ivermektin kaletra dexamethasone ivermektine ivermektine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ARKADAŞLAR HAKKINIZ HELAL EDİN....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    ARKADAŞLAR HAKKINIZ HELAL EDİN....

135 Mesaj -

En Son On: 20.09.2006 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 
KARDEŞLERİM NİHAYET TEDAVİM BİTTİ YARIN SABAH TABURCU OLUCAĞIM BU GECE SON KEZ RAVDA'YA GİRİYORUM AMA BU UĞURDAKİ SAVAŞIMIZ ARTIK CEPHEDE DEVAM EDİCEK SİZDEN TEK İSTEĞİM ZULÜM SADECE ORTADOĞUDA DEĞİL İSTANBULDA KATARDA GROZNİDE SARAJEVODA JAKARTADA MÜSLÜMAN TOPLULUKLARIN OLDUĞU HERYERDE YERİNE GÖRE SİLAHLA YERİNE GÖRE NEFİSLE AKILLA AMA MÜSLÜMANLAR HER SAVAŞTA GALİP ÇIKMASINI BİLMİŞLERDİR SAKIN ÜMİDİNİZİ YİTİRMEYİN İNANIN ŞÜPHENİZ OLMASIN MUHAFFAKİYETLER BİZİMDİR CESUR OLUN KORKMAYIN ÇÜNKÜ DÜŞMAN KORKMUYOR ARTIK BİZ KORKUYORUZ O YÜZDEN MAĞLUP GÖRÜNÜYORUZ NEYSE HEPİNİZE HAKKIM HELAL OLSUN SİZDE HAKKINIZI HELAL EDİN İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AY VATANIMDAYIM.....

RABBİME EMANETSİNİZ...

Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 21:37
Bu mesajı bildir   Nefret üyenin diğer mesajları Nefret`in Profili zum Anfang der Seite
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  

1505 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 15:47
Cinsiyeti: Bayan 
Nefret Kardesim !

Benim Hakimi varisa Helaldir kardesim
Sende hakini helal eyle !

Allah emanet olun ...gül

Sizindir : gül gül gül

Bu mesaj 1 kez ve en son busenur tarafından 05.09.2006 - 21:43 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 21:41
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: ARKADAŞLAR HAKKINIZ HELAL EDİN....

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı Nefret

KARDEŞLERİM NİHAYET TEDAVİM BİTTİ YARIN SABAH TABURCU OLUCAĞIM BU GECE SON KEZ RAVDA'YA GİRİYORUM AMA BU UĞURDAKİ SAVAŞIMIZ ARTIK CEPHEDE DEVAM EDİCEK SİZDEN TEK İSTEĞİM ZULÜM SADECE ORTADOĞUDA DEĞİL İSTANBULDA KATARDA GROZNİDE SARAJEVODA JAKARTADA MÜSLÜMAN TOPLULUKLARIN OLDUĞU HERYERDE YERİNE GÖRE SİLAHLA YERİNE GÖRE NEFİSLE AKILLA AMA MÜSLÜMANLAR HER SAVAŞTA GALİP ÇIKMASINI BİLMİŞLERDİR SAKIN ÜMİDİNİZİ YİTİRMEYİN İNANIN ŞÜPHENİZ OLMASIN MUHAFFAKİYETLER BİZİMDİR CESUR OLUN KORKMAYIN ÇÜNKÜ DÜŞMAN KORKMUYOR ARTIK BİZ KORKUYORUZ O YÜZDEN MAĞLUP GÖRÜNÜYORUZ NEYSE HEPİNİZE HAKKIM HELAL OLSUN SİZDE HAKKINIZI HELAL EDİN İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AY VATANIMDAYIM.....

RABBİME EMANETSİNİZ...

:( Abim affetin mi beni

keşke bende gidebilsem götürürmüydün benide

kardesin Derviş

ALLAH ugruna bir taşta bizde atmıyacaksak neden yaşarız

abim aramızda yaşadıgımız tatsız olaylar kardeşligimizin ebedi olacagı kanaatindeyim Dualarım sizinle abim RABBİM şehitlik mertebesine ulaştırsın
sen benim büyügümsün tepki vererek ben kırdım varsa da
Hakkım helaldir

varsa bir kabahatim suçum hakkını helal et abim

Es selamü aleyküm ve Rahmetullahi..

Bu mesaj 2 kez ve en son {{.:Yalanyarim:.}} tarafından 05.09.2006 - 21:46 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 21:42
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nefret su an offline Nefret  
RE: RE: ARKADAŞLAR HAKKINIZ HELAL EDİN....

135 Mesaj -

En Son On: 20.09.2006 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı {{.:Yalanyarim:.}}

Alıntı
Orijınalı Nefret

RABBİME EMANETSİNİZ...

:( Abim affetin mi beni keşke bende gidebilsem götürürmüydün benide
kardesin Yalanyarim

ALLAH ugruna bir taşta bizde atmıyacaksak neden yaşarız
zaten hakk falan yoktur abim aramızda sen benim büyügümsün
Hakkım helaldir

varsa bir kabahatim suçum hakkını helal et abim

Es selamü aleyküm ve Rahmetullahi..

KARDEŞİM SENİN HİÇ BİR SUÇUN YOKTU O GÜNLER ACIM TAZEWYDİ O YÜZDEN AKSİ DAVRANMIŞTIM SANA KARŞI SEN HAKKINI HELAL ETTİYSEN YETER BANA BEN TÜM KARDEŞLERİME HAKKIMI HELAL ETTİM ZATEN ...
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 21:45
Bu mesajı bildir   Nefret üyenin diğer mesajları Nefret`in Profili zum Anfang der Seite
hafize elif su an offline hafize elif  

124 Mesaj -

En Son On: 13.12.2007 - 20:57
selamün aleyküm
neret kardeş cepedesize allah yardım etsin tedavinin bittiyine sevindim yani iyleştiyine bende çepede savaşmak isterdim neyse güngeleçek bizde savaşacagız hakkım varsa helal olsun.dualarımmız seninle HERŞEY VATAN VE MÜSLÜMANLAR İÇİN.MEVLAMA EMENETSİNİZ.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 21:46
Bu mesajı bildir   hafize elif üyenin diğer mesajları hafize elif`in Profili hafize elif Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
PRENSES_0656 su an offline PRENSES_0656  

155 Mesaj -

En Son On: 14.01.2007 - 18:41
VARSA HAKKIM HELAL OLSUN
SENDE HAKKINI HELAL ET
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 22:09
Bu mesajı bildir   PRENSES_0656 üyenin diğer mesajları PRENSES_0656`in Profili PRENSES_0656 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nurilayda su an offline Nurilayda  
Hakkım Helal Olsun Nefret Kardeşime

11 Mesaj -

En Son On: 09.09.2006 - 14:40

Cihadın mübarek bütün muhaffakiyetler senin olsun....

Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 09:25
Bu mesajı bildir   Nurilayda üyenin diğer mesajları Nurilayda`in Profili Nurilayda Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE: Hakkım Helal Olsun Nefret Kardeşime

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:54
Alıntı
Orijınalı Nurilayda

Cihadın mübarek bütün muhaffakiyetler senin olsun....

ALLAH yardımcınız olsun kardeşim...
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 09:30
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 548 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53473 saniyede açıldı