lopinavir ritonavir generique rhinocortstromectol lopinavir ritonavir kaletra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » MEDiNE'den MESAJ VARMIS....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 32 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    MEDiNE'den MESAJ VARMIS....

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 12:03
Cinsiyeti: Erkek 
Saf Müslümanlar şimdi de cep mesajıyla sömürülüyor. Onlar Medine'den gelen mesajı cenneti kaybetmemek için dağıttıkça, GSM operatörleri havadan para kazanıyor.

"Bu mektubu dokuz kişiye dağıtırsanız..." diyen mektuplarla resmi daireler bile yıllarca kandırıldı ve sömürüldü. Ancak şimdi çağ değişti ve bu mektupların yerini cep mesajları aldı... Haber7.com cep telefonu üzerinden dağıtılan ve saf insanların duygularını sömüren mesajlardan birini ele geçirdi:

Cepten cebe dolaşan mesajlarla GSM operatörleri havadan para kazanıyorlar. Her zaman olduğu gibi saf duygularla hareket eden pek çok insan da bu oyunun gönüllü oyuncuları oluyorlar. Bunu kimler neden yapıyor olabilirler.

Aslında en masum bakış açısıyla bu okullarda dağıtılan mektupların bir uzantısı olarak sadece birilerini işletmek için kullanılan bir asırlık bir şaka olabilir.. Ama bu kadar çok insanın buna inanmasına rağmen bu bir şaka olsa dahi bunun sürdürülmesinde mutlaka başka amaçlar da vardır. Bir manevi duygunun asılsız inançlarla sömürülmesine yol açan bu anlaşıın sürdülmesi tabi ki kasıtsız olamaz... Yıllarca bu meptupları bir kısım misyonerlerin özellikle yaydığı iddia edildi ama bu hiç ispatlanamadı. Doğal olarak cep telefonlarının da birierince yayıldığının ispatlanması çok zor.

İşte cepten cebe dolaşan ve her cep telefonu kullanıcınının 9 kişiye göndermesi istenen mesajlardan bir örnek:

"Bismillah laillahailllah muhammed rasulullah bu mesaji 9 kişiye gönder, bu gece güzel bir haber alırsın ihmal etme mesaj medineden geliyor cenneti kaybetmeyin..."
Ekleme Tarihi: 07.06.2005 - 15:30
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Semine-Sarah su an offline Semine-Sarah  

40 Mesaj -

En Son On: 11.03.2007 - 00:50
Cinsiyeti: Bayan 
Ahhh, ahhhhhhhh ne geldiyse basimiza bu safligimizdzn, cahilligimizden gelmedimi???
Ekleme Tarihi: 07.06.2005 - 15:35
Bu mesajı bildir   Semine-Sarah üyenin diğer mesajları Semine-Sarah`in Profili Semine-Sarah Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
güldestem su an offline güldestem  
Themenicon    selamun Aleykum

1 Mesaj

En Son On: 08.06.2005 - 17:14
Cinsiyeti: ----- 
ALLAH yardimcimiz olsun, simdid müslümanlari b tür seylerle kandirir oldular.

Selamun Aleykum
Ekleme Tarihi: 08.06.2005 - 16:55
Bu mesajı bildir   güldestem üyenin diğer mesajları güldestem`in Profili zum Anfang der Seite
_Resul_ su an offline _Resul_  

627 Mesaj -

En Son On: 18.11.2005 - 11:51
Ben cep telefonu kullanmıyorum, size de tavsiye ederim.kahkaha
Ekleme Tarihi: 08.06.2005 - 20:49
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yunus07 su an offline yunus07  
Themenicon    yardım

1 Mesaj

En Son On: 01.01.2008 - 08:27
selamlar öncelikle böyle bir site nin açılmasında emeği geçen bütün kardeşlerimden Allah(c.c.)razı olsun
ben daha yeni yeni islamiyetle tanışıyorum ve bir çok kere namaza başlamış olsamda bunu devam ettiremedim şeytan hep gaalip geldi.
siz değerli üye kardeşlerimden bana yardımcı olmanızı yol göstermenizi istiyorum şimdiden teşekkürlerimi sunarım telaşlı düsün düsün üzüntülü ne olur yardımlarınızı esirgemeyinizsıkıntılı agla Sinirli
Ekleme Tarihi: 08.06.2005 - 20:51
Bu mesajı bildir   yunus07 üyenin diğer mesajları yunus07`in Profili yunus07 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

