chloroquine fluvoxamine fluvoxamine kamagra stromectol voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » 1 hafta Istanbul.. Görmeden Sevdigim Kardeslerimle beraberdik.. Mübarek Insanlar..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 13 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
1 hafta Istanbul.. Görmeden Sevdigim Kardeslerimle beraberdik.. Mübarek Insanlar..

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Cinsiyeti: Bayan 
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu..

Can Kardeslerim.. ALLAH icin olan sevgiler, gercek sevgiler sanalda kalmaz..

Hayatimizda ilk defa Türkiye (Istanbula) gittik.. Ve görmeden Sevdigimiz Can Kardeslerimize, Abilerimize ve Can Ablalarimiza kavustuk..
Elhamdulillah..

Bizi güzel karsiladilar.. Gezdirdiler.. Evlerine davet ettiler.. Güzel sohbetlerde bulundular..
Istanbuldaki güzellikleri anlattilar ve gösterdiler..
Islerini brakip bizlerle ilgilendiler..

Konyadan, Trabzondan gelen Abilerim oldu.. Sirf bizleri gezdirmek icin..
Istanbuldaki Can Kardeslerimde bizlere zaman ayirdilar..
Herkezi birbirleriyle görüstürmek icin elinden geleni yaptilar..

ALLAH hepisinden razi olsun..
Hayallerimizi gerceklestirdiler..
RABBIM DUAlarimizi kabul etti..
O'nun izni ile hersey okadar güzel olduki.. Elhamdulillah.. agla

Bu güzel Insanlar, hepsi cok degerli.. Herkezden biseyler ögrendim.. RABBIMIN askiyla yaniyorlar.. Mükemmel Insanlar.. Bu dünyada zor bulunur.. Biz bulduk ve buna cok sükrediyoruz.. Elhamdulillah..
RABBIM Onlarin sevgilerine layik Olmayi nasip etsin..
Onlarin kiymetini bilmeyenlere aciyorum, cok seyler kaybetmisler..

Hepsi NURyüzlü.. Altinkalpli.. Güzel ahlakli.. Terbiye, Iffet, Edep, Sevgi, Saygi.. Ne ararsan var onlarda.. Icten Candan seven Insanlar.. Mübarekler.. Temiz yürekli Insanlar.. Hepsi bizim Kalpkardeslerimiz.. Onlari her gördügümüzde gözlerimiz yasla dolardi..
Onlari tanimalisiniz.. Bilmelisiniz.. Cünkü hepsi örnek alinacak Insanlar.. Onlari örnek almaya calisiyoruz..

Bu güzel Insanlari tanidigimiza cok memnun olduk..
Tesekkürler..

... gül ...
~HiLaLaY~
Su damlasi
herdem
Lebbeyk
sevcan_guzel
Vuslatzambak
özlemnur79
anne kanarya

asabi kanarya
k_ali_te
utaniyorum
Ebu Bekir
Havz-i Kevser
akincimetin
fosalolgu
Yakup023
Sniper
Ahmet Günay

... gül ...

[CENTER]ALLAH icin olan bu Sevgimiz daim olsun..
RABBIM dünyadada ahirettede ayirmasin..
Selam ve DUA ile..

Bu mesaj 2 kez ve en son YeSiLKuBBeM tarafından 18.03.2007 - 18:48 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 18.03.2007 - 14:14
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  

1230 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 23:42
Cinsiyeti: ----- 
Ve Aleykum Selam Verahmetullahi Veberekatuhu..

gülgül

Bu mesaj 1 kez ve en son .~Sniper~. tarafından 19.03.2007 - 00:03 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 00:01
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
es selamu aleykum

Canım kubbem bizler için buraya geldiniz

Allah cc sizden razı olsun ama doyamadıkkı zaman cok azdısevinçli bende ne aç gözlüyüm demi yasevinçli

bunada binlerce şükürler olsun rahmana bizler ne kadar şükürcü olursak Rabbımız daha fazlasını nasip ediıyor haca giderken 5 dk görebılmıstık sızı şükretmıstık o gün dönüşünüzde Rabbımız sizinle 2 saat hedıye etti bize yine hep beraber şükretmiştik.. sevinçli

veeee Rabbım işte yine görüşmemizi nasip etti..

