budesonide fluvoxamine chloroquine generique luvox lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » allah cc sizlerden razı olsun

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    allah cc sizlerden razı olsun

1 Mesaj

En Son On: 26.08.2006 - 15:16
Cinsiyeti: ----- 
ben felçli bir kardeşiniz sayenizde stresli hatatımdan kurtuldum allah cc sizlerden razı olsun bu boş zamanlarımı bilgisayarda kagıt oynayarak geciriyordum ama artık sizlerin yazdıgı konuları okuyarak vakit geçiriyorum hemde aydınlanıyorum PC de
Ekleme Tarihi: 31.07.2006 - 19:14
Bu mesajı bildir   dilruba26 üyenin diğer mesajları dilruba26`in Profili dilruba26 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: allah cc sizlerden razı olsun

534 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 00:03
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı dilruba26

ben felçli bir kardeşiniz sayenizde stresli hatatımdan kurtuldum allah cc sizlerden razı olsun bu boş zamanlarımı bilgisayarda kagıt oynayarak geciriyordum ama artık sizlerin yazdıgı konuları okuyarak vakit geçiriyorum hemde aydınlanıyorum PC de

Dil ruba kardeş geçmiş olsun...
Hoş geldin..iyiki geldin ravda forum ve ravda net ..ayrıca ravda radyoda oldukça güzel
burada güzel vakit geçirirsin Allahın izniyle ..
bir taraftan ravda radyo dinle ...
bir taraftan ravda nete takıl
bir taraftanda forumdaki konuları oku ve görüşlerini yazmayıda ihmal etme...
ve seni ravda foruma ulaştıran Rabbine bol bol dua et ..
ve bir de ricam var Allah ismini yazarken baş harfini büyük yazarmısın..tşk...gül
sevgi ve bilgi paylaştıkça anlam kazanır..
bu anlama sende ortak oldun..
Her şey gönlünce olsun ..
.

selam ve dua ile

Bu mesaj 1 kez ve en son k_ali_te tarafından 31.07.2006 - 19:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 31.07.2006 - 19:25
Bu mesajı bildir   k_ali_te üyenin diğer mesajları k_ali_te`in Profili k_ali_te Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1580 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.09217 saniyede açıldı