627 Mesaj -

Kardeşim, İnşallah yardımcı olabiliriz, ancak şeytan hep galip geldi demek senin derdini havada bırakır, namaza devam edemiyorsan mutlaka nedenleri vardır, önce nedenleri bulmak lazım. Çevren mi bozuk, zor mu geliyor, yoksa namaza başladıktan sonra anlamsız mı geliyor? Nedir yani?
Ekleme Tarihi: 08.06.2005 - 21:26
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_Nagihan_ su an offline _Nagihan_  
en güzeli...

86 Mesaj -

En Son On: 05.05.2007 - 14:08
Alıntı
Orijinali _Resul_

Kesinlikle katılıyorum...kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 11:54
Bu mesajı bildir   _Nagihan_ üyenin diğer mesajları _Nagihan_`in Profili _Nagihan_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mazlum23 su an offline mazlum23  
İnsan oğlu açtır

1 Mesaj

En Son On: 10.06.2005 - 11:08
insanlar ne kadar cahil olsada gözü açtır.ve hiç düşünmeden haraket etmeye bayılır bu nedenle her zaman kayıp etmeye mahkumdur yanlız doğru yola erişenler hariç.
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 12:15
Bu mesajı bildir   mazlum23 üyenin diğer mesajları mazlum23`in Profili zum Anfang der Seite
selva su an offline selva  

116 Mesaj -

En Son On: 29.06.2008 - 18:35
çok haklısınız.daha dün babamın telefonunu karıştırırken gördüm bu mesajın aynısını.ama babamın ne tepki verdiğini bilmiyorum.Allah hepimize akıl vermiş.inşallah kullanmayıda nasip eder
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 12:48
Bu mesajı bildir   selva üyenin diğer mesajları selva`in Profili selva Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

627 Mesaj -

Babanın telefonunu karıştırırken mi? kahkaha Güle Güle
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 12:54

116 Mesaj -

babam telefondan pek anlamazda.ayarlarından bir şey yapmamı istedi.o sırada gördüm
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 13:00
Bu mesajı bildir   selva üyenin diğer mesajları selva`in Profili selva Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  

71 Mesaj -

En Son On: 17.11.2008 - 22:02
:(
Bu zamanada insan kendini böyle dünyalik islere kaptitiyor... Ne olucak bizim halimiz??
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 13:09
Bu mesajı bildir   NiLüFeR üyenin diğer mesajları NiLüFeR`in Profili NiLüFeR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

116 Mesaj -

Allah sonumuzu hayır etsin
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 13:13
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  

71 Mesaj -

En Son On: 17.11.2008 - 22:02
AMiN!!!
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 13:14
Bu mesajı bildir   NiLüFeR üyenin diğer mesajları NiLüFeR`in Profili NiLüFeR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ayse Aydin su an offline Ayse Aydin  

174 Mesaj -

En Son On: 06.08.2006 - 16:37
Ya gercekten insanlari nasil somurelim diye dusunuyorlar herkes ve bizim muslumanlarda boyle seyleri gorunce hemen atilirlar. Ya kardesim bir mesajlar cennete mi gidilir yani bunu dusunmezler ama gonderirler. Ben insanlari gercekten anlamiyorum ve anliyamiyorum. Hicbir sey yapmazlar mesaj gonderirler cennete girebilmek icin sanki o mesaj sana safaatci olacak. Allah onlara akil fikir versin diyorum ve baska birsey demiyorum.

Esselamu aleykum
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 15:58
Bu mesajı bildir   Ayse Aydin üyenin diğer mesajları Ayse Aydin`in Profili Ayse Aydin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:AyetullaH:. su an offline .:AyetullaH:.  

155 Mesaj -

En Son On: 27.06.2006 - 19:39
bu mesajlardan csm şirketlerinin çok fazla bir kazancı olamaz..

