fluvoxamine generique colchicine dexamethasone hydroxychloroquine dexamethasone cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » başörtüsü (lütfen okuyun)

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 32 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
başörtüsü (lütfen okuyun)

137 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 18:15
Cinsiyeti: Bayan 
arkadaşlar ben gazi üniversitesindeyim bu gün finallerimiz başladı okula gittiğimde artık bizim kampüsede yasak koyduklarını öğrendim agla askeriye emretmiş agla bunu yapanlara hakkımı helal etmiyorum diyemiyorum çünkü bilmiyorlar.. allah onlara hidayet etsin ne olur dua edin tam uygulamaya sokamasınlar gerçi başladılar ama... agla
allah rızası için bugün gece 2:30 da teheccüte kalkarmısınız duaya çok ihtiyacımız var... agla agla agla
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:10
Bu mesajı bildir   muhammed ümmeti üyenin diğer mesajları muhammed ümmeti`in Profili muhammed ümmeti Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akarsu su an offline akarsu  

895 Mesaj -

En Son On: 22.04.2007 - 19:06
Zalimin zulmu varsa mazlumun Allahi var
Allah yar ve yardimcin olsun kardesim
Aglama seni aglatanlari Allah goruyor ve cezasi buyuk Can
Sabredelim sabredelim
Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:14
Bu mesajı bildir   akarsu üyenin diğer mesajları akarsu`in Profili akarsu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  

1505 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 15:47
Tamam ben kararim insAllah guzel kardesim !!!! gül
Sen berak etme !!
Bizim dualarimizla her sey iyi olur insAllah !!
Rabbim sabir versin !!
... gül ...

Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:16
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
Cinsiyeti: ----- 
ey ALLAHIM ALLAHIM KULLARINA SABIR VER INAYETINI ESIRGEMEZSIN CIKIS YOLU VER YA RAB
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:17
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

137 Mesaj -

güzel kardeşlerim allah sizden razı olsun inşallah dualarda buluşuruz unutmayın 2:30 ta

agla Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:30
Bu mesajı bildir   muhammed ümmeti üyenin diğer mesajları muhammed ümmeti`in Profili muhammed ümmeti Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gul2506 su an offline gul2506  

77 Mesaj -

En Son On: 15.06.2006 - 09:21
YA ARKADASLAR BEN INANIN ANLAMIYORUM MÜSLÜMAN BIR ÜLKENIN BÖYLESINE CEHALET ICINDE YASAKLAR KOYMASINA ANLAM VEREMIYORUM BIZ YABANCI ÜLKEDE BÖYLE SORUNLARIMIZ YOK INANIN ALLAH ISLAT ETSIN BUNLARI agla agla
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:31
Bu mesajı bildir   gul2506 üyenin diğer mesajları gul2506`in Profili zum Anfang der Seite
RE:

137 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı gul2506

YA ARKADASLAR BEN INANIN ANLAMIYORUM MÜSLÜMAN BIR ÜLKENIN BÖYLESINE CEHALET ICINDE YASAKLAR KOYMASINA ANLAM VEREMIYORUM BIZ YABANCI ÜLKEDE BÖYLE SORUNLARIMIZ YOK INANIN ALLAH ISLAT ETSIN BUNLARI agla agla

doğrusun kardeşim inan bende anlamıyorum güzel yurdumun saçma kurulları
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 21:36
SaHRa su an offline SaHRa  

1183 Mesaj -

En Son On: 07.04.2009 - 22:51
ümmeti muhammed kardesim dualarimizdasin insaAllah..:(
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 22:32
Bu mesajı bildir   SaHRa üyenin diğer mesajları SaHRa`in Profili SaHRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

137 Mesaj -

dua dua dua bir müslüman başka ne ister agla
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 22:33
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
RE:

238 Mesaj -

En Son On: 29.08.2007 - 18:48
Alıntı
Orijınalı SaHRa

ümmeti muhammed kardesim dualarimizdasin insaAllah..:(

gül
Ekleme Tarihi: 22.05.2006 - 22:36
Bu mesajı bildir   :::MeDiNe::: üyenin diğer mesajları :::MeDiNe:::`in Profili :::MeDiNe::: Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gülsüm su an offline gülsüm  

