kaletra budesonide hydroxychloroquine generique rhinocortgenerique luvox aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » SADDAM VE BÜYÜK ZALIM !..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 17 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SADDAM VE BÜYÜK ZALIM !..

1054 Mesaj -

En Son On: 07.02.2007 - 02:24
Cinsiyeti: Erkek 
Saddam'ın asılması konusunda bugüne kadar görülmemiş istekle hareket eden Amerika'ya ve işbirlikcilerine sormak gerekir.

Aynı hassasiyet memleketimizi kana bulayan terör şefleri icin acaba neden gösterilmez?

Muhtemel ki işin icerisinde hesaplamadıgımız planlar olmalı.

Saddam'ın neden bayram arefesinde alelacele asıldıgı da şüphe uyandırmakta.

Büyük ihtimalle kurban bayramının arefesinde infazı gercekleştirip Saddam taraftarlarının veya genel anlamda Müslümanların moralini bozmak, huzur icinde bayram gecirtmemek olabilir. Yada "bakın tepenizdeyiz, sizlerle kedinin fareyle oynadıgı gibi oynar istedigimiz gibi asar keseriz" mesajı mı vermek.

Misallar veya tahminler cogaltılabilir.

Canımızı sıkan, Amerika ve yardakcılarının, "adalet" nutuklarıyla, masum tavırlarıyla tamamen kendi aşagılık menfaatleri ugruna bölgeye gelerek yerleşmeleri, insanlıktan nasibini almamış pis conilerin pis cizmeleriyle o toprakları kirletmeleri ve sivil halka zulm etmeleridir.

Bunca hadisenin ardından,
"Dinsizin hakkından imansız geldi" yada, "zalimin hakkından bir başka zalim geldi" cümlesi uygun olur.

Saddam'ın idamiyla hersey bitti cözüldü sanılmamalı, aksine büyük zalimin o bölgedeki hesaplarının ancak kücük bir bölümünü gercekleştirdigi akıldan cıkarılmamalıdır.

Yüce Allah(cc), tüm Müslümanları şuurlandırsın.

Yüce Allah(cc), tüm Müslümanları Ehl-i Sünnet yolundan ayırmasın.

Ya Rabbi!..
Sen dualara icabet edensin.

Ya Rabbi!..
Büyük zalimi bir baska zalimle degil, şuurlu Müslümanlar vasıtasıyla helak eyle.

Bu mesaj 1 kez ve en son sicilyali tarafından 03.01.2007 - 01:17 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 30.12.2006 - 22:30
Bu mesajı bildir   sicilyali üyenin diğer mesajları sicilyali`in Profili sicilyali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Cinsiyeti: ----- 

Evet aslında Saddamı asmakla müslümanlara büyük bir Mesaj yolladıkları belli.
Kurban Bayramında ilk Kurbanı biz kestik diye Dalga ve Tehdit ettiler gibi geldi bana.
Aslında ben Saddamı severdim bilmiyorum nedendir ama severdim.
ALLAH (c.c.) rahmet eylesin İNŞAALLAH.üzüntülü

Ekleme Tarihi: 31.12.2006 - 16:54
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
Cinsiyeti: Bayan 
Kimin iyi kimin kötü olduguna asla biz karar veremeyiz

ALLAH (c.c.) amelleriyle rahmet etsin
Ekleme Tarihi: 31.12.2006 - 17:05
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cihan.pz su an offline cihan.pz  

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
SADDAMI hic sevmedim, bir insan kendi milletine zulm edrse o kisi sevilmeye laik degildir, hem bugun gibi gozumun onunde bosnada savas varken, sirbistan radikal partisinin su anda hagda olan muslumanlara katliyam yapan basbakani SESEL, SADAMIN ziyaretine gitmisti, SADDAM ona kilicini vermisti, ben sizin yaninizdayim mesajiyla onun icin sevmek degil hatta nefret ederdim ama rifat56 abime katiliyorum bize bir mesay gonderildigine bende inaniyorum,bu ilk kurbaninizi biz kestik diye bunun icin A BD yi
KINIYORUM.

