chloroquine stromectol ivermektine budesonide ivermektin fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » yalvarıyorum ne olur

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 130 mesaj mevcut
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
Ekleyen
abdullahbilgefiliz su an offline abdullahbilgefiliz  
dua edin kardeşlerim

96 Mesaj -

En Son On: 29.08.2016 - 00:10
Cinsiyeti: Erkek 
Allahım kaçırılan biricik canparem enesimi yavrumu , almayı bulmayı bize nasip eyle. Biz aciz fakiriz bizi bu çöllerde mahvettirme,bize merhamet et, emanetini kabzetmek zamanına kadar emanetinde emin kıl,ya RAB bizi affet,bizi kendine kul kabul eyle, salih enesime canpareme vede abisi cnaparem furkanıma güç kuvvet ver, Peygamberimiz (s.a.v.) in yüzü suyu hurmetine,kuran-ı kerimin yüzü suyu hürmetine ,cuma gününün hürmetine bizleri affeyle bağışla yardım eyle,bu duayı okuyanlara ve bize dua edenlere rahmet eyle imanlarını kurtarmadıkça ölmesinler.Ya RAB sana sığındık,hasbunallhi ve ni-mel vekil.Sen herşeye kadirsin. Kün fe yekun emrinler yok olan var olur bizi bu dertten hayırlısıyla kurtarmayı nasip eyle.AMİN
Ekleme Tarihi: 16.09.2006 - 05:19
Bu mesajı bildir   abdullahbilgefiliz üyenin diğer mesajları abdullahbilgefiliz`in Profili abdullahbilgefiliz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Bak şu hakkın hikmetine ne dert verdi bana

96 Mesaj -

Ey rabbım beni yabancılara bırakma yani tevhid ilmine yabancı olanlar sureti hakikattan uzak olanlardır. Beni onlara bırakırsan bende onlar gibi Tevhidden uzak kalırım.Bu uzaklık ateşi ile beni yakma .Kalbimi senin zikrinle alıştır.Kalbim daima seni zikretsin .Bir an kalbim seni zikretmezse gaflete düşer seni unuturum.Zikri daiminden kesmeki seni unutmayayım .Gaflete düşmeyeyim.bizi enesimize hayırlısı ile birdaha ayrılamamak üzere kavuştur rabbim.

Bak şu hakkın hikmetine ne dert verdi bana
Çün ezelden dertli idim yine dert verdi bana
Aradım buldum tabibi sıdkile uydum ona
İçirdi sehbayı cami ol imiş derman bana

Cemâlini kalbimize aşina eyle.
Kalbimizi aşkına giriftar eyle.
Aşkının ateşiyle yandır gölgemizi.
Aşkının nefesiyle uyandır nefsimizi.
Aşkının gülşeninde bülbül eyle dillerimizi.
Aşkının bakışına sürme eyle kalplerimizi.
Aşkına âşina eyle nazarımızı.
Aşkınla âşina eyle canânımızı
Kaldıralım ellerimizi pembe semaya doğru
Çevirelim bedenimizi o mübarek kıbleye doğru
Yöneltelim kalplerimizi Allah aşkına, bir dua daha edelim sade olsun
bir dua daha edelim içten olsun
bir dua daha edelim ki Allah ın selameti üzerinize olsun kardeşlerim... haykırarak bir kere daha dua edelim ki enesime hayırlısı ile ayrılamamak üzere bizi kavuştur rabbim amiin…
Ekleme Tarihi: 09.02.2007 - 23:00
Bu mesajı bildir   abdullahbilgefiliz üyenin diğer mesajları abdullahbilgefiliz`in Profili abdullahbilgefiliz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
güle sevdali su an offline güle sevdali  

