generique kaletra colchicine hydroxychloroquine ivermektine budesonide fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » dün okudugum kitaptan sizlere güzel sözler

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
dün okudugum kitaptan sizlere güzel sözler

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 

kitap GÖZYASI RAHMETTIR ÖMER ÖZTÜRKMEN ÖZET YERLERDEN CIKARDIM

köpek bir defa sopayla dövüldü mü ayni sopayi her görüsünde kacmaya baslar imami gazali

YA RAB BANA ESYANIN HAKIKATINI GÖSTER HADIS

TARIFLERLE UGRASANLAR KADERIN NE OLDUGUNU ANLAYAMAZLAR SPENGLER

HER BILGI SAHIBININ ÜSTÜNDE DAHA BILEN VARDIR YUSUF 61

NE ICINDEYIM ZAMANIN NE DE BÜSBÜTÜN DISINDA IMAMI RABBANI

HERSEYIN BIR ZEKATI OLDUGU GIBI AKLINDA ZEKATI AHIRET ENDISESIDIR FUDAYL BIN IYAD

CAGIMIZDA INSANOGLUNUN MUTSUZLUUGUNUN ASIL KAYNAGI ÖTEKI DÜNYAYA INANMAMASIDIR BU DÜNYAYI NE YAPIP EDIP ÖTEKI DÜNYADAN HABERDAR ETMELI ONUNLA TANISTIRMALI SEZAI KARAKOC

ÖLÜMÜ AN KI KALBIN YUMUSASIN HZ:AISE

AVRUPA RÖNESANSI BILE ENDÜLÜS ISLAM RÖNESANSININ BIR KOPYASIDIR HEMDE CARPIK VE EKSIK BIR KOPYASIDIR ROGER GAROUDI

INSAN BÜTÜN ORGANLARI ILE GÖRME VE ISITME YETENEGINE SAHIPTIR ABDÜLAZIZ DEBBAG EL IBRIZ ADLI ESERI

DIL KALBIN AYNASIDIR GÖNÜL RUHUN AYNASIDIR RUH INSANIN HAKIKATININ AYNASIIDIR INSAN HAKIKATI DE ALLAHU TEALANIN AYNASIDIR UBEYDULLAH AHRAR

ALLAHIM BANA CEHENEMI SÖNDURECEK KADAR GÖZYASI VER HZ AISE

DUANIN EN HAYIRLISI GÖZYASI ILE YAPILANIDIR BÜYÜKLERIMIZ

AH KESKE BIN CANIM OLSAYDI DA BIN DEFA SANA FEDA ETSEYDIM FUUZULI

CEHENNEMIN KAPISINDA DURUU MUMIN KARDESLERINI KURTARMAYAN MÜRIDLERIM BENI ÜZMÜS OLUR BEYAZIDI BISTAMI

SIYAHLARIN BEYAZLIGI CENNETTE BIN YILLIK MESAFEDEN GÖRÜLECEKTIR

Ekleme Tarihi: 10.07.2006 - 13:46
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pertev su an offline Pertev  

601 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 03:34
Cinsiyeti: Erkek 
NurBahcesi Kardesimegül. Allah(cc) razi olsun.
Ekleme Tarihi: 10.07.2006 - 14:22
Bu mesajı bildir   Pertev üyenin diğer mesajları Pertev`in Profili Pertev Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 10:08
Cinsiyeti: Bayan 
Allah (c.c) razı olsun...

İim benim kayıp malımdır, nerde bulursam almalıyım.

"Aç herkese açabildiğin kadar sineni ummanlar gibi olsun,
inançla geril ve insana sevgi duy kalmasın el uzatmadığın
ve alaka duymadığın bir mahsun gönül !"

gül....
Ekleme Tarihi: 11.07.2006 - 12:40
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 2122 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.15396 saniyede açıldı