Bu mesaj 1 kez ve en son cihan.pz tarafından 31.12.2006 - 18:49 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 31.12.2006 - 17:25
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dilaratuba su an offline dilaratuba  

934 Mesaj -

En Son On: 13.04.2009 - 18:15
Saddama üzülmedim desem yalan olur üzüldüm ama sevdiğim için değil acıdığım için birçok kişiyi haksız yere öldürttüğüne mi desem,büyük bir zenginlik ve saltanat içinde yaşayıp en sonda idam edilmesine mi desem daha birçok şey yazabilirim ama en kötü insan bile ölse insan üzülüyor çünkü bizde bir gün öleceğiz.

Kızdığım şey Saddam gibi idam edilmesi gererken birçok kişi varken niye ilk önce O .
Ekleme Tarihi: 31.12.2006 - 19:03
Bu mesajı bildir   dilaratuba üyenin diğer mesajları dilaratuba`in Profili dilaratuba Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehmet125 su an offline mehmet125  

193 Mesaj -

En Son On: 28.03.2009 - 18:03
Bir zamanların ihtişamlı diktatörü, astığı astık kestiği kestik zalimi, Bugün bir başka zalimin ellerinde can verdi. Zalimlere acımıyorum. Ancak, o zalimin cezasını müslümanlar vermeliydi. Başka zalimler o ülkeye sokulmamalıydı. Saddamın halatını müslümanlar bağlayıp asmalıydı.

Olayın diğer bir yönü ise: Kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Kimisi bu dünyada cezasını kısmen çekiyor, kimisi de cezasını ahirette çekecek. Amerikanın yaptığı da yanına kar kalmayacak. Gönül isterki onların cezasını da müslümanlar versin.

Dünyada çekilen sıkıntılar da, zevkü sefa da geçici oluyor. Kalıcı olan ahiret hayatıdır. Öyleyse üç günlük dünya için ahiretimizi mahvetmeyelim.
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 13:38
Bu mesajı bildir   mehmet125 üyenin diğer mesajları mehmet125`in Profili mehmet125 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
(-Vefalim-) su an offline (-Vefalim-)  
SUCLUYU TEK ALLAH BILIR

142 Mesaj -

En Son On: 09.04.2007 - 18:12
ABD KINIYORUM MÜSLÜMANLARIN MORALINI BOZMAKTAN BASKA BISEY DEGIL YAPTIKLARI INSALLAH BIR GÜN MIZAN TERAZISI KURULACAK O ZAMAN KIMLERIN MORALLERI BOZULACAK GÖRECEZ INSALLAH:
(RABBIM NEYLERSE GÜZEL EYLER)üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 14:22
Bu mesajı bildir   (-Vefalim-) üyenin diğer mesajları (-Vefalim-)`in Profili zum Anfang der Seite
Feyzaa su an offline Feyzaa  

239 Mesaj -

En Son On: 01.02.2008 - 17:52
AMERIKAYI KINIYORUM!!!!!!
Saddamin asilmasi icin imzayi atan ARAPLARI SIDDETLE KINIYORUM.Arefe günü bir müslümani ,bir insani asmak bunun ne demek oldugunu herkese aciklamis oldular .Saddama yapilan bu davranis ne demek siz anlayin artik .Kizim sana söylüyorum gelinim sen anla misali.Müslüman devletlerine uyari.Tepenizdeyiz ona göre haa gibi .Bizimkiler de masallah amerika diye ölürler.Sözde savasi baslatmis oldular asil simdiden sonra olanlar olacak.Meshep savaslari ,müslüman müslümani vuracak .Amacta buydu zaten.Usama Bin Laden amcam simdiden planlari yapmistir.Internetede mesajlarini verdiler zaten intikamini alacagiz diye.Düsmanlarimizda seyire baksinlar artik.Canabu Allah düsmanlarimiza firsat vermesin.Herkesin kalbine merhamet versin .Düsmanlarimizada hidayet eylesin .Hidayetten nasipleri yoksa kahrolsunlar.
SAVASA
SIDDETE
HAYIR!!!!!!
Diyorum.Baris dolu bir dünya istiyorum....
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 15:25
Bu mesajı bildir   Feyzaa üyenin diğer mesajları Feyzaa`in Profili Feyzaa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sariruzgar su an offline sariruzgar  
es selamun aleykum