168 Mesaj -

En Son On: 06.10.2007 - 18:49
Cinsiyeti: ----- 
selamun aleykum .... inanın dertsiz insan yok bu hayat kulların zindanı buyurmustur resuli ekrem s.a.v rahatlık cennette rabbim sizin sınavınızı biraz agır vermiş ama o herseyin en iyisini bilendir benimde 6 aydır yuzum gulmuyo sevdiğimden ayırdılar cok acı cekiyoruz ama beterin beteri var rabbim hepimizin imtihanını kolay etsin sizin olayınıza içim acıdı hiç kimsenin uzulmesine dayanamıyorum ama dediğim gibi bizim kotu dediğimizde bile kimbilir ne hikmeler saklıdır sabredin ve allahtan baska kimseden yardım beklemeyin ben her namazımda sizin için dua edicem rabbim yuzunuzu güldürsün inşallah elinizden tutup kaldırsın inşallah cok guzel dua edemiyorum ama içim agladı evlatlarınız için rabbim iki dunyadada sızden ayırmasın onları allaha emanet olun inşallah birgun mujdeli sevinçli haberlerinizi de bizimle paylasırsınız
Ekleme Tarihi: 14.02.2007 - 19:01
Bu mesajı bildir   güle sevdali üyenin diğer mesajları güle sevdali`in Profili güle sevdali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
canlarımın haberi olsun

96 Mesaj -

Nefret olan yere sevgi,
Yaralanma olan yere affedicilik,
Ümitsizlik olan yere ümit,
Karanlık olan yere aydınlık,
Üzüntü olan yere sevinç götürmeyi
Bize lütfet ya Rabbi.
Amin

ESSELAMIN ALEYKÜM VE BERAKATÜHU....

SEVGİLİ CANIM KARDEŞLERİM.....

dularınızla enesimin izini bulduk kendisi nizip te ...ve annesi ısrarla enesi bana yollamıycağını söylüyordu fakat furkan kendisinin yanına gelebileceğini enesin asla bnim yanıma göndermeyeceğini söylemişti...fakat ben furkanımı okuldan özel izin alrak 10 günlüğüne nizip e kardeşinin yanına yolladım..kardeşler birbirlerini gördüler enes abisini yollamak istememiş ucak biletlerini yırmaya kalk mış bende gelcem abi senle nolur diye cok yalvarmış...siz kardeşlerimin dualarıyla mevlam o hanıma his vermiş ve bu ayın sonunda bana 1 aylığına can paremi biricik enesimi kalmaya gönderecekmiş...işallah sözünde durur... buarada telefnla biricik enesimle konuşma imkanı da buldum canım babacım seni cok özledim seni cok seviyorum diyip duruyor.. hasta yüreğim buna dayanamıyor...işallah verilen sözler tutlur ve enesime kavusurum......

varsınlar bu dünyada yapanlar dilediğini yapsınlar bilirim ki yarın mahşer var....

edenler edeceğini etsinler bilirimki yarın hesap var....

yalancılar yalanlarına devam etsinler bilirimki yarın mahkeme-i kübra var....

sevginin hakkı da varmış ku hakkıda varmış kul hakkını yiyenler yesinler bilirim ki yarın cehennem var....

allahııım c.c sen bu zalimlere vicdan ver.. verki yaptıklarının meşru olmadığı gafletinden kurtulsunlar...

bilirim ki zalimin zulmü varsa seveninde biricik allahı rabbisi var..!!!...
Ekleme Tarihi: 18.04.2007 - 00:57
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
RE: esselam

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Alıntı
Orijınalı güle sevdal&#253;

selamun aleykum .... inanın dertsiz insan yok bu hayat kulların zindanı buyurmustur resuli ekrem s.a.v rahatlık cennette rabbim sizin sınavınızı biraz agır vermiş ama o herseyin en iyisini bilendir benimde 6 aydır yuzum gulmuyo sevdiğimden ayırdılar cok acı cekiyoruz ama beterin beteri var rabbim hepimizin imtihanını kolay etsin sizin olayınıza içim acıdı hiç kimsenin uzulmesine dayanamıyorum ama dediğim gibi bizim kotu dediğimizde bile kimbilir ne hikmeler saklıdır sabredin ve allahtan baska kimseden yardım beklemeyin ben her namazımda sizin için dua edicem rabbim yuzunuzu güldürsün inşallah elinizden tutup kaldırsın inşallah cok guzel dua edemiyorum ama içim agladı evlatlarınız için rabbim iki dunyadada sızden ayırmasın onları allaha emanet olun inşallah birgun mujdeli sevinçli haberlerinizi de bizimle paylasırsınız

