ivermektine hydroxychloroquine ivermectine generique colchicine hydroxychloroquine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KISILIK GELISIMI » BAŞINI ÖRTEN HANIMLARA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 17 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
BAŞINI ÖRTEN HANIMLARA

29 Mesaj -

En Son On: 17.10.2006 - 16:09
Cinsiyeti: Bayan 
BAŞ ÖRTÜSÜ KULLANAN HANIMLAR LÜTFEN OKUYUN. İYİ BİR EĞİTİM ALMAYA ÇALIŞIN. HERKES OKUYABİLDİĞİ YERE KADAR OKUSUN.
SONRASINDA DA ÇALIŞIN. İŞ BULMAK ZOR GÖZÜKEBİLİR. GİTTİĞİNİZ GÖRÜŞMELERDEN OLUMSUZ CEVAPLA DÖNEBİLİRSİNİZ.AMA TERCİH EDİLEBİLİRSİNİZ DE. YILMAYIN. ELBET BİR KAPI AÇILIR. UMUT KESMEK OLMAZ.
ÇALIŞTIĞINIZ SÜRE İÇİNDE TERBİYELİ DAVRANMAYA ÇALIŞIN. AMA HAKKINIZI DA ARAYIN. ZORLUKLAR OLACAK. AMA HALLETMEYE ÇALIŞIN.

SİZ EVDE OTURDUĞUNUZDA SOSYAL ORTAMDAN KOPMUŞ OLUYORSUNUZ. KONUŞMA VE KENDİNİZİ İFADE ETME HAKKINIZI KULLANMAMIŞ OLUYORSUNUZ. BİZ KENDİMİZİ ANLATMAZSAK NASIL ANLAŞILACAĞIZ. NASIL KABUL GÖRECEĞİZ.

EVDE OLMAK ÇOK GÜZEL AMA BUNCA TABU BU KADAR ÇOK ÖN YARGI EVDE OTURARAK KIRILAMIYOR.

BELLİ BİR KONUMDA OLMAK BAŞKA KAPILAR AÇAR. BAŞKALARINA YARDIM ETMEK GİBİ. MADDİ İYİLİKLER YAPMAK GİBİ. ELİMŞZ KOLUMUZ BAĞLI KALMAYALIM. BİZ YAPMAZSAK ÇOCUKLARIMIZDA AYNI ZORLUKLARI YAŞAYACAKLAR. ELİMİZDEN BİR ŞEY GELMEYECEK KADAR YAŞLANMADAN BİR ŞEYLER YAPALIM. BİRİLERİ BİZİM İÇİN BİR ŞEY YAPAMAZ. BİR BAŞLAMAZSAK KİMSE YANIMIZDA OLMAZ.

RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 14:30
Bu mesajı bildir   fatma_s üyenin diğer mesajları fatma_s`in Profili fatma_s Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
fatma_s can Allah(c.c) razı olsun...

İnsan ışığa sırtını dönüp gölgesine yetişmeye çalışırsa,
bunu başaramaz. Fakat ışağa doğru koşarsa gölgesi onu takip eder.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun,
bütün müslümanları bir çatı altında toplasın inşAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 16:14
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
herdem su an offline herdem  

365 Mesaj -

En Son On: 17.01.2008 - 23:27
SİZ EVDE OTURDUĞUNUZDA SOSYAL ORTAMDAN KOPMUŞ OLUYORSUNUZ. KONUŞMA VE KENDİNİZİ İFADE ETME HAKKINIZI KULLANMAMIŞ OLUYORSUNUZ. BİZ KENDİMİZİ ANLATMAZSAK NASIL ANLAŞILACAĞIZ. NASIL KABUL GÖRECEĞİZ.

Ben bu düşünceye katılmıyorum.Bu düşünce kadınlarımızı kızlarımızı tüm şerlerin önüne yem gibi atan..
Çalışma hayatının ya da sosyalhayat diyelim içindeyim
Ama hergün Rabbimin razı olmayacağını bildiğim okadar çok şeyi yaşamak zorunda kalıyorum ki.. Ama şuan değiştirmek elimde değil

Bi yazıya ekleme yapmıştı uzun süre önce bi abim
benim suçum demişti(erkeklerin)... Belki onların suçu değil
sadece ama birileri yeteri kadar sahip çıksaydı böyle olmazdı.

