ivermektin generique colchicine ivermektine generique colchicine ivermektin cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Emine senlikoglu na 1 yil hapis cezasi

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 24 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Emine Senlikoglu na 1 yil hapis cezasi

374 Mesaj -

En Son On: 17.12.2008 - 18:45
Cinsiyeti: Bayan 
Emine Şenlikoğlu düşünceleri ifade etmesinden dolayı 1 yıl hapis cezası aldı.
2000’de Antalya’nın Manavgat ilçesinde katıldığı bir televizyon programında düşüncelerini açıkladığından dolayı yargılanan Şenlikoğlu, Devlet Güvenlik Mahkemesi’nde (DGM) başlayan ve Asliye Ceza Mahkemesi’nde devam eden yargılamasının ardından 1 yıl hapse mahkûm edildi.

Emine Şenlikoğlu’nun avukatı Ömer Faruk Uysal, DGM’nin kaldırılmasının ardından davanın Fatih Asliye Ceza Mahkemesi’nde devam ettiğini söyledi. Emine Şenlikoğlu’nun DGM’de de ceza aldığını ve ertelendiğin hatırlatan Uysal, “DGM’nin kaldırılmasıyla birlikte Şenlikoğlu da 312. madde yerine 216. maddeden yargılanmaya başladı. Yeni maddeye göre 1 yıl hapis cezası verildi. Ancak mahkeme bu cezayı infaz etmedi. Kısa süreli cezaları mahkemelerinin erteleme hakkı var” dedi.

Ömer Faruk Uysal, “Türkiye’de yüksek mahkemeler, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, dindarlarla ilgili davalarda hukuku uygulamıyor. Özel bir yargılama yapıyorlar. Zaten hukuk olsa bu yargılamalar olmaz. Bu dönemde bu konular tartışılıyor. Anayasa’ya aykırı bir görüşün varsa her türlü hakareti hakediyorsun diyorlar. Burada, ‘Siz bizim hukuktan faydalandırmayacağımız kesimde yer alıyorsunuz’ diyorlar. Objektif bir yargılama yok. Dindarlara karşı bir yargılama var” diye konuştu.

Türkiye’yi tüketim çılgınlığından düşünemeyen insanların toparlandığı bir kamp olarak görmek isteyen zihniyet düşünen, sorgulayan ve bunu ifade eden kişilere yönelik baskıcı tavrını aralıksız biçimde sürdürüyor. İslami hassasiyetlerini, ve düşüncelerini ifade edenlere iitaatkar olmaları için kendi hukukunu dayatan bu yaklaşım AB süreci, insan hakları ve ifade özgürlüğü gibi makyajların ardında resmi söylemleri yaşatmaya devam ediyor. Müslümanların bu gibi baskılara karşı ortak bir direniş hattını kalınlaştırmaları ve söylem olarak baskıları ifşa etmeleri zorunluluğu bir kez daha kendini gösteriyor.

Bu mesaj 1 kez ve en son HAKBIR tarafından 12.05.2006 - 14:54 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 14:53
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GÖZ YASI su an offline GÖZ YASI  
yazıklar olsun

95 Mesaj -

En Son On: 19.10.2007 - 15:11
Cinsiyeti: Erkek 
evet bu olayı duydum gazeteden..ne dememiz lazım şimdi..

yok ya ne söylyeceğiz ki, YAZIKLAR OLSUN, YAZIKLAR OLSUN..

YAŞASIN ZALİMLER İÇİN CEHENNEM...

Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 14:55
Bu mesajı bildir   GÖZ YASI üyenin diğer mesajları GÖZ YASI`in Profili GÖZ YASI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  

374 Mesaj -

HAKLISINIZ RABBIM MÜCAHIT VE MÜCAHIDE LERIMIZIM
YAR VE YARDIMCISI OLSUN
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 14:59
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Selin58 su an offline Selin58  

39 Mesaj -

En Son On: 07.02.2009 - 14:05
ya arkadaslar ciddi misiniz, ben daha yeni duyuyorum, cok üzüldüm.
:(
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 15:02
Bu mesajı bildir   Selin58 üyenin diğer mesajları Selin58`in Profili Selin58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
musab05 su an offline musab05  

251 Mesaj -

En Son On: 30.05.2009 - 22:53
sevgili kardeşlerim o kadarda kendinizi üzmeyin.Onlardan başka ne bekliyorsunuz ki

Bir firavundan firavunluk ancak hasıl olur.