Rabbim hiç kimseye kaldıramayacağı yükü vermez... imtihanlar kişiye göre değişir, daha çok en çok sevdikleri şeyle imtihan olurlar örneğin; evlatla,malla, hastalıklarla, zındanlarla, vs bu imtihanlar ise insan fıtratına göre asla ağır gelmez... peygamberlerin hayatlarını okumuş olan bir insan ve hayatlarını kendisine örnek alan bir insan asla bu imtihanlarla isyana gitmez.... Rabbimiz ben insanları ve cinleri kendime kulluk yapsınlar diye yaratım.... insanlar ahseni takvim üzeri yaratılmış olup bütün her şeyi onun emrine vermiştir... bu nimet ve inayetlerin karşılığında sadece kulluk görevimizi yerine getirmemizi istemiştir... bu kulluk görevimizden ise imtihanlarla imanımız ölçülecektir sabır,hamd ve şükrümüze bakılacaktır.... inşallah bizde her musibet ve imtihanlarda sabır eden hamd ve şükrünü eksik etmeyen kullardan oluruz...

değerli abdullah abim...
çocuklarının sağlığı çok önemli sorununuzun ne olduğunu ve eşinizden neden ayrıldığınızı bilmiyorum
ancak bir baba olarak muhakkak çocuklarınıza ilgi göstermeniz gerekmektedir... üste yapmış olduğun dualarla inan benim içimde ferahladı.... inançlı vede inançalrınla inşallahuteala amel edenlerdensin...ayrıca tüm dualarına canugünülden amin diyorum Rabbim tüm dualarını kabul etsin sabırlar versin....
yusufu düşün babasının cigeriyken kuyuya kıskanç abileri tarafından atılan , iftiraya uğrayıp zındanlara atılan ve nihayetinde mısırın meliği olan...
bir yakubu düşün canından çok sevdiği oğlunun birden yok oluşu,daha çocukken nebilik belirtileri olan biricik oğlu....

ve yıllar sonra buluşmalarını düşün nihayetinde BİR GÜN MUTLAKA...
Sabrını düşün, ağlarken gözlerine perde çekilen,
hamdını , şükrünü düşün o bir nebiyken en çok sevdiği oğluyla imatihan olan yıllarca onun özlemiyle yanıp tutuşan ama asla isyan etmeyen sürekli Rabbine munacaat eden..
Rabbim biran önce sizi çocuklarınıza kavuştursun Rabbim size sabırlar versin Rabbim yar ve yardımcın olsun sizi hamd ve şükrünü eksik etmeyen kullarından eylesin..
RABBİM SİZE YAKUBUN, EYYÜBÜN, YUSUFUN SABRINI İHSAN ETSİN ....wesselam
Ekleme Tarihi: 18.04.2007 - 11:06
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı menteseci

Ya Rab.. Bu darda kalmis kardesimize sabir ihsan eyle..

Ya Rab.. bu üzüntü duyan kardesimizin kederlerini gider..

Ya Rab.. Rahman sifatinla bu kardesimize merhamet eyle..

Kederleri , üzüntü ve sikintilari gideren sensin. Sabir verici sensin Ya Rab.
ağlar

AMİNNN AMİNNNN AMİNNNNN

Rabbımız hiç bir kulunu evldının hasretıyle evladının acısıyla yokluguyla imtihan etmez inşAllah

en zor imtihanlardan bırı evladının yoklugunla ımtıhan edılmek Rabbım eyüp sultan hz,lerının sabrını versın kardesım sıze burada kelımelerım yetersız kalıyor ama duamdasınız inşAllah evlat konusunda cok hassasım cok üzüldüm durumunuza inşAllah Rabbımız bundada bır hayır kılmıştır..

selam ve dua ıle

Allah cc yar ve yardımcınız olsun

agla

Ekleme Tarihi: 18.04.2007 - 13:32
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kardeşlerime müjdeler olsun enesime kavuştum

96 Mesaj -

canlarım dostlarım din kardeşlerim ümmedi muhammedin gülleri gönlümün gülleri misler kokulu gülleri eyyyy canlar canı güzel yaradanın güzel yarattığı güzel kulları....üjdeler olsun şükürler olsun hamdü senalar olsun rabbime ....enesimi 3 günlüpüne kavuştum anesi bana yolladı ve gördüm tekrar geri yolladım anasına...işallah bundan böylede müsait zmanlarda ban yollıycakmış....önceden üzüntüden ne yazacağımı bilemezken şimdi ise sevinçten ne yazacağımı bilemez oldum...rabbimin öyle has kullarının dularını aldımki binlerce merhametliler merhametlsi acıyanlar acıyanı rabbim bu cn kardeşlerim,in dualarını boş cevirmedi ....sizler benim acı elem dolu günlerimin dostlarıydınız şimdi ise vesilelerinzle dualarınızla mutlu günümünde dostları oldunuz....rabbim nerde hasta varsa nerde borclu varsa nerde dertli varsa hepsine rahmet eylesin sifalar versin dermenler versin edalar versin işallahü teala AMİİİN....canlarım benim şu duyduğum mutluluğumun sevincimin mesutluğumun 100000lerce katını bana dua eden vede drumumdan haberi olmayıp olsaydı dua edecektim diyen tüm kardeşlerime 100000 lerce katını yaşatsın hemde hem dünyada hem kabirde hem ahirette işallah....AMİİİİİN...CANLARIM BENİM CANLARIM CANLARIM CANLARIM...
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 17:04
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
ES SELAMU ALEYKUM