çünkü türkiyede yaşayanlar bilirler herhangi bir csm şirketinden(tukcell hariç(bende bugün turkcell kullanmaktan vazgeçtim zaten) ) 100 kontör aldığında 250 bedava mesaj çekme hakkı tanıyorlar..

bu mesajları ancak bu hattı kullana kişiler yoluyorlar.diğer oparatörleri kullanan şahısların mesaj göndereceğini zannetmiyorum!!
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 16:30
Bu mesajı bildir   .:AyetullaH:. üyenin diğer mesajları .:AyetullaH:.`in Profili .:AyetullaH:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 01:19
Bu mesajdan bana da geldi, hatta bizzat sevgili annem yollamış.. Hayret ettim, sonunda annemi arayarak uyardım böyle şeylere kanmayın artık diye..

Ardından Hollandadan bir kardeş yolladı..
Ardından.. İsveç..
Almanya..

Ve.. düşündüm ki..

Saflık sadece çevremde değil..

Tüm dünyada..

Hayret doğrusu..
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 22:52
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
firuze79 su an offline firuze79  
sa

1 Mesaj

En Son On: 02.09.2006 - 01:48
ya inanamıyorum kendime bende o msjı aldım ve 9 hatta 10 kişiye gönderdim düsün
Ekleme Tarihi: 11.06.2005 - 14:15
Bu mesajı bildir   firuze79 üyenin diğer mesajları firuze79`in Profili firuze79 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NevBahar su an offline NevBahar  
Themenicon    Milletin isi gücü bitmis demek ki.....

2 Mesaj

En Son On: 06.03.2007 - 21:04
Esselamü aleyküm

Sacmaligin bu kadarinida hic görmemis,okumamistim,,,sildim attim,isin garip tarafi cok akilli bildigim arkadaslardanda geldi,elimde olmadan kafami sallayarak güldüm artik,aci ama gercek,beyinlerimiz o kadar kücülmüski,inanmak cok zor....

ALLAH hidayet versin bunu yapanlara.....

Saygi ve dua ile.....

NevBahar
Ekleme Tarihi: 11.06.2005 - 16:24
Bu mesajı bildir   NevBahar üyenin diğer mesajları NevBahar`in Profili NevBahar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  

443 Mesaj -

En Son On: 10.08.2011 - 16:04
Bencede insanlarimiz bu tür seylere inanmamali ve katilmamali...
Bilmem böylesi kisilerin ne amaci var ama yinede biz uzak duralim...
Arkadasim´a ve bana da ayni mesaj gelmisti..

Mesaj bile yanlis yazilmisti yani...bence bunu gönderen insanlar hic birseyin bilincinde degil mesaja bir göz gecirip ...heh tamam bunu yapmam gerek diye düsünüyorlar...

Yüce Rabbim Akil vermis fikir vermis yani ...
Insan mantikli düsünse biraz,böyle sacma sapan islere kalkismaz bence...

Ama ne diyebilirim herkesin akli kendine....

Allah´im ,bizleri Ümmeti Muhammed´i böylesi gereksiz ve sacma seylerden uzak tut,Ya Rabbi!AMIN

Selametle...

Bu mesaj 1 kez ve en son Gönülbagi tarafından 13.06.2005 - 17:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 17:52
Bu mesajı bildir   Gönülbagi üyenin diğer mesajları Gönülbagi`in Profili Gönülbagi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE:

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 09:24
Alıntı
Orijinali Gönülbagi

Allah´im ,bizleri Ümmeti Muhammed´i böylesi gereksiz ve sacma seylerden uzak tut,Ya Rabbi!AMIN

ALLAH razi olsun Fatih Abi, bu konu cok önemli diger konularda tabi hepsi birbirinden daha iyi..

Aman ya iyiki okudum, bugüne kadar kacirdim, galiba bi sefer girdim, sonra o an bilgisayar söndü ve konuyu unuttum.. Iyiki simdi yine gördüm ve herseyi okudum..

