generique plaquenil generique luvox stromectol generique kaletra lopinavir ritonavir imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » selam

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 15 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
selam

12 Mesaj -

En Son On: 08.03.2007 - 23:18
Cinsiyeti: Bayan 
BEN ACILAIN ANASIYIM
GOZLERI YASLI BIR ANA
BENIM BEYIM HASTA DEMISTIM HERTARAFLARA TUZ ATIYOR.BEN HOOLNDADA YANLIZIM BIR OGLUM VE KIZIM VAR ONLAR BENIM HERSEYIM.NE YAPMAM LAZIM. BIR CARE VARSA BANA YAZIN. DAYANIMIYORUM ARTIK. ALLAHA EMANET OLUN.
:(
Ekleme Tarihi: 06.03.2007 - 20:27
Bu mesajı bildir   esmeralda üyenin diğer mesajları esmeralda`in Profili esmeralda Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 
a.s
insaallah bacim gecmis günlerin bittigini gelecek günlerin gelemeycegini ve simdiki zamanla beraber yasadigimizi düsünerek mutlu olmayi bilmemiz gayret etmemiz gerekir

sorunlar konusuldukca büyür

dertler anlatildikca tazelenir

ama sizlere bununla alakali seyler yazmak istiyorum insaallah

Ekleme Tarihi: 06.03.2007 - 20:57
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
esmeralda

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 22:24
Ablam burda mesajınız..
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 00:27
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
esmeralda su an offline esmeralda  
SUMEYRA KARDESIM SELAM

12 Mesaj -

BENI ANLADIGINZ ICIN ALLAH RAZI OLSUN . SENELERDIR SABRETTIM AMA BU YAZ HASTALIGI ARTTI. SABAS KALKTIGIMDA EVIN ICI KAR GIBI. YATAKLARA VE AFESERSINIZ KENDI VUCDUNADA SURUYOR BANYOYA VE AKLINIZ GELMEYEK YERLERE DOKUYOR. BEN BUNU DOKTORA ANLATTIM AMA KENDISI ISTEMEYEINCE HIC KIMSE YARDIMCI OLAMIYOR BE HOLLANDADA KALYORUM HIC KIMSEM YOK IKI COCUGUM BIRDE ALLAHIM. CARESIZ KALDIGIM ICIN SIZLERLE KONUSAYIM DEDIM . BELKI BIR GUNES DOGAR DIYE BEKLIYORUM. ALLHA EMANET OLUN. YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 00:44
Bu mesajı bildir   esmeralda üyenin diğer mesajları esmeralda`in Profili esmeralda Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 21:52
Cinsiyeti: Erkek 
Degerli kardesim,

Esinizin rahatsizligi ile ilgili bir hekime götürmeniz tavsiyemiz olacaktir.. Bunun yaninda hekimden daha önemlisi, esinizin sagligina kavusmasi icin ALLAH c.c. iltica edin ve ondan yardim dileyin.. ALLAH .c.c. samimiyetle yapilan tüm dualara icabet eder. Sifasini verir.

ALLAH esinize sifalar versin..

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 00:45
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KARDESIM SELAM

12 Mesaj -

BENIM KIZIM 15 YASINDA OBILE INTIHAR ETMEYE KLKTI DAYANAMIYORUZ . SASIRDIK KALDIK. BUNLAR BIR GERCEK. YASADIM VE YASIYORUM. TUZ ATMASIN SEBEBI ONLAR GIDIYOR DIYOR. ANLARSINZYA.BENIM KORKUM CINLEREMI. KARISTI.OYLE BIRSEY VARMI. BU KONUDA YAZIN. SABAHLAR OLMUYOR.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 00:50
SELAM

12 Mesaj -

SIZLER ALLAH RIZASI ICIN YAZDIKLARIMI OKUYUN
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 00:53
@ilay su an offline @ilay  

4 Mesaj

En Son On: 03.09.2007 - 19:45
Allah acil şifalar versin, sıkıntınız yazınızdan hissediliyor fakat isyan etmemeli ve sabretmelisiniz, allaha sığının.

Allah yardımcınız olsun.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 00:58
Bu mesajı bildir   @ilay üyenin diğer mesajları @ilay`in Profili @ilay Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hanzade3 su an offline hanzade3  
ESMERALDA KARDEŞİM..

975 Mesaj -

En Son On: 11.06.2010 - 18:28
Selamün Aleyküm..

Msj şimdi okudum bilseniz nasıl üzüldüm. Gcenin bu saatinde size ve eşinize dua ediyorum. sabır gerektir inşaallah..
Sevgili peygamberimiz şöyle buyurmuşlar..

''Allah Teala hazretleri ferman etti. İzzetim ve celalim hakkı için mağfiret etmek istediğim hiç kimseyi bedenine bir hastalık rızkına bir darlık vererek boynundaki günahlardan temizlemeden dünyadan çıkarmayacağım''

ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.. Sabır ihsan eylesin.. Derdi veren ALLAH dermanınıda verecektir Bizim ondan başka gidecek kapımız yoktur..
İnanın benimde annem 2 senedir rahatsız çok kötü günler geçirdik. Öyleki psikolojim bile bozuldu. Ama ALLAHa hep dua ediyorum bu sınavdan yüz akıyla çıkalım kazananlardan olalım diye..
Herkes kendi çektiğini bilir. Burada yaşadıklarımı anlatsam sizde belki benimki hafifmiş dersiniz. Ne yapalım rabbimin sınavı çok çetinmiş.. Bizler ona dayanır sadece ondan yardım dileriz.
Hz. Eyyubün hayatını okumadıysanız size onu tavsiye ederim..
Kulluğun zirvesine çıkmış bir peygamber. Her şeye rağmen dilinden onun adını düşürmemiş tüm yaşadıklarına rağmen. Lütfen alıp okuyun
Bende size dua ediyoru.
Rabbim tüm hastalara şifalar nasip etsin..İNŞAALLAH.