Allaha sonsuz şükürler olsun sızın adınıza cok sevındım harıka bır haber bızım ıcın bu gözünüz aydın kardeşim..

Rabbım daim kılsın inşAllah bır daha evladınızdan ayrılmazsınız...

sabır acıdır ama meyvası tatlıdır

selam ve dua ile.

Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 17:11
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE:

838 Mesaj -

En Son On: 18.12.2010 - 00:47
Alıntı
Orijınalı herdem

Selamün Aleyküm.

Rabbim Yardımcınız olsun..

İmtihan dünyasındayız,Rabbim sabredip kazananlardan olmayı

nasip etsin..Dualarımızdasınız..

Selam Ve Dua İle

ALLAH BOL SABIRLAR VERSİN...

gülgülgülgül

yavrunuza kavuşabilmişsiniz.. çok sevindim her şey dilediğinizce olur inşallah..

gül

Bu mesaj 1 kez ve en son aysen tarafından 29.04.2007 - 17:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 17:21
Bu mesajı bildir   _LaL_ üyenin diğer mesajları _LaL_`in Profili _LaL_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yagmurzamani su an offline yagmurzamani  
Es selamün aleyküm

25 Mesaj -

En Son On: 15.08.2007 - 20:07
Konudan yeni haberdar oldum. Hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Sevgili kardeşlerimin tüm dualarına canı gönülden amin diyorum.
Rabbim o kadar yüceler yücesi ki kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez. İnşallah Yaradan'ımız hepimizi sınavlardan geçenlerden eylesin.

SABIR

SABRIN SONU SELAMET
SABIR HAYRA ALAMET
BELÂ SANA KAHRETSİN
SEN BELAYA SELAM ET....

FELAHMI ONDA FELAH,
SİLAH MI ONDA SİLAH,
SEN DE KİM OLUYORSUN?..
ASIL SABREDEN ALLAH

SABIR İNCECİK SIRAT;
MURAT İÇİNDE MURAT
SABIR HAKKA TEVEKKÜL
SABIR HAKKA İTİMAT

SABIRLA PİŞER KORUK,
YERLE BİR OLUR DOKU,
SABIR, SABIR VE SABIR
İŞTE KUR'AN DA BUYRUK!...

BİR SIR Kİ AŞİKARE
AVCI YENİK ŞİKARE.
YALNIZ, YALNIZ SABIRDA
ÇARESİZLİĞE ÇERE....

RABBİM DAİMA YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH..
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 17:24
Bu mesajı bildir   yagmurzamani üyenin diğer mesajları yagmurzamani`in Profili yagmurzamani Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mev@ su an offline mev@  
s.a

365 Mesaj -

En Son On: 10.11.2009 - 17:45
allah ayırmasın kardeşim seni yavrundan ayrı olanlarıda kavuştursun inş insanları mutlu görmek nekadar güzel şuan sizin gibi herkes mutlu olsun ınş selam ve dua ile inşgöz kırpma göz kırpma
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 18:01
Bu mesajı bildir   mev@ üyenin diğer mesajları mev@`in Profili mev@ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

96 Mesaj -

rabbim hepinizden razı olsun sayın muhterem din kardeşlerim can kardeşlerim...imtihanımız devam ediyor..rabbimiz kaldıramıycağımız imtihanlarala sınamasın bizi işallah..artık esksi gibi ne üzülebiliyorum nede sevinebiliyorum...basranın köpeleri misali sabrediyorum... anladım ki zora sabır edilebiliyor...bilirisinizki varlığa bolluğa bol rızka sabır asıl olan zordur...uzun birsüre antidepresan kullandım çok iyi geldi şükür .. uzun süredir de bu hapları bıraktım... şimdi iyiyim hamd olsun acılarımı içime gömmeyi öğrendim ...acılarımla yaşamasını hamd edip sabretmesini öğrendim işallah ... siz can kardeşlerimin duaları destekleri bana en iyi ilaç gibi geldi açıkcası teselliyi sizlerin güzeller güzeli yazılarınız da buldum...rabbim hepinizden razı olsun canlarım bnim..
Ekleme Tarihi: 04.03.2009 - 11:18
ReYYaN su an offline ReYYaN  