bunada şükürrr sevinçli edelim

ya hiç gelmeseydiniz ya hiç göremeseydık seni gül kokulum ne yapardıksevinçli

yaradanımıza sonsuz hamdü senalar olsun

geldınız Allah cc sızden razı olsun Rabbım sızı cennetıne koysun inşAllah

selam ve dua ile..

artık güllerimi verebilirim sen anlarsın canım kubbem sevinçli

gül gül gül gül gül EEE Hadi ama sevinçli

Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 02:31
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dilaratuba su an offline dilaratuba  

934 Mesaj -

En Son On: 13.04.2009 - 18:15
HOŞ GELDİN YEŞİLKUBBEM SEFALAR GETİRDİN BİRAZ KARDEŞLERİMİZDEN AYRINTILI OLARAK BAHSETTE BİZLERDE BİRAZ OLSUN TANIYALIM.
Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 10:20
Bu mesajı bildir   dilaratuba üyenin diğer mesajları dilaratuba`in Profili dilaratuba Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Themenicon   

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
Ve Aleykümüs Selam Rahmetullahi ve Berekatuhu

Yeşilim Canısım gül aşık

Seninle olmak en güzel anlardandı hamd olsun doya doya bunu yaşadım...

Rabbim tekrarını nasip etsin inşaAllah...

Rabbim sizlerden de cümlemizden de razı olsun inşaAllah...

Bizler için geldiniz en çok, sevgi adına kardeşlik adına
bizleri çok sevindirdiniz Rabbim de sizleri sevindirsin
her daim inşaAllah.. çok mutlu olduk sizlerle..sevinçli

Diğer kardeşlerimizi, abilerimizide görmüş olduk sayenizde...sevinçli

Rabbim hepinizden razı olsun inşaAllah...

Rabbim bu güzel sevgileri, dostlukları,
kardeşlikleri daim eylesin inşaAllah...

ALLAH (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 11:10
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ukab su an offline Ukab  

575 Mesaj -

En Son On: 05.02.2010 - 16:42
Cinsiyeti: Erkek 
VeAleykum Selam...

Efendimiz (s.a.v) buyuruyorlarki ; "Siz gerçekten iman etmedikce cennete giremezsiniz. Birbirinizi Allah rızası için sevmedikçe de iman etmiş sayılmazsınız"... Ne mutlu sizlere...

"Onlar kâfirlere karşı çok çetin, çok şiddetlidirler, kendi aralarında birbirlerine karşı ise çok merhametlidirler."Fetih Suresi; 29. Mü'minler birbirlerine karşı çok yumuşak, çok nazik, merhametli hareket ederler. Onun için aralarında Hakk sözü için birleşmeleri, toplanmaları da kolay olur...

Şu gerçeği öncelikle ve samimiyetle ifade edelim ki; hakiki müminlerin yolu, iman ve takva yolu, prensibi sevgi bağı içinde müslüman birlik ve beraberliğidir. İslam kardeşliğidir. Kin ve nefret, fitne ve fesat bizden ve tüm İslam âleminden uzak olsun, Rabbimiz bizi bunlardan korusun...

Rabbim dostlugunuzu , arkadaşlıgınızı ve kardeşliğinizi hayırlarla daim etsin inşaALLAH...

EsSelam Aleykum...
Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 11:48
Bu mesajı bildir   Ukab üyenin diğer mesajları Ukab`in Profili Ukab Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
Cinsiyeti: Erkek 
ve aleykum selam...

ALLAH için yapılan her şey güzeldir..
bu güzelliklerden nasibini alanlara da ne mutlu dıyorum
her ne kadar bizler sizlerle olamasakta yüreğimizi ve dahi selamlarımızı O nun izniyle sizlere gönderdik..

ZÜL-CELAL vahdet-i vücuddan ayırmasın bu yolda dostluğunuzu daim ve tekrar eylesin....
dua ile...
Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 19:31
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Esselamu Aleyküm..

Can Kardeslerim benim..

Hepinize tesekkür ederim..
HOSbuldum.. gül

Hatiriniz icin biraz daha ayrintili bilgiler verim..