Biz insanların boğazına adam iki eli sarılmış,birisi geliyor ve zorlayıp elini biraz gevşetmesini sağlıyor.

Bu defa biz bize yardım eden kişiye umut bağlamaya başlıyoruz.

Yani olayların temelini teşkil edenlerle veya sebepleriyle ilgilenmiyoruz.

Yani falanca iktidar olursa yapar,filanca giderse zulüm biter,

Kimse kusura bakmasın ama kendimizi avutuyoruz...
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 15:05
Bu mesajı bildir   musab05 üyenin diğer mesajları musab05`in Profili musab05 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

95 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı abd05

Yani falanca iktidar olursa yapar,filanca giderse zulüm biter,

Kimse kusura bakmasın ama kendimizi avutuyoruz...

haklısınız,bu işi ALLAH RASÜLÜ gibi çözmezsek bir kukla gider bir kukla gelir..
yada bir firavun gider bir firavun gelir..

biz bu halimizle daha çok çekeriz..

bir millet kendini düzeltmedikçe ALLAH c.c o milleti düzeltmez..

Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 15:19
Bu mesajı bildir   GÖZ YASI üyenin diğer mesajları GÖZ YASI`in Profili GÖZ YASI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
diclesu su an offline diclesu  

64 Mesaj -

En Son On: 16.05.2009 - 18:16
Allah C.C. yardimcisi olsun kendisini cok seviyorum:(( Allah ondan razi olsun

(asil hapise gönderilicek biri varsa oda demirel dir üzüntülü hatta deliler hapishanesine girse daha da dogru olur üzüntülü )
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 15:36
Bu mesajı bildir   diclesu üyenin diğer mesajları diclesu`in Profili diclesu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
üzülmeyin biz müslümanız..

95 Mesaj -

diclesu kardeşim sen hiç merak etme..
o insan öylebir yere girecek ki, yakıtı insanlar ve taşlar..

komşusu kim olacak biliyormusun inşa allah..

EBU CEHİL...

Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 15:41
alemihuccet su an offline alemihuccet  

359 Mesaj -

En Son On: 09.01.2008 - 20:36
Cinsiyeti: ----- 
esselam..
evet bende yeni duydum ve çok üzüldüm,ama üzülmem inanın kendime;çünki,o ve onun gibi
haklarını savunan,bunu da özgürlüğünün elinden alınmasıyla ödeyen kardeşimin Allah'ın huzuruna
bu çileleri sunmasıyla karşılığını alacağından eminim..
ya ben; dinime ve örtüme uzanan bu utanmaz ellere karşı ne yapıyorum...susuyorum.. peki ben Allah'ın huzuruna ne yüzle çıkacağım..
ya ben ne feda edebildim...
özgürlüğümü mü,canımı mı,dualarımı mı...
çok acı ama...
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 16:01
Bu mesajı bildir   alemihuccet üyenin diğer mesajları alemihuccet`in Profili alemihuccet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 12:07
Belki bu karar hayırlara da vesile olur ve biz Emine Şenlikoğlundan daha hapishane yıllarında yazdığı eserleri okuruz. Dersler çıkarırız, nesilden nesile aktarırız. Belki bir imansızı kurtarırız...

İnsan kızıyor , sinirleniyor ama nafile... Türkiyenin sisteminde öyle kokuşmuş ve çürümüş fikirliler varki, ve öyle kademelerdeki malesef bu üzücü hadiseler meydana geliyo.