288 Mesaj -

En Son On: 16.02.2010 - 20:24
Canindan ayrilmak.. Ayri düsürtülmek.. Ne yürek acisi..

Fakat mevlam imtihani verdigi gibi sabrinida veriyor..
Insanoglunun dayanamayacagi, alisamayacagi birsey yok.. Zaman görevini yapiyor, en güzel ilac..

Derman aradim derdime.. Derdim bana yine derman imis..

Allah Celle Celaluhu yaralariniza merhem olsun..
Ekleme Tarihi: 09.05.2009 - 23:57
Bu mesajı bildir   ReYYaN üyenin diğer mesajları ReYYaN`in Profili ReYYaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

96 Mesaj -

evallah reyyan rabbim hepinizden sonsuz razı olsun...Derman aradim derdime.. Derdim bana yine derman imis..gerçektende öyle .. bundan sonra iaşallah karşıma mütedeyyin rabinden korkan biri çıkarmı bilemm ama çıkarsa rabbimin rızası için izdivaç yapcam...çıkassada hamd olsun napalım...rabbi,min gücü herşeye yeter...

cümlenizden allah c.c razı olsun
Ekleme Tarihi: 12.06.2009 - 09:27
serdarca su an offline serdarca  
kader işte

18 Mesaj -

En Son On: 09.04.2016 - 00:16
[bu derdin dermanı rabbimde kardeşim ama oda verirse. senin yaşadıklarının daha fazlasını emin ol bende yaşadım hemde daha fazlasını inan. ama hani derler ya bu derdin dermanı sadece yaradanda oda verirse. belki sitede seni en iyi anlayan insan benim.. bu sıkıntılar arasında ben herşeye ve herkese isyan bayragımı kaldırdım. inşallah sen benim gibi olmassın. senin gibi 2.5 yıl önce sitede onca kişiden dua istedim dua ettiler dua ettim ama olmadı.
şimdi sadece hayatı getirdikleri ve götürdüklerini düşünmeden yaşıyorum bakalım sonumuzz ne olcak

Ekleme Tarihi: 05.08.2009 - 11:05
Bu mesajı bildir   serdarca üyenin diğer mesajları serdarca`in Profili serdarca Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
BETÜLSENA su an offline BETÜLSENA  
Themenicon   

64 Mesaj -

En Son On: 04.02.2013 - 01:06
ALLAH YARDIMCIN OLSUN.MEVLA GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.TÜM KALBİMLE DUA EDİYORUM.İMTİHAN DÜNYASI SABIR KARDEŞİM.ağlar ağlar ağlar
Ekleme Tarihi: 05.08.2009 - 13:50
Bu mesajı bildir   BETÜLSENA üyenin diğer mesajları BETÜLSENA`in Profili BETÜLSENA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 18:14
“Allah, kullarına karşı zulmedici değildir.” (Hac Sûresi: 10).
Vaktiyle bir adam Allah’a yalvarırmış. Hep ayrı duayı tekrar eder:
-Allah’ım, bana adlinle muamele eyle diye yalvarırmış.
Bu duayı kendine vird edinmiş.
Aradan epey zaman geçmiş. Adama, kazığa saplanarak öldürme cezası verilmiş. Ceza tatbik edilirken adam ızdırap içinde:
-Allah’ım, ben daima adlinle muamele et diye dua ederdim. Benim duamı kabul buyurmadın mı? Şimdi bu başıma gelen nedir?
Deyince kendisine bir nida gelmiş:
-Evet kulum. Sana adlimle muamele ettim. Senin duanı kabul ettim. Sen vaktiyle değneğin ucuna iğne takar, sineği de onun ucuna geçirirdin. O zavallı sineğin çırpınmasından zevk alırdın. Bu gün de işte onun kısası tatbik ediliyor.

