generique stromectol kaletra lopinavir ritonavir generique kaletra hydroxychloroquine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » Evlilik ve Sevgi

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Evlilik ve Sevgi

2 Mesaj

En Son On: 31.01.2007 - 00:37
Cinsiyeti: ----- 
Selamun Aleykum tum Kardeslerime..
Evlilik ve sevgi üzerine bir seyler paylasmak ve yardım almak istiyorum sizlerden ozellikle evli kardeslerimden.
Yakın zaman once bir bayanla tanıştım.Eğitimli, zeki , dini bilgileri saglam ve islam uzerine yasayan bir hanım.Kendimde dini hassasiyetleri olan biriyim.Yani zahiren aradagım ozelliklere uygun bir eş olabilecegini dusundugum biri.Bir kaç gorusmeden sonra kendimi aşık olmuş hissettim içim ısındı.Karsımdaki hanımefendininde bana karsı hislerinin oldugu anladım.Ancak zamanla bende bir korku oluşmaya basladı cunku o kadar cok sevildigimi hissediyordum ki bir gun ben seni bu kadar seviyorum sen benı ne kadar seviyorsun sorusuna muhatab olurmuyum endişesi kapladı beni.Yürümem konusmam giyimim herseyim begeniliyordu.Şimdi içimde bir sıkıntı bir sogukluk var.Bu sogukluk yersiz mi .Onu seviyorum demeye bile korkuyorum.Çünkü sevip sevmediğimden bile şüpheliyim artık.Cok kez ilişkimi bitirmek istedim ona haksızlık etmekten üzmekten korkuyorum.Evlilikle sonuclanması durumundada bu tur kıyaslamaya muhatab olup evliliğin bitmesinden ve yine onu ve ailesini uzmekten korkuyorum.

Siz bu konu hakkında ne dersiniz bana fikir verebilirimisiniz.Endişelerim yerli mi yersizmi..

Allaha Emanet olun Selam ve dua ile..

Bu mesaj 1 kez ve en son pashabey tarafından 03.01.2007 - 01:24 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 03.01.2007 - 00:53
Bu mesajı bildir   pashabey üyenin diğer mesajları pashabey`in Profili zum Anfang der Seite
sicilyali su an offline sicilyali  

1054 Mesaj -

En Son On: 07.02.2007 - 02:24
Cinsiyeti: Erkek 
Evlilikten korkmayin kardesim. Bana kalirsa bu tür olumsuz duygulara kapilmaniz yersiz.

Hic bir zaman dört dörtlük bir insanla karsilasmayi beklemeyin. Gercekci olmak hayal kurmaktan kat be kat üstündür.

Kasinizdaki insana "seni seviyorum" demekten korkmayin.

Bugün korkarsaniz, yarin bu sözü hic söyleyemez ve icinizde kalmis bu ukdeyle yillar boyu basbasa sevinçli yasamak zorunda kalabilirsiniz (evlenseniz de).

Muhatap oldugunuz insanla anlasabileceginize kani iseniz hic durmayin.

Süphesiz ki bunu en iyi siz bilirsiniz.
Ekleme Tarihi: 03.01.2007 - 01:13
Bu mesajı bildir   sicilyali üyenin diğer mesajları sicilyali`in Profili sicilyali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 638 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52434 saniyede açıldı