14 Mesaj -

En Son On: 21.06.2007 - 13:41
ben yurtdisinda ögrenciyim.bizi de(basörtü takanlari) demokrati icin disliyorlar.korkarimkine yakinda avrupaya da basörtü yasagi gelir.ama yilmiyacagim ve allahin izniyle devam okuyacagim.burdan müslüman bacilarima sesleniyorum.pes etmeyin.size bir misal veriyim:yillar önce yahudiler inanclari yüzünden öldürülüyorlardi,ya da takip ediliyorlardi.ama onlar ne yapip edip okudular.ve simdi bütün dünyayi yönetiyorlar.ne kadar üzülüyorum.eger biz müslümanlarda karsimiza cikanlar karsisinda boynumuzu egmeyip okuyup güzel biryerlere gelirsek hic kimse bize emir veremez.
allah tan bunu diliyorum
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 15:55
Bu mesajı bildir   gülsüm üyenin diğer mesajları gülsüm`in Profili gülsüm Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2687 Mesaj -

SABREDIN KARDESIM SABREDIN OKUMA IMKANI BULUN CAHIL KALMAYIN MUTLKA OKUYUN DOKTOR OLUN HEMSIRE OLUN AVUKAT OLUN ILAHIYYATCI OLUN AMA OKUYUN INSAALLH RABBIMIN INAYETINE SIGINIYORUM
HEPINIZIN YARDIMCISI OLSUN
IMKANINIZ VARSA YURTDISINA GELIN
YOKSA ALLAH ASKINA OKUYUN PERUK MU NEYSE AMA MUTLAKA OKUYUN
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 15:58
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  
selamün aleyküm

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:54
Merhaba arkadaşım,gece teeccüt kılamıcam ama ALLAH yardımcınız olsun.ALLAH dinimizi yaşayabileceğimiz günler görmemizi nasip etsin inşaallah,ALLAH'a emanet olun.telaşlı
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 16:02
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
BAÇIM ALLAHÜTEALA YAR VE YARDIMCINIZ OLUR İNŞALLAH VE ÖNÜNÜZDEKİ TÜM ENGELLERİ KOLAY KILSIN İNŞALLAH RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN İNŞALLAH...

MÜMİNİN TEK SİLAHI DUADIR DUALARIMIZDA SİZİNLEDİR BAÇIM...

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 16:17
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
SELAMUN ALEYKUM
ALLAH cümlenizin yardımcısı olsun yurtdışında okuyanlar rahat nfakat türkiyedekiler hiç boş durmuyor kardeşim hergün başörtüsü ile yeni birşeyler icad ediyorlar eskiden kızlarımız perukla resim çektirirlerdi üniversiteye kayıt olabilmek için ama şimdi artık onada yeni bir yöntem geliştirdiler başörtüsü düşmanları artık kızlarımızın kendi çektirdikleri resimleri kabul etmeyecekler kayıt için gittiklerinde orada kızımızın başını soyup kendileri resim çekiceklermiş.EEE nasıl olucak şimdi bu inanın bu türkiyenin en büyük sorunu dur HAYDİ KIZLAR OKULA diye kampanyalar yapılıyor burada kızlarımız bir yere kadar gelebiliyorlar sonra önlerini tıkıyorlar tabiiki hepimiz çocuğumuzun okumasından yanayız ama şimdi bu ülkeyi kalkındırmak veya dünyayı ele geçirmek adına islamdan taviz vermek ne kadar doğrudur acaba.DUA EDELİM DUA EDELİM
İNŞAALLAH DÜZELİCEK BEN RABBİMDEN ÜMİT KESMİYORUM LÜTFEN DUADA BİRBİRİMİZİ UNUTMAYALIM.
ALLAH CÜMLENİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 16:25
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
başörtüsü(lütfen okuyun)