“Kuşkusuz Allah insanlara hiçbir şekilde zulmetmez. Ama insanlar kendi kendilerine zulmetmektedirler.” (Yunus Sûresi: 44)
Her günahkar mutlaka cezasını çekecektir. Adalet yerini er geç bulacaktır.

“Rabbin hiç kimseye haksızlık etmez.” (Kehf Sûresi: 49).

Allah suç işleyenlere hemen anında ceza vermez. Ona belirli bir süre tanır. Bu süre içinde belki pişmanlık duyar, belki yaptıklarının tamiri cihetine girer.
Allah fenalıklar karşısında hemen ceza verseydi, insanlık mahvolurdu. Geciktirmesinin sebebi hikmetini Rabbimiz (c.c.) şöyle beyan buyurmaktadır:

“Eğer Allah insanları yapmış oldukları kötülüklerden dolayı hemen cezalandırsaydı, yeryüzünde tek canlı bırakmazdı. Ama O, onları belli bir süreye kadar ertelemektedir. Bununla birlikte onlar, süreleri geldiğinde, onu ne bir an erteleyebilirler, ne bir an önce alabilirler.” (Nahl Sûresi: 61).
Bu mühlet tanımadır. Yoksa yaptıkları yanına kâr kalacak demek değildir.
Ekleme Tarihi: 05.08.2009 - 14:00
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

96 Mesaj -

selamın aleyküm
allah hepinizden razı ve hoşnut holsun....

bilirimki herinsan günah işler.. kiminn günahı az kimininki çok kimi tevbe eder ve tevbesinde sebat ederde allah c.c onn işlediği günahları bile sevap hanesine yazar....

evet kardeşler bende günahın herçeşidine batmış çıkmış bir kul olarak rabbimden razı ve hoşnutum...nimetlerine şükreder musibetlerinede hamd ederim ...HAMDUSENALR OLSUN...yadığınız dular nasihatlar benim bu dünyadaki yegane ilacım umarımki rabbim sevgili kardeşlerimi bana yardımcı eylemiş ilaç eylemiş ... şüphesiz bilirizki dalda duran kuru yaprak bile yüce allah c.c hımızın izini olmadan yere düşemezken... sizlerin bu mübarek dualrı ve nasihatleri boş yere değildir...

RABBİM BENİ BENSİZ BIRAK AMA SENSİZ ASLA !....

ALLAH'IM EN SEVDİGİMİ, EN SEVDİGİN EYLE,DEYMESİN SANA YAKLAŞMAYACAK SEVGİ YÜREYİME.......

.....AMİN....
Ekleme Tarihi: 13.08.2009 - 22:02

96 Mesaj -

ALLAH'IM Kalplerimize sabır sevgi merhamet hidayet sevgi akıt akıt ki birdaha asla nimetlerinle dolan kalplerimiz boşalmasın....senden gelen herşeye rağzıyız yetrki KULUM KULUM de bizlere sen kulum dersen başka hiçbirşeye gerek yok... sen ki KUDERET elini çekersen rahman ve rahim sıfatını üzerimizden çekersen ozaman perişan oluruz... rahmetinle merhametinle muamele eyle ve KULUM DE KULUM DE amin

Bu mesaj 1 kez ve en son abdullahbilgefiliz tarafından 09.01.2010 - 10:10 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.01.2010 - 09:36
genel af çıkardım bugün

96 Mesaj -

genel af çıkardım bugün.. bana zulüm edenide af ettim

cümle düşmanımla bütün.. bendeki benide af ettim

derdime bin dert katanı.. hakkımı çalıp yutanı af ettim

arkamdan atıp tutanı..kin güdenide af ettim

insan aşka inansa...bir ömür yansada

en güzel yalandansa..en çirkin gerçek güzel....

Ekleme Tarihi: 13.02.2010 - 22:02
ESİLA su an offline ESİLA  

22 Mesaj -

En Son On: 14.07.2010 - 20:59
RABBİM BENİ BENSİZ BIRAK AMA SENSİZ ASLA !....

ALLAH'IM EN SEVDİGİMİ, EN SEVDİGİN EYLE,DEYMESİN SANA YAKLAŞMAYACAK SEVGİ YÜREĞİME......