Selam ve Dua ile.. KULTANESİ.. gül

Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 01:01
Bu mesajı bildir   hanzade3 üyenin diğer mesajları hanzade3`in Profili zum Anfang der Seite
SELAM

12 Mesaj -

BENDE HEP DIYORUM KI YUCE ALLAHIMDA ( YA SABIR YAGABIR)
AMA YAVRULARIM VAR BENI ANLAYIN. COK ZOR DURMDAYIM.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 01:02
SELAM

12 Mesaj -

HANZADE KARDESIM GOZU YASLI BIR ANAYIM. DUALARIM VE SIZLERIN DUASI.INSALLAH BUTUN DARDA KALANLARIN VE HASTALARI ALLAH . YARDIMIZ OLSUN. AMA GOZ GORERE GOERE CEKIYORUM COCUKLARIM GULERKEN AGLIYOR. NE YALIM BU DA KADERIMIZ DIYORUM.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 01:06
endulus su an offline endulus  

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 21:52
Cinsiyeti: Erkek 
Degerli kardesim,

Esiniz size bu konu hakkinda birsey söylemiyor mu? Sadece onlar gidiyor mu diyor? Esinizin daha baska anormal davranislari varmidir.. bunlar hakkinda bilgi verirseniz belki bu konuda yardimci olabilecek kardeslerimiz olabilir..

Size tavsiyemiz sabirli olun ve cocuklariniza babalarinin hasta oldugunu, onun bu durumuna bir mühdet sabretmeniz gerektigini anlatin.. Cocuklarinizla daima iyi günlerin yakin oldugunu anlatin ve onlara ümit verin. Karamsar olmayin. Siz kendiniz dik durun ki cocuklarinizda bu durumdan olumsuz etkilenmesinler..

Cevrenizde ilim ehli (sarlatanlardan uzak durun) birileri var ise onlardan da ne yapmaniz konusunda danisabilirsiniz..
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 01:08
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SELAM

12 Mesaj -

KARDESIM ENDELUS BAZEN DUYUSUMU GORE MEZARLIGIDA GIDIYORMUS. AMA BANYOYA VE AFEDERSINIZ AMA TUVALETE TUZ ATMAK YATAKLARA SURMEK OLURMU YA COCUKLAR KAPININ KOLUNU CIKARTIP BABAMIZ GECE GELMESIN DIYORLAR ONLARDA AYNI BENGIBI SABIRLILAR AMA ONLAR KUCUKLAR BIRI 15 OGLUM 11 .ALLAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLUN.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 01:12
SELAM

12 Mesaj -

ALLAH RAZI OLSUN KARDESLERIM DUALARINIZA
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 01:15
FATOŞ su an offline FATOŞ  
ESMERALDAYA SELAM!

3 Mesaj

En Son On: 21.03.2007 - 22:43
ESSELAMUN ALEYKUM CANIM ABLACIM........

YAZDIKLARINI YENİ OKUDUM UZUN ZAMANDIR BURAYA GİRMİYORDUM.
RABBİM YARDIMCIN OLSUN!

KOLAY DEYİL!
AMA ŞUNU BİLMEK GEREKİRKİ....BU DÜNYA BİZİM İÇİN VE BİZ BU DÜNYADA İMTİHAN İÇİN VARİZ!

ALLAHÜ-TEALA'A KULUNUN KENDİNE AÇIK VE SAMİMİ BİR KALBLE YALVARMASINDAN ÇOK HOŞLANIR!
SİZ İNŞALLAH SABREDİN VE DERDLERİNİZİ ALLAHÜ-TEAL'A'YA DÖKÜN !
ÇÜNKÜ RABBİM HER MÜHMİNİN DUASINA MUTLAKA CEVAB VERİR YANİ KABUL EDER!
AMA RABBİM DERKİ: LAKİN KULUM SABREDEMEZ!BİZ ONUN İSTEDİĞİNİ MUTLAKA VERECEYİZ !

AMA İŞDE NE ZAMAN DUALAR KABUL OLUR?
ALLAHÜ-TEAL'A DUANIN KABUL EDİLMESİNİ AHİR ZAMANA KADAR SÜREBİLECEYİNE BEYAN EDER!
BU YÜZDEN BİZE SADECE SABRETMEK DÜŞER GÜZEL ABLACIM !
RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN EN KISA ZAMANDA İNŞ.

SELAMETLE......

Bu mesaj 1 kez ve en son FATOÞ tarafından 10.03.2007 - 23:29 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 10.03.2007 - 23:28
Bu mesajı bildir   FATOŞ üyenin diğer mesajları FATOŞ`in Profili FATOŞ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 805 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58285 saniyede açıldı