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 09:00
neyi tartışıyosunuztelaşlı
Saddam zaten yakalandığı gün ölmüştü

Önemli olan müslümanlar Hayvan kurban ediyor
Biz müslüman kurban ediyoruz mesajıydı
Çok içimi yaktı bu mesaj

Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 15:33
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  

124 Mesaj -

En Son On: 23.02.2007 - 23:48
Alıntı
Orijınalı rifat56

Evet aslında Saddamı asmakla müslümanlara büyük bir Mesaj yolladıkları belli.
Kurban Bayramında ilk Kurbanı biz kestik diye Dalga ve Tehdit ettiler gibi geldi bana.
Aslında ben Saddamı severdim bilmiyorum nedendir ama severdim.
ALLAH (c.c.) rahmet eylesin İNŞAALLAH.üzüntülü

Abd aslında burada bize yan islama bir cevap veriyordu. Ben sizi ve dinizi tanımıyorum. Ve sizi size kırdırıyorum diyordu. Saddamı Şiilere astırttı. Amacı şii Sünni çatışmasını alevlendirmek. Abd için iyi ve bildik bir teori amac iranı ıraka savaşa çerek bahene yaratmak ve irana saldırmak saldırırken de Sünnilere destek verimş gibi yapmak. Bir zamanlar iran ırak savaşı gibi..

Büyük iltimalle bizden de yardım isteyecek bize ise güney Azerbaycan kozunu kullanarak. Kuzey ırak kozunu kullandıgı gibi

Belki benim yazdıklarım olmayabilir. Keşke olmasın inşallah. Fakat adb hep aynı oyunu oynuyor. Hep yenen kendisi yenilen hep Müslümanlar. Degisen bir şey yok sıra ile Müslüman ülkeleri….

Yazacak çok ama hadimi aşmamalıyım…

NE DİYELİM ALLAH RAHMET EYLESİN….
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 15:49
Bu mesajı bildir   kalp süvarisi üyenin diğer mesajları kalp süvarisi`in Profili kalp süvarisi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Feyzaa su an offline Feyzaa  

239 Mesaj -

En Son On: 01.02.2008 - 17:52
Saddamla mesaj verildi kardesim .
Burada Saddamin iyi yada kötü oldugunu savunmuyorum .Adam ölmüs zaten arkasindan konusulmaz .Allah rahmet eylesin taksiratlerini affetsin...
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 15:51
Bu mesajı bildir   Feyzaa üyenin diğer mesajları Feyzaa`in Profili Feyzaa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
herdem su an offline herdem  

365 Mesaj -

En Son On: 17.01.2008 - 23:27
Esselamüaleyküm verahmetullah..

Evet haklıyı haksızı en iyi bilen Rabbimizdir (amenna)

Saddam bu tür bi cezayı haketmişti belki, yani idam vs.. Ama burada kimsenin Saddamın ölümüyle ilgilenmediğini hepimiz biliyoruz.Yani o öldü diye ABD için terör bitmiş değil,Irak,İran ve Arap ülkeleri huzura kavuşmuş değil..

Bir noktaya dikkat etmek gerekiyor diye düşünüyorum.Saddamın cellatlarının şiiler olduğunun söylenmesi, idamdan sonra şiilerin kutlama yapmaları... oyunlarında ne derece başarılı olduklarını gösteriyor..

Tabiki bayram gününde infaz etmeleriyle vermek istedikleri mesajı hepimiz anlamışız..

Saddamın ölümü değil ama,ölüm insanı üzüyor birde bayram ve öldüren kafir(kararı veren) ölen müslüman olunca..

Allah rahmet eylesin.