Çok güzel yakarışlar....Allah razı olsun....
Ekleme Tarihi: 13.02.2010 - 22:19
Bu mesajı bildir   ESİLA üyenin diğer mesajları ESİLA`in Profili zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Rabbim Kimseye Evlat acısı vermesin İnşaallah tez zamanda kavuşursun.
ALLAH yar ve yardımcın olsun.
Ekleme Tarihi: 14.02.2010 - 12:36
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
8gün kaldı lütfen okuyun

96 Mesaj -

18:01.2011 velayet dvası 2. celse görülcek neolur hakkımda dua edin yavruma yavrum kardeşine bize kavuşsun... bn onların yaptığını yapmıycam hiçbirşeklde mahrum olmıyacak ne annesinden nede annesi yavrusundan .. ne olur içtenlikle dua edin hasret ya bitecek yada sınav devam edecek allah hepinzden t razı olsun amin
Ekleme Tarihi: 10.01.2011 - 17:35

96 Mesaj -

18:01.2011 velayet dvası 2. celse görülcek neolur hakkımda dua edin yavruma yavrum kardeşine bize kavuşsun... bn onların yaptığını yapmıycam hiçbirşeklde mahrum olmıyacak ne annesinden nede annesi yavrusundan .. ne olur içtenlikle dua edin hasret ya bitecek yada sınav devam edecek allah hepinzden t razı olsun amin
Ekleme Tarihi: 10.01.2011 - 17:38
keskinmetal su an offline keskinmetal  

655 Mesaj -

En Son On: 10.10.2014 - 15:55
kardeş allah sabrını artırsın inşaallah kavuşursunuz
düşün beterin beteri olduğu konusunda ki sabrın artsın
allah yar ve yardımcın olsun
gercekten evlat imtihanı zor olan bir imtihan
allah sabrını artırırken dayanma gücünüde artırsın

selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 13.01.2011 - 21:07
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
RE:

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Alıntı
Orijınalı keskinmetal

kardeş allah sabrını artırsın inşaallah kavuşursunuz
düşün beterin beteri olduğu konusunda ki sabrın artsın
allah yar ve yardımcın olsun
gercekten evlat imtihanı zor olan bir imtihan
allah sabrını artırırken dayanma gücünüde artırsın

selam ve saygılar

Ekleme Tarihi: 14.01.2011 - 01:41
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

96 Mesaj -

amiin satler kaldı artık.... bunca müsliman din kardeşlerimin dualarını mevlam boşa çıkarmıyacak işallahütela... sonucu bildircem işallah kalbim nasıl atıyor bir bilseniz...
Ekleme Tarihi: 17.01.2011 - 19:51
son 15 saat kaldı amin deyin işallah deyin 2 sanyenizi ayrın lütfen

96 Mesaj -

yıllardır hasret kaldığım yavrumun son duruşmasına saatler kaldı amin deyin işallah deyin 2 saniyelikte olsa dua edin ne olur...
Ekleme Tarihi: 17.01.2011 - 20:03
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
Allah yardimciniz olsun

dualarimda olacaksiniz

hayirli haberi verirsiniz insAllah bizlere
Ekleme Tarihi: 19.01.2011 - 01:32
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
canım dostlarım...

96 Mesaj -

bana dualarıyla tesellilerıyle dualarımı okuyup gerek yazarak gerek yazmadan dua ederek tum hıssedılen maneviyatı rabbımın ıuznıyle ıcımde hıssetmeme neden oılan can dostlarım dualar kabul oldu ben evladıma kavuştum ARTIK 2 EVLADIMLA BERABERİM velayetide bende rabbim hepinizden ayrı ayrı razı olsun işallah ayrıcca bu siteyi kuran bu siteye emeği gecen tüm dostlar hepinizden rabbim razı olsun amiiiiiinnn..
Ekleme Tarihi: 15.08.2015 - 04:07
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 397 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
albay43 (66), hakankarakus (45), omerkaya_17 (41), M.Ali25 (36), kubra donmez (34), Bilgem (62), fo62 (62), tasci63 (61), gülden (42), son yolcu (52), Astibey (67), mirace (36), Asil &#221;mam (47), ceylann (40), Muhammed-bin-Du.. (51), byliberty (42), GüLLeRiN_GüLü (34), gazanfer (40), -Hilal- (34), melahatdemirci (51), elyesa80 (), dilruba81 (39), serendip (47), YaraliGönül (36), kadir_1479 (33), ozdas66 (57), mfm (22), GuL0 (34), yaz.gulu (50), resul535353 (33), ooocengizooo (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59695 saniyede açıldı