Vayyyyyyyyyyy bende bu mesaji 9 kisiye yolladim ama Cennete girmek icin degil, tabiki bu mesajlara hic inanmiyordum ama ben düsündüm ki bu msji 9kisiye gönderirsem, böylece onlara ALLAHi hatirlatirim.. Tek bu sebebten gönderdim.. Dediginis gibi böyle bir mesajla Cennete hic girilir mi, bence bu msja hicbir Müslüman inanmamis, bazilari ne yapsinlar diye bilmeyerek göndermisler.. Bende dedigim gibi tek, böylece ALLAHi ve peygamberleri tanidiklarim o saniye ansinlar diye gönderdim.. Ama tabiki bidaha yapmiycam.. (Sey size söyleyim, yani ben düsündüm ki böyle mesajlar sevab olabilir herkez o Saniye ALLAHI andigi icin.. ) Yani bu dogruda, düsün neyse.. ALLAH bilir kalbimizi ve düsüncelerimizi..
Ve yanlislarimizi af eder insALLAH..

Gönülbagi-Kardesim Duana AMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN..
SeLaM ve DuA iLe.. gül
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 14:39
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
azadebajar su an offline azadebajar  
SELAMLARIN EN GÜZELİ OLAN ALLAH'IN SELAMI İLE SİZLERİ SELAMLIYORUM

2 Mesaj

En Son On: 16.02.2006 - 16:05
Alıntı
Orijinali _Nagihan_

Alıntı
Orijinali _Resul_

Kesinlikle katılıyorum...kahkaha kahkaha kahkaha

CEP TELEFONU VE DİĞER TEKNOLOJİK ALETLERİ YERİNDE VE ZAMANINDA KULLANIRSAK BİZE ANCAK FAYDASI DOKUNUR. BİZLER İSLAMİYETİ ASIL KAYNAĞINDAN ÖĞRENMEZSEK BİZİM BAŞIMIZA DAHA BÜYÜK FELAKETLER DE GELİR.TAKLİDİ İMANDAN KURTULUP TAHKİKİ İMANA SAHİP OLMAK İÇİN GAYRET SARFETMEMİZ GEREKİR Kİ, ÇÜNKÜ '' HAKKI BATILDAN AYIRMAK ANCAK İLİM VE NAZAR(BAKIŞ AÇISI)İLE OLABİLİR. SELAM VE DUA İLE.....
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 14:24
Bu mesajı bildir   azadebajar üyenin diğer mesajları azadebajar`in Profili azadebajar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SAHRA85 su an offline SAHRA85  
Ayni MESAJ BANADA GELDI

52 Mesaj -

En Son On: 29.11.2005 - 21:10
AMA ben inanmadim ve yollamadim.ben almanyada yasiyorum artik düsünün taaaaaa nerelere kadar uzanmis.

selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 14:39
Bu mesajı bildir   SAHRA85 üyenin diğer mesajları SAHRA85`in Profili SAHRA85 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 11:10
Benim bir arkadasa gelmisti.. okurken gitgide yavasladi ve sonrada dondu kaldi..

saatin gec vakitlerinde oldugu icin

- bu saatte ugrasamam dedi

ve sildi..!

bana gelmis olsaydi kesin cöp kutuma toslardi. ya akrabalarin hal ve hatrini sormam smsle..
sms yazmayi hic sevmiyorum, yönlendirme olsa bile..

düsün
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 14:50
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
azadebajar su an offline azadebajar  
SELAM VE DUA İLE

2 Mesaj

En Son On: 16.02.2006 - 16:05
Alıntı
Orijinali yunus07

selamlar öncelikle böyle bir site nin açılmasında emeği geçen bütün kardeşlerimden Allah(c.c.)razı olsun
ben daha yeni yeni islamiyetle tanışıyorum ve bir çok kere namaza başlamış olsamda bunu devam ettiremedim şeytan hep gaalip geldi.
siz değerli üye kardeşlerimden bana yardımcı olmanızı yol göstermenizi istiyorum şimdiden teşekkürlerimi sunarım telaşlı düsün düsün üzüntülü ne olur yardımlarınızı esirgemeyinizsıkıntılı agla Sinirli

