generique luvox budesonide ivermectin ivermektin ivermectin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » benim icin onemli gun!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
benim icin onemli gun!

99 Mesaj -

En Son On: 31.03.2007 - 13:32
Cinsiyeti: Erkek 
SelamunAleykum arkadaslar

InsaAllah hepiniz iyisinizdir.

Gecen sene bir hayli ilahileri sizlere benim sesimden sunmustum.
Bana vermis oldugunuz moral ve destekten dolayi profesyonel manada ilk adimi atma cesaretini gosterdim.
InsaAllah bu hafta albumum Hollandaya geliyor ve pek yakindada butun muzik marketlerde albumu dinleme firsati bulabilirsininiz.

Albumun adi KAPINA GELDIM.

Umarim albumu begirsiniz.

Sizlere bu albumden ufak bir eser sunmak istedim.
Bu eser sizlere KAPINA GELDIM adli albumun hangi tarz ve kalitede oldugunu biraz olsun anlatacaktir.

sizleri cok seviyorum aşık , ne olursunuz beni yorumsuz birakmayin cunku sizin fikirlerinizi cok merak ediyorum.

Allaha emanet olunGüle Güle

http://rapidshare.com/files/20859575/ELHAMDULLILLAH.mp3.html

Ilahinin adi ELHAMDULILLAH

Bu mesaj 1 kez ve en son shoes4 tarafından 13.03.2007 - 19:45 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.03.2007 - 18:02
Bu mesajı bildir   shoes4 üyenin diğer mesajları shoes4`in Profili shoes4 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  

639 Mesaj -

En Son On: 26.02.2015 - 21:00
Cinsiyeti: Bayan 
abim uzun süredir aramizda yoktunuz güzel ilahilerinizi
özlemistik ALLAH razi olsun

ilahiyi su an dinliyorum

laf olsun diye söylemiyorum gercekten cok güzel olmus
tebrikler...
yolunuz acik ALLAH yardimciniz olsun....

Ekleme Tarihi: 13.03.2007 - 20:39
Bu mesajı bildir   ^^NuR^^ üyenin diğer mesajları ^^NuR^^`in Profili ^^NuR^^ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
Cinsiyeti: ----- 
musa kardesim dinleyemedim ama dinlemek isterim acmadi dosyayi nasil dinlemem gerekir baska format var mi ki
Ekleme Tarihi: 13.03.2007 - 20:43
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
shoes4 su an offline shoes4  
RE:

99 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı -*-*GuLeNaY*-*-

abim uzun süredir aramizda yoktunuz güzel ilahilerinizi
özlemistik ALLAH razi olsun

ilahiyi su an dinliyorum

laf olsun diye söylemiyorum gercekten cok güzel olmus
tebrikler...
yolunuz acik ALLAH yardimciniz olsun....

BEGENDIGINIZ ICIN COK MUTLU OLDUM.
YAKINDA SIZLERE FULL ALBUMU TANITACAGIM INSAALLAH
CUNKU SIZLERIN DESTEGI ILE BEN CESARET ALDIM.
BU ILAHIYI ILK OLARAK SIZLERIN SITESINE KOYDUM.

SAYGILAR SUNUYORUM
Ekleme Tarihi: 13.03.2007 - 23:17
Bu mesajı bildir   shoes4 üyenin diğer mesajları shoes4`in Profili shoes4 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

99 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı HuRi

Es selamu aleykum, Musa abim...
Hayirli ugurlu olsun... Bilirsin en cok ben takip ederdim senin eserleri.. Rabbim sesine her daim guzellik versin... Cok hos bir eser olmus, Allah razi olsun, emeklerinin karsiligini gorursun ins....

Bu arada bu mesaji hemen silecegim, ins okumaya firsatin olur...

Saqana tek demek istedigigm, albumunu ful koyma.. sadece bu eser kalsin tanitim olarak, isteyenler Cd'ni alsin...

ben Fransaya gelisini cok sabirsizlikla bekliyorum... InsaAllah, yakinda gelirde hemen gider alirim ins...

Bu arada Cd'yi ben kasteciye sorunca ne diyecegim??

Daha giremiyecegim, Ravdaya, bunu ogrenmeden cikmak istemiyorum acikcasi....

Rabbime emantesin

SAYGI DEGER KARDESIM

NASILSIN IYIMISIN? ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.
ALBUMUN ISMI KAPINA GELDIM.( ISMIM MUSA BILGISLI)

BU BILGILER ISIGINDA ALBUM CIKACAK.

ALLAHA EMANET OL
Ekleme Tarihi: 13.03.2007 - 23:43
Ukab su an offline Ukab  

575 Mesaj -

En Son On: 05.02.2010 - 16:42
VeAleykum Selam.Çok güzel olmuş gercekten.
Rabbim utandırmasın.Başarılar diliyorum inşaALLAH...
Ekleme Tarihi: 13.03.2007 - 23:51
Bu mesajı bildir   Ukab üyenin diğer mesajları Ukab`in Profili Ukab Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
burcunur su an offline burcunur  

635 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 15:33
Cinsiyeti: Bayan 
esselmunaleyküm gerçektende çok beğendim emeğinize sağlık inşallah albümünüzü bizde alabiliriz siirt e de gönderirsiniz inşallah çünkü çünkü albümleri bulmamız biraz zor oluyor sipariş vermemiz gerekiyor ALLAH yardımcınız olsun inşallah selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 14.03.2007 - 00:43
Bu mesajı bildir   burcunur üyenin diğer mesajları burcunur`in Profili burcunur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Allah razi olsun

99 Mesaj -

S.Aleykum sevgili kardeslerim,

Burcunur kardesim zaten bu albumu sizlerin manevi destegi ile yaptim yoksa benim boyle bir planim yoktu Allah sizlerden razi olsun. Album ilk etapta su an avrupada piyasada. Ins.Turkiyeyi de menejerim dusunuyor.Onum calismalarini kisa zamanda bitirecegiz ins.

Ukab kardesim Begendiginiz icin cok tesekkur ediyorum ins. CD elinize kecerse diger eserleride dinleme imkanina kavusurusun.

HuRi kardesim, Benim album su an fransada dagitilmis ama hangi sehirlere gittigini bilmiyorum. Eger bulamazsan bana msn de adresini yolla sana posta ile gondermeye calisayim.

Nurbahcesi kardesim, belki bir takilma olmus olabilir tekrar deneyin, yoksa indirmede herhangi bir sorun olmamasi lazim.

Gulenay kardesim, yorumlarin icin cok tesekkur ederim, manevi desteginizi benden esirgemeyiniz. Allah razi olsun

Allah a emanet olun.

Bu mesaj 2 kez ve en son shoes4 tarafından 21.03.2007 - 23:33 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 19.03.2007 - 10:23
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 492 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54167 saniyede açıldı