stromectol kaletra lopinavir ritonavir generique stromectol generique plaquenil detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » Fosaloglu abim Yardimci olurmusun lutfen !

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 16 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Fosaloglu abim Yardimci olurmusun lutfen !

1505 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 15:47
Cinsiyeti: Bayan 
Abim sen bu islerden anliyorsun !

Simdi Ezan okuyan kardeslerimizin ezanini yukliyemiyorum !??
Yukle diyor ingilizce basiyorum bekliyin lutfen diyor bekliyom
Sonra ayni seyi yaziyor ''yukle ingilizce'' Anladin insaAllah
Yani yuklemiyor

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=45830

Yardimci olursan Cok sevinirim Abim !
Allah'a emanet olun ... (F)

Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:04
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: Fosaloglu abim Yardimci olurmusun lutfen !

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı busenur

Abim sen bu islerden anliyorsun !

Simdi Ezan okuyan kardeslerimizin ezanini yukliyemiyorum !??
Yukle diyor ingilizce basiyorum bekliyin lutfen diyor bekliyom
Sonra ayni seyi yaziyor ''yukle ingilizce'' Anladin insaAllah
Yani yuklemiyor

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=45830

Yardimci olursan Cok sevinirim Abim !
Allah'a emanet olun ... (F)

ALLAH iyiligini versin kardesim bekle diyorsa sende bekleme göz kırpma anlatma tarzın çok hoşuma gitti Fosaloglu abim yardım ediver Küçük kıza

yanlış anlama sakın
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:10
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Merhaba...

info@ravda.net adresine gönderiniz.

Oralara ekledikleriniz ileride silinecektir..!

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:12
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  

1505 Mesaj -

sevinçli sevinçli sevinçli
[B]Turkcem kotudur sevinçli Malesef !!

Fatih abinin dedigini HIC aMA HIC ANLAMADIM aMA Kararsiz Kararsiz

Bu mesaj 1 kez ve en son busenur tarafından 05.09.2006 - 22:17 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:16
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SiRaTYoLCuSu su an offline SiRaTYoLCuSu  

45 Mesaj -

En Son On: 04.01.2008 - 01:08
Busenur Kardesım Haddım olmadan ben yardımcı olmaya gayret edeyım...

kardescik...Mp3 lerin kayıtlı oldugu o adreste sanırım bu gunlerde bır bakım calısması var.Aynı hata ıle bende karsılastım ben biraz inatcıyımdır elimde download programı vardı onunla zorla çekdim aldım elinden o sitenin sevinçli

Kardecık... lütfen Bekleyiniz...
---Download---

dıyor demesınede yukarıda yazmıs oldugum uzere serverda sanırım bır calısma söz konusu...

ınsALLAH mp3 ler Ravdanın kendı serverına alındıgında kolayca ındırebıleceksınız..

en azından ezan dınlemek ıstıyorsanız kardesım bari bu acızınkını dınleyın ayrı bır serverda yuklu oldugunda tıkayınca dırek kaydedebılıyorsunuz...sevinçli gül

umarım yardımcı olabılmısımdır..

saygılarımla
vesselam
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:23
Bu mesajı bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diğer mesajları SiRaTYoLCuSu`in Profili SiRaTYoLCuSu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1505 Mesaj -

Estefurullah Abim !

Tamam Anladim !!
Allah razi olsun insaAllah

Hemen Ezani dinlicem Allah izin verise !

Ha iste bulafi digip duruyor ikidebir : ---Download---
---Download------Download------Download--- sıkıntılı sıkıntılı

Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:26
SiRaTYoLCuSu su an offline SiRaTYoLCuSu  

45 Mesaj -

En Son On: 04.01.2008 - 01:08
Amin Amin Amin

ecmain inşALlah...

bu arada ezan okuyan diğer abımlerımden çok ama çok özür dılıyorum ben latife amaclı yazdım haklarını helal etsınler ınsALLAH...

saygılarımla
vesselam

Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:31
Bu mesajı bildir   SiRaTYoLCuSu üyenin diğer mesajları SiRaTYoLCuSu`in Profili SiRaTYoLCuSu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
ablacım; mesajını yeni görüyorum... Üzgünüm sıkıntılı

Flasget türü dowdload programlarıyla çekersen daha rahat indirebilirsin.

Ayrıca Sıratyolcusu kardeşimiz haklı galiba. Belki serverden kaynaklanan bir hata olabilir. Hemenpaylasta bende sorun yaşamıştım.

Ama hızlı download araçlarını kullanman sana daha sonra da fayda sağlayacaktır.

Ayrıca fatih abim demek istiyor ki; okunan ezanlar ravdanın server'a yüklenecek ve herkes rahatça indirecek inşAllah...