SELAM SEVGİLİ KARDEŞİM,SİZLER EN DOĞRU TERCİHİ YAPMIŞSINIZ.ALLAH AYAKLARIMIZI İMANDA SABİT KILSIN.
BU ZAMANIN(AHİR ZAMAN)EN BÜYÜK HASTALIĞI '' BİLEREK VE SEVEREK DÜNYAYI AHİRETE TERCİH ETMEKTİR.'' VE ANLIK VE MUVAKKAT LEZZETİ İLERDEKİ LEZZETLERE TERCİH ETMEKTİR.
BAŞKA KARDEŞİMİZİN DE TAVSİYE ETTİĞİ GİBİ ÖNCELİKLE NAMAZI TERK ETMENİZE SEBEP OLAN ETKENLERİ BİLMEK LAZIMDIR. BUNDA ARKADAŞ ÇEVRESİNİN ÇOK BÜYÜK BİR ROLÜ OLDUĞU KUŞKUSUZDUR. ÇÜNKÜ İNANI CENNETE DE GÖTÜREN ARKADAŞIDIR, CEHENNEMEDE GÖTÜREN MAALESSEF ARKADAŞIDIR.
İNSAN ARKADAŞININ DİNİ ÜZEREDİR.(HADİS DİYE HATIRLIYORUM.YANLIŞIM VARSA LÜTFEN DÜZELTİLSİN)
MESELA; BİR ZAT SİZE 24 ALTINI KARŞILIKSIZ VERSE VE DAHA SONRA SANA VERDİĞİ 24 ALTINDAN BİRİNİ İSTERSE VE DESEKİ;BU VERECEĞİN ALTIN KARŞILIĞINDA DA BİNLERCE ALTIN VERECEĞİM.SİZ O ZATA BİR ALTINI VERMEKTEN CİMRİLİK EDERSENİZ ACABA BÜYÜK BİR NANKÖRLÜK OLMAZMI? ELBETTEKİ BÜYÜK BİR NANKÖRLÜK OLACAĞINI SÖYLEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM.
O HALDE BİZLERİ VE BÜTÜN BU MEVCUDATI İÇİNDEKİ MÜŞTEMİLATIYLA BERABER YARATAN VE DÜZEN VEREN VE HERGÜN MUNTAZAM BİR ŞEKİLDE VE MÜTEMADİYEN RIZIKLANDIRAN SULTANI KAİNAT(CC)BİZ İNSANLARI YOKTAN VAR EDEREK ERVAH ALEMİNE ORDAN ANA RAHMİNE ORDAN DÜNYA ALEMİNE GÖNDEREREK BİZLERİ LÜTFUNA MAZHAR KILMIŞTIR. VE BU DÜNYADAKİ HAYATIMIZ İLE EBEDİ VE SONU OLMAYAN AHİRET ALEMİNİ KAZANMAMIZ İÇİN HERBİR SAATİ ALTINDAN DAHA DEĞERLİ OLAN GÜNLÜK 24 SAATİ VERMİŞTİR. İNCE HESABINI YAPARSAK BU 24 SAATTEN SADECE BİR SAATİ SABAH ÖĞLE İKİNDİ AKŞAM VE YATSI NAMAZLARINA ABDESTİ İLE BERABER KAFİ GELMEKTEDİR.BİZE BEDAVA VERİLEN 24 SAATİN (ÇÜNKÜ VERMEME İHTİMALİ OLDUĞU HALDE BİZE HAYAT BAHŞETTİĞİ HER GÜN İÇİN BU KADAR SERMAYEYİ VERMEKTEDİR)BİR SAATİNİ VEREN ALLAH'TAN ESİRGERSEK BÜYÜK BİR NANKÖRLÜK OLMAZ MI?
HEM VERECEĞİMİZ BİR SAATİN KARŞILIĞINDA BİZE EBEDİ BİR AHİRET YURDUNU BAHŞEDECEĞİNİ HESABA KATARSAK BU VERİMLİ TİCARETİ YAPMAMAK İÇİN ANCAK AKIL NİMETİNDEN YOKSUN OLMAK GEREKMEKTEDİR.
HEM GERİ KALAN 23 SAATLİK ZAMAN DİLİMİ İÇİNDE MÜBAH OLMAK ŞARTI İLE DÜNYEVE İŞLERİMİZE SARFEDERSEK ONLARDA İBADET HÜKMÜNE GEÇECEKTİR. düsün düsün düsün HER NE İSE....... DAHA DETAYLI GÖRÜŞMEK İSTERSENİZ MSN'NİZ VARSA MSN ÜZERİNDE KARŞILIKLI KONUŞABİLİRİZ.ALLAH BİZLERİ NEFSİ EMMARENİN VE ŞEYTANI CİN VE İNSİN ŞERRİNDEN KORUSUN. MSN ADRESİM; (kurallar geregi silinmistir)
selam ve sevgilerimle.....