Canlarim.. ben herkezi ayri ayri anlatmayi basaramam.. hepsi NURyüzlü, altinkalpli, ve yüregi güzel insanlardir.. hepsinden bisey ögrendim.. bi sekilde fazla uzun olmadan, neler ve nasil yaptik yazicam..

hepinizden razi ve memnun olsun..

Istanbulda, 7günümüzü dolu dolu yasadik..
Bizleri cok mutlu ettiler, cok memnun olduk..
Kardeslik adina gittik ve Kardesliklerin en güzelini yasadik.. Bu güzel günleri bizlere yasatan Can Kardeslerimize, KalpKardeslerimize sonsuz tesekkürler..

k_ali_te Abime ve Kaliteli Ablama sonsuz tesekkürler.. Cumartesi günü bizleri kavusturdu.. Evine davet etti.. Yemek yedirdi..
ALLAH razi olsun..

O gecede Fosaloglu Ve Akincimetin Abimi cok beklettik, ALLAH razi olsun..
Beklediler.. Görüstük.. Elhamdulillah..

Ebu Derda Abimle yeni tanistik.. Tanistigimiza sevindik.. Elhamdulillah..

Konyadan gelen Havz-i Kevser ve Ebu Derda Abilerimede tesekkürler.. Ta uzaklardan geldiler, cok sevindim.. Havzi Kevser, Ebu Derda ve Sniper Abilerimle, hergün beraberdik.. Camileri gezdik.. heryeri gezdik..

utaniyorum abim.. Hocamiz.. ne güzel sohbetlerde bulundu.. ALLAH razi olsun.. isini brakip bizlerle ilgilendi.. tüm kabirleri gezdirdi.. pazar günü hele, sabah sirf kabirleri gezdik RABBIM kabul etsin.. tüm mübarekler hakkinda cok bilgiye sahipti ve bizlere anlatti.. agzina saglik abim..

asabi kanarya ve anne kanarya.. varya.. nasil anlatim.. harika insanlar.. zamanlarini ayirdilar, bizi gezdirdiler.. persembe günüde sabah camlicaya götürdüler.. beraber yemek yedik.. utaniyorum abim, kanarya ailesi ve esim.. aksamda onlara yemege gittik.. diger canlarida davet ettiler.. o gecede orda kaldik.. ertesi günde sabah 5te sultan ahmete gittik.. ALLAH razi olsun..

Hilalay.. Canim kardesim.. Bir hafta misafiri olduk.. Kendiside Aileside mükemmel insanlar.. hayran kaldim.. ALLAH razi olsun.. cok seyler ögrendim kendisinden.. harika bir insan.. Namaz vakti gelir gelmez, namaz Namaz diyen.. zamanini cok güzel degerlendiren..

özlemnur79 kardesim.. Varyaaaaaaa.. kendiside aileside.. öyle güzel insanlarki.. özlem kardesimle hic özelden konusmamistik, okadar iyi tanismiyorduk, fakat ailesiyle birlikte davet ettiler.. bizde kalin dediler.. öyle sicak insanlarki.. bir gece onlara yemege gittik.. masaALLAH..

Su damlasi Ablam.. ve kizlari.. öyle seker insanlarki.. ondada yemege gittik.. tesekkürler.. hepsi güzel insanlar.. kalpten seven.. bizde size doyamadik..

Pazar günü.. Ta trabzondan gelen Sniper Kardesime sonsuz tesekkürler.. cok güldürdü bizi ya.. Sniper Kardesim, Havz-i Kevser Abim ve Ebu Derda Kardesimle hergün Sabahtan 8, aksam 11e kadar hep beraberdik.. Bizi hep gezdirdiler, saolsunlar.. ALLAH razi olsun..

Herdem Kardesimede sonsuz tesekkürler.. Geldi görüstük.. Elhamdulillah.. Yengesinede cok tesekkürler.. Memnun olduk..

Sevcan_güzel.. beraber agladik.. camideyken, zikir yaparken, baktik birbirimize ve aglamaya basladik.. geldigi icin sonsuz tesekkürler..

Lebbeyk kardesim, tesekkürler geldigin icin.. birgün seni rüyamda gördüm.. aslinda varya, rüyalarimda hep istanbuldayim.. ve Sizlerle beraberim..