Başörtülü hanımlar okusunlar ve çalışsınlar..
Okurken vazgeçsinler örtülerinden
Vazgeçsinler ibadetlerinden
Ve çalışırkende çok önemli değil zaten mecbursun değil mi

Bir yanda sesi tanınmasın diye ağzına taş koyup konuşan
sahabe hanımları
Perde arkasından konuşan Peygamber hanımları
Alemlere Rahmet olan Efendimiz bile biat eden hanımları
kabul ederken elinin üzerine bez koyup temas edilmemesini
sağlamış..
Şimdi ben neye göre savunayımmm,nasıl af dileyeyim.. medeniyet göstergesi olan tokalaşmayı.. tokalaşmazsan yobaz oluverirsin.

Bilmiyorum kafam çok karışık

Şu düşünceye de katılıyorum,onlardan birileri gelmesin diye biz olalım...... Ama bu kadar fedakarlığa değer mi
Vazgeçtikten sonra bunca şeyden ...?

fatma_s hakkını helal et...

Selam Ve Dua İle

Bu mesaj 1 kez ve en son herdem tarafından 05.09.2006 - 16:56 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 16:55
Bu mesajı bildir   herdem üyenin diğer mesajları herdem`in Profili herdem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sahra_yagmur su an offline sahra_yagmur  
haklısın herdem...

104 Mesaj -

En Son On: 22.08.2007 - 01:26
Alıntı
Orijınalı herdem

Ben bu düşünceye katılmıyorum.Bu düşünce kadınlarımızı kızlarımızı tüm şerlerin önüne yem gibi atan..
Çalışma hayatının ya da sosyalhayat diyelim içindeyim
Ama hergün Rabbimin razı olmayacağını bildiğim okadar çok şeyi yaşamak zorunda kalıyorum ki.. Ama şuan değiştirmek elimde değil

Bi yazıya ekleme yapmıştı uzun süre önce bi abim
benim suçum demişti(erkeklerin)... Belki onların suçu değil
sadece ama birileri yeteri kadar sahip çıksaydı böyle olmazdı.

Başörtülü hanımlar okusunlar ve çalışsınlar..
Okurken vazgeçsinler örtülerinden
Vazgeçsinler ibadetlerinden
Ve çalışırkende çok önemli değil zaten mecbursun değil mi

Bir yanda sesi tanınmasın diye ağzına taş koyup konuşan
sahabe hanımları
Perde arkasından konuşan Peygamber hanımları
Alemlere Rahmet olan Efendimiz bile biat eden hanımları
kabul ederken elinin üzerine bez koyup temas edilmemesini
sağlamış..
Şimdi ben neye göre savunayımmm,nasıl af dileyeyim.. medeniyet göstergesi olan tokalaşmayı.. tokalaşmazsan yobaz oluverirsin.

Bilmiyorum kafam çok karışık

Şu düşünceye de katılıyorum,onlardan birileri gelmesin diye biz olalım...... Ama bu kadar fedakarlığa değer mi
Vazgeçtikten sonra bunca şeyden ...?

herdem öncelikle sana katıldıgımı söylemek isterim seninde dedigin gibi öncelikle Rabbimizin rızası arkasındanda dünyalık...
hanım sahabelerin cüz'ü kadar olabilsek ne ala ama yok yapamıyoruz yada nefsimize söz geciremedigimizden yapmıyoruz:(

