generique colchicine kaletra generique rhinocortlopinavir ritonavir dexamethasone seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » almanyanin islamgencligi....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Melody of ISLAM su an offline Melody of ISLAM  
almanyanin islamgencligi....

10 Mesaj -

En Son On: 19.03.2007 - 02:45
Cinsiyeti: Bayan 
s.a. guzel arkadaslarim.oncelikle hebinizin mubarek kandil gecenizi kutlarim...
buyuk dualara ve guzel namazlara gebedir geceniz umarim...
bugun camiye gittim cok guzeldi...
oyle guzeldiki imamin ettigi dualrda agladim..
birden kabir azabi ceken kullar geldi aklima..kendi kendime dusundum bende birgun tobrak altina girecegim..belki yarin,belki elli sene sonra belki simdi su an...onu yedi kat gogu ve yeri yaradan bilir anca..bu demektirki her an hazirlikli olmak lazim.lakin almanyadaki cogu gencler bir felsefe ogrenmisler neymis efendim:ben daha gencim hayatimi yasiorum ,namaz niyaz ilerde insallah...merak ediorum bunlarin elinde senedmi var ne..bende genc bir kizim daha ondokuz yasindayim ve hayatim kucuk ve buyuk gunahlar ile orulmus.. bunu bile bile ben neden bes vakitimi kilmayayim neden orucumu tutmayayim nede anacagimi uzeyim..allahin rahmet kabisi daima aciktir ey gurbetin gencligi..gelin uyanalim gelin kurtulalim bu bislikten,almanin o ateist yasam sisteminden.. kapitalizmden.hersey bizim elimizde.nolur can dostlarim tevbe edelim ve sevdiklerimizin gunahlari uzerine gunah eklemiyelim...ağlar
Ekleme Tarihi: 31.10.2005 - 02:41
Bu mesajı bildir   Melody of ISLAM üyenin diğer mesajları Melody of ISLAM`in Profili Melody of ISLAM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Cinsiyeti: Erkek 
Hoşgeldiniz kardeşim.

İnşAllah çağrınız/uyarınız duyulmuştur.

Selametle...
Ekleme Tarihi: 31.10.2005 - 20:25
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Allahın Selamı sizinde üzerinize olsun.
Hoş geldiniz üyeliğiniz hayrlara vesile olsun ve Mevla sizden razı olsun inşaAllah.

Değerli kardeşim, sizce bu felsefe sadece Almanya'da yetişen gençlere mi mahsus?ağlar
Keşke okadarcık olsaydı...
Allah c.c.bizleri ve genclerimizi tevbe eden ve tevbesi kabul olunan kullarindan eylesin.

Selam ve DUA ile
gül
Ekleme Tarihi: 31.10.2005 - 21:00
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GöLGe su an offline GöLGe  
v a s...

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 23:01
Cinsiyeti: Erkek 
Önemli olan kendimizi görmektir, görebilmektir...

Yüregine saglik Melody of ISLAM kardesim...

Tek umudumuz "kendine gelen, kendini bilen GENCLERiMiZDiR !"

gül
Ekleme Tarihi: 01.11.2005 - 04:47
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
Can kardesim

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 15:40
S.a Melody of ISLAM kardesim seni cok iyi anliyorum yasadigin ayni duygulari bende yasiyorum icim gidiyo onlari o halde gorup birsey yapamamak inan beni cok yipratiyo ama can kardesim insaAllah birseylerin ucundan tutalim biliyosun damliya damliya gol olur herkez birseyin ucundan tutsa Yaradaniminda yardimiyla genclerimize hak yolunu gostere biliriz...
Eger birseyler yapmakda acizsek hic olmasin dualarimizi eksik etmiyelim biliyosun muslumanin en buyuk silahi duasidir insaAllah...

Selam ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 02.11.2005 - 03:38
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gülsüm su an offline gülsüm  

14 Mesaj -

En Son On: 21.06.2007 - 13:41
esselamün aleyküm
bende almanyadan yaziyorum.melody of islam kardesim aslinda sen haklisin ama gercekten simdiki gencler icin cok zor kendini islama vermek.allah annem den ve babam dan razi olsun ellerinden geldikleri kadar bize bildiklerini anlattilar bilmedikleri yerdede camii ye gidiyorduk.suan ben size kendimden bir örnek veriyim.ben emine senlikoglu ve ahmed günbay yildiz in o güzel dini kitaplarini okudum.ve her okumamda kalbim de kipirdamalar oluyordu.ve biliyordum kine kalbimdeki iman alevi sönmedi.ama nezaman kitaplari bitirdim icimdeki dinimi ögrenme heveside gidiyordu(maalesef).bir türlü nefsi mi yenemiyordum.insallah kisa zaman icinde islami(gec olmadan) en güzel sekliyle ögrenirim.kendimi iki arada bi dere kalmis hissediyorum bazen.sizden ricam kardeslerim bana lütfen dua edin kine yakinda islama dört elle sarilayim(bir daha birakmamak suretiyle tabi).
demek istedigim su kine biz avrupa da olan ücüncü kusak gencleriyiz.kimimiz burda doguyup büyüdü.ve gercekten her bakimdan zor oluyor iki kültürlü bir ülkede yasamak ve güzel dinimizi yasamak.
Ekleme Tarihi: 24.05.2006 - 19:09
Bu mesajı bildir   gülsüm üyenin diğer mesajları gülsüm`in Profili gülsüm Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 501 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53020 saniyede açıldı