VuSLaT ZaMBaK kardesim.. ögretmenligin hayirli olsun.. DUAlarimizi bekliyor.. oda bir gün zaman ayirip, bizlerle geldi.. gezdik.. tesekkürler..

Ahmet Günay abim.. cuma aksam görüstük, iki gün önce.. saolsun geldi.. Cok tesekkürler..

ALLAH hepinizden razi olsun.. Bu güzel günleri bizlere yasattiginiz icin..
Bizi cok mutlu ettiniz.. Hayallerimi gerceklestirdiniz ALLAHin izniyle..
Sizleri cok Seviyorum.. Ve bu sevgime öyle güzel karsilik verdinizki..
Elhamdulillah..
COK MEMNUN OLDUK..
COK MUTLU OLDUK..
HEPINIZ DUALARIMIZDASINIZ..

... agla ...

daha ne isteyebilirimki..
en büyük istegime kavustum.. Elhamdulillah..

DUAlarimdasiniz..

Bukadar yeter sanirim.. Bana kalsa her saniyeyi anlatirim sevinçli

MeasSelam.. gül
Ekleme Tarihi: 20.03.2007 - 13:46
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  

815 Mesaj -

En Son On: 01.05.2007 - 13:41
...gülgülgül agla agla agla gül gül gül agla agla agla gülgülgül...

Ekleme Tarihi: 20.03.2007 - 14:11
Bu mesajı bildir   EHL-I HAK üyenin diğer mesajları EHL-I HAK`in Profili EHL-I HAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
:(ağlarağlarağlarağlar

gülgülgülgülgül

Ekleme Tarihi: 28.03.2007 - 17:23
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
canımmmmm YEŞİLKUBBEM

O SENİN GÜZEL KALBİN CANIMIN İÇİ,NASIL ANLATMIŞSIN ÖYLE:(SANA DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM...
HERŞEY ÇOK GÜZELDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM HERKESE...İNŞ. BİR DAHA GÖRÜŞMEMİZ NASİP OLUR...DİĞER KARDEŞLERİMİ GÖREMEDİM DİYE ÇOK ÜZÜLDÜM,DERSDEN DOLAYI GELEMEDİM:(AMA YİNEDE HARİKA BİRGÜN GEÇİRDİM...BU ARADA Sniper KARDEŞİM;SANKİ İSTANBULLU OLAN KENDİSİ GİBİ GEZİYORDUsevinçliHAYATTA UNUTMAM O DİKİLİTAŞIN ÖNÜNDE KOLUNU KALDIRARAK "BİZ BURDAYIZ!!BİZ BURDAYIZ!" HAREKETİNİ YAPMASI,ÇOK KOMİKTİ YAAA,BEN DEĞİLDE BAŞKASI OLSAYDI NE YAPACAKTIN KARDEŞİM!sevinçli

gül

SELAMETLE KALIN.....
Ekleme Tarihi: 31.03.2007 - 11:30
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  

476 Mesaj -

En Son On: 20.08.2014 - 01:12
Allaha kavusmak cannngül

Cok güzel anlatmissin, gerci tel.de bana anlatmistin ama tekrar okumakta cok güzeldi...
Ne diyeyimki can , sen hak ediyordun zaten o güzel insanlari görmeyi, cünkü cok seviyordun...gül...

Sevginin karsiligindada Rabbim nasib etti Elh.gül Seni seviyorum Gülümmmgül
Ekleme Tarihi: 31.03.2007 - 14:36
Bu mesajı bildir   ilknurMerve üyenin diğer mesajları ilknurMerve`in Profili ilknurMerve Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HuZuN~ su an offline ~HuZuN~  

54 Mesaj -

En Son On: 24.04.2009 - 21:11
ALLAH c.c.yuregindeki sevgileri ardirsin yesilim..gül

Senin Mutlu olman bizleride Mutlu etti..

Daim ins Guzel kardesim.. gülgülgül

Bu mesaj 1 kez ve en son ~HuZuN~ tarafından 31.03.2007 - 15:10 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 31.03.2007 - 15:10
Bu mesajı bildir   ~HuZuN~ üyenin diğer mesajları ~HuZuN~`in Profili ~HuZuN~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 450 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58440 saniyede açıldı