldum... şafi allah şifa onun elinde inşallah bir denerseniz iii olur wesselam
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 10:33
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ALLAH RAZI OLSUN!

5 Mesaj

SIZDE HAKKI NIZI HELAL EDIN SARIMSAK DUYMUSDUM PEKI SIZIN NERDE BASLADI VE NEKADAR SÜRDÜ KAFANIZIN HANGI KISMINDA BASLADI VE KORTISON VE YAHUT BASKA ILAC KULLANDINIZMI LÜTFEN TAM OLARAK YAZARSANIZ SEVINIRIM.
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 14:05
esselam

944 Mesaj -

ben ilac filan kullanmadın başımda bir ay gibi çıkmıştı lakin sarımsak tedavisini bir hafta boyunca kullandım ama işin kötü yanı sarımsak kokusundan bir hafta evden çıkamadım sevinçli
başımın sağ tarafından çıkmıştı çabuk farkına vardığım için ilerleme olmamıştı fazla ...
sarımsağı kullanırken saçkıranın girdiği yere yani saçın döküldüğü yere iyicene sürmek gerekir... baş oldukça yanar ama tek tedavisi ben bu olduğunu biliyorum denediğim için.... allah acil şifalar versin wesselam
Ekleme Tarihi: 04.04.2007 - 15:42
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kirikkalp su an offline kirikkalp  

26 Mesaj -

En Son On: 02.07.2009 - 00:21
selamun aleykumkardesim insallah gecer Allah sifa versin .ben de sarimsagin iyi geldigini okumustum hayirli gunler
Ekleme Tarihi: 05.04.2007 - 01:02
Bu mesajı bildir   kirikkalp üyenin diğer mesajları kirikkalp`in Profili zum Anfang der Seite

5 Mesaj

Allah hepinizden razi olsun DUALARINIZI BEKLIYORUM INSALLAH DÜZELIR SARIMSAGI DENICEM ESSELAMUNALEYKUM!
Ekleme Tarihi: 05.04.2007 - 01:10
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
es selamu aleykum

öncelıkle Allah cc şifa versin şifa Allahtandır bizelere sebeblere yapışmak düşer..

öncelıkle kardesım kortızonu hemen kesın derım ben ilerde bu evladınıza zarar olarak gerı dönucek cok tehlıkelı bır ılac kortızon..

kalıcı verılemeyen aşırı kilolara sebeb oluyor...

sackırana gelınce en ıyı tedavı yöntemı gercekten sarımsak denenmıstır..

sarımsagı ıkıye bölün iç kısmını acık bölgeye zımparalar gıbı sürtün bunu en az üç gece uygulayın oacık bölgede derıyı kaldıracaktır..

bır hafta sonra sacların dıpden verdıgını görüceksınız..

yalnız bu sackıran stresten kaynaklana bır hastalık sanırım sorunları var cocugunuzun psıkologada götuemenızı tavsıye ederım..

sarımsak kokusunu sirke gideriyor ..

gece sarımsaklı yatarsanız sabah banyo yapar ve en son sirkelı suyla durularsanız sarımsak kokusu kalmaz..

selam ve dua ile..

Ekleme Tarihi: 05.04.2007 - 02:24
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cihan.pz su an offline cihan.pz  

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
s.a kardes

oncelikle allah sifa versin diyorum.

bu hastaligi yakindan biliyorum cunku sinif arkadasimin uc yerde yuvarlak seklinde kelesme olmustu eger dedigin buysa benim bildigim bu, oyleki bizim burda yani kosovada boyle vakalar olunca doktora degil berbere giderler ben arkadasimi cok iyi gormustum berberin ne yaptigini once igneyle sacin olmadigi yerleri usulca deliyordu tabi kan akiyordu sonra alkolle temizledi ve uzerine sarmisakla ovusturuyordu bunu uc sefer yaptigini biliyorum yalan olmasin zamanini hatirlamiyorum ama cabuk saci cikti.
ben bunlari biliyorum ama yinede siz uygulamayin sadece sarmisak atabilirsiniz cunku ben ustasi degilim sadece gorduklerimi anlatiyorum ama korkulacak bisey degil merak etmeyin gecmis olsun kardesim.
Ekleme Tarihi: 05.04.2007 - 08:55
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
esselam

944 Mesaj -

ÇOCUKLARINIZA BOL BOL KURAN-I KERİM DİNLETTİN
ABDESTİ VEDE NAMAZI ÖĞRETTİN DAHA UFAK YAŞLARDA O HUZURLA BÜYÜYEBİLSİNLER
PEYGAMBERLERİN HAYATINI ANLATTIN ANLAYABİLECEKLERİ ŞEKİLDE
ÇOCUK CD LERİ VAR ONLARI MUHAKKAK ALIN HEM TV ALIŞKANLIĞINDAN VAZGEÇSİNLER HEM İSLAMİ CDLERİ İZLEYİP İSLAMI ÖĞRENSİNLER(NOT: ÖZELLİKLE ALİM-ÇOCUK CDSİNİ MUHAKKAK ALIN VE ÇOCUĞUNUZA İZLETTİN ÇOK FAYDALI BİR CD3-17 YAŞ ARASI)

Lokman-ı Hekimin çoğu hastalıklara tavsiyesei sarımsaktır şafi allah şifa onun elinde...