137 Mesaj -

[quote]Orijınalı su damlasi
başörtüsü ile yeni birşeyler icad ediyorlar eskiden kızlarımız perukla resim çektirirlerdi üniversiteye kayıt olabilmek için ama şimdi artık onada yeni bir yöntem geliştirdiler başörtüsü düşmanları artık kızlarımızın kendi çektirdikleri resimleri kabul etmeyecekler kayıt için gittiklerinde orada kızımızın başını soyup kendileri resim çekiceklermiş.
ya bunu misalen mi yazdın yoksa bunda gerçeklik payı varmı agla
buraya yazanlardan allah razı olsun bu hafta boyunca teecüt kılmayı düşünüyoruz
arkadaşlar yılmayın okuyun yoksa bizi hep başkaları yönetecek mesela inşallah ben öğretmen olcam ve bir nesli yetişitireceğim şimdi ben yılsam ve bıraksam herşeyi. benim yerime elbette birini bulurlar ama nasıl biri olur ben o kadar çocuğu nasıl başkalarına emanet ederim bunun hakkıda sorulmazmı. hz ebubekirinde dediği gibi başkaları girmesinde cehenneme ben razıyım yanmaya allah günahlarımızı affedsin agla agla
not: kötü bir doktor bir kişiyi öldürür,kötü bir üğretmen bir nesli...

Bu mesaj 2 kez ve en son ümmeti muhammed tarafından 23.05.2006 - 17:17 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 17:09

1420 Mesaj -

SELAMUN ALEYKUM
KARDEŞİM YAZDIKLARIM BENİM VERDİĞİM MİSALEMİ BENZİYOR SİZ TÜRKİYEDE YAŞIYORSUNUZ NASIL DUYMADINIZ HAYRET BUNU TELEVİZYONLAR BAĞIRA BAĞIRA SÖYLEDİLER HEMDE BİLGİSAYARLA YAPACAKLAR BU İŞLERİ AÇIKLAMALI OLARAK GÖSTERDİ.
UYGULAMAYA NE ZAMAN KOYARLAR BİLMİYORUM.
ALLAH CÜMLE EVLATLARIMIZIN YARDIMCISI OLSUN.
BENİM ÇOCUKLARIMDA AYNI SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYOR BEN YANAYIM BAŞKALARININ YERİNE DERKEN ZATEN SİZLER İSLAMA HAKKIYLA HİZMET EDERSENİZ TABİİKİ CENABIALLAH ECRİNİZİ FAZLASIYLA VERECEKTİR.
ALLAH CÜMLENİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
EN ÇOK DUA EDENLER ARASINDAYIM ÇÜNKÜ BENİM EVİMDEDE BU SIKINTILAR MEVCUT.SELAMETLE KIZIM
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 18:52
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SU DAMLASI .....ÜMMETI MUHAMMED VE DIGER KARDESLERIM

2687 Mesaj -

SABREDIN BENIM BACILARIMDA GERCEKTEN TESETTURDEN CILE CEKTILER HATTA IMAM HATIP LISELERINDE
RABBIM YARDIMCILARI OLSUN SABREDENLERIN
AZ DAHA SABREDIN ALLAHIN SABRI OLMASA BIZ HANGI SABRA SIGINIRIZ
AMA OKULU BIRAKMAYIN ALLAH ASKINA BIRAKMAYIN
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 18:55
murat1 su an offline murat1  

253 Mesaj -

En Son On: 16.04.2012 - 19:49
Cinsiyeti: Erkek 
agla elimizden bir sey gelmiyor ve kahroluyorum EY RABBIMIZ HALIMIZI GORUYORSUN YA RAB BU YASAKLARI KOYANLARA HIDAYETI NASIP ET BUNU HAKETMIYORLARSA KAHHRA ISMINLE KAHRET YA RABBELALEMIN

AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN agla agla agla agla agla agla
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 19:57
Bu mesajı bildir   murat1 üyenin diğer mesajları murat1`in Profili murat1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
bugün okulda söylemişti arkadaşlarım gazide kampüs yasağı başlamış diye ve inanmak istememiştim:( çok üzüldüm şimdi görünce bu konuyu:((( dünkü konuyu görmemiştim ama inş. bugün kalkacağım, Rabbim yardımcınız, yardımcımız olsun.
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 20:04
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
*imam_hatipli* su an offline *imam_hatipli*  

