lopinavir ritonavir stromectol generique plaquenil kamagra budesonide aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » SEREFSİZLER...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 20 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SEREFSİZLER...

251 Mesaj -

En Son On: 30.05.2009 - 23:53
Cinsiyeti: Erkek 

ASLAN DEGiRMENCi ANKARA ,
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin tartışmalı Olağanüstü Genel Kurulu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Bölümü Konferans Salonunda dün saat 1O.00'da başladı. Bugün sona erecek olan Kurul'da bazı yöneticiler hal ve hareketleri ve sözleriyle medyanın ilgi odağı oldu.
Kurulda, ADD Çankaya ilçe Yönetim Kurulu Üyesi emekli öğretmen Seher Yıldırım, imam Hatip ve başörtüsü gibi konularda 40 yıllık ateistlere taş çıkartan sözler sarf etti, iğrenç hareketlerde bulundu:

"Cumhuriyeti koruyacak tek dernek ADD'dir. Biz Cumhuriyetin başına asla bir imam Hatipliyi getirmeyiz.İmam Hatipli bir Cumhurbaşkanı olmasın diye kellemi feda ederim. Herkes tutturmuş başörtüsü. Nedir bu ya? Bana biri çıksa da anlatsa... Bir parça bezle namus mu korunur? Bu şerefsizliktir. Bunların kendine ve karşısındakine güveni yoktur. Başörtüsü bence haramdır.
Kocasına da hakarettir. Allah başörtülüleri doğururken yanlarında yarım metre bez mi gönderdi? Bezi de Allah'ı da yaratan biziz. Başörtüsüde Allah da yoktur.
"

TÜRBAN RAHiBELERiN ÖRTÜSÜDÜR
Yalova ADD Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Müdafaa-i Hukuk Hareketi Yönetim Üyesi emekli astsubay Özden Yılmaz ise şunları söyledi:

"Bu Meclis asla Cumhurbaşkanı seçmemelidir. Milletvekillerinin çoğu şaibelidir. Seçmemesi için de duyarlı insanlar elinden geleni yapmalıdır... Türban diye bir sorun yoktur. Türban rahibelerin örtüsüdür. Ancak bunları rahibeleri küçük düşürmek için söylemiyorum,onlara saygım sonsuzdur.”

Yılmaz iğrenç iftiralarını şöyle sürdürdü:

“Ben bir astsubay emeklisiyim.Sürekli Kurtuluş savaşındaki kahraman çarşaflılar ve örtülülerden bahsediliyor.Oysa o kahraman kadınlar inançları gereği değil,ordumuz için örtünmüştür.Amaç o kara çarşafların içinde gizli cephane taşımaktır.Birde unutulmaması gerekir ki,örtülerinin altında askerlerin haberleşmesini sağlayacak mektupları taşımışlardır.Bunu iyi anlamamız lazımdır.Bir asker olarak diyorum ki,başörtüsü zaman kaybıdır.Kimsenin başörtüsüne sözü yoktur.Sınırlarımız vardır.”

ADD yöneticilerinin bu iğrenç sözleri,derneğin zihniyetine bir kez daha ışık tuttu.

Vakit gazetesi :28 ocak 2007

Buyrun benden YORUMSUZ
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 14:20
Bu mesajı bildir   musab05 üyenin diğer mesajları musab05`in Profili musab05 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SUHEDA1 su an offline SUHEDA1  

120 Mesaj -

En Son On: 17.04.2007 - 20:54
Cinsiyeti: Bayan 
DILERIM ALLAH'TAN BOYLE DIYENLER BUYUK BIR AZABA UGRAR VE HAK HAK DIYE DILENIRLER.
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 14:24
Bu mesajı bildir   SUHEDA1 üyenin diğer mesajları SUHEDA1`in Profili SUHEDA1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Cinsiyeti: ----- 

...İnsan bu kadarmı insanlıktan çıkar yahuuuu...
RABBİM islah etsin....

Bu mesaj 1 kez ve en son rifat56 tarafından 04.02.2007 - 14:43 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 14:36
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehmet125 su an offline mehmet125  

193 Mesaj -

En Son On: 28.03.2009 - 18:03

Bir aptal, hem Allah'a inanmıyor hem de 'başörüsü takmak haramdır' diyor. Diğer aptal ise, rahibenin örtüsüne saygı duyuyor da müslüman kadının örtüsüne saygı duymuyor. Gerçi çok şaşırmamak lazım, bunlar her zaman kendi tezatları içinde bocalayıp dururlar.
Yakında bllecekler....

Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 14:43
Bu mesajı bildir   mehmet125 üyenin diğer mesajları mehmet125`in Profili mehmet125 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hatip su an offline hatip  
Themenicon    Şerefsizler

249 Mesaj -

En Son On: 17.05.2020 - 16:18
ALLAH böyle düşünen munafıkları islah etsin.

Ümmeti muhammedin yar ve yardımcısı olsu inşaallah.

Selam ve dua ile.

Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 15:01
Bu mesajı bildir   hatip üyenin diğer mesajları hatip`in Profili hatip Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  

514 Mesaj -

En Son On: 07.11.2007 - 08:08
Rahibelere saygi duyuyormus!!...
Allahim sen islah eyle..
Akil fikir ver Yarabbi...
Iyice sapitmis bunlar ya!!!

Allahim basörtüsüne ve senin dinine dil uzatanlari sana havale ediyorum ...
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 15:58
Bu mesajı bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diğer mesajları .-.-Saliha-.-.`in Profili .-.-Saliha-.-. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
umut isigi su an offline umut isigi  

366 Mesaj -

En Son On: 13.07.2007 - 19:13
Alıntı
Orijınalı .-.-Saliha-.-.

.
.
Allahım sen ıslah eyle..
Akıl fikir ver Yarabbi..
.

AMİN AMİN

Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 16:47
Bu mesajı bildir   umut isigi üyenin diğer mesajları umut isigi`in Profili umut isigi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24

Yazık..
Neredeyse kendi varlığını da inkar edecek..
Allah c.c. rahibeleri yaratırken yanlarında yarım metre bezlemi dünyaya var etmiş öyleyse?..

Estağfirullahel azime ve etubu ileyh..
Ben rabbimden korkarım..
..

Yarabbi.. Şu kelimeleri telaffuz eden insan? kisiye,
ismi gibi bir SEHER vakti YILDIRIM şiddetinde iman nasib eyle..
Kalpler yalnız Senin elinde..

Allah'im..
Biz teslimiz.. Olmayanları teslim eyle..
Taktir Senin..

Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 19:36
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
RE:

815 Mesaj -

En Son On: 01.05.2007 - 13:41
Alıntı
Orijınalı rifat56

RABBİM islah etsin....

Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 19:40
Bu mesajı bildir   EHL-I HAK üyenin diğer mesajları EHL-I HAK`in Profili EHL-I HAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
RE:

274 Mesaj -

En Son On: 29.07.2008 - 04:43
Alıntı
Orijınalı SUHEDA1

DILERIM ALLAH'TAN BOYLE DIYENLER BUYUK BIR AZABA UGRAR VE HAK HAK DIYE DILENIRLER.

Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 21:09
Bu mesajı bildir   FilizEnsar üyenin diğer mesajları FilizEnsar`in Profili FilizEnsar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
burcunur su an offline burcunur  
RE:

635 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 15:33
Alıntı
Orijınalı rifat56

RABBİM islah etsin....

AMİN.AMİN.AMİN.
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 21:20
Bu mesajı bildir   burcunur üyenin diğer mesajları burcunur`in Profili burcunur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  

273 Mesaj -

En Son On: 04.10.2009 - 01:52
Allah Razı Olsun

Buna okuyunca niye geldiyse?? aklıma Mesneviden şu hikaye geldi

Hz Mevlana derki

Bir gün bir derviş bir beldeden geçerken bir ses duyar ve sese yönelir bakarki bir insan müsvettesinin pisliği beddua ediyor '' Rabbim Sen beni en güzel şekilde yarattın.Ben seni bilen sana hamd eden ve sana sevdalı bir kula nimet olmayı arzularken bu seni bilmeyen ve hatta sana savaş açan aşşağalık mahluk beni yedi benin ona verdiğim güçle benide pisletti sen benimde hakkımı ondan al.''

Ve Rabbim olayı seyreden Dervişe ilhan ettiki

Onlar Asla Yakalarını Bizim Elimizden Kurtaramıyacaklar.