Allah kendisine sabır versin.
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 17:58
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 10:54
selamun aleykum
EMİNE ŞENLİKOĞLUNA yine hapis bu muhterem mücahide hanım ablamın hemen hemen tüm kitaplarını okumuşumdur ne zararı varki emine şenlikoğlu hep islamı anlatmıştır kitaplarında onun kitapları sayesinde yüzlerce insan vardır hidayete eren ben yeni yetişen gençlerimize emine şenlikoğlunun kitaplarını okumasını tavsiye ediyorum GENÇLİĞİN İMANINI SORULARLA ÇALDILAR bu kitabı yazdığı içinde mücahide ablamız hapis yatmadımı tek idaeli islamı bizlere tebliğ etmekti üstüne düşen kulluk görevini hakkıyla yerine getiriyor kardeşlerim EMİNE ŞENLİKOĞLU hapis yatacak diye üzülmeyin haksızlığa uğradığı için haketmediği cezaları alıyor diye sistem bunun böyle olmasını istediğiiçinSİSTEMİN YAMUKLUĞUNA SİSTEMİN DAYATMACILIĞINA üzülelim ne hallere düştük allah bizleri affettsin o mahşer günü bu çektiği sıkıntalın ecrini kat kat alacak asıl biz müslümanım deyipte müslüman gibi yaşamayanlara üzülelim ne mutlu emine şenlikoğlu kulluk vazifelerini hakkıyla yerine getiriyor bizler ne yapıyoruz kös kös oturuyoruz hesap günü rabbimin huzurunda yüzü parlayayn ışıl ışıl ışıldayan kullardan olucak kaçacak yer aramayacak kendisine bu dünya fani ahiret baki önemli olan ahiret hayatımız burası gibi üç beş günlük değil ahiret hayatı ebedi bir hayat var orada çekilen sıkıntılar islam için olsun eminim şimdi emine ablamız her zamanki gibi çok rahattır asla bu hapis kararını kendine sıkıntı etmemiştir.
RABBÜL ALEMİN HEPİMİZİN BİRER EMİNE ŞENLİKOĞLU OLMASINI NASİP ETSİN.AMİN AMİN AMİN
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
Ekleme Tarihi: 13.05.2006 - 12:59
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 14:40
Alıntı
Orijınalı GÖZ YASI

evet bu olayı duydum gazeteden..ne dememiz lazım şimdi..

yok ya ne söylyeceğiz ki, YAZIKLAR OLSUN, YAZIKLAR OLSUN..

YAŞASIN ZALİMLER İÇİN CEHENNEM...

üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Aynen yaziklar olsun ve yasasin CEHENNEM zalimler icin !!
Rabbim o mucahidenin yar ve yardimcisi olsun
Ben Emine Senlikoglunun konferansina katilmistim ve bizlere demistiki:

"O hakim bilseydi benim kitap yazacagimi beni asla iceri atmazdi"

Vardir elbet bundada bir hayir...

Ekleme Tarihi: 13.05.2006 - 15:27
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  
RE: Emine Senlikoglu na 1 yil hapis cezasi

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 09:56
selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Alıntı
Orijınalı HAKBIR

Türkiye'yi tüketim çılgınlığından düşünemeyen insanların toparlandığı bir kamp olarak görmek isteyen zihniyet düşünen, sorgulayan ve bunu ifade eden kişilere yönelik baskıcı tavrını aralıksız biçimde sürdürüyor. İslami hassasiyetlerini, ve düşüncelerini ifade edenlere iitaatkar olmaları için kendi hukukunu dayatan bu yaklaşım AB süreci, insan hakları ve ifade özgürlüğü gibi makyajların ardında resmi söylemleri yaşatmaya devam ediyor. Müslümanların bu gibi baskılara karşı ortak bir direniş hattını kalınlaştırmaları ve söylem olarak baskıları ifşa etmeleri zorunluluğu bir kez daha kendini gösteriyor.

RABBİM bu olan bitenlere elbette en büyük sahid olandir..

bu ülkenin yargi erkindeki zevat elbette sistemin islami refleksleri üzerinde cok hassaslar.. bu ülkede laiklik demokrasi cumhuriyet ve bilumum ilkeler, her zaman:sistemin icinde erimis, kimliginden arinmis olan yani kendileri gibi olanlar icin bir anlam ifade eder...

hele ki hayatini islami kavramlarla anlamlandirmak isteyenler devletin resmi mekanlarinda asla barinamazlar.. sayet bu ülke halkinin dini islam deil de yahudilik ya da hristiyanlik olsaydi veya islam disinda herhangi bir din olsaydi bu zalim guruhun zorbaligi boylesine olmazdi.. cünkü islam hayatin heranini RABBİNE ADAR..
bu sebeple devlet denilen halki adil bir sekilde yöneten organizasyonun da tüm referanslarini RABBin ayetlerine göre dizayn eder..
simdi modern laik bir kafa, ataturk ilke ve inkilaplarinin tartismaya dahi acilmasinin anayasaya aykiri oldugu bir ülkede asla islamı masum kabul etmez..