her neyse ama bende bu sözde cagdaslık ve fedakarlık adına Allah'ın(c.c)emirlerini ılımlılastırmaya calısmaktan, bos bir dava adına Rabbimizin bizden razı olmayacagı isler yapmaktan yana degilim
bu bana bilincli olarak yapılan bir mevzuu gibi geliyor aynı dinler arası diyalogda oldugu gibi!...
fatıma.s kardesim belki sen bu düsüncede degilsindir hakkını helal et ama ben genele göre konusuyorum
fedakarlık hizmetle olur Allah'ın rızası oldugu yere kadar yapılır artık bir yerde kayıyorsak hosnut olunmayacak islere orda bırakılır...
Arkadaslar lütfen yanılmayalım seytan ve nefsimiz bizi dogru yoldan ayıramadıgı vakit sagdan yaklasır buda bahsettiginiz sekilde olabilir
herseyden önce sınırları koyarken öncelik Allah rızası olmalı bittigi andada bırakılmalı
böyle derkende sakın ha beni yanlıs anlamayın ben kadınlar evinde otursun cocuk baksın sadece demiyorum bunların yanında tabii ki kendimizi gelistirecegiz ilim ögrenecegiz ama bu ilim ögrenmek derken bile secerek davranmamız lazım bos yere vakit harcamayıp yararlı olan ilimlerde calısmak lazım ama yine Allah(c.c) rızası gözetilerek ben talebe olarak dogdum ve ölene kadarda talebeyim ilim deryasını ne yapsakta bitiremeyiz...
Rabbim bizleri ve bütün ümmeti müslimini dogru yolundan ayırmasın amin ecmaingül
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 17:46
Bu mesajı bildir   sahra_yagmur üyenin diğer mesajları sahra_yagmur`in Profili sahra_yagmur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fatma_s su an offline fatma_s  

29 Mesaj -

En Son On: 17.10.2006 - 16:09
iş yerimde sadece bayanlarla çalışmıyorum. erkeklerde var. bana karşı saygılılar. (elimi uzatmadığım sürece elini uzatan olmuyor.elimi uzatmıyorum.) namazımı zamanın da kılabiliyorum. baş örtüsü kullanıyorum. bilgisayarımdan Kuran-ı Kerim dinliyorum.

baş örtüsü kullandığım için iş başvurusu yapmadığım halde bu iş yerinden iş teklifi aldım. iş görüşmesinde neden ben diye sorduğumda "baş örtüsü kullanıyorsunuz." cevabı oldım. herhangi bir şeyden ödün vermem gerekmiyor.

RABBİM HERKESE DAHA HAYIRLI İŞLER NASİP ETSİN.

NOT:anlattıklarımın içinde başınızı açın cümlesi yok. fedakarlık yapında demedim. baş örtülülerede uygun işler vardır.

RABBİMDEN UMUT KESİLMEZ.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 18:26
Bu mesajı bildir   fatma_s üyenin diğer mesajları fatma_s`in Profili fatma_s Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

365 Mesaj -

Sizin yaşadığınız rahatlığı Rabbim herkese nasip etsin

Anlatmak istediğim bu değildi

Farklı açılardan bakıyoruz

sanırım

Günümüze göre değil sahabeye göre kıyas

yapalım

Selam Ve Dua İle

Bu mesaj 1 kez ve en son herdem tarafından 06.09.2006 - 08:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 18:34
Bu mesajı bildir   herdem üyenin diğer mesajları herdem`in Profili herdem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
islamin Gulu su an offline islamin Gulu  

83 Mesaj -

En Son On: 10.09.2006 - 22:33
Esselamün aleyküm ablalar ben bir imam hatip öğrencisi olarak konuşmak istiyorum...ben okuluma başım kapalı ve derslerde de kapalıyım...imam hatip lisesini bitirdikten sonra tabiki çalışmak hizmet etmek istiyorum...sizin iş yeriniz nasıl bilmiyorum ama inanıyorum ki çalışacağım yerde örtümden ödün veremeyeceğim bir yer olacak inşallah tabi rabbim bize o günleri gösterirse...evde oturmak da kötü değil aslında(çalışmayı düşünmeyenler için tabi)..
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 18:36
Bu mesajı bildir   islamin Gulu üyenin diğer mesajları islamin Gulu`in Profili islamin Gulu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
yanlış okumadıysam başınızı örtülü olduğu için tercih edildiğiniz yazıyor?telaşlı maalesef bunu yapacak okadar az işveren var ki,çoğu durumda tam tersi oluyor. zaten devlette de çalışmak imkansız:( yani bayanlar için çalışmak hemen hemen başını açmakla eşdeğer maalesef. Rabbim hepimize Rabbimizinde razı olacağı şekilde çalışmayı nasip etsinsıkıntılı
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 18:37
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Selamün aleyküm...

