generique stromectol generique kaletra lopinavir ritonavir ivermektine generique plaquenil fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Terörür Kınıyoruz Ama ....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
fundamantalist su an offline fundamantalist  
Terörür Kınıyoruz Ama ....

6 Mesaj

En Son On: 22.07.2006 - 18:18
Cinsiyeti: ----- 
Sitenin anasayfasında ortada yazan Törörürn her çesisidi kınıyoruz yazmışsınız. Bu söz bana aşırı seküler bir ifade geldi. Hatta bir ara aklıma BUSH denen zalimin söyleyiş tarzını anımsattı. Terör ne? Terörist Kim? bence bunları tanımlamadan deşifre etmeden terörü kınamak kapitalist ve onun yerli uşaklarının popilist söylemlerinden biri.. Unutmamalı ki; Filistinde Ülkelerini canı ile malı ile koruyan insanlar ilk terörist damgasını yediler. Lüblanda mazlum müslümanları korumak adına kurulmuş örgüt terörist örgüt diye isimlendiriliyor. siz aslında kınadıklarınız farkında bile değilsiniz. unutmayınki aynı dünyanın yerleşik devşirmeleri PKK yı bir terör örgütü olarak bile kabul etmiyor. sizden o yazınızda seyyit Kutub, Hasanel benna, Ali Şeriati gibi insanların terör kapsamından çıkarmanızı rica ediyorum. bence terörü kınamak yerine kına alın ölen müslüman kardeşler adına bir yerinize yakın. Tıpkı abiniz BUSH gibi...
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 16:45
Bu mesajı bildir   fundamantalist üyenin diğer mesajları fundamantalist`in Profili zum Anfang der Seite
Asimin Nesli su an offline Asimin Nesli  
EDEP YAHUU!!!

78 Mesaj -

En Son On: 24.05.2015 - 03:53
Bu ne demek şimdi...

Terörü Kınıyoruz demekle hata mı işlediler yani...
Terör derken kimin kastedildiği belli...
Suizan ederek değişik anlamlar yakıştırmanız hiç doğru değil..

2 mesaj yazmışsınız ikisi de provoke amaçlı,siteye,sitenin sukunetine saldırı amacı taşımaktadır..

Boş ve süslü laflarla forumu kirletmeyin!!!

EDEP YAHUU!!!

Yöneticilerden ricam bu tür dengesizliklere bir çare bulun...
Foruma üye olmayanların mesaj yazabilmesini engelleyin...

Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 16:53
Bu mesajı bildir   Asimin Nesli üyenin diğer mesajları Asimin Nesli`in Profili Asimin Nesli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fundamantalist su an offline fundamantalist  
zoruna gitti demi...

6 Mesaj

En Son On: 22.07.2006 - 18:18

Belli olmasına bellli. Ancak bu dünyada kuş dili konuşan ve bu kuş dili ile anlaşan kelaynak demodeleri bir siz kaldınız. Sosyalistler bile sende daha vakarlıca isim vererk kınanması gereken zalimleri kınamsını biliyor.
bence cümlenin süslülüğü değil seni saşkına döndüren. o aözlerin birer gerçek olmasıydı.. bence itiraf et ve rahatla..
Çokda önemliydi ankebut beyinli bir ton insanla fosilleşmiş tiz edayla geyikleri yad etmek. Gerçekten Çok Az Akl Ediyoruz...
Yöneticilere Şikayet et Kardeş. Ben sizi Allaha Ettim bile.

Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 17:06
Bu mesajı bildir   fundamantalist üyenin diğer mesajları fundamantalist`in Profili zum Anfang der Seite
Asimin Nesli su an offline Asimin Nesli  
EDEP YAHU!!!

78 Mesaj -

En Son On: 24.05.2015 - 03:53
İyi Gidiyorsunuz...
Bu şekilde devam et...

Devamını yazmıyorum...

Seninle tartışacak değilim...
Bizim sözlerimiz anlayana....

bu arada takma adın da çok güzelmiş...

Senin özetin orda...

Ayrıca ben bu sitede yönetici falan da değilim..
Sadece bir üyeyim..

Bu kadar akıllı(!) ve zeki(!) olduğunu düşünemediğim için yazdım az önceki mesajı...
Sonunda da edepli olmanı istemiştim ama sen edebi bu şekilde öğrenmişsin demek..

Sen aklını kullanmaya devam et..

Ses gelince dur...
Bil ki orada pilin bitmiştir...

EDEP YAHUU!!!!

Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 17:17
Bu mesajı bildir   Asimin Nesli üyenin diğer mesajları Asimin Nesli`in Profili Asimin Nesli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gultanem su an offline gultanem  
terör

26 Mesaj -

En Son On: 11.09.2008 - 15:55
bır cana kıyan ınsan bın ınsanlıgı oldurmus gıbıdır eger bu sekılde davranan ınsanlar elbette kınanılacaktır
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 17:21
Bu mesajı bildir   gultanem üyenin diğer mesajları gultanem`in Profili zum Anfang der Seite
herdem su an offline herdem  
Edep Yahuuuu!!!!

365 Mesaj -

En Son On: 17.01.2008 - 23:27
Cinsiyeti: Bayan 
Bazı arkadaşlar kendilerine göre doğruyu söylerken yanlış yoldan söylüyorlar... (söylediklerinin sadece bir kısmı doğru bence)
Ewet terör haince, mahvediyor hayatları..
Ama ravda ekibinin toplanıp tanışması Peygamber Efendimiz'i memnun eder kanatindeyim...
Canım kardeşlerim yanınızda olabilmeyi okadar çok isterdim ki..
Ayrıca ben üyeyim ama para vermiyorum yani mazlumlarda var burda
Rabbim size iyi niyet ihsan eylesin(amin)
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 17:28
Bu mesajı bildir   herdem üyenin diğer mesajları herdem`in Profili herdem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Cinsiyeti: Bayan 
Selamün aleyküm kardesim...

öncelikle Ravda´ya hosgeldiniz! Üyeliginiz hayirlara vesile olsun..gül Amaciniz nedir? Bizleri din kardeslerim diye uyarmak mi? Sayet öyleyse en güzel sekilde kirici olmayarak söylebilirsiniz.. ağlar yoksa?

Ravda sölenine eklediginiz mesaja gelince: Nerden biliyorsunuz? Belki orda sizin sandiginizdan cok daha faydali seylerde olacak? Nerden biliyorsunuz? Belki Efendimizde (s.a.v) orda olacak..:( Sakin bu site nasilmis diye düsünmeyin! Gönlünüzde Allah (c.c) aski varsa EFENDIMMMM! (s.a.v) diye yaniyorsa o güzel yüreginiz kirici degil yapici olursunuz.. Sahsen coook kirildim:(ağlar
Allah (c.c) emanet olun..

Not: gül

Bu mesaj 1 kez ve en son Begum tarafından 22.07.2006 - 17:33 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 17:29
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
Cinsiyeti: Erkek 
bana bak fundamantalıstmısın terorıstmısın ortaya FITNE FESATLIK YAPIP BU KADAR HUZUR BOZMA NIYETIN NEDIR ONU SOYLE SENIN IRAKTAKI MUSLUMAN KARDESLER DEDIGIN MUSLUMANLAR AMERIKA GELINCE TEK MERMI SIKMADAN SAVASMADAN HIC BIRSEY YAPMADAN HOSGELDIN AMERIKA DEYIP SILAHLARINI AMERIKALILARA TESLIM ETTILER.SEN HANGI MUSLUMAN ULKESININ SAVASMADAN KAN DOKMEDEN ULKESINI KAFIRLERE TESLIM ETTIGINI GORDUN CEZALARINI CEKSINLER BIZIM ATALARIMIZ BU ULKEYI BEDAVA ALMADI KAN DOKEREK BEBEKLERINI FEDA EDEREK KADINLARINI FEDA EDEREK HEP BERABER SAVASTILAR ULKELERINI GELENLERE PESKES CEKMEDILER BENI KONUSTURMA MADEM OKADAR KAHRAMAN MUSLUMANSIN AL ELINE TOP TUFEK GIT SAVASA BEN OYLE MUSLUMAN ULKESINE ULKESINI SATAN MUSLUMAN ULKESINE GIDIP SAVASMAM ATALARIMIN KAZANDIGI KANINI SON DAMLASINA KADAR DOKTUGU ULKEMDE RAVDA NET LE PIKNIGE GIDERIM.SADECE BURDAN KINARIM.ONLARA DUA EDERIM ..SENI BU SITEDE GORMEK ISTEMIYORUM SENIN NIYETIN KOTU BIRILERI TARAFINDAN HUZUR BOZMAK FITNE YAPMAK ICIN GOREVLENDIRILDIGINI DUSUNUYORUM.RAVDA NETTEKI ARKADASLARINDA BOYLE DENGESI BOZUK ARKADASLARIN YAZILARINI OKUMAMASINI RICA EDIYORUM.SELAM VE DUA ILE .........BIZI KIMSE BIRBIRIMIZE KIRDIRAMAZ...
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 18:06
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 608 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54623 saniyede açıldı