mesela hristiyan bir yazarin yazilari laik bir zihin icin fazla bir sorun olusturmaz.. cünkü hristiyanlik bu hali ile sezarin hakkini sezara ( yani devletin hakkini devlete ) isanin hakkini isaya ( dinin hakkini sahibine ) teslim etme gibi tam da laiklige buyuk bir alan acan özellige sahiptir.. ayni sekilde bugunun israili de saptirilmis tevrat ile laikler icin islamdan cok daha modern bir özellige sahiptir.. bu sebeple israil icin modern ülke derler..

bunlarin en büyük korkulari İSLAM..
o kadar korkak ve o kadar zorbalar ki
zaman gelir fatih/carsambada sarik cubbe avina cikarlar
zaman gelir evlere baskinlar yaparak kuran okuyanlari tutuklarlar..
zaman gelir basörtüsünü yasaklarlar.. direnenlerin üzerlerine panzer sürerler..

ve zaman gelir emine senlikoglunu tutuklarlar..
korkak zorbalar...
zorbanin adaleti sadece sistemini muhafaza etmek icindir..
yani zorbaligini devam ettirmek icin...

o kadar adi bir siginaklari var ki
örümcek agi bunlarinki yaninda celik zirhli duvar kalir...

bu davada bedel ödeyenler elbette bizler icin en güzel örnekligi sergiliyorlar...
bu örnekligi yol edinenler bu laik zorbalarin sadece öfkesini artiriyor...

RABBim sana SONZUZ HAMD olsun ki,
bize böylesi serefli bir nimeti emanet ettin...

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 12:59
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sevdamsin su an offline sevdamsin  

465 Mesaj -

En Son On: 03.03.2008 - 12:08
esselamun aleykum, malesef bende duydugumda sok oldum nedir emine senlikogludan istedikleri yahu dusunce ozgurlugu diyip duruyorlarduvar duvar ne etti ablamiz sanki ama gecen bir programa katilmisti 'dediki icerde de olsam disardada olsam yazmaya devam edecegim diye' bizde onun yazilarini kitaplarini herzaman okuyarak destek verecegiz insaALLAH..

saygi ve dua ilegül
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 13:07
Bu mesajı bildir   sevdamsin üyenin diğer mesajları sevdamsin`in Profili sevdamsin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  

374 Mesaj -

selamün aleyküm

emine ablamiz ve onun gibi mücagidelerden ve mücahitlerden RABBIM RAZI OLSUN

ablamiz yazdigi kitaplarla bir cok genc ve islami bilemyen kardeslerimize bir rehber olmustur
ablamiz ceza evinde bile bizlere faydasi olacak bircok kitap yazmistir
bizim ona en büyük destegimiz manevi olarak dua etmek maddi olarak kitaplarini almakve aldirmak

zaten onun sucu dinimizi güzel bir sekilde anlatmak ve yaymaya calismak
tabi baktilar ablamiz gencleri etkiliyor
onlara gore kafalari karistiriyor
once dergisini kapattirdilar sonra sacma sebepler yüzünden ceza evine attilar
ama ablamizin ne kadar heybetli ve güclü oldugunu bilmiyorlar onu ceza evinde bile durduramadilar
ve asla durdura miycaklar
bilmiyorlar ve anlamiyorlar
onun tek yardimcisi ALLAH cc
keske herkesete boyle yürek ve azim olsa
gecenlerede bi arkadasima
biliyomusun emine senlikoglunu hapse atacaklar dedim
cevabi soyle oldu
oda ne diye yaziyo biliyolarki hapse atacaklar yazmasin
türkiyeyi o mu kurtaracak dedi
aci ama boyle düsünenlerde var ne yazikki

RABBIM CÜMLEMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 14:00
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
esselamu aleykum,

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 20:36
emine senlik oglu hanimefendinin bir cok kitabini okudum,
Allah(c.c) kendilerinden razi olsun ,
bir cok kisiye gercegi gosteren,aydinliga kavusturan faydali bir insan oldugu kimse tarafindan inkar edilemez,