Hepiniz o kadar güzel izah etmissiniz ki:(
Allah´im sizlere cennet-i Firdevsi nasib etsin..
Hepimizde biliyoruz ki, Rabb´im bizleri imtihan ediyor.. Herkesin sinavi birbirinden farkli.. Allah (c.c) hepimize degisik degisik kabiliyetler sunmus..
Eminim bütün kadinlar, esler, anneler tabiki calismak evine maddi yönde yardim saglamak, daha cok hayir ve hasanetlerde bulunmak, bir aci doyurmak, bir öksüzü giydirmek icin bu cabayi sarfeder.. Zihniyetimizde yatan temel gayede herzaman Allah (c.c) rizasi olmalidir.. Cahil kalmayi hic kimse istemez.. Ve kendi kanaatince birseyler yapar.. Benim kendi sahsi fikrim: En güzel Kadin; evinde, cocuklari, esi, mutlulugu icin calisan kadindir.
Bu is de bence Dünya´nin en güzel isi..Siz bunun adini Ev HANIM´i koyun.. Suna inaniyorum yani benim kendi tesbitim, eger bir aile huzurluysa bu topluma cevreye hemen yansir.. Biz ne kadar, önce Allah (c.c) rizasi desekte hasa bazen nefismize yeniliyoruz..:(
Sevap isleyelim derken bazen günah isleyebiliyoruz..:( Ben bu zamana kadar Size 5 namazinisi kildirma imkani sunan, sacinizi Islam´in emrettigi gibi kapanma müsaadesi veren, sizinde fikirlerinize saygi duyan hic bir is yeri görmedim!! Gören varsa ben baska bir Dünya´da yasiyorum...:( Bide öyle bir hal aldiki sanki calismaya birileri bizi zorluyor..
Sanki ben Ev Hanimiyim diyince kendisini cok kücülümüs hissettiriyorlar..:( Galiba yazmakla bitmiyor Allah´a (c.c) emanet olun...

Ekleme Tarihi: 27.09.2006 - 10:40
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

365 Mesaj -

Ve Aleyküm Slem Verahmetullahi Veberakatühü.

Allah razi olsun.

Dualarınıza yürekten amin ecmain.

Benim kendi sahsi fikrim: En güzel Kadin; evinde, cocuklari, esi,

mutlulugu icin calisan kadindir.

Bu is de bence Dünya´nin en güzel isi..Siz bunun adini Ev HANIM´i

koyun.. Suna inaniyorum yani benim kendi tesbitim, eger bir aile

huzurluysa bu topluma cevreye hemen yansir..

Bide öyle bir hal aldiki sanki calismaya birileri bizi zorluyor..

:(ağlarağlar

Ne Kadar Haklısınız Aynen Katılıyorum!!

Ve Maalesef Daha da Kötü Bir Hale Doğru İlerliyoruzz..

Selam Ve Dua İle

Bu mesaj 1 kez ve en son herdem tarafından 27.09.2006 - 11:08 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.09.2006 - 11:03
yoktan su an offline yoktan  
...

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı herdem

Benim kendi sahsi fikrim: En güzel Kadin; evinde, cocuklari, esi,

mutlulugu icin calisan kadindir.

Bu is de bence Dünya´nin en güzel isi..Siz bunun adini Ev HANIM´i

koyun.. Suna inaniyorum yani benim kendi tesbitim, eger bir aile

huzurluysa bu topluma cevreye hemen yansir..

Bide öyle bir hal aldiki sanki calismaya birileri bizi zorluyor..

Risale-i Nurda bu durum ne güzel anlatılmış...