59 Mesaj -

En Son On: 28.01.2007 - 14:07
bende su an imam hatip lisesinde okuyorum şimdilik derslere kapalı giriyoruz ama seneye milli güvenlik dersleri başlıcakmış o derste açmamız gerekiyoo ama inşallah ben açmıcam ve çoğu arkadaşımda açmıcak bizlere dua edersiniz dimi ablalrım abilerim agla aglaaglaagla
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 20:15
Bu mesajı bildir   *imam_hatipli* üyenin diğer mesajları *imam_hatipli*`in Profili *imam_hatipli* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1505 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı güngören aihlli

bende su an imam hatip lisesinde okuyorum şimdilik derslere kapalı giriyoruz ama seneye milli güvenlik dersleri başlıcakmış o derste açmamız gerekiyoo ama inşallah ben açmıcam ve çoğu arkadaşımda açmıcak bizlere dua edersiniz dimi ablalrım abilerim agla aglaaglaagla

Tabiki ederiz guzel kardesim
sizde bana edin lutfen bizim bu imkanimiz bile yok ben okula kadar basortuyule gidiyorum ve okulun kapisinin onunde cikariyorum !
bazi ogretmenler sen ne yuzle geliyorsun boyle diyorlar cok uzuluyorum ama Asla basortumu cikarmam asla !! agla

Dua Dua Dua muminin silayidir !!
Rabbim bize sabir versin guzel kardesim !!

Amin

Bu mesaj 1 kez ve en son busenur tarafından 23.05.2006 - 20:22 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 20:21
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
*imam_hatipli* su an offline *imam_hatipli*  

59 Mesaj -

En Son On: 28.01.2007 - 14:07
Allah yardımcın olsun ablacığım Allah halimizi görüyoo mutlaka bunun mükafatı var bizim başürtümüzün kimseyede zararı yok
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 21:32
Bu mesajı bildir   *imam_hatipli* üyenin diğer mesajları *imam_hatipli*`in Profili *imam_hatipli* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1505 Mesaj -

Oyle guzel kardesim kimseye zarari yok ama
onlarin sanki ''inancina karsi geliyormusum gibi oluyormus''
estafurulallah bende oyle bir sey yok beni sadece elemesinler ve basortume engel olmasinlar istedim ama onlar anlamiyorlar
Allah'im sen beni affet et !! agla

Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 22:16
RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı murat1

agla elimizden bir sey gelmiyor ve kahroluyorum EY RABBIMIZ HALIMIZI GORUYORSUN YA RAB BU YASAKLARI KOYANLARA HIDAYETI NASIP ET BUNU HAKETMIYORLARSA KAHHRA ISMINLE KAHRET YA RABBELALEMIN

AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN agla agla agla agla agla agla

Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 23:42
nurdide su an offline nurdide  
BAŞÖRTÜSÜ FARZDIR.TAVİZ VERMEMELİYİZ.

33 Mesaj -

En Son On: 13.05.2007 - 02:18
""""[quote]Orijınalı ümmeti muhammed

[quote]Orijınalı su damlasi
başörtüsü ile yeni birşeyler icad ediyorlar eskiden kızlarımız perukla resim çektirirlerdi üniversiteye kayıt olabilmek için ama şimdi artık onada yeni bir yöntem geliştirdiler başörtüsü düşmanları artık kızlarımızın kendi çektirdikleri resimleri kabul etmeyecekler kayıt için gittiklerinde orada kızımızın başını soyup kendileri resim çekiceklermiş.
ya bunu misalen mi yazdın yoksa bunda gerçeklik payı varmı agla
buraya yazanlardan allah razı olsun bu hafta boyunca teecüt kılmayı düşünüyoruz
arkadaşlar yılmayın okuyun yoksa bizi hep başkaları yönetecek mesela inşallah ben öğretmen olcam ve bir nesli yetişitireceğim şimdi ben yılsam ve bıraksam herşeyi. benim yerime elbette birini bulurlar ama nasıl biri olur ben o kadar çocuğu nasıl başkalarına emanet ederim bunun hakkıda sorulmazmı. hz ebubekirinde dediği gibi başkaları girmesinde cehenneme ben razıyım yanmaya allah günahlarımızı affedsin agla agla
not: kötü bir doktor bir kişiyi öldürür,kötü bir üğretmen bir nesli... [/quote"""""""