ben olaya baska bir persvektiften bakmak istiyorum

yasadiginiz ulke dinsiz laik bir cumhuriyet ulkesi,
onlara gore kanun,hukuk var guya bu ulkede,
emine senlikoglu gibi akilli bir insan nerde nasil ,ne zaman ve ne sekilde konusacagini cok iyi bilmeliydi,
cikipta kral ciplak diye bagirmak,hakki savunmak adina zulume gogus germek adina kocaman bir sifirdan oteye gitmez,
musluman akillidir,nerde ne zaman ,nasil konusacagini bilendir,
noldu simdi belki 1 senesi ,belki 3,belki 5 senesi bosa gidecek,insaallah fosaloglu kardesin dedigi gibi hayirli olur ama,
acizane gorusum,kadin fazla goz onunda bulunmamali,
biz erkekler o kadar acizizki bas ortusunde bile bayan kardeslerimizi sokaklara dokuyoruz,
kadin bi araya gelerek nara atarak basortusu savunmasi yapmamali,hakkini bu sekilde aramamali,
biz erkekler Allah rizasi icin kadinlarimizin uzerinden bu yuku alalim,
gercegi, gercek manada haykirmanin zamanini iyi ayarlayalim,

muslumanin basina, (kusura bakmayin ama) genel manada, dilinin ayarini bilmeyenlerin yuzunden cok zulum ve eziyet geldi,
egerki suan basortusu diye bir sorun var ise, bilinsinki gecmisteki zamansiz konusmalarin vebali cekiliyor,

tavizle teblig,haramla ibadet olmaz vesselam

acizane bu acidan degerlendirmek istedim,hakkinizi helal ediniz....

selametle....

Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 14:26
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 10:54
SELAMUN ALEKUM
KARDEŞLERİM MÜCAHİD VE MÜCAHİDELERE ÜZÜLMEYELİM ONLAR ALLAH İNDİNDE ÇOK YÜCE İNSANDIRLAR CİHAD BİRTEK SAVAŞMAK DEĞİLDİR EMİNE ABLAMIZINDA YAPTIĞI CİHADDIR.
BEN DERGİYE ABONEYDİM FAKAT ZORLA KAPATILDIĞINI BİLMİYORDUM DERGİDE YAPILAN AÇIKLAMA MADDİ İMKANSIZLIKLAR SEBEBİYLE DENİYORDU.
İNŞAALLLAH DERGİMİZ YİNE AÇILACAK ALLAHIN İZNİYLE EMİNE ABLAMIZ HİÇBİR ZAMAN KULA KULLUK ETMEDİ.
SİTEDE ÇOK GENÇ ÜYELERİMİZ VAR BEN ONLARA ÖNEMLE TAVSİYE EDİYORUM.

GENÇLİĞİN İMANINI SORULARLA ÇALDILAR:EMİNE ŞENLİKOĞLU
GENÇLER BU KİTABI MUTLAKA ALIN VE OKUYUN SİZE ÇOK BÜYÜK BİR IŞIK OLUCAKTIR.OKUDUKTAN SONRA ARKADAŞINIZA HEDİYE EDİN AMAÇ HERKESİN OKUYUP DERS ÇIKARMASI..

HUZUR İSLAMDA

Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 14:28
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ord_prof su an offline ord_prof  

93 Mesaj -

En Son On: 28.08.2006 - 10:06
Allah yardımcısı olsun
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 14:39
Bu mesajı bildir   ord_prof üyenin diğer mesajları ord_prof`in Profili ord_prof Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
eminkardes2000 su an offline eminkardes2000  
Siz Ne sandınız ki

58 Mesaj -

En Son On: 02.01.2011 - 13:25
Efendimize bir sahabi gelip diyor ki ya Resullah ben seni çok seviyorum. ve bunu üç defa tekrarlıyor. En sonnunda Efendimiz ona git beni seviyorsan Bela ve musibetler seni bulacaktır. diyor
YANİ KARDEŞLER ASLINDA BAŞINA ÇOOK AZ MUSİBET GELEN BİZ SÖZDE MÜSLÜMANLAR İÇİN ÜZÜLMEMİZ GEREKİR. BEN İNANIYORUM Kİ O BAYAN MÜCAHİDEMİZ ORAYI MEDRESEYİ YUSUFİYE TELAKİ EDECEKTİR.

ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR.
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 14:44
Bu mesajı bildir   eminkardes2000 üyenin diğer mesajları eminkardes2000`in Profili eminkardes2000 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 10:08
ZİNDANDAN ANAMA

"Dur" deme bana "yürü" de ana
Bilmiyerek olma onlardan yana
Sende çalış anacığım gerçeği bil
Sokaklarda hür gezmek "hürriyet" değil
Azimli olursan anlarsın "hür" ne demektir.
Mahkumiyet ne, hürriyet ne demektir.
Bak anacığım renksiz bakışla bak
Mahkum olmuşuz zulmü alkışlayarak
Evlat vermeden can vermeden
İslam gelirmi anacığım birden?