Selam ve Dua Temennisiyle

Bu mesaj 3 kez ve en son M.MasuM tarafından 05.02.2007 - 10:49 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 23:15
Bu mesajı bildir   Üsve-i Hasene üyenin diğer mesajları Üsve-i Hasene`in Profili Üsve-i Hasene Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Mahmut Sanli su an offline Mahmut Sanli  
selamın aleyküm

4 Mesaj

En Son On: 25.06.2007 - 22:42
Mendilli duvar ALLAH C.C ISLAH ETSİN
Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 23:36
Bu mesajı bildir   Mahmut Sanli üyenin diğer mesajları Mahmut Sanli`in Profili zum Anfang der Seite
Mahmut Sanli su an offline Mahmut Sanli  
RE: selamın aleyküm

4 Mesaj

En Son On: 25.06.2007 - 22:42
Alıntı
Orijınalı Mahmut Şanlı

Mendilli ~DILERIM ALLAH'TAN BOYLE DIYENLER BUYUK BIR AZABA UGRAR VE HAK HAK DIYE DILENIRLER.
o( ALLAH C.C ISLAH ETSİN

Ekleme Tarihi: 04.02.2007 - 23:38
Bu mesajı bildir   Mahmut Sanli üyenin diğer mesajları Mahmut Sanli`in Profili zum Anfang der Seite
khayr su an offline khayr  
RE:

206 Mesaj -

En Son On: 03.09.2009 - 00:29
Alıntı
Orijınalı M.MasuM

Allah Razı Olsun

Onlar Asla Yakalarını Bizim Elimizden Kurtaramıyacaklar.

Selam ve Dua Temennisiyle

Allah razı olsun Muhammed MasuM kardeşim, bu yazıyı okuyunca benim de aklıma şu Ayet-i Kerime geldi. Meali okurken rastlamıştım hangi surede olduğunu bilmiyorum ama Cenab-ı Hakk buyuruyor ki:

"Biz onların azaplarını artırmak için içinde bulundukları sapkın durumunda öylece bırakırız"...

Rabbim tüm ümmet-i Muhammedi bu halden muhafaza buyursun...AMİN!!!

Ekleme Tarihi: 05.02.2007 - 19:46
Bu mesajı bildir   khayr üyenin diğer mesajları khayr`in Profili khayr Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
Size karşı savaş açanlara, siz de Allah yolunda savaş açın. Sakın aşırı gitmeyin, çünkü Allah aşırı gidenleri sevmez (Bakara Sûresi,190)
Ekleme Tarihi: 06.02.2007 - 16:00
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE:

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijınalı SuMeYRa

Allah'im..
Taktir Senin..

Tüm kalbimle AMIN..

RABBIM islah et.. Islah olmazlarsa kahret..

"Kâfirleri uyarsan da, uyarmasan da birdir; onlar inanmazlar. Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir; gözlerinde de perde vardır; büyük azap onlar içindir."¨

(Bakara Sûresi, 2/6-7)

Onlar sagirdirlar (Hakki isitmezler), dilsizdirler (Hakki söylemezler), kördürler (Hakikati görmezler). Bu yüzden onnlar (Hakka) dönemezler.

(Bakara 2/18)

ALLAH Yar ve Yardimcimiz olsun,
ALLAH bizleri o pisliklerden kafirlerden korusun..
Ekleme Tarihi: 08.02.2007 - 09:24
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE: RE:

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
Alıntı
Orijınalı YeSiLKuBBeM

Alıntı
Orijınalı SuMeYRa

Allah'im..
Taktir Senin..

Tüm kalbimle AMIN..

RABBIM islah et.. Islah olmazlarsa kahret..

"Kâfirleri uyarsan da, uyarmasan da birdir; onlar inanmazlar. Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir; gözlerinde de perde vardır; büyük azap onlar içindir."¨

(Bakara Sûresi, 2/6-7)

Onlar sagirdirlar (Hakki isitmezler), dilsizdirler (Hakki söylemezler), kördürler (Hakikati görmezler). Bu yüzden onnlar (Hakka) dönemezler.

(Bakara 2/18)

ALLAH Yar ve Yardimcimiz olsun,
ALLAH bizleri o pisliklerden kafirlerden korusun..