Yanlış mı anladım?Kardeşim bu nasıl söz? Bizler Hz. Ebubekir gibi olabilir miyiz? O hayatı boyunca mümin kardeşlerine doğruyu göstermek için mücadele etti.Başkaları için cehennemde yanmak da ne demek? Ne yani 3 günlük dünya menfaati için ahiretimizi satalım mı?
Şunu da tecrübelerime dayanarak söylemek istiyorum:Ben öğretmendim ve başörtüsü nedeniyle istifa ettim. Gerçek olan şu ki, başta aile önemli.Çünkü okul müfredatı belli.Senin orda tebliğ etmen zaten imkansız.Çocuğa ne öğretirsen öğret sonuçta eve gidince aile baskın çıkıyor.O yüzden biz evde çocuğumuza çok iyi bir eğitim vermeliyiz.Evet ben öğretmenliği bıraktım ama çalışmalarıma değişik şekilde ,daha rahat ve daha azimle yine devam ediyorum.Sadece safımı değiştirdim.Ayrıca rızkı veren de Allah.Şu gerçek ki sen Allah(c.c.) ile oldukça Allah(c.c.) daha yardım ediyor.

SENİN İÇİN DE ALLAH(C.C.) GÖNLÜNDEN GEÇENİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN.ALLAH(C.C.) YARDIMCIN OLSUN.
Bu sorunun en kısa sürede çözümlenmesi duasıyla.......
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 00:40
Bu mesajı bildir   nurdide üyenin diğer mesajları nurdide`in Profili nurdide Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1420 Mesaj -

selamun aleykum

nurdide kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ALLAH cümlesinin yardımcısı olsun benim çözemediğim niye biz haktan yanayken haksız oluyoruz bizmd eçocuklarımız GENEL bu memlekete vergi ödüyor kanunlara uyuyor niye boyun eğmek zorunda bırakılıyoruz benim çocuğum imam hatip okuyor şimdilik problem yok ilerde ilahiyat okumayı düşünüyor inşaallah o zaman da problem olmayacak peki diğer kızlarımız ne deyim bilmiyorum bol bol dua etmekten başka birşey gelmiyor elimizdeni
allah her daim yar ve yardımcımız olsun.
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 00:55
shule su an offline shule  

90 Mesaj -

En Son On: 18.12.2006 - 00:35
Alıntı
Gerçek olan şu ki, başta aile önemli.Çünkü okul müfredatı belli.Senin orda tebliğ etmen zaten imkansız.Çocuğa ne öğretirsen öğret sonuçta eve gidince aile baskın çıkıyor.O yüzden biz evde çocuğumuza çok iyi bir eğitim vermeliyiz.Evet ben öğretmenliği bıraktım ama çalışmalarıma değişik şekilde ,daha rahat ve daha azimle yine devam ediyorum.Sadece safımı değiştirdim.Ayrıca rızkı veren de Allah.Şu gerçek ki sen Allah(c.c.) ile oldukça Allah(c.c.) daha yardım ediyor.

Kesinlikle katılıyorum. Bu bir imtihan, bir seçim... Allah'ın kanunları elbetteki daha üstündür. Ve hakkımızda hayırlı olanı ancak O bilir... Öğretmen olacağım diye sakın taviz vermeyin. Çocuğumun; taviz vererek gayri İslami bir kanunu Allah'ın kanundan üstün tutmanın meşru olabileceğini gösteren bir öğretmen yerine gayri müslim fakat ehli kitap bir öğretmeni olmasını tercih ederim!!! HAYDİ KIZLAR ALLAH'A!!!
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 01:06
Bu mesajı bildir   shule üyenin diğer mesajları shule`in Profili shule Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
nurdide su an offline nurdide  