su_damlası kardeşime: daha ufakken çocukları psikologlara götürmek o çocuğun gelişiminide zakasınıda çok fazla etkiler çünkü islamdan habersiz psikolog daha kendi derdine çare bulamaz..... çocuğun psikoloğu annedir...
wesselam
Ekleme Tarihi: 05.04.2007 - 10:25
RE: esselam

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı muhammed yusa

su_damlası kardeşime: daha ufakken çocukları psikologlara götürmek o çocuğun gelişiminide zakasınıda çok fazla etkiler çünkü islamdan habersiz psikolog daha kendi derdine çare bulamaz..... çocuğun psikoloğu annedir...
wesselam

ŞİMDİ KARDESIM COK HAKLISINIZ TABIIKI ÖNCELIKLE AILENIN İLGİSİ SEVGİSİDİR AMA KIMSE KIMSENIN EV HALINI BILMEZ COCUGUN YASINIDA BILMIYORUM BEN ERGENLIK CAGINDADIR DIYE DUSUNDUM

YERI GELIN CE PSIKOLOGADA GITMELIYIZ AMA HER BULDUGUN PSIKOLOGA DEGIL DİNİ BÜTÜN BIR PSIKOLOGA GIDILDIMI ZATEN SIZIN ÖNERDIKLERINIZI ODA ÖNERECEKTIR..

COCUGUN AILESIYELE PAYLASAMADIGI SORUNLARI DOKTORLA PAYLASABILIR BUDA BIR CÖZÜMDÜR..

COCUGUN DİNİ BÜTÜNMÜ DEGILMI BILMEDEN ÖNYARGILI OLAMAYIZ DEMI BELKI AILESI İSLAMİ EGITIMI TAM VERMISTIR VE COCUKTA UYGULUYORDUR..

ZAMAN GAZETESINEDE ABONE OLSAKMI ACABA

Ekleme Tarihi: 06.04.2007 - 01:39
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ALLAH RAZI OLSUN! hepinizden

5 Mesaj

kizim ergenlik cagini gecdi ve 10 sinifa gidiyor sanirim srtess oldu ve sinavlara hazirlaniyordu ve bu arada özel bi problemde yasadi cok kisaa olsa cokta uzun saclari vardi hemen kestirdik ve kuaför de bana aynilarini demisdi ineyle batirip sarimsak sürün diye ben onu bir hafta uyguladiktan sonra doktora götürdük deisine sürmek üzre kortizon verdi onu uyguluyorum fakat sacin geri gelmesi bir yana birkin bazi acikliklar biraz daha büyüme yapti ya ni birde kiz cocugu gerci yavrum tesettürlü ama tamam saclarinin hepsinin döküleceginden endise ediyoruz RABBIM SIFA VERSIN ÜMMETI MÜSLÜMAN KARDESLERIMIZE YANISIRA BENIM YAVRUMADA HEPINIZIN DUASINA IHDIYACIMIZ VAR BUNU YASAMIS BIRI VARSA LÜTFEN YAZIN
Ekleme Tarihi: 07.04.2007 - 03:05
esselam

944 Mesaj -

su damlası kardeşim benim en çok karşı olduğum kesimlerden bir taneside psikologlardır... psikolojik sorun diye bir şeyi ben kabullenemiyorum çünkü müslüman bir insan sıkıntılara düştüğünde islami bir şekilde yani tedavisi Kuran ve Sünnet ilacıda ayet ve hadis olur.... zaman gazetesine abone olman size bağlı ama hakkınızı helal edin ben vakitçiyim gazetelerden yalnız vakit dergilerden ise sadece İnzar dergisi okurum hem İNZAR dergisinin bu ayki ekinde aile ekide var inşallahuteala okuyunca çok beğeneceksiniz wesselam.....
Ekleme Tarihi: 07.04.2007 - 10:43
RE: esselam

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı muhammed yusa

su damlası kardeşim benim en çok karşı olduğum kesimlerden bir taneside psikologlardır... psikolojik sorun diye bir şeyi ben kabullenemiyorum çünkü müslüman bir insan sıkıntılara düştüğünde islami bir şekilde yani tedavisi Kuran ve Sünnet ilacıda ayet ve hadis olur.... zaman gazetesine abone olman size bağlı ama hakkınızı helal edin ben vakitçiyim gazetelerden yalnız vakit dergilerden ise sadece İnzar dergisi okurum hem İNZAR dergisinin bu ayki ekinde aile ekide var inşallahuteala okuyunca çok beğeneceksiniz wesselam.....

vakıt gazetesının on yıllık ABONESIYIM sevinçli
Ekleme Tarihi: 07.04.2007 - 18:15
ESSELAM

944 Mesaj -

Bide İNZAR dergisine abone olursanız daha çok sevineceğiz... site yüneticisi kardeşlerim inşaallahuteala bu reklamımızdan dolayı bize kızmazlar haklarını helal etsinler... wesselam..sevinçli
Ekleme Tarihi: 07.04.2007 - 18:19
orhan85 su an offline orhan85  

15 Mesaj -

En Son On: 23.04.2007 - 08:49
bende iyi geldiğini okudumdu.hayırlı günler
Ekleme Tarihi: 18.04.2007 - 12:26
Bu mesajı bildir   orhan85 üyenin diğer mesajları orhan85`in Profili orhan85 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 532 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56145 saniyede açıldı