Kadınlar Yuvalarından Çıkıp Beşeri Yoldan Çıkarmış; Yuvalarına Dönmeli

Mimsiz medeniyet, tâife-i nisâyı yuvalardan uçurmuş, hürmetleri de kırmış, mebzul metâı yapmış. Şer'-i İslâm onları Rahmeten dâvet eder eski yuvalarına.
Hürmetleri orada, rahatları evlerde, hayat-ı ailede. Temizlik zînetleri. Haşmetleri, hüsn-ü hulk; lûtf-u cemâli, ismet; hüsn-ü kemâli, şefkat; eğlencesi, evlâdı.
Bunca esbab-ı ifsad, demir-sebat kararı lâzımdır tâ dayansın.
Bir meclis-i ihvanda güzel karı girdikçe riyâ ile rekabet, hased ile hodgâmlık debretir damarları!
Yatmış olan hevesât, birdenbire uyanır. Tâife-i nisada serbestî inkişafı, sebeb olmuş beşerde ahlâk-ı seyyienin birdenbire inkişafı. Şu medenî beşerin hırçınlaşmış ruhunda, şu Sûretler denilen küçük cenazelerin, mütebessim meyyitlerin rolleri pek azîmdir; hem müdhiştir te'siri.
Memnu' heykel, Sûretler: Ya zulm-ü mütehaccir, ya mütecessid riyâ , ya müncemid hevestir. Ya tılsımdır: Celbeder o habis ervahları.

Risale-i Nur-Sözler-Lemaat-2

Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 27.09.2006 - 12:37
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mercan su an offline mercan  
işimiz zor.allah yar ve yardımcımız olsun

15 Mesaj -

En Son On: 01.11.2006 - 17:13
kardeşlerim düşüncelerinize katılıyorum.sizlerin zorlanarak ,üzülerek ,iki büklüm ezilerek baş örtüsünü açmanız,el sıkışmanızALLAHkatında boşa gitmez inşALLAH.SAHABİ efendilerimizde islamiyete sahip çıkarken,destereyle diri diri ikeye bölünmüşlerdi.Dava aynı dava.Bugün insanlar farklı mekanlar farklı,şartlar farklı.Öz yine aynı öz dava yine aynı dava.PEYGAMBER EFENDİMİZİN DAVASI. SELAM VE DUA İLE...
Ekleme Tarihi: 29.09.2006 - 07:52
Bu mesajı bildir   mercan üyenin diğer mesajları mercan`in Profili zum Anfang der Seite
genclik su an offline genclik  

5 Mesaj

En Son On: 20.04.2007 - 17:28
s.a ablalar ben ımamhatıplıyım.suanda okuyorum.
gunumuzde ev hanımlıgını cok farklı noktalara cekenler var.bazılarına gore haftanın 6 gunu bırbırlerıyle yarısmak ıcın gıden kadınlardır.bu benım cevremde cok gordugum hadıseler.bence once ev hanımlıgı nedır o anlatılmalı halk bılınclenmelıdır.buna bu ısınbılıncıne varanlara dusmektedır
bı kusurum varsa afbuyurun
selametle...
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 21:47
Bu mesajı bildir   genclik üyenin diğer mesajları genclik`in Profili genclik Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
esmeralda su an offline esmeralda  
selam

12 Mesaj -

En Son On: 09.03.2007 - 00:18
BEN DE 10 SENE EVDEYDIM BUNALDIM BU SENE DIL VE CALIS OKULA GIDIYORUM. COK MUTLUYUM AMA EVE DONUNCE AYNI SORUNLAR. HEM BANA YASLILARIN ORADA .GONULLU CALISACAGIM. HEM BIRLIKTEN KUVET DOGAR DENILIYOR.SORDUM OGRETMENE AMA BASIM KAPALI O SORUN YAPMIYORLAR. SEVINDIM TABIKI. BENIMDE BURADA KIMSEM.YOK.ARZU EDERSINIZ BENIM ESMERALDE YAZILAN YERI ALLAH RIZASI ICIN OKUYUN.
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 23:25
Bu mesajı bildir   esmeralda üyenin diğer mesajları esmeralda`in Profili esmeralda Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
şuheda su an offline şuheda  

101 Mesaj -

En Son On: 18.11.2007 - 15:40
"SİZ EVDE OTURDUĞUNUZDA SOSYAL ORTAMDAN KOPMUŞ OLUYORSUNUZ. KONUŞMA VE KENDİNİZİ İFADE ETME HAKKINIZI KULLANMAMIŞ OLUYORSUNUZ. BİZ KENDİMİZİ ANLATMAZSAK NASIL ANLAŞILACAĞIZ. NASIL KABUL GÖRECEĞİZ."

