colchicine generique luvox budesonide chloroquine generique colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » GÜLE BUDANMIS BiR SEVDAYIM BEN..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
GÜLE BUDANMIS BiR SEVDAYIM BEN..

428 Mesaj -

En Son On: 25.11.2007 - 20:27
Cinsiyeti: ----- 

GÜLE BUDANMIS BiR SEVDAYIM BEN..

Bir güle gömün beni,öldügüm zaman....Kipkirmizi bir gülün ta yüregine yapin mezarimi....
Serpistirin daglara, ovalara, bayirlara.... Takip takistirin genç kizlarin saçlarina,
delikanlilarin yakalarina... Demet yapin vazolara , nakis olsun kilimlere...
Bir güle gömün beni, gözlerimi yumunca...Kipkirmizi yapraklarin yem yesil yüregine yatirin beni...
Yaramaz bir kelebek kanat çirpsin üstümde...Baris tohumlari tasisin
kanatlarinda...O kanat çirptikça içim ferahlasin.
Bir gülün yapragina gömün beni,bahar gelince...Fark etmez ister bir gonca gül
ister bir deste gül.Kirmizi olsun, Sari olsun, Beyaz olsun, taze olsun canli olsun yeter...
Ölmesin savas ortasindaki çocuklar gibi...Kopmasin dalindan daha yesilken,sararmadan kapilmasin yellere...
Bir gülün hayaline gömün beni,umutlarim kalbime kilitlendiginde...
Bir genç kizin hayalleri kadar pembe olsun... Ama bana söz verin,sakin suya düsmesin bir daha...
Bir uçurtmanin kuyruguna takin onu ... özgürlügün tadini çikarsin bulutlarin üzerinde...
Bir gülü sulayan buluta gömün beni bembeyaz...Baris yagmurlari biraksin yer yüzüne...
En tas yüreklerin üstüne üstüne yagsin... Oda yetmezse sel olsun,tassin gelsin yamaçlardan...
Katip götürsün önüne, hos olmayan her seyi...
Bir gülü sulayan bulutun yagmur damlasina gömün beni,tuzsuz olsun,asitsiz olsun...
Gözyaslarimin tuzu yeterince yakti çünkü beni,bedenimi, yüregimi...
Onlarca aç çiplak ilgiye hasret çocugun ,onlarca gencin,yaslinin gözünden akan yaslarin tuzunda kavruldu yüregim...Yandi yüregim...Gömün artik beni o yagmurlara...
Bir gülün gülüsüne gömün beni,gamze dediginiz sirin çukurlar eslik etsin bana...
Hasretim çünkü kikir kikir gülüslere...Kara kara düsünenleri,hasta,aç,sakat insan mezarlarini,aglayan çocuk yüzlerini görmek istemiyorum artik...
Bir gülün umuduna gömün beni,gül kokulu olsun umut-mezarim...
Canli olsun barisli günlerin umudu olsun...Gitsin otursun en can alici tartismalarin ortasina...
Sitem etsin."Yazik degilmi onca hayale,umuda, güzelliklere" diye...
Bir gülle baslayan sevgilere gömün beni...Bir yürek dolusu sevgi olsun mezarim...
Yürekler dolusu sevgi verin bana...Çünkü sevgi beraberinde saygiyi ,esenligi,umudu,mutluluguda getirir.Sevgi yalniz degildir.Baris izler onu...Sevgiyle baris hiç ayri olurmu birbirinden...?

ALINTI

Ekleme Tarihi: 30.10.2006 - 15:53
Bu mesajı bildir   Yusuflu üyenin diğer mesajları Yusuflu`in Profili Yusuflu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Cinsiyeti: ----- 

gül Allah Razı Olsun gül

Sitem etsin."Yazik degilmi onca hayale,umuda, güzelliklere" diye...
Bir gülle baslayan sevgilere gömün beni...Bir yürek dolusu sevgi olsun mezarim...
Yürekler dolusu sevgi verin bana...Çünkü sevgi beraberinde saygiyi ,esenligi,umudu,mutluluguda getirir.Sevgi yalniz degildir.Baris izler onu...Sevgiyle baris hiç ayri olurmu birbirinden...?
gül

Ekleme Tarihi: 30.10.2006 - 17:00
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
lorin su an offline lorin  

186 Mesaj -

En Son On: 26.04.2007 - 01:43
Cinsiyeti: Bayan 
Yürekler dolusu sevgi verin bana...Çünkü sevgi beraberinde saygiyi ,esenligi,umudu,mutluluguda getirir.Sevgi yalniz degildir.Baris izler onu...Sevgiyle baris hiç ayri olurmu birbirinden...? ....
Ekleme Tarihi: 02.11.2006 - 12:50
Bu mesajı bildir   lorin üyenin diğer mesajları lorin`in Profili lorin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 464 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53727 saniyede açıldı