ivermektine generique kaletra stromectol ivermektine ivermektin aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » *** RAVDA' YA YARDIM CAGRISI ***

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 11 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
*** RAVDA' YA YARDIM CAGRISI ***

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 12:03
Cinsiyeti: Erkek 
Selamün Aleyküm,

RAVDA 3.5 yaşında. İlk yayına girdiğinde aylık gideri sadece 7 Euro civarındaydı. Mevla lutfetti her geçen gün ilerledi sitemiz. Ve geçen gün ilerliyoruz.

Siteler genellikle reklamlar ile yaşarlar veya arkalarında bir kurum veya destek vardır. Bizim arkamızda böyle bir destek yok. Sitemizin üstünde HAKKIMIZDA linkinde kim olduğumuz yazmaktadır. Dini site olmamız hasebiyle reklamlarımızda çok kısıtlı ve kendi insanımız da reklamlarda başka siteleri tercih ediyorlar.

Sitemiz başından beri ekibimizdeki kardeşlerimizin aylık verdikleri aidatlar, reklam gelirleri ve bağışlar ile ayakta durdu. Ancak sürekli artan giderlerimiz artık ekibimize çok ağır gelmektedir.

Hiçbir görevlimiz maaş almamaktadır aksine kendi cebinden katkıda bulunmaktadır.

Bağışlar bir seferlik oluyor ve arkası gelmiyor. Bu açıdan müsait olan kardeşlerimizin aylık olarak bir meblağ ödemeleri yönündedir. Bu durumda biliriz aylık gelirimizi ve ayağımızı ona göre uzatırız. Bağışlar ile önümüzü göremiyoruz. Bazen yeterli oluyor bazen de uzun süre olmuyor...

Yardımda bulunmak isteyenler sadece sitemizin alt kısmındaki BAĞIŞ linki aracılığı ile yardımda bulunsunlar lütfen.

RAVDA büyümektedir. Şu anki imkanlarla kitlelere gerektiği gibi hizmet veremediğimizi Sizlerle paylaşmak istiyoruz sadece...

HER İMKANI OLAN KARDEŞİMİZİ EN AZ 5,- EURO (yıllık 60,-) TUTARINDA CÜZİ BİR MİKTAR İLE KATKIDA BULUNMAYA DAVET EDİYORUZ. BU KARDEŞLERİMİZ AYNI ZAMANDA *RAVDA YÜRÜTME KURULU* ÜYESİ OLARAK RAVDA'yı DAHA DA İLERİ GÖTÜRMEK İÇİN, GÜZEL ÇALIŞMALAR İÇİN FİKİRLERİNDEN FAYDALANACAĞIMIZ KARDEŞLERİMİZ OLACAKLARDIR...

Hakkınızı helal ediniz.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 11.05.2006 - 21:05
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  
Themenicon   

Moderator
1050 Mesaj -

Aidat ödeyecekler

Kemal-K
abd05
akincimetin
CENNETyolu - ALLAHA kavuşmak
MuR@T MuTLu
ömer furkan
(Anonim: Bu kardesimiz isiminin gözümekmemesi rica etti)
fosaloğlu
menteseci
Özge
.-.-Saliha-.-.
ümmeti muhammed

Bu mesaj 3 kez ve en son Hasret tarafından 14.05.2006 - 18:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 11.05.2006 - 21:08
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 
mesaj insaallah
Ekleme Tarihi: 11.05.2006 - 22:42
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
RE:

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 19:28
Alıntı
Orijınalı F a t i h

Aidat ödeyecekler

Kemal-K
abd05
akincimetin
MuR@T MuTLu
ömer furkan

fosaloğlu
menteseci
omer furkan
Özge
.-.-Saliha-.-.
ümmeti muhammed

Fatih abi ben Banka dan otomatik felan yapamiyorum ama eger bi ANONIM biri hayir yaptiysa ya ben, ya çok iyi bir müslüman, yada benim gibi Banka islerinden anlamayandir...:D:D

Measselam...

Bu mesaj 3 kez ve en son SuMeYRa tarafından 14.05.2006 - 18:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 11.05.2006 - 22:50
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

419 Mesaj -

Fatih abi bi sey daha demek istiyorum...

Sen lütfen birdaya Ravda ya Yardim felan yazma...

Sen tanidiklarina özel msj çek...

Cünkü bazi kendini bise sanmislar sonra laf atiyo beni sinirlendiriyo, küfür felan atacagim nerdeyse..

Geçen olmustu geri zekalinin bir teki konuyu anlayamamis...

Ravda 'nin arkasindayiz...(insAllah)

Measselamgül
Ekleme Tarihi: 11.05.2006 - 22:53
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akarsu su an offline akarsu  

895 Mesaj -

En Son On: 22.04.2007 - 18:06
Cinsiyeti: Bayan 
Fatih abi ben cok mahcubum dogrusu bende yardim etmek istiyorum ama esimden habersiz olur ancak ve bana dediler ki haramdir ondan habersiz bir yere veya harcarsan. Bu ne kadar dogru eger haram degilse kenarda cokta olmasa birikmis param var gondereyim.
Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 10:42
Bu mesajı bildir   akarsu üyenin diğer mesajları akarsu`in Profili akarsu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
FATİH abeme

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 10:08
İnşallah istediğiniz gibi olur herşey,
Bu mübarek cuma gününde
cani- gönülden duacıyım..

Bu bu güzel siteyi
burdaki güzel dostaları
kaybetmiyelim ...
Elimizden geleni yapalım inşallah..

Her türlü yardımı yapmaya hazırım
Maddi ve manevi yönden emrinizdeyim...

Fatih abe bana bilgi vermeniz gerekir
bazı konularda sorum olacak size?

Sevgi Selam ve Dua ile...gül
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 11:40
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

Moderator
1050 Mesaj -

Buyurunuz kardeşim...

Sorularınızı sorunuz. Üstte irtibat linkinden de Fatih Kardeşe diye gönderebilirsiniz sorularınızı.

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 12.05.2006 - 12:12
RE:

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı F a t i h

Aidat ödeyecekler

Kemal-K
abd05
akincimetin
MuR@T MuTLu
ömer furkan
fosaloğlu
menteseci
omer furkan
Özge
.-.-Saliha-.-.
ümmeti muhammed

Fatih abikahkaha
Anonim yazdin iyi iyi ama benim adim hala duruyor abicigimsevinçli))))
Allaha emanet ol gül

Bu mesaj 1 kez ve en son SuMeYRa tarafından 14.05.2006 - 18:31 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 14.05.2006 - 10:08
Hasret su an offline Hasret  
...

Admin
945 Mesaj -

En Son On: 22.11.2011 - 18:31
Alıntı
Orijınalı 3. Hanedar

Fatih abikahkaha
Anonim yazdin iyi iyi ama benim adim hala duruyor abicigimsevinçli))))
Allaha emanet ol gül

sildim kardeşim..

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 14.05.2006 - 18:17
Bu mesajı bildir   Hasret üyenin diğer mesajları Hasret`in Profili Hasret Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

Moderator
1050 Mesaj -

Arkadaşlar...

Durumu musait olanlardan:
Sitemize VIP üye olarak destek vermenizi rica ediyorum. Multimedya Serverimizin maliyetini karşılayamadığımızdan hala kapalı durumda sıkıntılı
Ramazana kadar açmak arzusundayız, fakat mali durumumuz içler acısı...

http://www.ravda.net/include.php?path=bagis/index.php

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 12.09.2006 - 12:39
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 815 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.06238 saniyede açıldı