Selamunaleyküm din kardeşlerim.
Fatma_s kardeşimizin yazısı üzerine, bende bir yorum katmak istedim. Belki biraz farklı bir yorum olacak fakat herkez hayattaki yaşamlardan fatklı dersler çıkarabilir bazen insanlar aynı şeye bakıp farklı şeyler görebilirler hakkınızı helal edin diyor ve yorumumu yapmak istiyorum.
Biz müslüman kadınlar dışarda çalışarak neyin isbatının peşinde olabiliriz ki.Müslümanların tarihine bakacak olursak kadınlar ne tıpçı olarak ne mühendis olarak nede başka kamusal görevlerde yer alarak kendini ispat etmiştir.Bizim kadınlarımız evlerinde kendi iffet ve namuslarını koruyarak, yuvalarına eşlerine sadık ve bu gün en çok özlemini duyduğumuz saygı ve gerçek muhabbetle kuşatılmış bir yuva kurarak kendini ispat etmiştir. Bu gün kaybolan değerlerimiz peşinde koşmaya çalışırken kaybettiklerimizin farkında bile değiliz. Bu tamemen kafir ruhluların politikalarıdır.Önce somut olan değerlerimize saldırarak bizi kışkırtıp peşinden koşturuyor ve daha sonra biz bile farkına varmadan soyut yani manevi değerlerimizi tek tek elimizle teslim ediyoruz onlara. bu nedenle gidenlerin peşinde koşmaktansa kalanları muhafaza için onu saklamak lazım ve dışarda aramamak lazım bunları. Umarım azda olsa tatmin edici olmuştur fakat bu konu çok uzun, ben sadece özetlemek istedim.
Mevlam bizleri onun nurlu yolundan ayırmasın..
selam ve dua ile...

Bu mesaj 3 kez ve en son şuheda tarafından 20.08.2007 - 18:28 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 20.08.2007 - 16:33
Bu mesajı bildir   şuheda üyenin diğer mesajları şuheda`in Profili şuheda Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
der_ya su an offline der_ya  

875 Mesaj -

En Son On: 22.01.2010 - 18:46
Cinsiyeti: ----- 
İŞSIZLIK SORUNU ÇOK DIYORLAR EVET...ERKEKLER BOŞ BOŞ GEZIYOR.ÇUNKU KADINLARDAN FIRSAT KALMIYOR...SABAH İŞE GIDERKEN BIR GÖZ ATIN DURAKLARA ÇOĞU KADIN...HERKES YERINI BILMELI ÇEKILIN HANIMLAR BEYLER GELIYO..kahkaha
Ekleme Tarihi: 21.08.2007 - 23:00
Bu mesajı bildir   der_ya üyenin diğer mesajları der_ya`in Profili der_ya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Alıntı
Orijınalı der_ya

İŞSIZLIK SORUNU ÇOK DIYORLAR EVET...ERKEKLER BOŞ BOŞ GEZIYOR.ÇUNKU KADINLARDAN FIRSAT KALMIYOR...SABAH İŞE GIDERKEN BIR GÖZ ATIN DURAKLARA ÇOĞU KADIN...HERKES YERINI BILMELI ÇEKILIN HANIMLAR BEYLER GELIYO..kahkaha

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun

Kadın otursun evinde kadına çalışmaz caiz degil zaten kadınlar yuüzünden bınlerce işsiz erkek var

Ekleme Tarihi: 21.08.2007 - 23:04
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 481 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57100 saniyede açıldı