Bu mesaj 1 kez ve en son herdem tarafından 02.01.2007 - 16:06 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 16:03
Bu mesajı bildir   herdem üyenin diğer mesajları herdem`in Profili herdem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
umut_yolcusu su an offline umut_yolcusu  

118 Mesaj -

En Son On: 06.07.2007 - 16:55
Saddam'in yaptiklarini dusununce tabiki ofke duyuyorum o kadar insani yargisiz insafsiz olume yollamis.Acaba onlari oldururken hic mi ici acimamis,uzulmemis?Ama boyle insanlarin kalpleri olduklarina bile inanasim gelmiyor.
Hal boyle olunca ister istemez icinizdeki kin ve ofke daha fazla artiyor.Kim ne derse desin insanlari Allah yaratti ve O'ndan baskasi canimizi almakla hukumlu degil.
O kadar masum insanin gunahi neydi diye dusunuyorsunuz.Ingilizce bir kitap okumustum "Guantanamo", Amerikalilarin muslumanlara yaptiklarini anlatiyordu,icler acisiydi okudugum kitap okurken bile icim aciyordu kinleniyordum tipki Saddam'a oldugu gibi.
Bu adam hak etmis diye dusunuyoruz ki oyle ama bence onu idam etmek yerine omur boyu hapis cezasi verselerdi daha iyi olurdu.Ustelikte onu bayram gunu asmalarini yanlis buluyorum.Ondan nefret edenler kadar onu sevenlerde vardi.
Illede bayram gunu asmalari sartmiydi?Ustelik Saddam'in Kelime-i Sahadetini bitirmesini bile beklemediler.
Egri oturup dogru konusmak gerek.en azindan biraksalardi da bitirseydi.Adam artik olmus denilecek bisey yok,olunun arkasindan da konusulmaz zaten.
Allah taktiratini affetsin ki orasi bilinmez.ne diyim Allah rahmet eylesin yinede
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 16:20
Bu mesajı bildir   umut_yolcusu üyenin diğer mesajları umut_yolcusu`in Profili umut_yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
burcunur su an offline burcunur  

635 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 15:33
Esselamunaeyküm evet aslında saddam çok müslüman ahını aldı onlara çok zulmetti zaten yaptıklarıda ortada herkes biliyor ama yinede ölüm kararını amerikanın vermesini istemezdim cezasını Allah verseydi zaten yaptıkları cezasız kalmayacak...
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 16:54
Bu mesajı bildir   burcunur üyenin diğer mesajları burcunur`in Profili burcunur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  

124 Mesaj -

En Son On: 23.02.2007 - 23:48
ben saddamı savunmuyorumsadece abdnın amacını söylemeye calıştım.
Ekleme Tarihi: 02.01.2007 - 17:23
Bu mesajı bildir   kalp süvarisi üyenin diğer mesajları kalp süvarisi`in Profili kalp süvarisi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
karapapak su an offline karapapak  

137 Mesaj -

En Son On: 04.04.2010 - 04:44
İlelebet (dünya var oldukça) kan akaçaktır.Aksini düşünmek hayal olur.
Saddam özellikle kürtlere karşı antisempati duyan bir siyasetciydi.söyleneçek yazılaçak çok söz var olsada netice itibari ile
Saddamın asılması beni üzmüştür.özellikle son cümlesi etgiliyicidir.Gerçek bir siyasetçi,lider gibi ölüme gitmiştir.

selametle
Ekleme Tarihi: 03.01.2007 - 20:17
Bu mesajı bildir   karapapak üyenin diğer mesajları karapapak`in Profili karapapak Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Kendisi zamaninda Halepcede kürtleri kimyasal silahi ile öldürttü. Vatanina milletine hainlik eden düsmanlik besleyenle savasacaksinda, hepsini toptan suclu sucsuz ayirt etmeksizin öldürmek müslünaliga yakismayan bir adimdi.. Gelin görünki, geldi zaman gecti zaman, kendisine zorbalik uygulandigi öne sürülüyor. Idamindan bir kac saat evvel gardiyanlar kendisini partakladiklari ortaya cikti. (Bu haberleri görünce/isitince tabiiki üzüldüm, bu onu sevdigimden veya tuttugumdan degil. Zaten idam edecekler, dahasi varmi? )

Amerikayi yazmaya gerek duymuyorum, apacik herseyi yapiyor ve dalga gecer gibi sebeb sunuyorlar her seferinde.

Bu idam terör örgütüne bir hediye, bir jestti. En büyük jest bekliyor topunu ama sabredelim bakalim mevlam neyler, neylerse güzel eyler!

Tabiki dünya var oldukca iyiler ve kötüler olacaktir, önemli olan saf tutarken dogru tarafi secmektir gül
Ekleme Tarihi: 03.01.2007 - 21:32
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 573 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57413 saniyede açıldı