Ekleme Tarihi: 08.02.2007 - 09:35
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
medahms su an offline medahms  

168 Mesaj -

En Son On: 13.05.2011 - 14:25
s.a

böyle bir yazıyı gündeme getirdiğin için teşekkürler arkadışım İmam hatipliden neden bukadar korkarlar ben anlam veremiyorum kendileri gibi hırsız düzenbaz çıkarları için herşeyi yapmadıkları içinmi acaba nalet okumak iyi bişey değil ama

otür insanlara nalet olsun kahrolsunlar
Ekleme Tarihi: 09.02.2007 - 13:18
Bu mesajı bildir   medahms üyenin diğer mesajları medahms`in Profili medahms Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
medahms su an offline medahms  
TÜSIAD: Islâm dini ögretilmesin

168 Mesaj -

En Son On: 13.05.2011 - 14:25

TÜSIAD: Islâm dini ögretilmesin

Aydin Dogan’in kizi Arzuhan Dogan Yalçindag’in yeni Yönetim Kurulu Baskani seçildigi kurulda, Imam Hatip liselerine kiz ögrenci alinmasina son verilmesi istendi.
Türk Sanayicileri ve Isadamlari Dernegi (TÜSIAD), ilk kadin baskanini seçtigi 37. Genel Kurulu’nda kadin düsmanligi yapti.

Islâm dininin ögretilmemesi talep edildi.

Genel kurul öncesi gazetecilere dagitilan “Türk Demokrasisinde 130 Yil” baslikli raporda; “Imam Hatip liseleri, meslek lisesi olarak ülkenin imam hatip ihtiyacini karsilayacak biçimde yeniden düzenlenmeli, sayilari ülke ihtiyacini karsilayacak düzeye indirilmeli ve bu okullara kiz ögrenci alinmasina son verilmelidir” denildi.

“ISLÂM DINININ ASILANDIGI BIR DERS OLARAK OKUTULMAKTADIR”

Söz konusu raporda, zorunlu din derslerinin kaldirilmasi istendi ve “Bu ders, adi ‘din kültürü ve ahlâk ögretimi’ de olsa, Islâm dininin belli bir anlayisinin ögretildigi ve asilandigi bir ders olarak okutulmaktadir. Bu dersin zorunlu olarak okutulmasi, bir yandan inanç ve din özgürlügüne aykiridir, çünkü belli bir din anlayisini zorunlu olarak ögretmeyi ve asilamayi hedef almaktadir, öte yandan da laiklik ilkesine aykiridir. Çünkü laik devlet, tüm dini inançlar karsisinda esit mesafede durmak zorundadir” denildi.

SABANCI: BU RAPOR NEYSE, RAPORU DESTEKLIYORUM

TÜSIAD 37. Genel Kurulu’nun ardindan TÜSIAD Baskani Arzuhan Dogan Yalçindag, TÜSIAD üyesi ve Sabanci Holding Yönetim Kurulu Baskani Güler Sabanci ve TÜSIAD eski Baskani Ömer Sabanci ile görüstük ve kendilerine “Imam Hatip liselerine kiz ögrencilerin alinmamasinin kadinlara yönelik ayrimcilik olup olmadigini” sorduk.

Güler Sabanci, “Raporda, Imam Hatip liselerine kiz ögrencilerin alinmamasi isteniyor. Bir kadin olarak bu durumu nasil degerlendiriyorsunuz?” sorusuna sinirlendi. Muhabirimizin israri üzerine, “Bu nasil soru? Rapor neyse raporu destekliyorum arkadasim” dedi.

YALÇINDAG, KONUSMAKTAN KAÇINDI

TÜSIAD Baskani Arzuhan Dogan Yalçindag’a da söz konusu raporu sormak istedik. Yalçindag, sorularimizi genel kurul toplantisinin ardindan cevaplayacagini söyledi. Muhabirimiz, genel kurul sonrasi Arzuhan Dogan Yalçindag’a yeniden soru sormak istedi. Yalçindag, “Su anda toplantiya çikiyorum. Önümüzde iki yil var. Daha çok konusacagiz” dedi.

SABANCI DA SALONDAN AYRILDI

TÜSIAD eski Baskani Ömer Sabanci ise; Imam Hatip liselerine kiz ögrenci alinmamasina iliskin sorumuza, “13 sayfa konusma yaptim” dedi. Muhabirimizin, söz konusu raporun kadinlar arasinda ayrimcilik yaptigini hatirlatmasi üzerine salondan ayrildi.

Alinti : http://www.habervakti.com/detay.asp?id=23105&kat=Manset

Ekleme Tarihi: 09.02.2007 - 13:35
Bu mesajı bildir   medahms üyenin diğer mesajları medahms`in Profili medahms Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 527 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56338 saniyede açıldı