chloroquine generique colchicine stromectol generique luvox ivermektin oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » CANAKKALE SEHITLERINE VEFA ORNEGI

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
CANAKKALE SEHITLERINE VEFA ORNEGI

86 Mesaj -

En Son On: 22.07.2008 - 15:10
Cinsiyeti: Bayan 
canakkale sehitleri icin dunya capinda 250 bin,toplu hatim kampanyasi acilmisdir.

anadolu genclik dernegi, canakkale’de sehit olan her bir asker icin ayri ayri,
tam 250 bin hatim indirme karari aldi. canakkale savasi’nin yildonumu 15 mart’ta son hatim indirilecek.
kampanyaya katilmak isdeyenler buraya yazarsa sevinirim .bu kampanya 15.3.07 kadar da bitmesi gerekir.cüz veya komple hatimi almak isdeyenler
belirlerse iyi olur ben cünki 20 tane hatim aldim ve dagitiyorum .

Her şehide bir hatim 250.000 Şehide 250.000 Hatim
Türkiye’de ilk defa 250.000 hatim bir arada okunacak ve şehitlerimize armağan edilecek. Onlar ki vatan sevgisi imandandır, varlığımız bu vatana feda olsun diyerek canları vatanları ve de hak davaları uğrunda hiç çekinmeden verdiler. Şu an özgür bir şekilde evlerimizde oturabiliyor isek. Ezan sesli hala minarelerimizden yükselebiliyorsa savaşa değil, ölüme aslolan hayata koşan Mehmetçikler sayesindedir. Onlar hiç çekinmeden canları verdiler şimdi bize düşen her bir şehidimizi bir hatim ile anmaktır diyor AGD. Biliyor ki ruhlarımızı çalmaya kalkışanlara rağmen ruhları dolu dizgin ayakta bu milletin. Biliyor ki şu coğrafyanın bağrında bir dev uyuyor ve yakında uyanacak. İnşALLAH bu Kuranlar bunlara vesile olacak.

Her il belirlenen hedefler doğrultusunda hatimler okunarak toplamda 250.000 mevcuda ulaşılmış olacak. Halkımızdan hatim veya cüz almak isteyenler ve konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlarımız http://www.agd.org.tr adresinden, AGD şubelerinden ve bürolarından veya 0312 309 45 27 numaralı telefonlara başvurabilecekler. Telefonlarımız her gün 9:00 20:00 arası halkımızın hizmetinde olacak.

AGD genel başkanı İlyas Töngüş; AGD’nin milletin bağrından çıkan bir kuruluş olarak mili ve manevi değerlerimize bağlı bir gençliğin yetişmesi çerçevesinde şehitlerimizi onların manalarına uygun bir şekilde anmak üzere hatim programı teşkil ettiğini ifade ederek; Canlarını din ve vatan uğruna veren 250.000 şehidimizi manalarına uygun olarak, hatim okunması şühedanın torunları olan bizlerin üzerine bir vazifedir. Milletimiz adına böyle bir organizasyona girişiyoruz. Ve inanıyoruz ki Osmanlı coğrafyasının dört bir yanından Çanakkale’ye gelerek şehit olan 250.000 askerimize aziz milletimiz vefa borcunu ödeyecektir.

Gençliğimiz içkinin kumarın uyuşturucunun kapkaçın pençesinde kötü alışkanlıklarla boğuşan değil değerlerine sahip çıkan ruh ve mana köküne uygun bir gençlik olması gerekmektedir. Bugün gençlerimizi milli ve manevi değerlerimiz ile süslemez isek ortaya çıkacak felaketin önünü alamayız. El birliği ile 40 milyon gencimizi iyiye, faydalıya, güzel ve adil olana yönlendirmek mecburiyetindeyiz. Bu bir mesuliyettir. Bu mesuliyeti en güzel şekilde yerine getirmeliyiz. AGD olarak buna talip olduk bu anlayışla yola çıktık ve inşALLAH başaracağız.

BODY>
1. cüz :---
2. cüz :---
3. cüz :---
4. cüz :---
5. cüz :---
6. cüz :---
7. cüz :---
8. cüz :-----
9. cüz :----
10. cüz-----
11. cüz ----
12. cüz ----
13. cüz ----
14. cüz-----
15. cüz
16. cüz.......
17. cüz
18. cüz------
19. cüz------

20. cüz------
21. cüz------
22. cüz------
23. cüz
24. cüz
25. cüz:
26. cüz :-----
27. cüz :-----
28. cüz :-----
29. cüz :-----

30. cuz:_ _ _

15.3.07´´kadar okunup bana teslimedilmesi gerekiyor .

arkadaslar unutmayalim lutfen duayrli olalim
Ekleme Tarihi: 03.03.2007 - 14:43
Bu mesajı bildir   ecrennur üyenin diğer mesajları ecrennur`in Profili zum Anfang der Seite
ecrennur su an offline ecrennur  

86 Mesaj -

arkadasalr bu sehitlerimize birer bzden hediye bu kampanyayi destekleyelim lutfen cunku bunlar bzim gelecegimiz icin canlarini veren sehitlerimiz onlara bizden armagan olacak insaallah bu hatime lutfen yardim edelim
Ekleme Tarihi: 03.03.2007 - 16:23
Bu mesajı bildir   ecrennur üyenin diğer mesajları ecrennur`in Profili zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
Cinsiyeti: Erkek 
kutlu doğum haftası için hatimlerimiz var yoksa duyarsız kalamazdık..

ama diğer kardeşlerimiz yani yoğun olmayanlar lütfen yardımcı olun...bizim yapacaklarımız onların yaptıkları ile devede kulak misali...
dua ile...
Ekleme Tarihi: 04.03.2007 - 09:17
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

86 Mesaj -

hakliisn kardes onlar biizm gelecegimiz icin canlarini verdiler bu yuzden onlarin sayesinde bu topraklarda yasadigimiiz ve onlara olan minnet borcumuuz boyle bir hediye ile veririz insaalah ama istek olmayinca ben sahsen uzuluyorum arkadaslar lutfen hatimi tamamliyalim diyorum selam v dua ile
Ekleme Tarihi: 04.03.2007 - 13:03
cihan.pz su an offline cihan.pz  

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
S.A

YA BENDE KATILMAK ISTERDIM AMA BENIM ARAPCAM YOK YINEDE BILDIGIM DUALARIMLA KATILACAM INSALLAH CUNKU ORDA YATAN SEHITLERIN ARASINDA BIZIMDE DEDELERIMIZ VARağlarağlarağlarağlar SAKIN YANLIS ANLAMAYIN BIZIM DEDELERIMIZ VAR DIYE KATILMIYORUM HERKEZ ICIN ZATEN ALLAH ALLAH DIYENLER ICIN CANIM FEDA.
SAYGI VE DUALARIMLA.
Ekleme Tarihi: 04.03.2007 - 13:18
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

86 Mesaj -

yok kardes yanlis anlama olmaz insaallah cunku orda yatan hepimiizn ecdadi sayilir onlar bize canlarini verdi bizde boyle onlara armagan olsun diye bu yaziyi buraya tasidim ama bak kimse yardim bile etmiyorağlarağlarağlarağlar
Ekleme Tarihi: 04.03.2007 - 23:27
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 536 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56738 saniyede açıldı