Tekrar dene. Bence sorun düzelmiş olacaktır.
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 19:32
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Fosaloglu Abim

1505 Mesaj -

Abim Allah razi olsun !!

Ya ama ben baska bilgisayardan girdim ve hepsini problesiz acabildi !
Ama benim bilgisayarda acilmiyor bir turlu anliyamadim !
herkez aciyor !
Bir tek ben acamiyorum !!
:(ağlarağlarağlar

Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 19:35

2683 Mesaj -

Tools--->İnternet Options--->Önce advanged'e git ve download bölümüyle ilgili sekmeleri kontrol et... Download edebilme seçeneği enable'mı ? Sonra İnternet options'tan privacy bölümüne gel ve güvenlik ayarlarını düşük pozisyonuna çek.

Eğer dosya indirmeyi engelleyebilecek programlar çalışıyorsa bunları durdur daha sonra dene ( Firewall , antivirüs vs. )

Ve flashget programını bul. ve onunla indir.

Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 19:44
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1505 Mesaj -

Kararsiz Kararsiz Kararsiz Kararsiz

.... Olmuyorr !!! Abicim olmuyorki !
Abim senin kafanida sisirdim
Hakini Helal et!

Abi tamam onemli degil !
Sen urasma !
Bosver tmm sıkıntılı

Nasip degilmis abicim!
Ama cok tsk edr !! sevinçli

Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 19:52
abdulberr su an offline abdulberr  

153 Mesaj -

En Son On: 10.04.2008 - 14:47
fosaloglu kardeşim bilgisayarıma vrüs programı yükledim bir kaç gün sonra bilgisayar virüsten çöktü.Yeğenimiz sağ olsun bir format attı yüzüne gözüne bulaştırdı formatıda ben kendimce tamamladım.
sen den ricam
1- formattan önce ki resim ve video görüntüleri vardı onları geri getirmek istiyorum böyle bir program.
everest diyede bir program yükledim bilgisayarın her şeyini gösteriyor tam bize göre orada
biosla alakalı şöyle bir şey var :

Öneri Sistem BIOS'u 2 yıldan daha eski.Gerekli ise güncelleyin.

Öneri Görüntü BIOS'u 2 yıldan daha eski.Gerekli ise güncelleyin.

biosu güncellemek istiyorum tabii yapabilirsem.bunun sonunda bilgisayara bir şey olurmu bunu öğrenmek istiyorum
Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 02:23
Bu mesajı bildir   abdulberr üyenin diğer mesajları abdulberr`in Profili abdulberr Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Mümkündür.

Ama bios'u ve sürümünü öğren. Ben sana bios güncellemelerini gönderirim. Yalnız yapacağın küçük bir hata telafisi zor hatalar zincirine yol açacaktır. Sen en iyisi bir profosyonele bios güncellemesi yaptır. en garanti yol bu...

Formattan önceki resim ve videoları geri getirmen mümkün. Bunu da yine profosyonel bir kurtarma aracı ile yapabilirsin.

Ben senin için "Program ihtiyacınızı burdan karşılayabilirsiniz" bölümüne böyle bir program ekleyebilirim inşAllah...

Bios güncellemesini illa da ben yapmak istiyorum diyosan, nette bios güncellemeyle ilgili bol bol döküman oku.

Selametle...

Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 11:46

2683 Mesaj -

Bu arada;

Biosun eski sürümünü kullanıyor olman senin için çokta vahim bişey değildir. Güncellesen faydası olur ama biosun şu an ki sürümü de sana çok zarar getirmez...

Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 11:48
abdulberr su an offline abdulberr  

153 Mesaj -

En Son On: 10.04.2008 - 14:47
biostan şimdilik vaz geçtim.
formattan öcekileri kurtarmak için Recovery My Files diye bir program indirdim bilgisayara fakat oda Türkçe dil destlekli değil.
sen bana şöyle sağlam dört dörtlük ve Türkçe dil desteği olan bir program varsa onu söyle.
Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 12:03
Bu mesajı bildir   abdulberr üyenin diğer mesajları abdulberr`in Profili abdulberr Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

2683 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı abdulberr

biostan şimdilik vaz geçtim.
formattan öcekileri kurtarmak için Recovery My Files diye bir program indirdim bilgisayara fakat oda Türkçe dil destlekli değil.
sen bana şöyle sağlam dört dörtlük ve Türkçe dil desteği olan bir program varsa onu söyle.

Kardeşim üstüne bastın ayağını çeksevinçli

Bende sana aynı programı göndermeyi düşünüyordum.

Bir bakayım inşAllah.

Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 12:50
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 524 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53456 saniyede açıldı