33 Mesaj -

En Son On: 13.05.2007 - 02:18
İnşaAllah o zamana dek durumlar düzelir.Belki şu gidişata göre çocuğumuz ( kızımız) öğretmen ,doktor olmayacak ama -inşaAllah -iyi bir hafız,iyi bir hatip,iyi bir mücahide ve hepsinden önemlisi iyi bir anne olacak. Bütün bunlar herşeye değmez mi? sizce bu yenilgi mi? Aksine büyük bir başarı olur bence.A.e.o.
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 01:06
Bu mesajı bildir   nurdide üyenin diğer mesajları nurdide`in Profili nurdide Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

137 Mesaj -

esselamun alykum ve rahmetullah
ablalarım estağfurullah ben tabiki kendimi tabiki hz.ebubekir ile eş tutmuyorum. orda bahsettiğim başka.. ayrıca fazla tv izlemiyorum ondan herhalde haberleri kaçırmışım gerçekten iyice iğrençleşmeye başlamışlar.haber verdiğiniz için allah razı olsun. birde aklıma birşey takıldı şimdi biz okumakla yanlış mı yapıyoruz. telaşlı devleti onlara mı bırakalım. elbette çocukları yetiştirmek çok önemli ama zaten benim olursa eğer çocuklarım islami kurallara göre yetişitiririm ki bunun çalışmakla ne alakası var. birde bizlerden kimse okumazsa orada ki insanlara nasıl ulaşacağız. mesala benim kapanmama vesile biraz da sınıf arkadaşlarım oldu. ya ben okumak için öss ye hazırlanmasaydım kimse ile tanışamıyacaktım.biz dört arkadaştık birimiz kapalı diğer üçü açık idi. şimdi sadece bir tane açık kaldı oda kapanmaya çok yaklaştı.ne bileyim belkide yanlış düşünüyorum. kararını veremedim
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 20:44

137 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı güngören aihlli

elbetteki dua ederim sen üzülme

birde shule

"Kesinlikle katılıyorum. Bu bir imtihan, bir seçim... Allah'ın kanunları elbetteki daha üstündür. Ve hakkımızda hayırlı olanı ancak O bilir... Öğretmen olacağım diye sakın taviz vermeyin. Çocuğumun; taviz vererek gayri İslami bir kanunu Allah'ın kanundan üstün tutmanın meşru olabileceğini gösteren bir öğretmen yerine gayri müslim fakat ehli kitap bir öğretmeni olmasını tercih ederim!!! HAYDİ KIZLAR ALLAH'A!!! "

bu nasıl söz biz kimin sözünü allahtan üstün tuttuk. biz okumak için kapanamıyana okurken de birilerin islamı yaşayabileceğini göstermeye çalışıyoruz. kimsede sizin dediğiniz gibi algılamıyor. hatta öğrencilerden sizi seven varsa kapanmaya özeniyor vallahi dediğinize çok alındım.

Bu mesaj 1 kez ve en son ümmeti muhammed tarafından 24.05.2006 - 20:51 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 20:50
kardelen_53 su an offline kardelen_53  
RE: başörtüsü (lütfen okuyun)

17 Mesaj -

En Son On: 27.03.2007 - 21:55
Alıntı
Orijınalı ümmeti muhammed

arkadaşlar ben gazi üniversitesindeyim bu gün finallerimiz başladı okula gittiğimde artık bizim kampüsede yasak koyduklarını öğrendim agla askeriye emretmiş agla bunu yapanlara hakkımı helal etmiyorum diyemiyorum çünkü bilmiyorlar.. allah onlara hidayet etsin ne olur dua edin tam uygulamaya sokamasınlar gerçi başladılar ama... agla
allah rızası için bugün gece 2:30 da teheccüte kalkarmısınız duaya çok ihtiyacımız var... agla agla agla

kardeşim inan okurken gözyaşlarımı tutamadım aglaagla agla ,nasıl bi ülkeyiz anlamıyorum yaaa,müslüman bi ülke ve gönlümüzce müslümanlığımız yaşayamıyoruz,yazık bize yaaa,ALLAHmı sizlerin ve bizlerin yardımcısı olsun...
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 13:19
Bu mesajı bildir   kardelen_53 üyenin diğer mesajları kardelen_53`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 460 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55753 saniyede açıldı