Emine Şenlikoğlu

...........

Çok sevdiğim bir yazar kitaplarından aldığım
bu yazısı benim için çok anlam taşıyor
Onun ne kadar İslam için mücadele verdiğini
hepimiz anlamışız...

Bizler ne yapıyoruz
Acizliğimiz halimize giryandır

agla agla agla agla agla agla

Rabbim bizlere güç ver iSLAM yolunda....

Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah...

Sevgi Selam ve Dua ile...
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 15:23
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
utaniyorum su an offline utaniyorum  
onuncu köy mutlaka vardır.

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 01:21
Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.
ama onuncu köy mutlaka vardır.
RABBİM HOCA HANIMIN imtihanını kolay eylesin.

Bir arkadaşım vardı falanca hocayı sevmezdi ne zaman ki hoca tutuklandı sevmeye başladı.
diyor ki iyi adam olmasa tutuklanmazdı.
HOCA HANIM üstüne düşeni yapmış.
ALLAH DOSTLARIna zindan mekteptir.
kendisine hayırlı diplomalar dilerim.
selam ve dua ile............
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 15:53
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fatimafeyza su an offline fatimafeyza  

19 Mesaj -

En Son On: 10.12.2006 - 14:11
agla
anlatilanlar dogrumu ya?
yalan deyin
canim hocam yinemi atiyorlar sizi dört duvar arasina..
BUNU YAPANLARI ÖLDÜRMEK GELIYOR ICIMDEN

bu imanimiz olmasaydi kimbilir neler yapardik..hala anlamiyorlar hala anlamiyorlar
allah herseyi görüyor herseyi

hocam siz yine koysunlar 4duvara biz orda neler yapmistiniz biliyoruz yine anlatacaksiniz yine bilecegiz..
keske benide yaniniza koysalar..
orda sizinle ayni cezaevinde kalacakolanlar ne sanslilar..
7yil yatacaktiniz 2yil yattiniz ama hayir siz yatmadiniz! hocam siz orda yatmadiniz!sizinkinin adi yatmak degildi..
siz calistiniz hep calistiniz
emekleriniz bosa gitmiyor hocam gitmiyor
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 17:30
Bu mesajı bildir   fatimafeyza üyenin diğer mesajları fatimafeyza`in Profili fatimafeyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gülsüm su an offline gülsüm  
Themenicon   

14 Mesaj -

En Son On: 21.06.2007 - 12:41
ben emine senlikogluylu kitaplari sayesinde tanidim.ve hangi eser olursa olsun beni büyülüyordu.zaman zaman aglatiyor ve gerceklerle yüz yüze gelmeme sebep oluyordu.böyle güzel dini eserler yazdigi icn ALLAH ONDAN RAZI OLSUN!!!!!!!!!!!!!!!!
ve burdan herkese onun eserlerinden birini okumayi tavsiye ederim.
evet yasadigimiz devire bir bakin.birisi cikip kutsal dinimize laf atiyor,ve hic bir ülke demokrasi adina sesini cikarmiyor.ama eger birisi(emine senlikoglu gibi)islam hakkinda güzel düsüncelerini ifade etmeye calisirsa, o kisiyi hapise atiyorlar. hani nerde sizin demokrasiniz,niye düsünce özgürlügümüzü kisitliyorsunuz.
demokrasi adina anlattiginiz herasey zaten YALAN!!!!!!!!!!!!!
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 13:59
Bu mesajı bildir   gülsüm üyenin diğer mesajları gülsüm`in Profili gülsüm Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Kozalak su an offline Kozalak  

17 Mesaj -

En Son On: 04.07.2010 - 00:21
Mahkum edilmesi çok üzücü... Ama ceza ertelendiğine göre infaz söz konusu değil. Deneme süresi içinde herhangi bir mahkumiyet almazsa cezası infaz edilmeyecek.
Yani şimdilik Emine Şenlikoğle hapse girmeyecek...
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 14:08
Bu mesajı bildir   Kozalak üyenin diğer mesajları Kozalak`in Profili Kozalak Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 823 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56973 saniyede açıldı