Bu mesaj 1 kez ve en son GöLGe tarafından 22.06.2005 - 01:13 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 14:55
Bu mesajı bildir   azadebajar üyenin diğer mesajları azadebajar`in Profili azadebajar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
bana da geldi bu mesaj ama bende 'cenneti kaybetmeyin' yazmıyodu sonunda. yine de çok komik gelmişti. aynen benim de en akıllı, ciddi arkadaşlarımdan aldım mesajı. Allah bizi boş işlerle uğraşmaktan alıkoysun. yapacak bunca işimiz, bunca ciddi meseleler varken bu tip mesajlarla oyalanmamız büyük vakit kaybı bence. dua ile..
Ekleme Tarihi: 24.06.2005 - 10:42
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Zeyneb su an offline Zeyneb  
>> GÜLMEK mi . . . . AGLAMAK mi <<

132 Mesaj -

En Son On: 15.07.2007 - 22:20
Bu mesaji aldigimda karde§imle beraber trende idik ve okudugum an cok sesli gülmemek icin kendimi zor tuttum (yinede hic gülmedim diyemem)! sıkıntılı Ikimiz birbirimize bakarak gülümsedik.. babamada gösterdik ve hepimiz bu msj'in gülünc ve sacma oldugu kararinda hemfikirdik...

Ama arkada§larimdan o kadar ki§iye ayni msj'in ulastigini ve bunlarin cogununda bu msj'i gönderdiklerini ögrenince bu durumda aglanabilecegini dü§ünmeye bile ba§ladim..ağlar

Bu msj o kadar yayilmi§ ve cogalma§ ki, bizlere adeta daha bilinclendirilmesi gereken onlarca ki§iyi hatirlatiyor...
Bunca insani görmemezlikten gelemeyecegimizi hatirlatiyor...

Allah (cc) bize ilmimizi her an artirma firsati versin...
Ekleme Tarihi: 25.06.2005 - 14:03
Bu mesajı bildir   Zeyneb üyenin diğer mesajları Zeyneb`in Profili Zeyneb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GöLGe su an offline GöLGe  

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 22:01
düsün

Ben de bir Telefon sebekesimi kursam ne sıkıntılı

göz kırpma gül
Ekleme Tarihi: 25.06.2005 - 16:15
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
melike_ su an offline melike_  

6 Mesaj

En Son On: 11.02.2007 - 22:29
bu bilinçsizliğimizden ve saflığımızdan kaynaklanıyor Allahım verdiğin aklı yolunda ve dosdoğru kullanmayı nasip et hepimize Yar ve Yardımcımız ol
Ekleme Tarihi: 26.06.2005 - 21:51
Bu mesajı bildir   melike_ üyenin diğer mesajları melike_`in Profili melike_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ötüken27 su an offline ötüken27  
Themenicon    ALLAH razı olsun

1 Mesaj

En Son On: 22.12.2007 - 08:35
lütfen tüm müslümanlar uyanık olsun ...
Ekleme Tarihi: 11.03.2006 - 10:31
Bu mesajı bildir   ötüken27 üyenin diğer mesajları ötüken27`in Profili ötüken27 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
abdetun su an offline abdetun  
Themenicon   

88 Mesaj -

En Son On: 11.11.2006 - 02:33
ben de kim olduğunu bilmediğim birinden aldım msjı.sonra o msajı başkalarına göndermedim ama o kişiye baya ağır bir msj yolladım.uyardım yani kardeşce....eminim bir daha ne bana ne de başkalarına böyle bir msj gönderir.
sevinçli
Ekleme Tarihi: 21.03.2006 - 09:15
Bu mesajı bildir   abdetun üyenin diğer mesajları abdetun`in Profili abdetun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  

162 Mesaj -

En Son On: 02.06.2008 - 00:12
Gercekten cok safmisizağlarağlarağlar

uyari icin saolun, Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 21.03.2007 - 20:10
Bu mesajı bildir   Umuda_Dogru üyenin diğer mesajları Umuda_Dogru`in Profili Umuda_Dogru Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 811 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59408 saniyede açıldı