lopinavir ritonavir ivermectine kaletra generique rhinocortfluvoxamine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » DüGüN DaVeTiYeSi MeTiNLeRi...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    DüGüN DaVeTiYeSi MeTiNLeRi...

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 14:40
Cinsiyeti: Bayan 
eS'SeLaMuN aLeYKuM CaN KaRDeSLeRiM...

Aslinda biraz özel birsey paylasacagim bu sefer sizlerle Kararsiz

Allah'in izniyle bu yaz dugunum olacak, bu yuzden ravdama cok SIK giremiyorum...

Dugun davetiyesi bastiracagiz ALLAH'in izniyle siparisi yarin sabah vermeliyiz...

Dugun davetiyesi Metinleri ariyorum ama hepsi klasik seyler, ben acikca soylemek gerekirse oyle seyler istemiyorum herseyde oldugu gibi dinimin emrini anlatan bir davetiye metini ariyorum...

belki dedim ki, Ravdadaki kardeslerim bana bu konuda yardimcu olur sevinçli

Hem belki bazi bekar veya nisanli kardesler icin benim actigim bu konu yararli ola bilir...

aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık

Allah her birinizden razi olsun, Allah aski kalbinizden, G
ül Muhammedin kokusu üzerinizden eksik olmasin insaALLAH
(amin)

Ekleme Tarihi: 09.03.2007 - 17:57
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  

1023 Mesaj -

En Son On: 08.04.2007 - 11:46
ve aleykum selam Esra'cigim,

Rabbim hayirli, mutlu, ve iman dolu omurler nasip etsin sen ve mustakbel esine...

Gelelim bu davetiye metinlerine...

Ben kendi fikrimi sunyaim, belki yardimci olamaz ama en azindan fikrimi sunmak istedim..

Dugun davetiyelerinde en sinir oldugum sey..
Sevdik birbirimizi,
Ask kenetledi ellerimizi,
Sagolsun ailelerimiz
kavusturdu bizleri

tarzinda, ve benzeri sozcukler tasiyan davetiyleri gorunce bunalim gecirecek notaya variyorum...

Her seyin en sadesi bence en guzelidir....

Fikrimi sorarsan,

" Esra ve falanci evlatlarimiz , sizleri dugun torenlerinde gormekten mutluluklar duyar" tarzinda, cok sade ama kalpten gelen bir cumle cok anlamli ve gercekci bir anlam sergiler...

Tabi benimle hem fikir olmayacak olanlar olsa bile... Bu benim fikrimdi...

Tekrar mutluluklar Esra'cigim...

Dua ile...
Ekleme Tarihi: 09.03.2007 - 18:04
Bu mesajı bildir   ZeBaNi üyenin diğer mesajları ZeBaNi`in Profili ZeBaNi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  

941 Mesaj -

Hurimmmmmmmmm canim benimmm Guzel dualarin icin Allah razi olsun sevinçli

Rabbim bekar kardeslerimede nasip etsin dil uzat

Aynen bende oyle seylere cok sinir oluyorum Kararsiz

Gönlüme goresini bulamazsam kisa ve öz olsun diyordum ama su benim cok hosuma gitti:

“Kişinin sahip olduklarının en hayırlısı: Allah'ı zikreden bir dil, ona şükreden bir kalp ve imanı doğrultusunda yaşamına yardımcı bir eştir."

(Hadis-i Şerif)”

------------------

Bu anlamlı günümüzde düzenlemiş olduğumuz düğünümüzde sizleri de hayır dualarınızla birlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ALLAH'a emanet olun, S.a
Ekleme Tarihi: 10.03.2007 - 20:08
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 13:19
Cinsiyeti: Erkek 
duydum ki düğününüz varmış ve düğün davetiyesi örneği arıyorsunuz size kolaylık olsun diye hemen bunu hazırlayıverdik hemde hiç klasik olmayan bir türde..tabii bunu bastırıp dağitmakta size kalmış bakalım kabul görür mü..?

neyse ALLAH(c.c)tamamına erdirsin inşALLAH...
her gününüz düğün gününüz kadar mutlu, bahtiyar iman ve hayr dolu geçsin inşALLAH...

Ekleme Tarihi: 11.03.2007 - 08:05
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
guldestesi su an offline guldestesi  
Themenicon   

99 Mesaj -

En Son On: 23.02.2009 - 13:03
Cinsiyeti: ----- 
ESRA kardesim ALLAH evliligini hayirli etsin omur boyu mutluluklar dilerim ,davetiye icin bende boyle bir davetiye var:

MUSTAFA &ZEHRA
Diyorki

Allahin emridir yasanti boyle,
Mesut olmaya sen dua eyle,
Gelip dugunumuze seref eyle,
Gelmeyen dostlara sen selam soyle.

insallah begenirsin

Güle Güle gül gül
Ekleme Tarihi: 11.03.2007 - 18:19
Bu mesajı bildir   guldestesi üyenin diğer mesajları guldestesi`in Profili guldestesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
alemihuccet su an offline alemihuccet  
RE:

359 Mesaj -

En Son On: 09.01.2008 - 20:36
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı ~eSRa~

[Gönlüme goresini bulamazsam kisa ve öz olsun diyordum ama su benim cok hosuma gitti:[/B]

[red]“Kişinin sahip olduklarının en hayırlısı: Allah'ı zikreden bir dil, ona şükreden bir kalp ve imanı doğrultusunda yaşamına yardımcı bir eştir."

(Hadis-i Şerif)”

------------------

evet bu güzemiş..
hayırlı olsun ayrıca Rabbim iki cihanda da mutlu ve daim bir birliktrlik versin..imandan ayırmasın...gül...
darısı bekarlara...Kararsiz göz kırpma
Ekleme Tarihi: 11.03.2007 - 23:11
Bu mesajı bildir   alemihuccet üyenin diğer mesajları alemihuccet`in Profili alemihuccet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  

941 Mesaj -

Yapmis oldugunuz guzel dualar icin Yaradanim her birinizden razi olsun canlar gül

Darisi bekar kardeslerin basina göz kırpma gül

Ekleme Tarihi: 12.03.2007 - 13:28
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 804 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.02565 saniyede açıldı